Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AxBattler


AxBattler
félisten

Köszi, érdekes, és kimerítő teszt!

Nekem mindenesetre marad majd a jövőben a Telekomnál vásárolandó Sony Xperia E1-hez mellékelt Sony fejhallgató... :D

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#2) bunfi válasza AxBattler (#1) üzenetére


bunfi
őstag

Az ugyanaz lesz, mint ami az M2-höz járt?

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#3) AxBattler válasza bunfi (#2) üzenetére


AxBattler
félisten

Nemtom' :F

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#4) Altair77


Altair77
tag

Kiváló teszt mint mindig mondjuk csán rúglak mert nem hoztad át megnéztem volna mit mutat...bár ki van csukva hogy a v2-t bármiben megfogja de ha jól tudom nem is egy kategória a kettő^^

''Aki vadállatot csinál magából, megszabadul az emberi lét fájdalmától''. /Dr. Johnson/

(#5) bunfi válasza Altair77 (#4) üzenetére


bunfi
őstag

Ez még megtörténhet, nem rajtam fog múlni.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#6) Nigér


Nigér
őstag

Egy kis helyesbítés: Beyerdynamic.
[link]
Legalább 2 helyen rosszul van írva.
Amúgy kösz a tesztet!

[ Szerkesztve ]

(#7) Prevent


Prevent
aktív tag

Jó cikk, köszi a tesztet :R

Ha jól belegondolsz a "siker" szó jelentésébe, rá fogsz jönni, hogy az nem más, mint végigcsinálni, amibe belekezdtél.

(#8) bunfi válasza Nigér (#6) üzenetére


bunfi
őstag

Javítva, köszönöm.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#9) xenom0rph


xenom0rph
őstag

Nagyon részletes cikk, grat hozzá! :C

halahala

(#10) Findzs


Findzs
addikt

részletes teszt sok munkád van benne :K

de én inkább ennyi pénzből egy shure440 -et + valamilyen mikrofonnal (ha kell, nekem pl. nem) vennék

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#11) bunfi válasza Findzs (#10) üzenetére


bunfi
őstag

Az is egy megoldás. Egyébként a teszt megjelenése óta sikerült kipróbálni egy Fiio X3-ra kötve és (ha hihetek vodkaboy22 meglátásainak) szinte teljesen érintetlenül hagyták a fejhallgató részét. Szépen szól, magasak jók, mélyek kiválóak, de a közép... annyira V, hogy az csak na.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#12) Findzs válasza bunfi (#11) üzenetére


Findzs
addikt

ha "bejáródik" ez még változhat :K

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#13) Blindmouse


Blindmouse
senior tag

A névről arra asszociáltam, hogy egy felhős operatív memóriáról van szó. Ami katasztrófálisan rosz ötlet lenne.

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#14) DEJVID válasza Altair77 (#4) üzenetére


DEJVID
őstag

Valószínűleg jobb hangja van, mint a v2-nek.

(#15) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ezzel a fülessel szemezgetek most nagyon. 21000-ért lehet már kapni, csak nem tudom, hogy a HD-555-höz képest előrelépést jelent e a hangja? :F

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#16) kromatika válasza .LnB (#15) üzenetére


kromatika
veterán

Szia.Én össze hasonlítottam mind ketőtt. Nekem kb egál.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.