Hirdetés

2024. május 30., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#28) abéla válasza Vesa (#11) üzenetére


abéla
senior tag

Esetleg egy Saitek X-55 Rhino ? 50-60k elég baba hotas és sztem a 120k-s warthogtól a full-fém + HAL -ban marad le (ez utóbbit mondjuk nem értem)

Mondjuk én vettem egy 16000m-et meg egy Saitek Throttle Quadrantot, oszt' megvan a HAL-effektes hotas 30-ból :DDD ... najó talán a warthogból a full-fém kivitel + típushűség + brutál kinézet miatt ha hozzámvágnának egyet, egye-fene lecserélném a mostani kombót.

A fentebbi kérdésre válaszolva: nekem volt hotas-x -em, előtte egy saitek cyborg 3d-m és iszonyat idegesített a potik folyamat "cicergése/mászkálása" pontatlansága, ami idővel (főleg a hotas-x) egyre romlott. Persze tudom wd40, meg egyéb otthoni praktikák, de azt gondolom sokat elárul a 16000m-ről, hogy DCS-ben X / Y axis dead zone 0-n van, persze hosszútávó progozissal nem szolgálhatok. De az bizti hogy nincs fizikai kontakt a HAL-nak köszönhtően, ergo nem "kopik" el, mint a poti. (z + throttle tengely viszont normal szenszoros)
Az egyetlen hátrány 16kM-nél a bazári, idegesítő zöld ledvilágítás, de azt meg el kell nyisszantani a fenébe :)

Kormányban megfontolandó alternatíva lehet /a Logitech g-sorozat mellett/ a Fanatec paletta : legyen az jó középkat vagy modular high (end), lévén a középkat a logitech g27-tel egy kat., de árban talán jobb(GT3 RS), a high cumók meg ütik a cikkben szereplő Thr high cuccokat (mondjuk árban is, de itt már ez kevésbé számít) a modularitás pedig példaértékű (nameg a kompatibilitás is).
Mondjuk a profik (nem én, nekem egy lassan 10 éves cumóm van :B ) úgyis összeválogatják a nekik tetsző cuccokat, mindenesetre örvendetes, hogy legalább van miből.

[ Szerkesztve ]

hootka!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.