Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2901) MR ME


MR ME
aktív tag

Nagyon off, de:
Google Play-en lehet fizetni PayPal-al?

Előre is köszi :)

(#2902) MadMancs válasza ORCA58 (#2900) üzenetére


MadMancs
veterán

De térerővel nincs baj, várpalota - Budapest majd tovább Budapest - Karcag vonalon utazok rendszeresen. Volt rá példa hogy a teljes 3 órás utat ( igaz a végét már powerbankkal) végig beszéltem. Szóval térerő van. Az most nem lényeg hogy kivel beszélek ennyit egyhuzamban. De otthon VoLTE hálózaton egy 3órás beszélgetés 35% ot evett.

Paypal. Időnként beadja fizetési lehetőségként de bejelentkezést közli hogy ez még bizony itthon még nem fog menni.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#2903) rszabolcs75


rszabolcs75
újonc

Sziasztok!
Azoknak a tapasztalata érdekelne, akik két sim kártyával használják a p20 lite-ot. Aktív dual sim-es a készülék, azaz hívás közben elérhető a másik kártya is?
Bocs, ha láma a kérdés, de (1) soha nem használtam még dual sim-es telefont, most pedig fontos szempont lenne, (2) az edigitalban aktív dual sim-esnek mondták a készüléket, egy tavalyi netes leírásban viszont passzívként szerepel.
Előre is köszönök minden infót!

(#2904) MadMancs válasza rszabolcs75 (#2903) üzenetére


MadMancs
veterán

Nem aktív. Ha az egyiken hívás zajlik a másik nem elérhető.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#2905) rszabolcs75 válasza MadMancs (#2904) üzenetére


rszabolcs75
újonc

Köszönöm az infót!
Amikor befejezem a hívást, akkor nem fogadott hívásként látom, hogy a másik simen bejövő volt?

(#2906) rembrant válasza rszabolcs75 (#2905) üzenetére


rembrant
tag

Igen, látod.

[ Szerkesztve ]

(#2907) Susana


Susana
tag

Sziasztok!
Cserélt már valki kijelzőt a telefonon?
A hátla levételétől és a ragaszgatástól félek csak.
Mire érdemes oda figyelni?
Más telefonon 2x cseréltem már lcd, hangszórót stb...
Az Aliról rendelném a kijelzőt.

(#2909) Susana válasza #99499520 (#2908) üzenetére


Susana
tag

Köszi az infót!
Még eddig csak egy videot néztem róla de ott nem használtak hajszárítót/hőlégfúvot.
Nem csak akkor szotak ha az lcd akarják leválasztani az érintőpanelről? Régen csináltam...

(#2911) AxBattler


AxBattler
félisten

Üdv!
Édesanyámnak vásárolnék ilyen készüléket, de előtte kérdezném:
- akkor most már nem várható semmilyen fejlesztés a készülékre (biztonsági, főverzió, stb.)?
- és ez a kereskedelmi háború, vagy más miatt van?
- 9.1 marad végleg a verziószám?
Köszi!

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#2912) MadMancs válasza AxBattler (#2911) üzenetére


MadMancs
veterán

Szia.
De. Biztonsági frissítések mindenképp jöttek volna, a már legyártott készülékeket nem érintette a tiltás. Amit amúgy már fel is oldottak. 99% hogy 9.1 marad. Android Q tervezett kiadásában jelenleg nem szerepel ez a telefon. Valószínűleg nem is fog. Aztán majd kiderül.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#2913) Doki42 válasza AxBattler (#2911) üzenetére


Doki42
őstag

Én úgy tudom fő verzió már nem jön rá de evvel is stabil, jól működő. Biztonsági frissítést még sokáig kap.

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#2914) AxBattler


AxBattler
félisten

Kb. 3-5 évig lenne használatban (ha nem megy tönkre), nem tudom, így mennyire életbiztosítás. :F

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#2915) MR ME


MR ME
aktív tag

Nézd, a biztonsági frissítéseket meg fogja kapni, az aplikációk nagy átlagban visszafele is kompatibilisek 3-4 fő verzióval, tehát futni fog rajta minden, az hogy nem kapja meg a következő androidot, az meg egy 2 éves telefonnál nem új keletű dolog...semmivel nem lesz tőle kevesebb a készülék! Ha azt szeretnéd h a készülék amit veszel megkapja még 2-3 évig a főverzió frissítéseket is, akkor egy idén kijött készüléket kell h vegyél, de a zsebedbe is mélyebben kell nyúlnod hozzá...ez eddig is így volt, és később is így lesz....

(#2916) AxBattler válasza MR ME (#2915) üzenetére


AxBattler
félisten

A P20 Lite szerintem csak 1 éves, de okés, értem amit mondasz!
Köszi a véleményt, akkor nem parázok!

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#2917) MR ME válasza AxBattler (#2916) üzenetére


MR ME
aktív tag

Igazad van, csak egy éves :)

(#2918) MR ME


MR ME
aktív tag

Jegyzetet lehet vhogy titkosítani, jelszavazni?

(#2919) Diokhan


Diokhan
addikt

Sziasztok!

Arra készülök, hogy ilyen készüléket vásárolok. Tényleg ennyire rossz a helyzet, mint amit a cikkben olvastam, vagy azért ennél jobb? iPhone 6S-t váltana, ha úgy jön össze. Kinek mi a tapasztalata a készülékkel kapcsolatban? Vannak ismert tipus hibák? Köszönöm a válaszokat!

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#2920) Doki42 válasza Diokhan (#2919) üzenetére


Doki42
őstag

Egyáltalán nem rossz, mivel ezt és még jó pár készüléket nem érint a balhé. Stabil, mérete perfekt, még soha nem volt gondom vele, három van belőle. :DD
Bátran ajánlom.

[ Szerkesztve ]

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#2921) Diokhan válasza Doki42 (#2920) üzenetére


Diokhan
addikt

Köszönöm szépen! Én is csak jót hallottam idáig a készülékről, de a cikk eléggé lehúzta, ezért kérdeztem. Üzemidő rendben van? Vannak akadások?

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#2922) Doki42 válasza Diokhan (#2921) üzenetére


Doki42
őstag

Üzemidó mindenkinél más, nálam 1.5 nap, de nem vagyok nagy netező, ha lehet inkább hívok......
Akadást nem tapasztaltam, de nálam nincs tele appokkal, csak ami alapból kell. Töltés viszonylag gyors, rendszer szerintem ok.

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#2923) Diokhan válasza Doki42 (#2922) üzenetére


Diokhan
addikt

Szuper, ez nekem bőven elég lesz azt hiszem, én sem vagyok hardcore felhasználó, játszani pl egyáltalán nem játszok a telefonon, csak Messenger, FB, insta meg YouTube. Ennyi, plusz ugye telefonálás.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#2924) bendi007 válasza Diokhan (#2919) üzenetére


bendi007
tag

Én napi használatban tartok egy iphone 8 és p20 lite készüléket.Sokkal jobban sztem a huaweit

(#2925) Diokhan válasza bendi007 (#2924) üzenetére


Diokhan
addikt

Akkor hivatalosan is csatlakoztam hozzátok egy kék készülékkel! Biztos lesznek majd kérdéseim, igyekszem majd nem sokat kérdezni.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#2926) raider21 válasza Diokhan (#2921) üzenetére


raider21
aktív tag

A telónak kb. egy negatívuma van: Az FHD+ kijelzőhöz kicsi az aksija...!

raider21

(#2927) #73959936 válasza raider21 (#2926) üzenetére


#73959936
törölt tag

nézőpont kérdése :K

vagyis használatfüggő...

jé....akkor most feltaláltam valamit ? :W (spanyolviasz)

[ Szerkesztve ]

(#2928) Diokhan válasza raider21 (#2926) üzenetére


Diokhan
addikt

Egy napot még így is kibír normális használat mellett nem? Úgy értem, hogy nem nyomatni vele a real racing 3-at egész nap, hanem normálisan használni netezés, csevegésre.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#2929) bl4ze válasza Diokhan (#2928) üzenetére


bl4ze
veterán

Bőven. 1.5-2 napot is

.:. bl4ze .:.

(#2930) Diokhan válasza bl4ze (#2929) üzenetére


Diokhan
addikt

Na az szuper. Mivel most még sokat nyomkodom, amíg be nem állítok mindent, addig nyilván gyorsabban fog merülni, de utána beall szerintem. Nehéz at szokni iphone-rol, de rajta vagyok! 😂

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#2931) #73959936


#73959936
törölt tag

Az új emui-nak (9.1) majd kell pár nap amíg a fogyasztása beáll...

(#2932) Diokhan válasza #73959936 (#2931) üzenetére


Diokhan
addikt

Gondoltam :)

Kérdésem is van: idáig iPhone - on a YouTube appeal tudtam csatlakozni a Philips androidos okos tv-hez, most ugyanúgy a YouTube appeal szeretnék csatlakozni, de itt nincs meg az opció. Valamit rosszul csinálok?

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#2933) #73959936 válasza Diokhan (#2932) üzenetére


#73959936
törölt tag

majd a tőlem okosabbak :K

(#2934) AxBattler


AxBattler
félisten

Kipróbáltam a készüléket BB-ben, és eléggé bejövős.

Az egyszerű felhasználói felület 9.1-ben is elérhető? Jól jönne édesanyámnak...
Illetve lesz Lite-ra 9.1 egyáltalán?

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#2935) Jarod1 válasza AxBattler (#2934) üzenetére


Jarod1
addikt

nem lesz... már van... :DD ;] :C

(#2936) Diokhan válasza Diokhan (#2932) üzenetére


Diokhan
addikt

Srácok.

Előlapi kamerával csináltam képet, és mentes előtt megkérdezte, hogy a tükörkép vagy a rendes verziót szeretném megtartani. Mivel nem láttam rendesen, a rossz oldalra nyomtam rá, de én a másikat szeretném. Utólagosan megvaltoztathato ez a beállítás?

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#2937) AxBattler válasza Jarod1 (#2935) üzenetére


AxBattler
félisten

És az a mappás kinézetű egyszerű mód elérhető ebben a verzióban is?

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#2938) Doki42 válasza Diokhan (#2932) üzenetére


Doki42
őstag

Először párosítsd a telót a tv vel, utána mennie kell.

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#2939) Doki42 válasza Diokhan (#2936) üzenetére


Doki42
őstag

Nem, újat csináljál, de állítsd be, beállítások :D

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#2940) raider21 válasza Diokhan (#2928) üzenetére


raider21
aktív tag

Nem játszok, de sok a netezés munka miatt..., kb. 1 napot kibír. De mivel gyorstöltés adott, így kb. 1,5 óra alatt fel lehet maximum kapacitásra tölteni.

raider21

(#2941) Diokhan válasza raider21 (#2940) üzenetére


Diokhan
addikt

Szuper srácok, nagyon köszi mindenkinek, sikerült a kép, a tv-t fogalmam sincs, hogy kell párosítani :DD pedig android TV van :D
Értesítési led állítható valahol?

[ Szerkesztve ]

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#2942) ORCA58 válasza Diokhan (#2941) üzenetére


ORCA58
addikt

Mire gondolsz? Hogy villogjon vagy se azt az Értesítések->További értesítéseben lehet kapcsolni. A színe nem változtatható.
Egyes appokban ettől függetlenül külön állítható pl. aCalendar, de már abból is kivették a színeket.

(#2943) Diokhan válasza ORCA58 (#2942) üzenetére


Diokhan
addikt

Köszi, erre gondoltam, mert úgy vettem észre, hogy csak töltés közben világít pirosan.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#2944) Diokhan válasza Diokhan (#2943) üzenetére


Diokhan
addikt

Hiába van bekapcsolva, nem jelez... :(

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#2945) ORCA58 válasza Diokhan (#2944) üzenetére


ORCA58
addikt

Nekem a töltéskor sárga vagy narancssárga.
Zölden villog, nem fogadott híváskor, ha az aCalenadar , vagy emai jelez. Csak akkor, ha a képernyő nincs bekapcsolva.

(#2946) Jarod1


Jarod1
addikt

Sziasztok!

a felső sávot a hol a wifi Bt és egyéb cuccokat tudok beki kapcsolni azt át lehet állítani más színre, én rohadtul nem látom napfényben főleg hogy a kapcsolókbe vannak e kapcsolva..

(#2947) MR ME válasza Jarod1 (#2946) üzenetére


MR ME
aktív tag

Csak ha teljesen témát váltasz, feljebb van linkelve egy fekete, én mondjuk nem próbáltam...

(#2948) bodnar10261


bodnar10261
aktív tag

Sziasztok! Kb mikorra várható biztonsági frissítés a telóra?

Bodnár Dávid

(#2949) MR ME válasza bodnar10261 (#2948) üzenetére


MR ME
aktív tag

Miért, nem érzed magad biztonságban?

(#2950) worxland válasza bodnar10261 (#2948) üzenetére


worxland
addikt

Ebben a hónapban nem.

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.