Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) draco31


draco31
veterán

Tetszik ez a zöld, meg a nagy akku, illetve hogy IPS, és nagyjából ennyi.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#2) H.Istvan25


H.Istvan25
senior tag

Ez egy hiánypótló készülék lehetne, sokan örülnének egy ilyennek. Kár volt elrontani a 4G hiányával

Huawei Mate 9

(#3) #86973952


#86973952
törölt tag

Alcatel szerintem ezt is jól fogja árazni, és a hiányosságaival együtt jó vétel lesz. Az akksi nagyon el lett találva, gyanítom az SoC MTK 6580. Custom ROM is rengeteg lesz hozzá, szerintem. Spanyolok imádják az ilyen telefonokat.

Egyébként teljes nevén Pixi 4 Plus Power.

Színek:

[ Szerkesztve ]

(#4) rdt89


rdt89
addikt

Power Bank színes kijelzővel... Miért kell szinte az összes nagy teleppel ellátott telefont lebutítani? :W

(#5) H.Istvan25 válasza rdt89 (#4) üzenetére


H.Istvan25
senior tag

Azért annyira nem buta ez a telefon. Az átlag embernek bőven megfelel

Huawei Mate 9

(#6) rdt89 válasza H.Istvan25 (#5) üzenetére


rdt89
addikt

Az átlag usernek is jár már a 2gb ram, a 16gb belső tárhely és a 4G (ez még talán kompromisszum képes) az alsó kategóriába is.

(#7) janeszgol válasza H.Istvan25 (#2) üzenetére


janeszgol
félisten

+1

Hiányzik az 5+ col a 40 ezer alatti kategóriából. Ez jó lett volna oda, LTE-vel.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#8) #86973952 válasza rdt89 (#6) üzenetére


#86973952
törölt tag

Átlagosnak én sem mondanám, de sok embernek tökéletesen elég. Belépő szinten, jó árazással teljesen rendben van. OTUI -n szépen le tudják csupaszítani a RAM használatot. Simán el tudom képzelni, hogy 500 mega körül fog használni alapban, memory leak meg nem jellemző náluk.

Azt nem mondom, hogy az év vétele, de szerintem népszerű mobil lesz. A jó árazásra pedig az Alcatel -nél nagy az esély.

(#9) kengyel


kengyel
nagyúr

Szerintem egynek elmegy, az aksiért jár a piros pont :)

kengyel

(#10) fornettisuti


fornettisuti
veterán

Inkabb hosszutav gyaloglo, mintsem futo

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#11) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Eléggé paradox ez a telefon. Melyik nem 4G képes SoC tud amúgy gyorstöltést?

Finn the human

(#12) Fejvadi válasza rdt89 (#4) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Azért, hogy ne ilyet vegyél. Drágábbat.

(#13) <Lacy85> válasza #86973952 (#8) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Poénból megnéztem a régi G2 minimet, és annál is kb. a ram fele szabadon van lollipop alatt.
Alap dolgokra (telefonálás, böngészés, zene) akár még jó is lehet.

(#14) Krill77


Krill77
őstag

Kar h nincs 4g.. Alap telonak jo lenne a nagy akku szuper

(#15) lezuvius


lezuvius
őstag

Jo arral abszolute eltudom kepzelni, hogy lesz ra kereslet. 1,5gb RAM-mal egyenesen tarolhatna a budget telok kozott.

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#16) Lalikiraly


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Kár volt az 1G rammal elrontani :( Nekem Pixi4 (6) van és hát azt írja, sok az üres ram mégis szenved sokat egy face el is... Ja és remélem az értesítési led tényleg aként funkcionál nem úgy mint az enyémnél, hogy csak a töltésért jelez. Emiatt kiegyenesített kasza az Alcának...

[ Szerkesztve ]

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#17) draco31 válasza Lalikiraly (#16) üzenetére


draco31
veterán

A face app még a 2 giga ramos telefonokat is megfekteti, ezért kell a lite változata, bár én azt is mellőzöm, ott a böngésző.
A ledet nem lehet hogy külön be kell kapcsolni, hogy értesítsen is?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#18) <Lacy85> válasza draco31 (#17) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Amióta böngészőben nem lehet megnézni az üziket, mert rinyál, hogy telepítsem a messengert, azóta abszolút mellőzöm mobilon a face-t. :D

(#19) Luck Dragon

Egyedül az akkumulátor tetszik. A többi már annál Kevésbé.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#20) janeszgol válasza draco31 (#17) üzenetére


janeszgol
félisten

Sajnos nem. A POP C3/C5 mobiloknal is csak tolteskor vilagit a led. Meg kulso appal sem lehet ertesitesre birni.
Nem tudom ennek mi ertelme van, pedig agyaltam rajta anno. Valami magyarazata csak van, de lehet ahhoz masszivan pialni kell.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#21) Ricardo


Ricardo
félisten

Kár hogy ilyen kevés ram van benne. Jó áron megfelelő vétel lehetne.

(#22) judas13 válasza lezuvius (#15) üzenetére


judas13
addikt

Igaz is!

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#23) Dwayne Hicks


Dwayne Hicks
tag

Nem hiszem, hogy itthon tudnának rá olyan árcímkét biggyeszteni, ami csábítóvá tenné.

(#24) draco31 válasza <Lacy85> (#18) üzenetére


draco31
veterán

Én Opera minizek, ott nincs rinya :DDD

janeszgol
Nekem C7-esem volt, most meg Prime 6, ezeken külön be kellett kapcsolni a megjelenítésben.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#25) .Szaki.


.Szaki.
addikt

Tetszetős kis mobil, az Alcatel szerintem kifejezetten fejlődik, ráérez aréteg modellekre is, alsó kategóriában is jó modelljeik vannak és a felsőben is. Ügyes. :)

(#26) ollie válasza H.Istvan25 (#5) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

LTE nélkül csak a Vodafone-osoknak lesz jó.

***

(#27) janeszgol válasza draco31 (#24) üzenetére


janeszgol
félisten

Már számtalanszor átnéztem a beállításokat. De újra meg fogom C5-ön. Köszi.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#28) TCSZ


TCSZ
senior tag

Nekem tetszik.
Csak kérdés mennyire jó a Gps benne és a napfényben mennyire látható a tartalom.

Tóth Csaba Amit most csinálsz az közelebb, vagy messzebb visz a céljaidtól? Mert ami nem visz közelebb, az messzebb visz.

(#29) scyllarus válasza Dwayne Hicks (#23) üzenetére


scyllarus
veterán

Itthon nem fognak semmilyet rábiggyeszteni:"Az Alcatel magyarországi képviselete megerősítette, hogy a Pixi 4 Plus Power nem érkezik hazánkba, tehát ezt csak érdekességként vehető számításba."

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#30) kovbandi82


kovbandi82
őstag
LOGOUT blog

3 Alcatel Pix3 10-es TAB van nálam kicsit rendekapni. Lehet túl nagyok lettek az elvárásaim, de ennyire hitvány, rossz fényerejű, érintést rosszul értékelő panelt nem láttam még. Elején valami műanyag plexi lehet, de ha nem az, akkor is olyan a tapintása. Szó szerint büntetés volt. Ha a Pixi4 is ezt képviseli, akkor el kell kerülni. Inkább egy használt Samsung.

(#31) .Szaki. válasza kovbandi82 (#30) üzenetére


.Szaki.
addikt

Én most épp egy ilyen tabról írok és nincs ilyen jelenség, de ettől függetlenül hozzátartozik, hogy messze ez volt a legolcsóbb 10,1"-es tablet a piacon és a célnak (WPS Office, böngészés) tökéletesen megfelel. Szóval sokat tényleg nem kell tőle várni. :)

(#32) Szilofon


Szilofon
tag

Színe jó,olcsó legyen és akkor vinni fogják,még ha silány is :)

Remek napom volt, egészen addig, amíg fel nem keltem.

(#33) judas13 válasza .Szaki. (#31) üzenetére


judas13
addikt

Pont ezt akartam írni róla én is!😊
Erről írok most is relatíve minden oké főleg 30 ropiért gyerekek!

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.