Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4651) Jack Oneill válasza zsolt160 (#4650) üzenetére


Jack Oneill
veterán

A play aruhaz tenyleg felejtos, osregi verzio van ott.

(#4652) kp78 válasza Jack Oneill (#4651) üzenetére


kp78
addikt

Az app-on belül frissíthető a leírás szerint (is). >> [link]

(#4653) Zodiacus


Zodiacus
tag

Gmail e-maileket tudok olvasni az órán?

(#4654) Pistakiss válasza Zodiacus (#4653) üzenetére


Pistakiss
őstag

Csak pár szó vagy a tartalom jelenik meg

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#4655) Lackooo84 válasza Zodiacus (#4653) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Nem, csak a feledó/tárgy jelenik meg.

The Truth is out there...

(#4656) Decske válasza Zodiacus (#4653) üzenetére


Decske
aktív tag

Outlookkal átemeli az email egy részét. Ha rövid az üzenet, akkor az egészet is el tudod olvasni.

Samsung Galaxy Z Fold 3, Asus Zephyrus G14 (2020)

(#4657) zsolt160 válasza Decske (#4656) üzenetére


zsolt160
tag

Nálam ha nagyon hosszú volt a szöveg akkor nem, de álltalában az egész olvasható rajta. De mostanában a telefonomon az Outlook nem akar szinkronizálni, csak az adatbázis szinkronizálásról jön meg az üzenet....

(#4658) Jack Oneill válasza B. Tamas (#4646) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Köszönöm szépen a segítséget, végül megvettem a Feleségemnek a Huawei Band 6-ot.
Akkor még egyszer. Samsung teló. App Gallery telepít a linkről.
[link]
Majd ott egészség app letölt. És öröm, boldogság?
Vagy simán az egészség appot letöltöm a linkről és az magától a frissül a továbbiakban app gallery nélkül?

[ Szerkesztve ]

(#4659) Decske válasza Jack Oneill (#4658) üzenetére


Decske
aktív tag

Csak a health app kell a Huawei oldaláról, ami magától frissül utána. Nem kell sem HMS sem appgallery.

Samsung Galaxy Z Fold 3, Asus Zephyrus G14 (2020)

(#4660) B. Tamas válasza Jack Oneill (#4658) üzenetére


B. Tamas
aktív tag

Így van, elég a Health és azt lehet appon belül frissíteni. HMS akkor kell, ha szeretnél vásárolni fizetős óralapokat (de lehet már ahhoz sem, nekem még fent van Xiaomin, én még 1 gombóc fagyi árát néha rászánom 1-1 jobb óralapra).

Ericsson A1018 ‣ A2628 ‣ R320 ‣ SonyEricsson T68i ‣ T610 ‣ Nokia 7650 ‣ SonyEricsson P800 ‣ P900 ‣ Asus P525 ‣ P750 ‣ HTC HD2 ‣ Sensation ‣ Sony valami :D ‣ THL 5000 ‣ Honor 7 ‣ Vkworld S8 ‣ Xiaomi MI 9 6/128 ‣ Redmi Note 12 Pro 5G 8/256

(#4661) Jack Oneill válasza B. Tamas (#4660) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Koszi mindegyikotoknek. Nekem konnyu, mert huawei a telo es az ora is (watch gt 2) de most mar tudom legalabb, hogy mi a teendo masik telefonnal.

(#4662) Zolaa95


Zolaa95
csendes tag

Sziasztok!

Már megvan az óra a megjelenés óta,nem rég néztem és vannak a kijelzőn az üveglap alatt kicsi pöttyök,valakinek hasonló?
:F [kép]

(#4663) DonDragonka válasza Zolaa95 (#4662) üzenetére


DonDragonka
őstag

ugyan ez volt(már egy 3 pro-t használok) nálam is...
okát nem tudom, minden működik így is csak furán néz ki.

A döntésképtelenség legnagyobb akadálya, ha túlságosan nagy a tudásbázis...

(#4664) Pistakiss válasza Zolaa95 (#4662) üzenetére


Pistakiss
őstag

Lehet beázás, vagy páralecsapódás

[ Szerkesztve ]

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#4665) zsolt160


zsolt160
tag

Vagy válik szét a kijelző?

(#4666) Diamond500


Diamond500
senior tag

Gt2 42-esnek,most mi az aktuális firmware verziója?

(#4667) killertibi válasza Diamond500 (#4666) üzenetére


killertibi
tag

Nálam 11.2.16.10

(#4668) FingR86 válasza killertibi (#4667) üzenetére


FingR86
őstag

nálam 11.0.16.10

(#4669) Jack Oneill válasza FingR86 (#4668) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Nálam is 11.0.16.10.

(#4670) t a r k


t a r k
csendes tag

Üdv Kedves tulajok! pár hete vettem egy GT 2-őt használtan én is. Vegyesek az érzéseim, bár igazából a sportmódokat és a mindenféle méréseket egyáltalán nem használom rajta. Nekem az üzenetkezelés hiányosságai a bosszantók inkább. Habár nem tudom milyen lenne tényleg bepötyögni a választ a nagy virsli ujjaimmal, de azért néha jól jönne. Plusz a messenger hívásokat ugye egyáltalán nem is jelzi... Meg az emojik hiánya is béna. Nade ez ilyen, tudjuk...jó lenne az "igazi" okosórákat és ezt valahogy összeházasítani és egy köztes megoldást kínálni elfogadható üzemidővel. Az bosszant még, hogy ha zenét hallgatok a telefonon, akkor az órával felvéve, vagy indítva a hívást mégsem a fülesben szól, de ez ugye le is van írva a használatiban. Tudom, hogy a telefon hívásképernyőjén át lehet állítani utólagosan, de akkor már elő kell venni a telót ugye. Érdekes, ha az óráról a Voda ügyfélszolgálatot hívom, akkor viszont a fülesben szól a hívás (a füles a telóhoz csatlakozik). De bármilyen egyéb számot hívva már csak az órán szól a hang...ez furcsa!
Azt vettem most észre, hogy pl.: a hangok menüben a "kapcsolót" nyomkodva nagyon nehezen érzékeli az érintést. Csak többszöri piszkálásra kapcsolódik át. Más esetben nincs gond az érintések érzékelésével, csak itt, ezeknél a kis kapcsoló ikonoknál.

(#4671) Jack Oneill válasza Jack Oneill (#4669) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Jaj de varjal, most latom, te a 42esnek kerdezed.

(#4672) Technoman


Technoman
őstag

Sziasztok, a GT topicból küldtek ide át. A kérdésem:
Szerintetek van arra lehetőség, hogy a szintén Huawei telómon (P30Pro} hallgatott zenémet (PowerAmp app) vezéreljem az órámmal? Lejátszás, léptetést, esetleg törlést?
Thx

(#4673) g0dl válasza Technoman (#4672) üzenetére


g0dl
addikt

Nekem a hangoskönyv lejátszómat tudja vezérelni a Zene lap.

(#4674) Pistakiss válasza Technoman (#4672) üzenetére


Pistakiss
őstag

Szia! Ezeket a GT2 tudja a törlés kivételével. A sima Gt- nem tudom, talán egy tesztet meg kellene nézni a YouTube- n

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#4675) bandigyerek válasza Pistakiss (#4674) üzenetére


bandigyerek
senior tag

(Technoman) Azért azt hozzátenném, hogy csak úgy random nem tudod vezérelni a zenelejátszót. először el kell indítani a telefonnal, vagy a fülessel, aztán lehet csak az órával bazdirgálni.

(#4676) Pistakiss válasza bandigyerek (#4675) üzenetére


Pistakiss
őstag

Ez igaz

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#4677) Technoman válasza Pistakiss (#4676) üzenetére


Technoman
őstag

Ez valami külön letölthető app, vagy alapból az órán, a megvásárlás pillanatában már van erre egy dedikált app?
A letöltött számaimat a telón szoktam hallgatni/szelektálni. Semmi más célra nem kéne

Hoppá, most értelmezem a dolgot. Tehát törölni itt sem lehet (természetesen a számok a telefonon vannak, az órával csak vezérelni szeretném)

(#4678) csipuka válasza Technoman (#4677) üzenetére


csipuka
senior tag

Van egy elore telepitett Music app az oran. Most en is kiprobaltam a Musicolet-et elinditottam a telon es voila, az ora tenyleg tudja leptetni es pause-lni a szamot a telon. Nem is gondoltam, hogy tud ilyet pedig mar 2 eves az ora :)

(#4679) Pistakiss válasza csipuka (#4678) üzenetére


Pistakiss
őstag

Így van! Valamint lehet az óra memóriájába is letölteni zeneszámokat, kb 2 GB-nyit, akkor telefon nélkül is lehet zenét hallgatni

[ Szerkesztve ]

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#4680) zsolt160 válasza Pistakiss (#4679) üzenetére


zsolt160
tag

Így van, én nem is használom zene hallgatásra a telefont. Annyi a baja, hogy a fülessel csak megállítani tudom a zenét, de léptetni nem. Nekem nem gond de másnak talán igen, hogy lejátszási listát csak a telefonon tudsz csinálni, és a kiválasztása is csak a menü alatti zene lejátszóban lehetséges, fő képernyőn nem.

(#4681) artid válasza Jack Oneill (#4651) üzenetére


artid
aktív tag

Igen, sajna ez egy őskövület, de működik.
Az új verziókkal nálam pl. kocsi és óra csatlakoztatáskor, ha bejövő hívás van, összevissza teszi ki a felvett hívást (attól függetlenül, hogy a "kocsi-val" veszem fel)..
Valamint ha pl. óra és füles is van csatlakoztatva, akkor is összevissza teszi ki a felvett hívást. Legtöbbször az órára és nem a fülesre.... :(
A régivel működik rendesen....
Jó volna, ha meg tudnák oldani az új verzióban is.

Samsung S23+, Galaxy Watch 6 Classic

(#4682) szab13


szab13
aktív tag

Sziasztok!

Pár napja az órám (GT2) az órám furán érzékeli az érintést.
Össze vissza ugrál ,vagy nem reagál. Néha pár érintésig jól működik utána pedig nem.

kb 2 éves ,eddig gond nélkül működött.

Valkainél előfordult már hasonló?
Köszönöm

(#4683) Jack Oneill válasza szab13 (#4682) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Nalam meg soha. Ujrainditas volt?

(#4684) szab13 válasza Jack Oneill (#4683) üzenetére


szab13
aktív tag

Persze minden. Kikapcsolás, újraindítás, töltés, tisztítás ,stb...

(#4685) B. Tamas


B. Tamas
aktív tag

Már többször is belefutottam abba, hogy a Huawei Health nem frissül. A jelenlegi verzióm 12.1.7.310, míg az APK mirroron most jött velem szembe a 13.0.0.310-es verzió. Az appban történő frissítés ellenőrzés nem talál új verziót, ahogy az App gallery sem mutatja. Ezek speckó, kínai piacra szánt verziók lennének vagy miért nem leet frissíteni? Más is járt így? :F

Ericsson A1018 ‣ A2628 ‣ R320 ‣ SonyEricsson T68i ‣ T610 ‣ Nokia 7650 ‣ SonyEricsson P800 ‣ P900 ‣ Asus P525 ‣ P750 ‣ HTC HD2 ‣ Sensation ‣ Sony valami :D ‣ THL 5000 ‣ Honor 7 ‣ Vkworld S8 ‣ Xiaomi MI 9 6/128 ‣ Redmi Note 12 Pro 5G 8/256

(#4686) Jack Oneill válasza B. Tamas (#4685) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Nalam is korabbi, majd jon nyugi, csak gondolom ahogy telora is az updatek fokozatosan jonnek, ugy ez is.

[ Szerkesztve ]

(#4687) ktomee válasza szab13 (#4682) üzenetére


ktomee
csendes tag

Nálam is ez van. én arra fogtam hogy a nyaraláson nem bírta a tengervízet.
Azóta hol jobb hol rosszabb de nem igazán tudok vele mit tenni. Tartok tőle hogy keresni kell az utódot.

(#4688) szab13 válasza ktomee (#4687) üzenetére


szab13
aktív tag

Biztos nem a sós víz, igaz az okát sem tudom, amiért így működik
Mindenesetre érdekes hogy 1 hónapja járt le a 2 év gari. :F (de lehet, hogy csak 1 volt rá?)
Én is keresem az utódot, lehet GT3 pro lesz.

(#4689) sgeza


sgeza
veterán

Sziasztok! Nem tudom, hogy a pro fórum mennyire pörög, úgyhogy inkább itt is megkérdezem, nem kötődik kimondottan ahhoz a kérdés.

Ennél az óránál is figyelni kell, honnan vesszük? Arra gondolok, hogy mobilok esetén vannak olyan boltok, akik valamilyen szürkeimportos megoldással hozzák be, és nincs normális gyártói/hivatalos, csak bolti garancia rá (az adott boltba kell visszavinni probléma esetén, és ők intézik valahogyan a javítást).

Egyébként érdemes még ezt a típust venni?
Volt, aki később megbánta valamiért?

Köszi!

(#4690) Zodiacus


Zodiacus
tag

Óraszámlapokat lehet még valahonnan ingyen letölteni?

(#4691) zsolt160 válasza Zodiacus (#4690) üzenetére


zsolt160
tag

Egészség app.

(#4692) zsolt160 válasza sgeza (#4689) üzenetére


zsolt160
tag

A jogszabályok szerint te az eladóval vagy szerződésben, így hozzá kell vinni javítás miatt az órát. Ez az alap. Más kérdés, hogy be viheted e szakszervízbe. Itt már a szerviz álláspontja a mérvadó, ők dönthetik el. Sokszor azt mondják azért nem fogadják be, mert a cég valamilyen díjat nem fizet a gyártó felé.
Igaz én két és féléve vettem Ausztriában a Media Mart-ba, de nem bántam meg. Semmi gondom vele.

(#4693) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

nemide

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#4694) sgeza válasza zsolt160 (#4692) üzenetére


sgeza
veterán

A hivatalosan magyarországon forgalomba helyezett telefonok esetén az adott szervizhálózat hivatott javítani.
A szürkeimportosok esetén a bolt veszi mindenképp át, és ők külföldre viszik (ha viszik) javítani. Erre az esetre gondolok. Samsung telefonok esetén fennáll ez a szituáció.

[ Szerkesztve ]

(#4695) macy válasza sgeza (#4694) üzenetére


macy
addikt

Én pl. a Turbadonál vettem az órát 2 és fél évvel ezelőtt, ami ugye megszűnt azóta. Még jó, hogy nem romlott el :DDD

(#4696) sgeza válasza macy (#4695) üzenetére


sgeza
veterán

Köszi!

(#4697) dajkapeter válasza macy (#4695) üzenetére


dajkapeter
senior tag

Hasonló. Én is így vagyok vele. :DD

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#4698) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

Én a trékomnál vettem, az csak nem szűnik meg. :D

The Truth is out there...

(#4699) shifty! válasza szab13 (#4682) üzenetére


shifty!
senior tag

Nekem ugyanezt csinálja, úsztam benne, de nem közvetlenül az után jött ki, hanem érdekes módon a legutóbbi szoftverfrissítés után kezdett el kvázi használhatatlanná válni.

Van mód korábbi szoftververzió visszaállítására? Valaki talált ilyet?

"Vasárnap ne lopj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő."

(#4700) szab13 válasza shifty! (#4699) üzenetére


szab13
aktív tag

Lehet az lenne a megoldás, ha vissza lehetne állítani egy korábbi verzióra.
De lehet, így ösztönöznek, hogy új órát vegyünk.... :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.