Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#42) tom956ster


tom956ster
aktív tag

Jelenleg ennek a vasnak a wimaxos valtozatarol (elodjerol irok) (Htc EVO 4G).
Szerintem: a 4.3 coll siman vallalhato, mondjuk nem gyerekmeretu kezeim vannak.
Az akkuido az Evo 4g nel csak 12 ora, ha az ember wimaxon log egesz nap, azt passzolom, hoyy mit eszik az lte, de ekkora kijelzo, atom felbontas es komoly proci energiat ker. Repulo modban aktiv hasznalat mellett (telefonalason kivul minden) majd 2 napig elmegy.
Itt az elolapi kamera 1.3as, nem rosz foleg ha van egy normalis videos voip progi.
A 8 mpx kamera megvan, hd ready video megvan, szerintem zsir mindketto minosege, nem varom azt mint egy nikon d80tol varnek.
Egyszoval, utos lesz ez a vas, akarmekkora az elolapi kamera, barmilyen szamozasu a procija (szerintem az 1 ghz vagy feletti mar mindent ropit). A merete nekem bejon, viszont hogy az lte mikor jon be kis hazankba, azt passzolom, a 3gre is csak mobilnetnel van szuksegem, a wimaxnak is csak ott van ertelme meg a wifi theteringnel ;)
Szemelyes eszrevetelem ennyi, kovezest nem kerek, ellenben bocs az ekezetekert :)

3D civil engineer / Dell Precision M7720 /desktop workstation: Gigabyte GA-Z170XP SLI | i5 6600k | 2x16 GB Jigsaw|2 x ASUS GTX 1060 6GB | Server: HP Gen 8 Microserver

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.