Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) zazahoho


zazahoho
őstag

A JVC standja tetszik ;)

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#2) z0d1AK


z0d1AK
veterán

Szívesen mentem volna.
Biztos megtöltöttem volna pár memória kártyát képpel.:D

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#3) PCrevRM


PCrevRM
tag

Jók a képek, főleg az "igazi 3D". A pofa a bal oldalon mindent elárul.

We are Outcast Consensus 1

(#4) kingabo


kingabo
őstag

Fura, pár éve voltam kinn CeBIT-en, ahhoz képest itt senki sincs (legalábbis a képek alapján), viszont nem volt lökdösődés, a lányok meg unatkoztak ha senki sem fotózta őket. :) Jah és most nincs rohadt hideg sem! :DDD

Ezzel a galériával nem lehetne valamit kezdeni? FF alatt a ctrl+ klikkre nálam nem új lapon nyitja meg a képeket nagyobban, hanem új ablakban, máshol viszont működik(itt a Ph!-n is a galériát leszámítva). Így meg elég kényelmetlen nézni a képeket, hogy katt a képre, bejön, bezárom az ablakot, kövi kép, aztán minden kezdődik elölről.

[ Szerkesztve ]

(#5) Lars


Lars
őstag

Köszönjük az előzetest, várjuk a híreket is :)
Sajnos az a helyzet, legalábbis én úgy látom, hogy Európa valahogy nem igazán tud
nagyot villantani már. Régen volt itthon is számtech kiállítás évente több. A Német lányokat hagyjuk, ha látni ott szépet, akkor nyugodtan meg lehet szólítani, mert feltehetőleg Magyar :D Reméljük azért nem érzed magad rosszul kint, annyira csak nem lehet szörnyű. Tömegiszonyodat megértem, nekem is egyre inkább erősödik :U

(#6) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Nézem ezeket a képeket... de sehol egy IFA... ;]

https://www.coreinfinity.tech

(#7) rolkaDb


rolkaDb
aktív tag

A panasonicnál jók az akrós csajok. :DDD

(#8) edward2


edward2
addikt

Bocs, hogy ezt mondom de ha idegen saját nemű egyén fotóz annak nem fogsz mosolyogni...

Általában hostess lányok fickókra mosolyognak. erre vannak kódolva. De csak gondolj magadra... Engem idegen fickó akarna fotózni azt konkrétan leütném helyben vagy igen fasza indokkal kellene jönnie... de olyan meg nincs.

(#9) eszterencs válasza kingabo (#4) üzenetére


eszterencs
HÁZIGAZDA

Explorer alatt jó. :-) De azért mondom a programozónak, hátha tud vele valamit csinálni.

(#10) eszterencs válasza edward2 (#8) üzenetére


eszterencs
HÁZIGAZDA

Hát a tajvani csajoknak nem volt ezzel gondja. Amúgy a nyakamban lóg egy bazi nagy PRESS biléta, neki meg az a dolga, hogy mindenkinek mosolyogjon, pláne újságíróknak, mert az valszeg meg is fog valahol jelenni... kevés kivételtől eltekintve rettenetes mogorvák ezek a csajok.

Amúgy elnézést, hogy nem közvetítettem rendesen, de a második napra lebetegedtem sajnos, ez is volt az oka a nyűgösségemnek, és így elsődlegesen csak a bejelentések, egyéb fontos infók begyűjtésére szorítkoztam.

(#11) edward2 válasza eszterencs (#10) üzenetére


edward2
addikt

Lehet azok a tajvani "lányok" fiúk voltak.

Különben nem tudom, hogy készítesz róluk fényképet beszélsz-e velük stb. Tényleg nem téged akarlak támadni de sokmindentől függ az egész.

(#12) kingabo válasza eszterencs (#9) üzenetére


kingabo
őstag

Nálam ie8 alatt pont úgy (nem) működik, mint ff3.6.8 alatt. :(
Köszi!

A hostess lányokat meg azért fizetik a kiállítók, hogy mosolyogjanak. :U

[ Szerkesztve ]

(#13) pr1mzejEE


pr1mzejEE
addikt

Nagyon király! Sajnos lemaradtam róla, de jövőre bepótolom!

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.