Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2051) sanyika987


sanyika987
aktív tag

Srácok csak nekem sárgul a kijelző széle vagy ennél is típus hiba mint annó az LG g2 nél?

iphone 14

(#2052) Doki42 válasza sanyika987 (#2051) üzenetére


Doki42
őstag

Fél éve van lassan meg, nem sárgul. 😎

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#2053) ORCA58 válasza bendi007 (#2048) üzenetére


ORCA58
addikt

Ha gyorsan kell 4-5 munkanap! [link] Drágább mint kínából. Szerintem tökéletes.

sanyika987
2 hónapos sárgulás nincs.

ZephX
Lite-ot használom, nem tapasztaltam hasonlót.

(#2054) Black_Raven válasza ORCA58 (#2053) üzenetére


Black_Raven
veterán

Keresd a Google Segédet .[kép]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#2055) ripla válasza bendi007 (#2048) üzenetére


ripla
őstag

Én a T-mobilnál vettem, tokot is árulnak elég sok félét.

(#2056) sanyika987 válasza Doki42 (#2052) üzenetére


sanyika987
aktív tag

Akkor csak én szívtam be :(

iphone 14

(#2057) MadMancs válasza ZephX (#2047) üzenetére


MadMancs
veterán

Ugyanez. És sokszor meg sem jönnek üzenetek míg meg nem nyitom, whatsapp és viber ugyanígy. :W

[ Szerkesztve ]

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#2058) bb71 válasza sanyika987 (#2056) üzenetére


bb71
őstag

Nem hordtad sokat farzsebben a telefont - feszülés? Nem tálroltad túl meleg mellett?

(#2059) Pubi78 válasza MadMancs (#2057) üzenetére


Pubi78
csendes tag

Nálam is van. Sőt nekem a gmail is sokszor csak felébresztés után jön át. Olyan is van hogy nem tölti be az internet oldalt sem csak második próbálkozásra.

(#2060) MadMancs válasza Pubi78 (#2059) üzenetére


MadMancs
veterán

Gmailt nem használom, gyári e-mail app szinkronizál rendesen. Bőngészőt a Samsung Böngészőt használom azzal sincs baj. De mintha öszes IM appot kilőné vagy altatná beállításoktól függetlenül.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#2061) ZephX válasza MadMancs (#2057) üzenetére


ZephX
senior tag

Nálam csak a Messenger csinálja, meg a most a Play áruház.

(#2062) ORCA58 válasza Black_Raven (#2054) üzenetére


ORCA58
addikt

Köszi, de nekem így néz ki.

(#2063) bendi007


bendi007
tag

a hátuljára rendelt valaki üvegfóliát, És ha igen honnan?

(#2064) Black_Raven válasza ORCA58 (#2062) üzenetére


Black_Raven
veterán

Valahol ott van tuti. 1.az alapértelmezett beállitásoknál a Segitség és hangbevitelnél van Google segéd. 2 .vagy a Nyelv és bevitelnél.3.letiltod az Alkalmazásokban.:)

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#2065) Pubi78 válasza MadMancs (#2060) üzenetére


Pubi78
csendes tag

Én Chromot használok,de most letöltöttem amit te használsz és valóban nincs meg ez a hiba. Csak a mentett jelszavaim és az oldalakat nem tudom átvarázsolni. Nem tudsz erre megoldást? Köszönöm

(#2066) bl4ze


bl4ze
veterán

NFC: tökéletesen megy, első perctől használva GránitAPP-ot, a kártya digitalizálás is, természetesen.

A legutóbbi frissítéssel bekapcsoltam már gesztus vezérlést : a telefon felemelése-képernyő be megy.
Viszont a magasra emelés-hívás fogadás nem, és telefon lefordítás-lehalkítás sem.
Nektek ezek mennek?

Köszi.

.:. bl4ze .:.

(#2067) bl4ze


bl4ze
veterán

Urak, a minap valaki megosztotta ezt a filet :

myamazfit.ru_BOLD_v4p.ft

meg tudná ezt valaki csinálni csak nagybetűs "CAPS" verzióta,mint egy régebbi is van ilyen ?

myamazfit.ru_BOLD_v4_CAPS.ft

:R

.:. bl4ze .:.

(#2068) ORCA58 válasza Black_Raven (#2064) üzenetére


ORCA58
addikt

Csak kíváncsiságból, neked milyen telefonod van milyen android és EMUI van rajta? A linkelt képeden most látom, hogy máshogy működik gesztus vezérlés. A P20 lite-on ha a sarokból húzom fel akkor az egykezes felület indul, azaz kis méretű lesz a kép. Nálad az indítja a Goggle segédet, ami ott ki is kapcsolható.
A Google segédhez alulról felfelé kell húznom a vissza vagy alkalmazásváltó gomb helyénél.
Kikapcsolni nem lehet. Ha letiltom az alkalmazást, akkor is megpróbálja indítani, felvillan a kép és egy pillanatra látható a Google ikon.
Mindegy ez van, talán majd módosítanak rajta, vagy nem.

(#2069) Kötike


Kötike
tag

Én most kapcsoltam be ezt a gesztus vezérlést, de nekem eddig tettszik. Bejön hogy a tartalom mégjobban kitölti a kijelzőt. Csak erre nem jöttem rá, hogy melyik mozdulat helyettesíti.

(#2070) 426os válasza Kötike (#2069) üzenetére


426os
őstag

Az ujjlenyomat olvasóval is le tudod húzni az értesítési sávot ;)

.

(#2071) Kötike válasza 426os (#2070) üzenetére


Kötike
tag

Tényleg. Ezt a funkciót már rég használtam. Köszi a tippet. :R

(#2072) colonell válasza Kötike (#2069) üzenetére


colonell
senior tag

Meg kb a legelső gesture az androidnál, fogod azt a képernyő tetjéről lehúzod az ujjad :D

(#2073) MadMancs válasza Pubi78 (#2065) üzenetére


MadMancs
veterán

Sajnos arra nincs ötletem. Világéletemben samsungos voltam így nekem adott volt hogy ez a böngésző lesz itt is (tartalmazza a samsung cloud szinkronizációt, így nekem hozott mindent.)

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#2074) Kötike válasza colonell (#2072) üzenetére


Kötike
tag

Na azt ismerem kb. 1X éve, csak az kb. 3-4 col-nál volt kényelmes.

[ Szerkesztve ]

(#2075) ottesz


ottesz
aktív tag

Kinek volt már olyan hogy néztem valamit és egyszer csak elment a kép a telefonon és átváltott fekete képernyőre amin rajta az óra.....simán nem tudom előhozni sehogy

(#2076) weinmaker


weinmaker
őstag

Hogy lehet előhívni azt a menüt amiben meg tudom nézni, hogy függő-e a teló?

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#2077) ripla válasza ottesz (#2075) üzenetére


ripla
őstag

Nekem tegnap olyan sikerült, hogy kettéosztotta a képet, felül voltak a főképernyős ikonok, alul a böngésző, azóta sem sikerült újra. :D

A kérdésem pedig továbbra is fennáll, létezik Siri, Cortana, az androidhoz is van hasonló?

[ Szerkesztve ]

(#2078) ottesz válasza ripla (#2077) üzenetére


ottesz
aktív tag

Az megvan.....Kocka megnyomás majd egyenlőségjel a lakat mellett és kettéosztja a képet....

(#2079) Doki42 válasza ottesz (#2075) üzenetére


Doki42
őstag

Nekem óra nélkül😎

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#2080) zeorsdfd válasza ottesz (#2078) üzenetére


zeorsdfd
senior tag

Igen, és ugyanezt csinálja a kétujjal felfele húzás alulról;-)

(#2081) colonell válasza weinmaker (#2076) üzenetére


colonell
senior tag

*#*#2846579#*#* (nemtudom miért most sokadikra nyitotta meg most nekem,lehet reggel van :D)
Network info Query
Sim lock info

[ Szerkesztve ]

(#2082) sanyika987 válasza bb71 (#2058) üzenetére


sanyika987
aktív tag

Nem semmi ilyen
De vicces H èn szenvedek ezzel :(

iphone 14

(#2083) weinmaker válasza colonell (#2081) üzenetére


weinmaker
őstag

Szia! Ezt megtaláltam én is a neten, de semmi nem történik, nem nyitja meg.
Na most sikerült, köszi!

[ Szerkesztve ]

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#2084) ORCA58 válasza ORCA58 (#2068) üzenetére


ORCA58
addikt

Azt hiszem neked P Smart 2019 van Android 9-el . Annál lehet kikapcsolnia gesztusoknál a Google segédet.
A Mate 20 Pron is ilyen.
Úgy néz ki szerencse kell ahhoz, hogy valakinek tökéletes legyen a vissza gesztus.
Volt szerencsém megnézni kiállított telefonokat, és volt olyan, többek között P20 és P20 Pro melyeken kínszenvedés volt rábírni, hogy a vissza gesztus működjön. Inkább a képeket görgette. Más üzletben ezek is és a PSmart 2019 is tökéletes volt. Talán kijelző függő, a fene sem tudja.

(#2085) MadMancs válasza ORCA58 (#2084) üzenetére


MadMancs
veterán

3-4 napja kezdtem el a gesztusvezérlést használni ( tetszik hogy kicsivel, de mégis sokkal nagyobbnak tűnik a kijelző).
Szerencsére tökéletes a vissza is. Csak úgy kell indulni hogy teljesen a széléről. Nálam az üvegfólia széle pont érzékelteti az indulási pontot. Oldal-rejtett menüs appok se kavarnak be, azoknál kicsit beljebb van az indulás.
Sokkal gördülékenyebben és gyorsabban használható a telefon, nagyon jó ötlet volt. :)

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#2086) ZephX válasza MadMancs (#2085) üzenetére


ZephX
senior tag

Az a baj, hogy pl. tokok bezavarhatnak. Most vettem kicsit peremesebb tokot és az ujjam ott beakad a tokba. :D

(#2087) ORCA58 válasza MadMancs (#2085) üzenetére


ORCA58
addikt

Szerintem is tök jó ötlet a gesztusvezérlés. Így használom, de a vissza mozdulatot tanulnom kell, egyes appoknál nem mindegy hol próbálkozok.
Ha egykezes felületet akarsz beállítani, akkor a sarokról kell befelé húzni az aljához viszonyítva kicsit 45 fok alatt. A visszaállításhoz elég a holt terület megérinteni. Android és EMIU 9-en ez a Google segéd mozdulata.

Sajna mint írtam a kiállított telefonokon sem ment mindegyiken hibátlanul, pedig se tok se üvegfólia nem volt. A Győri üzletben a Mate 20 pro sem ment hibátlanul, pedig azt hittem a lekerekített üveg miatt az biztos tökéletes lesz.
Az óvári üzletben tökéletes volt.
Gondolom egyes üveg fóliák is bezavarhatnak. A tok, ha magas a pereme igen csak megnehezíti az oldalról, mozdulatot. Az ujjunkat mégsem hegyezhetjük ki, erre gondolhattak volna. :(

(#2088) MadMancs válasza ORCA58 (#2087) üzenetére


MadMancs
veterán

Nekem egy gyári Huawei Okos Flip tok van, ez nem zavar szerencsére.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#2089) ZephX válasza MadMancs (#2088) üzenetére


ZephX
senior tag

Ameddig azt le nem cseréltem engem sem zavart xD

(#2090) colonell válasza ZephX (#2089) üzenetére


colonell
senior tag

Ezért jobb a gyári xD

(#2091) Doki42 válasza colonell (#2090) üzenetére


Doki42
őstag

+1 szintén gyári😎

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#2092) ZephX válasza colonell (#2090) üzenetére


ZephX
senior tag

Nekem is az volt. Csak meguntam, mert NFC-s fizetésnél baromira zavart. Meg villamoson kapaszkodva sem lehetett vele mit csinálni egy kézzel, folyamatosan becsukódott. :D + mikor tokot rendeltem még nem volt gesztus vezérlés xD

(#2093) colonell válasza ZephX (#2092) üzenetére


colonell
senior tag

Én meg utálom a gesturevezérlést :D

[ Szerkesztve ]

(#2094) Black_Raven válasza colonell (#2093) üzenetére


Black_Raven
veterán

A mobilvilág egyik legjobb találmánya.:D

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#2095) zeorsdfd válasza colonell (#2093) üzenetére


zeorsdfd
senior tag

Én azonnal kukáznám ki a mobilt ha nem lenne gesztusvezérlés

(#2096) colonell válasza zeorsdfd (#2095) üzenetére


colonell
senior tag

Legjobb Gesture a Chromba a lefelé húzod akkor frissíti az oldalt. Fészbúkon megírom a "600 oldalas tanulmányt" pl csoportba, végigolvasnám, hogy minden oké-e, lehúzom, hogy felmenjen a tetejére, befrissíti az oldalt és megy a lecsóba minden... Nem egyszer jártam így és tudom, hogy az én balf@szságom,de azért meg szoktam köszönni, hogy ennyi gesture van már :D
Persze ízlések és pofonok :)
Ja és itt, ugyanez :D

[ Szerkesztve ]

(#2097) .zSoLTi. válasza colonell (#2093) üzenetére


.zSoLTi.
senior tag

+1

(#2098) bb71


bb71
őstag

2019.01.20 ANE-LX1C432B172 (8.0.0.172)

(#2099) bl4ze válasza bb71 (#2098) üzenetére


bl4ze
veterán

Köszönjük, gondolom OTA-n egy darabig még nem lesz - én 168-on vagyok.

.:. bl4ze .:.

(#2100) ZephX válasza bb71 (#2098) üzenetére


ZephX
senior tag

És van benne valami érdemleges amúgy?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.