Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2851) kiskakas


kiskakas
senior tag

Van arra vkinek tippje, hogy mindenkép max fényerőn menjen a teló, ha beállítom rá a csuszkát, ne vegyen vissza? Olvastam,hogyha a fejlesztői mód be van kapcsolva, néha automatikusan visszaveszi...így ezt kikapcsoltam.Azt se mondanám,h melegedés miatt veszi le a fényerőt, mert 20 fok körül is csinálja :(

(#2852) giroud199 válasza kiskakas (#2851) üzenetére


giroud199
aktív tag

Ez nekem a 9es frissítés óta tűnt fel...
+körülbelül öt perc kinti használat után elég rendesen melegedik a készülék

>>iPhone14Pro&12Pro<<

(#2853) oroszlan12


oroszlan12
tag

Sziasztok!Segítséget szeretnék kérni vagy esetleg más is tapasztalta a frissítés óta,hogy hívni lehet a telóról és fogadni is lehet a hívást de nem lehet semmit hallani.
Gyári visszaállítás megvolt,Hd hívásokat kikapcsoltam már átállítottam a hálózatot is 2g-re.
Valami ötlet?
Köszi!!!

(#2854) konzumpro válasza oroszlan12 (#2853) üzenetére


konzumpro
senior tag

Gyenge térerőnél lehet hogy a VoLTE akadozik.
szerk.: ja látom azt már kikapcsoltad...

Talán a cache partíció törlése segíthet. Bekapcsolásnál nyomva tartott hangerő fel gomb a recovery-hez, és wipe cache partition.

[ Szerkesztve ]

(#2855) oroszlan12 válasza konzumpro (#2854) üzenetére


oroszlan12
tag

Ez már mind megvolt.lehet újra húzom.Esetleg tudsz adni egy linket ahol az official romot megtalálom?

[ Szerkesztve ]

(#2856) Doki42 válasza oroszlan12 (#2855) üzenetére


Doki42
őstag

Huawei supportnak írnék, ez a probléma valószínű softverhiba de teljes gyalulással...

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#2857) oroszlan12 válasza Doki42 (#2856) üzenetére


oroszlan12
tag

Köszönöm a válaszokat.Visszatettem az oreot de azzal is ugyan az a hiba,úgyh vissza viszem jövő 7ten.Az autóban működik a fejegységgel úgyh fogalmam sincs mi a baja.

(#2859) oroszlan12 válasza #99499520 (#2858) üzenetére


oroszlan12
tag

Lehet,h igazad van de még amióta megvan soha nem volt bedugva fülhallgató.De megpróbálom..

(#2861) oroszlan12 válasza #99499520 (#2860) üzenetére


oroszlan12
tag

Igazad volt ott van a bibi.Mert bedugva a fülest működik,bedugva kihangosítva működik de nem javult meg a lényeg,h normálisan lehessen használni.

(#2862) 426os válasza oroszlan12 (#2861) üzenetére


426os
őstag

Próbáld meg egy tűvel megkapirgálni az aljzat belsejét. Szöszöket előszeretettel gyűjti, nekem egy idő után szokott kelleni egy kis takarítás. Mondjuk nálam a hibajelenség az szokott lenni, hogy nagyon könnyen kiugrik a fülhallgató csati belőle. Egy próbát megér, hátha emiatt van meghülyülve.

.

(#2864) 426os válasza #99499520 (#2863) üzenetére


426os
őstag

9.1 alatt a HiCare appban (lehet 8 alatt is volt már) az Intelligens diagnosztika > Kézi menüpontban lehet külön tesztelni a beszédhangszórót. Így kiderülhet, ha az a rossz.

.

(#2865) oroszlan12 válasza 426os (#2864) üzenetére


oroszlan12
tag

Na megnéztem amit írtál ki is írta a beszédhangszóróra,h hibás és nem is hallottam belőle semmi hangot.
Köszönöm még1szer mindenkinek a segítséget!
Még garis úgyh beviszem a szervízbe.

(#2866) r.s.misi válasza Doki42 (#2820) üzenetére


r.s.misi
csendes újonc

De lehet így :

(#2867) ZephX


ZephX
senior tag

Sziasztok!

Reggelente mindig felajánlja a 9.1-es frissítést de én még maradni akarok a régin. Mindig elutasítom, de mindig fel is dobja. Pedig beállítottam hogy ne keressen frissítést. Mit lehet tenni, ha ennyire konzervatív vagyok. :D

(#2869) Jarod1 válasza rembrant (#2868) üzenetére


Jarod1
addikt

Sejteni lehetett, csak okozott egy 30 milliárdos kiesést

(#2870) Doki42 válasza r.s.misi (#2866) üzenetére


Doki42
őstag

Ez mi...
Amúgy másik fórumon már megvilágosodtam :P

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#2871) konzumpro válasza Jarod1 (#2869) üzenetére


konzumpro
senior tag

Kellett az Apple-nek egy kis egérút, ha már innovációban megállt.

(#2872) MadMancs


MadMancs
veterán

Sziasztok.
Van már valami megoldás arra hogy a lehúzható értesítésekben is működjön a gyors válasz? Jelenleg semmi se történik csak a billentyűzet jelenik meg írni nem lehet.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#2873) giroud199 válasza MadMancs (#2872) üzenetére


giroud199
aktív tag

Így van, nálam is ez a helyzet... :F
(persze frissítés előtt rendben volt)

>>iPhone14Pro&12Pro<<

(#2874) MadMancs válasza giroud199 (#2873) üzenetére


MadMancs
veterán

Frissítés előtt nekem is. 9.1 óta nem megy. :F

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#2875) amdboy


amdboy
senior tag

Sziasztok! Rövid pár napig tartott a p20 lite tulajdonosi pályafutásom, hála istennek. Ez a telefon egy rakat sz@r. Sikerült hála eladnom. Olvastam a teszteket ès azèrt vettem meg. Leirtakat meg sem közeliti. Jelenleg egy átmeneti xiaomi redmi 6-ot használok, ès mèg ez is odaveri gyorsaságban stb... Sajnálom picit mert szèp telefon a p20 lite, de folyamatos lassulás, laggolás, melegedès, akksi sem valami brutál, sőt. További jó használatot mindenkinek( aki teheti, hasonló árban váltson xiaomira, nem fogja megbánni). Sziasztok

(#2876) AMDaZERG_1 válasza amdboy (#2875) üzenetére


AMDaZERG_1
senior tag

"kicsit" fura ez a besírásod ide, sőt! Nem kívánok semmit az "új" telefonodhoz. A gyenge láncszem te voltál.

Ortus-245 - Ortus-250 - Subvolo-01

(#2877) Doki42 válasza AMDaZERG_1 (#2876) üzenetére


Doki42
őstag

+1 :DD

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#2878) konzumpro válasza amdboy (#2875) üzenetére


konzumpro
senior tag

Hát...

Végülis mindent lehet ezzel a telefonnal, csak telefonálni nem nagyon.
Egy Sony Z1C-t váltott le, de folyamatosan szakadozik a hívás, a túloldalon nem értenek semmit, időnként el sem lehet érni...

Telenor a szolgáltató, Sonyval is előfordult hogy megcsörgettem, kicsöngött, a valóságban pedig meg se mukkant. Lehet hogy nem a telefon hibája, de ha mégis, még tudnék élni az elállási joggal.

VoLTE kikapcsolva, sajnos magától frissült a legújabbra a szoftvere így ha emiatt akadozik akkor ezt beszoptam.

(#2879) worxland válasza konzumpro (#2878) üzenetére


worxland
addikt

Hát nem tudom, mindkét gyerekemnek ilyen van, több mint egy éve, ilyen gond nem merült fel.

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#2880) bl4ze válasza worxland (#2879) üzenetére


bl4ze
veterán

+1

Ma troll invázió van??? 🍉

.:. bl4ze .:.

(#2881) konzumpro válasza bl4ze (#2880) üzenetére


konzumpro
senior tag

Nem, csak bosszantó ha valami nem úgy működik, ahogy kéne.
Ezek szerint elképzelhető, hogy hálózati hiba okozza a problémát, vagy a hiba nem az én készülékemben van.
Vagy szoftveres hiba ami majd javul, vagy nem...
Nálatok 9.1-esre frissült az EMUI?

(#2882) MadMancs válasza konzumpro (#2881) üzenetére


MadMancs
veterán

Fél év alatt se 8.0 se 9.1 én nem volt még hívás problémám ( Telekom). 99% ban VoLTE.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#2883) amdboy


amdboy
senior tag

Hozáteszem hivással nekem sem volt problèmám ( viszont majdnem minden mással igen). De ha van lehetősèged mèg az elállás jogával èlni, akkor èn a helyedben 1 percet sem gondolkodnèk rajta. Kb reggelig sorolhatnám a kisebb nagyobb napi használatos bugokat, problèmákat. Akinek nincs gondja örüljön neki, vagy nincs normális összehasonlitási alapja másik telefonnal...

[ Szerkesztve ]

(#2884) #73959936


#73959936
törölt tag

Hát...

új rom, szerintem jobban merül. Szinte csak telefonálásra használom, nem kéne ennek mennie majd 1 hetet ?

szerintem a 8-as romon 6 napot simán birt...

esetleg tipp arra, mi merítheti, ha hozzá se nyúlok olyankor ? :U

(#2885) bl4ze válasza amdboy (#2883) üzenetére


bl4ze
veterán

1 éve használom két simmel: nulla hiba.

Folyamatosan megy a BT, net navigáció.
És ja, van bőven összehasonlítási alapon:
HTC, Nexus,LG okostelefonok nem kevés.

.:. bl4ze .:.

(#2886) zeorsdfd válasza konzumpro (#2881) üzenetére


zeorsdfd
senior tag

Nálam se volt semmi hiba egy éve. Felmerül a kérdés, hogy hol laksz?

(#2887) Zigi válasza #73959936 (#2884) üzenetére


Zigi
senior tag

Ultra energiatakarékos mód.Azt kapcsold be és menni fog egy hetet.

(#2888) bhonti válasza Zigi (#2887) üzenetére


bhonti
tag

Vagy 3,5 napot ha éjjelre kikapcsolod.

http://1kis.info.hu - Informatikus mindenkinek... 501065096 balazs@honti.tech

(#2889) #73959936


#73959936
törölt tag

ok, rendben :K

(#2890) Andee_26 válasza ORCA58 (#2845) üzenetére


Andee_26
csendes tag

Köszönöm a választ! Nekem már több mint egy hete folyamatosan csak egy napokat bír, úgy hogy nem használom többet mint azelőtt. Letöröltem alkalmazást, próbáltunk kikapcsolni dolgokat, hátha az meríti, de még mindig nem sikerült beállnia. Szerintem megpróbálom a gyári beállítás visszaállítását, ha az sem segít, lehet kérem vissza a korábbi andoridot :)

(#2891) C_hris


C_hris
tag

Két dolog ami számomra nagyon zavaró az új 9.1-es rendszerben

- Régebben a helymeghatározás beállításoknál meg tudtam adni, hogy csak GPS-t használjon, de most már több módszert használ automatikusan ami elég pontatlan eredményeket adhat.

- A Chrome böngésző kezdőlapjáról eltűntek a gyakran használt weboldalak.

Tudná valaki, hogyan lehetne ezeket a dolgokat visszaállítani?

(#2892) huberpe válasza C_hris (#2891) üzenetére


huberpe
aktív tag

a gps-t sehogy. ez az új pie style. :) vagy megy a gps automatán vagy nem.

(#2893) bl4ze válasza C_hris (#2891) üzenetére


bl4ze
veterán

Ez Android 9, pie nem Huawei.

A GPS minden Android 9en ilyen már.

.:. bl4ze .:.

(#2894) C_hris válasza huberpe (#2892) üzenetére


C_hris
tag

Ezt akkor eléggé lebutították, nem is értem miért jó ez így. Hadd döntsem már én el mikor van szükségem pontos helymeghatározásra, ne fogyassza az akksit fölöslegesen a GPS.

(#2895) huberpe válasza C_hris (#2894) üzenetére


huberpe
aktív tag

én mondjuk egy xiaomi a1-et használok és jelentősen megnőtt az üzemidő a pie óta, úgy, hogy folyamatosan megy a gps. párom p20 lite-ját pár hete frissítettük, szerinte kb ugyanúgy bírja az akkis, mint előtte (nála is megy a gps).
egyébként abban egyetértünk, hogy azért szeret(t)jük a droidot, mert mi mondjuk meg, hogy mi legyen és nem fordítva. :)

(#2896) #73959936


#73959936
törölt tag

Sziasztok.

van-e lehetőség arra, hogy napszaktól függő értesítési hangot/rezgést/némítást állítsak be ? :U

(#2897) ORCA58 válasza #73959936 (#2884) üzenetére


ORCA58
addikt

Ilyent se láttam még. Mentés után még megvolt, de oldal frissítéskor eltűnt a hozzászólásom. :F
Tehát újra. A Volte azaz 4G-s telefon kapcsolat tapasztalatom szerint sokat ki tud harapni az aksiból. Így ha nem kell mobil net, átállítom 2G-re. Egyébként hallásra eddig nem tapasztaltam különbséget. Viszont 4G-n volt, hogy akadozott a hang, ami biztos hálózati probléma, mert ritkán jelentkezett. A múltkori telekomos VOLTE kimaradás után egyszer sem.
Számomra akkor hasznos igazán, ha meló miatt a telefonon keresztül lóg a laptop a neten, és közben telefonálok az ügyféllel.

kovacsen222
Nem tudok róla. A "buta" telókon voltak és vannak is a Profilok. Ott lehetett ilyent beállítani.

[ Szerkesztve ]

(#2898) MadMancs válasza ORCA58 (#2897) üzenetére


MadMancs
veterán

Én fordítva tapasztalom. Utazás közben (vonat) nem jellemző a 4G kapcsolat. Olyankor 2G Only üzemmódban vagyok az mindenhol elérhető. Képes a teló 2 óra alatt 100 ról 0ra merülni. Míg ugyanolyan használat mellett 4G Only simán elmegy 5-6 órát ( face, Firefox , viber, Messenger, kis játék)

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#2899) #73959936 válasza ORCA58 (#2897) üzenetére


#73959936
törölt tag

+1

nem igazán használok 4g-t.

be is állítottam 2g/3g-re... azóta az van, h. kb. napi 10 %-ot merül...

(#2900) ORCA58 válasza MadMancs (#2898) üzenetére


ORCA58
addikt

Akkor mégsem érhető el mindenhol a 2G. Nejemmel is megszakad a beszéd kapcsolat többször, mikor vonattal utazik. A telója mindig 2G-n van. Autóban ilyen nem tapasztaltam.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.