Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Wajk


Wajk
addikt

mekkora :Y
ennyivel nagyobb lehet mint az SIII?, nem normálisak
vagy legalábbis az én igényeimet nem találták el.
ami nem baj, "csakszólok"
:DDD

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#2) Psychopeti


Psychopeti
senior tag

Ezeket lassan már csak két kézzel lehet lesz tényleg kezelni :W
Ha így folytatják jövőre a "trendi" már az UHD-és kijelző lesz, szemkáprásztató élességgel hogy a vérpistikéknek ne legyen recés az E-Péniszük :DDD

[ Szerkesztve ]

Kend azt hiszi ez csak úgy van, hogy befogjuk a kancát a szekér elé, és gyi te szürke???

(#3) sanyijedi


sanyijedi
őstag

remélem nem.

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#5) Dany007


Dany007
veterán

Öööö kövezzetek meg de ez már ekte tepsi. Az S3 se pici, de annak legalább van szép formája, ami valamiképp elfedi az amúgy tepsi méretet... Na de ez... ez tényleg tepsi. :D Mit tepsi, hólapát.
Remélem nem ilyen lesz.

Egyébként abból a szépen egymás mellé sorakoztatott Galaxy-kból már lehetne hasonló mémet csinálni, mint amilyet az i5-nél is csináltak... :D A galaxy S10 meg már ki se férne a képernyőre.

szerk 2.: egyébként tuti kamu. Ilyen 30 másodperc alatt dobok össze PS-ben. Sima lekerekített élű táblalap, kamera meg szenzor helyek kikopizva meg egy tégla a közepén...

[ Szerkesztve ]

(#6) Hungarikum87


Hungarikum87
tag

hanyas képernyő ez basszus?

Hülye vagyok, ezért sokat kérdezek, ilyen ez ()

(#7) sheep


sheep
addikt

bejövős lenne 4.5-4.7" kijelzővel. Ha lesz s4 mini az remélem olyan lesz.

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#8) ricshard444


ricshard444
veterán

Nemhiszem, hogy bevállalnak ilyen semmitmondó gagyi gomb nélküli külsőt.

Vannak dolgok...

(#9) Mp3Pintyo válasza Hungarikum87 (#6) üzenetére


Mp3Pintyo
aktív tag

Elméletileg 4,99 lesz a képernyőméret :D

https://www.youtube.com/mp3pintyo AI, Mesterséges Intelligencia, Képkészítés tutorialok, bemutatók

(#10) Wajk


Wajk
addikt

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#11) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Jól néz ki :K :K

All→M8

(#12) kengyel


kengyel
nagyúr

Ezt érdeklődve várom :) Remélem a miniből csinálnak egy normális kijelzőméretet ,erős hardverrel. Akkor lehet egy befutó készülék.

kengyel

(#13) nikilauda


nikilauda
senior tag

Szerintem ez nem méretarányos kép.

(#14) Wajk válasza kengyel (#12) üzenetére


Wajk
addikt

ez "előző" miniből kiindulva... :N

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#16) Pete55555


Pete55555
addikt

Szerintem is fake, de nem néz ki rosszul. Csak nagy...

...Szeretem leracsniztatni...

(#17) MuzikJunkie válasza Wajk (#14) üzenetére


MuzikJunkie
aktív tag

Zsír! Nekem tetszik. Nem olyan b*zis, mint az SIII... De állítólag nem lesz benne a 8 magos Exynos, mert nem tudtak a melegedésével mit kezdeni. Illetve láttam kóbor képet, amin dupla hátsó optikával pózolt, de nem hinném, hogy 3D képessé tennék.

Bocs, nem neked szántam. :R

[ Szerkesztve ]

Nokia N73 - Nokia N82 - Nokia N95 - Nokia 5800 Xpress - Nokia N97 White - ZTE Blade - Motorola Defy - LG L9 - Galaxy SIII White - HTC Sensation - Motorola Atrix 2 - Vowney V5 - Xiaomi Redmi Note - OnePlus One - iPhone 6 Plus - iPhone 7 Plus - iPhone X - iPhone XS Max... (>‿◠)

(#18) culas25


culas25
tag

Ha jól emlékszem az S3 esetében egyetlen egy előzetesen kiszivárgott formaterv sem tűnt valódinak, ezen kívül elég otrombán néz ki, én biztos vagyok benne, hogy nem ilyen lesz. Amúgy is, miért növelné meg ekkorára a samsung a galaxy s-t, mikor arra ott van nekik a note?!
Talán még abban látok valamit, hogy marad a ház mérete, viszont a gomb lehagyásával tudnak nagyobb kijelzőt rakni bele. Bár van egy olyan érzésem, hogy ez amolyan s3 ráncfelvarrás lesz :S

Ha meg akarná őrizni a samu az apple-től frissen átvett innovációs stafétabotot, akkor viszont mindez kevés lesz. A "bazinagy telefon" őrület szerintem már csúcsponton van, gyakorlatilag összeért a táblaPC és a telefon kijelzők méretsorozata.
Most valami több kéne... talán egy oldalsó perem nélküli kijelzővel még lehetne feljebb rakni a lécet, vagy egy nagyságrendi akku kapacitás ugrással.

Amúgy nekem van egy ötletem, nem tudom megvalósítható -e, de szerintem az e-link és normál kijelzőt kéne kombinálni, de egy felületen, akár úgy is, hogy bizonyos tartalmak jelennek meg csak az LCD-n, bizonyos tartalmak meg a mögé rakott e-link -en, így brutál módon növelhetnék a készenléti időt. Nem tudom, hogy ez megvalósítható -e, csak koncepció szinten gondolkodtam rajta :D:D

[ Szerkesztve ]

(#19) kengyel válasza Wajk (#14) üzenetére


kengyel
nagyúr

Remélem ez már rácáfol jó értelemben az előző minire :) Nekem ez is bejön így elsőre, csak hatalmas a kijelzője. Most vigyek magammal egy "tab"-ot :F

kengyel

(#21) Wajk


Wajk
addikt

majd meglátjuk...

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#22) FragMaster válasza Crydan (#20) üzenetére


FragMaster
addikt

Azért ott volt valami indonéz (?) szivárgás ahol a real deal pompázott, csak még "rejtőtokban". Ott a hardver is bejött.
Az ilyen rendereknek viszont én sem hinnék.

MuzikJunkie: az antutus adatbázis alapján megoldották..ha egyáltalán igaz volt a híresztelés, hamarosan kiderül. A két kamera szerintem BS, valószínűleg valami fan-rendert láthattál.

[ Szerkesztve ]

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#23) raper


raper
senior tag

Az evolúciós fejlődés alapján csak nagyobb lehet az elődöknél. :D

[ Szerkesztve ]

(#25) Rhino666


Rhino666
őstag

És én még azt hittem hogy a HTC One dizájnja sikerült pocsékra... :DDD

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#26) vipnolf válasza Dany007 (#5) üzenetére


vipnolf
aktív tag

a szopottszappanra gondolsz mint szép forma?:D
egyébként nekem speciel jobban bejön ez a szögletesebb hozzáállás. kár hogy a kép alapján nehezen igazolja vissza a szemem a 16:9-et :D

XPERIA PRO, DELL INSPIRON 16 PLUS

(#27) Szakiii


Szakiii
addikt

A kép biztos hogy nem méretarányos, pl s1től s2 nem nagyobb ennyivel, akkor ha nincs gomb már az s4en és 5" a kijelző akkor nem lehet ennyivel nagyobb mint az s3... Ezzel szerintem csak azt szemléltetik a képen hogy melyik az újabb.

(#28) -Faceless-


-Faceless-
őstag

Kötvehiszem, hogy így fog kinézni, még decemberben megígérték samsungék, hogy nem hagyják le a home gombot...

(#29) AS


AS
félisten

A kép Fake innentől kezdve hülyeség róla beszélni. Végles forma és méret még 1-2 hétig titok marad:)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#30) FragMaster válasza AS (#29) üzenetére


FragMaster
addikt

Ha a kissrác kitart :DDD

morgyi: a "plus" elvesztette a jelentőségét a note 2 óta, ha azt a kijelzőt megkapja esetleg még továbbreszelve akkor az már több, mint príma.

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#31) Zoja™


Zoja™
őstag

Anno. megapixel háború dúlt, most kijelzőméret- és mag háború folyik, csak arra lennék kíváncsi, hogy ha eljő a ,,maghasadás" akkor a gyártók mivel fognak versenyezni.

Félreértés ne essék, nem vagyok ellene az innovációknak, de van egyáltalán olyan alkalmazás, ami kihasználná a 4+4 magot? :F

(#32) szilagyiv


szilagyiv
senior tag

Első ránézésre az iPad mini jutott eszembe róla.

..de ha kóbászt lehet sütni rajta, akkor minden meg van bocsátva :DDD

(#33) Robertoq


Robertoq
őstag

Itt azt írják hogy:

SamMobile has recently gleaned exclusive information that the device will be 140.1 x 71.8 x 7.7mm with a weight of 138 grams.

Összehasonlítva az S3-al:
136.6 x 70.6 x 8.6 mm

Amennyiben igaz a fenti állítás hosszában +4mm, szélességben +1,2mm, vastagságban -0.9mm. Mivel az S3-as keretből van hova faragni, plusz az S1->S2 esetében is láthattuk, hogy 0,3" kijelzőnövelés csupán minimális (+2,9mm, +1.9mm, -1,4mm) növekedést hozott, így még reálisnak is mondható.

És akkor figyelmbe véve a méretnövekedéseket, majd megnézve a képet kijelenthető, hogy inkább @evfakes

[ Szerkesztve ]

(#34) Bilux válasza Zoja™ (#31) üzenetére


Bilux
veterán

A 4+4 mag mint ahogy a nevében is benne van csak 4 magot használ a kisebb fogyasztású 4 mag alap alkalmazások a nagyobb pedig játék egyébb alkamazásoknál jó.
Tehát sosem lesz 8 mag egyszerre használva.

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#35) hdanit610


hdanit610
aktív tag

A méretén kívül lesz valami újdonság is benne? Amiket felsoroltak már abszolút nem újdonság és egyedi (2GB RAM, 13Mp kamera, JB, stb).

(#36) johnahex


johnahex
tag

egy biztos, sose úgy néz ki semmi ahogy azt "megszellőztetik", ez sem úgy fog
a belsőben meg nincs semmi extra, ezt már csak a reklám fogja eladni, mint az almát ;]

(#37) ray blu válasza -Faceless- (#28) üzenetére


ray blu
tag

Ebben reménykedem én is.

MacBook Pro Retina 15" 2,6 GHz, MacBook Air 13" 2013 - Lumia 1020, iPhone 5S

(#38) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Na akkor a Note III már 6, esetleg 6,5 col lesz? Miért nem elég 4 - 4,3 col? :F

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#39) FragMaster válasza Bilux (#34) üzenetére


FragMaster
addikt

Ó másik topicban már kaptam ilyen kijelentésért, mivel "a kernelen múlik és úgy is megoldják".
Lehet, de alapból nem így működik ugye, hiába engedi a big.LITTLE.

Zoooja: A vége minden esetre az, hogy igen, ami kihasználta a 4 magot, az ezt is ki fogja csak a fogyasztás alakul szerencsésebben elméletben.

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#40) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

formaterv:

nem a samsungrol volt cikk, hogy bevetik az elharitasi ugyosztalyt, kamu formatervekkel es koncepciokkal szivarogtatva? :F

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#41) xperiasigi


xperiasigi
őstag

Unalmas tepsi kinézet.... :(

Iphone 6s

(#42) gzbotii


gzbotii
veterán

Akkor is az S2 a legszebb :N

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#43) dogi01


dogi01
aktív tag

Én is szeretem a tepsiket, de az S3 is túl nagy volt már. Egy S3 user megfogdos egy 4,3as S2-t az szinte szerelmes lesz hogy mennyire kézreálló. :))

(#44) Zoja™ válasza Bilux (#34) üzenetére


Zoja™
őstag

Persze, ezzel tisztában vagyok, csak igazából azt várom már, hogy ha már egy ,,erőmű" lapul a zsebemben, akkor olyan alkalmazások is szülessenek, amik ki is használják azt.

Mondjuk egy PC-s MW4 grafikai és élmény szintű játéknak nagyon tudnék örülni, még akkor is, ha csak konnektor közelében tudok vele játszani.

Hardver adott, kijelző méret adott, innentől kezdve jöhetne kicsit több komolyabb játék is.

Sőt, tovább megyek, ha a Padfone Infinity-t veszem alapul, ahol egy méretes kijelzőkabát is adott, simán ki lehetne már váltani vele egy notit is. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#45) Robertoq válasza Bilux (#34) üzenetére


Robertoq
őstag

Egy kis Octa bemutató videó, de ebben a videóban talán jobban látszik

#35 hdanit610
Erről most olvastam, példának jó :DDD
Eye scroll

(#46) Kerell


Kerell
csendes tag

Most már elárulom, így fog valójában kinézni az SIV:

http://kepkezelo.com/images/ocoqfq2nefp3iqvtfo8s.jpg

(#47) |AP|


|AP|
veterán

A kép ne vezessen félre senkit. Még ha valóban így is fog kinézni, a telefonok térben vannak ábrázolva és jóval nagyobb a hozzánk közelebb lévő. Az S2 sem volt annyival nagyobb, mint az S és így tovább.
Ettől függetlenül tepsinek tepsi, de már az S3 is az, nem is kicsit. :)

(#48) Lei559


Lei559
tag

Valószínűleg ez a kép nem méretarűnyos.. illettve csak felvázolja asz S4 végleges formáját. Mint amikor az autókat tesztvezetésre viszik és a karosszériát elfedik különböző vászon burkolatokkal.

A HD kiejlző miatt gondolom valamilyen szinten kötve volt a kezük a képernyőt iletően. De valóban lassan már jobban hasonlítanak a telefonok a minitabletekhez. Ami szerintem gáz.

(#49) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

Betyár randa egy valami ez. :Y :DDD
Jujj, remélem nem ilyen lesz, bár nem vagyok cél pénztárcával felszerelve.

(#50) Kerell válasza Lei559 (#48) üzenetére


Kerell
csendes tag

Így van, már csak azért is, mert így a mobilitás mivoltukat vesztik el. Innentől kezdve milyen mobiltelefon lesz az amit kényelmetlenül lehet kezelni? Lassan visszajönnek méretre az oldschool "féltégla" méretű telók, igaz ezek vékonyak maradnak, de lassan már tenyérben akkor sem férnek el..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.