Hirdetés

2024. május 16., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#317) erdoke válasza Dare2Live (#316) üzenetére


erdoke
titán

TF3D-s készülékeket csak rövid ideig nyomkodtam, az alapján nem tudom kijelenteni, mennyire jól használhatók a mindennapokban külső "segítség" nélkül, de az Omnia a Samsung Today2-vel és apróbb tweakekkel egészen jól működik "gyári" állapotában is.

Nyilván meg kell szokni, ha valaki táblázat elrendezésű, hagyományos menüvel rendelkező telefonról vált PDA-telefonra, de ilyen szempontból (egy átlagos középkorú emberbek) az iPhone is igényel megszokást. Butaság figyelmen kívül hagyni, hogy alapvetően ezek nem telefonok, amiken Windows fut, hanem PDA-k telefon funkcióval. Ha valakinek nincs szüksége az extrákra, és a testreszabhatóság ilyen szintjére, akkor vegyen szifont vagy S60, de akár S40 Nokiát.

Személy szerint én most éppen a PDA gyökerekhez közelítek, megpróbálom a hagyományos Todayt olyan szinten testreszabni, hogy onnan max 2 taperolással elérjem, amit szeretnék, de a legfontosabb, leggyakrabban használt részeket egyetlen nyomással. A Touch HD kicsit problémásabb lenne, tekintve a hardveres gombok igen csekély számát. Nálam az Omnián minden gombnak 2 funkciója van, ami összesen 14 gyors elérést tesz lehetővé. Ha ahhez hozzávesszük a Today-ről egyetlen kényelmes tapival elérhető dolgokat is, bőven lefedtük egy jobb S40 telefon összes funkcióját...

A legjobb aláírás a héten

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.