Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) fateless


fateless
veterán

Lassan már adnak a telefonokhoz egy kéznyújtó készüléket is, hogy egy kézben tarthasd majd az új mobilod ;]

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#2) AS válasza fateless (#1) üzenetére


AS
félisten

4- 4.3 hamarosan alap méret lesz , és ezután jön az extra méret , 4.5 , 4.8-

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#3) skajwa válasza AS (#2) üzenetére


skajwa
senior tag

És lehet lassan a ruhágyártók is kiadnak külön batár mobilokhoz tervezett zsebbel rendelkező farmer kollekciót! :D

Egy kis referencia: http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=103706

(#4) cotag


cotag
senior tag

csak ne legyen 250.000ft......

(#5) Davidoff91 válasza cotag (#4) üzenetére


Davidoff91
aktív tag

Én is ettől félek, hogy iszonyat drága lesz, 200 000-es határt szerintem átlépi majd az ára.:(

Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

(#6) Jadro válasza AS (#2) üzenetére


Jadro
veterán

Szép és jó dolog ez a képernyő méret növekedés, de az ember sajna nem növekszik hozzá. A fizikai korlátok megmaradnak. Mondjuk nem rég az SGS-re is azt mondtam hogy tepsi, most meg baromi jónak találom a méretét, de ezt még egy kézzel tudom kezelni. Ennél nagyobbat már neccesen.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#7) Воланд válasza Davidoff91 (#5) üzenetére


Воланд
titán

Arról nem is beszélve, hogy nálunk mikor lesz működő/használható (lefedettségről nem is beszélve) 4G LTE hálózat.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#8) Davidoff91 válasza Воланд (#7) üzenetére


Davidoff91
aktív tag

Hidd el lesz Nálunk lesz célközönsége ennek a telefonnak.;] Lesz olyan, aki megveszi csillagászati áron, és majd mutogatja, hogy: "Józzsiiee nézzed má, ez tudjaa a 4G-tt!"
Vagy, Forma bemegy a T-hez: "Nekem az kell amit láttam a reklámban, az a 4G-s vagy mi."
A komment viccesnek hat, de sok honfitársunk tényleg azt se tudja, hogy mit vesz....

[ Szerkesztve ]

Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

(#9) Everman


Everman
addikt

Jó HTC-s hagyományok szerint ehhez is 1200-as aksi jár majd fél napos üzemidővel?

(#10) tothmaxy182 válasza Everman (#9) üzenetére


tothmaxy182
őstag

/szarkazmus on/
Nem! Lehet, hogy 1500-as lesz hozzá és akkor nem csak fél napig bírja, hanem akár még 14-16 órán keresztül is elmegy!
/szarkazmus off/

Minden szavam magánvélemény!

(#11) keIdor


keIdor
titán

Mely országokban megy a 4G? USA-ról már tudok.
Csak azért kérdezem, mert oda megyek akkor. :DDD

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#12) r4z


r4z
nagyúr

Hiába 8MP, ha követi a minőség a HTC-s hagyományokat... :U

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#13) Dr.Anonymus válasza r4z (#12) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

pont ezt akartam írni...
ilyen htc mozart szintű 8mps kamera helyett egy galaxy S-es 5mps is sokkal-sokkal jobb lenne... :U

(#14) Straw válasza Воланд (#7) üzenetére


Straw
senior tag

Elöbb mint az USA-ban :D

(#12) RazorGTR1: az egy dolog de mi a Lóf@sznak előre 5Mp? Telefonon attól még nem fogom nagyobba látni az illető fejét akivel beszélek, mellesleg még életemben nem használtam soha.
De biztos van akinek ez fontos.

[ Szerkesztve ]

42

(#15) SZ4B válasza keIdor (#11) üzenetére


SZ4B
tag

Vodafone D2

szigNÓ

(#16) r4z válasza Straw (#14) üzenetére


r4z
nagyúr

Ezt az 5 megapixelt honnan szedted, ha szabad kérdeznem? :F

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#17) Straw válasza r4z (#16) üzenetére


Straw
senior tag

"4.3-inch display 16.78 million colors
Android OS 2.3 Gingerbread
Qualcomm MSM8960 dual-core processor 1.2 GHz
8-megapixel camera (primary)
5-megapixel camera (secondary)
1080p Full HD video recording and playback
GSM / Quad Band | GPRS / EDGE / 3G / HSPA / LTE
WLAN 802.11 b / g / n
Kickstand
Bluetooth
16GB Internal Memory | Expansion per 128GB microSDXC
Battery 1800 mAh"

Forrás vagy itt

[ Szerkesztve ]

42

(#18) Dr.Anonymus válasza Straw (#17) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

hát ennek a 5mps másodlagos kamerának tényleg nem sok értelme van...

(#19) Straw válasza Dr.Anonymus (#18) üzenetére


Straw
senior tag

Eggyel több sor amit a fícsörök közé lehet írni, ennyi.

42

(#20) DemonDani válasza Straw (#17) üzenetére


DemonDani
addikt

Jó eséllyel fake az adatlap.
MSM8960-at nem rég jelentették be, 28nm-re épít... Ez nem manapság lesz bevethető szerint itt az MSM8660-ra van esély.
Frontface 5mp- hülyeség lenne, bár nem kizárható, de eléggé esélytelennek tartom, ilyen méretű képi felbontás átvitelére esély sincs, fotozgati meg elég nagy luxus lenne 2 kamera...

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#21) r4z válasza Straw (#17) üzenetére


r4z
nagyúr

128GB MicroSDXC? Azigen... Szerintem az 5MP erős túlzás, maximum 2 lehet a valóságban - bár szerintem egy VGA is bőven elég lenne. (Valaki irigykedik a Samsung Fascinate (?) hardveres tuningjára?)

[ Szerkesztve ]

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#22) DemonDani válasza AS (#2) üzenetére


DemonDani
addikt

Aztán jönnek az Érintőkezek... +1 :DDD

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#23) Straw válasza DemonDani (#20) üzenetére


Straw
senior tag

Én nem írtam hogy ez tuti fix, a kolega csak azt kérdezte honnan szedtem az 5Megás front camerát :D
Amúgy igazad lehet, őszintén szólva ennek most nem nagyon néztem utánna, de amikor megláttam az bűvös 5MP másodlagos kameránál, dobtam egy hátast. Így vagy úgy de elvileg csütörtökön kiderül mi igaz és mi nem.

RazorGTR1: "(Valaki irigykedik a Samsung Fascinate (?) hardveres tuningjára?)" wtf?

[ Szerkesztve ]

42

(#24) AS válasza Straw (#17) üzenetére


AS
félisten

Ez Fake....

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#25) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

A HTC tényleg leállhatna ezzel, hogy a csúcskészülékei mind 4,3 colosak. Nálam 3,7-4 az ideális, a fölött már használhatatlan 1 kézzel, szvsz.

(#26) r4z válasza Straw (#23) üzenetére


r4z
nagyúr

Vibrant-ot akartam írni... [link]

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#27) Arthuro_Adam válasza Oppenheimer (#25) üzenetére


Arthuro_Adam
őstag

Ezzel egyetértek, de szerencsére azért a mi méretünkben is gyártanak azért telefonokat :)

(#28) fateless


fateless
veterán

HD-videótelefonálást is emlegetnek LTE kapcsán, amihez kell egy jó előlapi kamera. El tudom képzelni, hogy inkább beletesznek előre egy 5MP-es kamerát, mert azt olcsóbb legyártani, mint csinálni egy kisebb felbontásút és azt gyártani külön.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#29) Straw válasza r4z (#26) üzenetére


Straw
senior tag

Így már világos, érdekes kis modding :D

42

(#30) Magnum_ válasza Davidoff91 (#8) üzenetére


Magnum_
nagyúr

szerintem nem hat viccesnek :)

I humbly and respectfully decline™

(#31) Davidoff91 válasza Magnum_ (#30) üzenetére


Davidoff91
aktív tag

Jó nem volt vicces, nekem se jöhet mindig össze.:D De ettől még a mondanivalója nagyon is igaz.

Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

(#32) =Mentor=


=Mentor=
őstag

A HTC nem akar nagy gyártóvá válni ez már világosan látszik, mert folyamatosan csak arra gyúrnak, hogy ez előző modell paramétereit túlszárnyalják és ezzel erősen korlátozzák a lehetséges vásárlói kört.. Engem pl a 4.3 colos kijelző már eleve elriaszt.

[ Szerkesztve ]

(#33) Magnum_ válasza Davidoff91 (#31) üzenetére


Magnum_
nagyúr

:R :D

I humbly and respectfully decline™

(#34) LA_COSTE válasza Davidoff91 (#31) üzenetére


LA_COSTE
senior tag

+1 :R

(#35) plus44 válasza AS (#2) üzenetére


plus44
veterán

Sohasem lesz az csak szólok...Az embereknek nincs akkora kezük, amit meg nem vesznek meg tömegek, az nem lesz elterjedt. (persze majd később, mikor az evolúciós fejlődés eredményeként az emberek 5x akkora kézzel születnek, mint most...)

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#36) AS válasza plus44 (#35) üzenetére


AS
félisten

Akkor miért vásároltak Amcsiban a 4.3 as Moto droid x e-t? Vagy az összes HTC-t ami ott bizony már 4.3 as.
Ha jól tudom Galaxy S2 is 4.3 as lesz.
Egy kézben még a Galaxy Tab is elfér szóval ez így nem igaz.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#37) Brutális eb válasza AS (#36) üzenetére


Brutális eb
addikt

Nálam is 4" felett kezdődik az élet ha tehetem :)

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#38) CrAck69 válasza plus44 (#35) üzenetére


CrAck69
senior tag

és mi a helyzet a 7" tablettel, még az is jó és sztem még használhatóak

Egyszer fenn....

(#39) Davidoff91


Davidoff91
aktív tag

(#33) Saint_ és (#34) LA_COSTE: Megosztanátok velem, hogy :R ezt miért kaptam, én is hagy örüljek?:DD(szerk: ma nagyon nem megy a gondolkodás, Steve Jobs simán rábeszélne, hogy vegyek 10 iPadet;]) A másik, válaszolva (#8) Davidoff91 kommentjére (szerk: jé, az én vagyok XD) én se vásároltam anno elég körültekintéssel, ezért vettem 5800-át.;] XD

[ Szerkesztve ]

Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

(#40) Vlad HUN válasza tothmaxy182 (#10) üzenetére


Vlad HUN
csendes tag

Angol oldalokon 1800as aksit irnak, és a 2 mag miatt elviekben tovább fogja majd birni. Ha iPhone 4 ellen megy márpedig valószinűleg ellene, akkor 180k körül fog kezdeni.

(#41) LA_COSTE válasza Davidoff91 (#39) üzenetére


LA_COSTE
senior tag

Igazad van, erre kaptál +-t!

(#42) tom956ster


tom956ster
aktív tag

Jelenleg ennek a vasnak a wimaxos valtozatarol (elodjerol irok) (Htc EVO 4G).
Szerintem: a 4.3 coll siman vallalhato, mondjuk nem gyerekmeretu kezeim vannak.
Az akkuido az Evo 4g nel csak 12 ora, ha az ember wimaxon log egesz nap, azt passzolom, hoyy mit eszik az lte, de ekkora kijelzo, atom felbontas es komoly proci energiat ker. Repulo modban aktiv hasznalat mellett (telefonalason kivul minden) majd 2 napig elmegy.
Itt az elolapi kamera 1.3as, nem rosz foleg ha van egy normalis videos voip progi.
A 8 mpx kamera megvan, hd ready video megvan, szerintem zsir mindketto minosege, nem varom azt mint egy nikon d80tol varnek.
Egyszoval, utos lesz ez a vas, akarmekkora az elolapi kamera, barmilyen szamozasu a procija (szerintem az 1 ghz vagy feletti mar mindent ropit). A merete nekem bejon, viszont hogy az lte mikor jon be kis hazankba, azt passzolom, a 3gre is csak mobilnetnel van szuksegem, a wimaxnak is csak ott van ertelme meg a wifi theteringnel ;)
Szemelyes eszrevetelem ennyi, kovezest nem kerek, ellenben bocs az ekezetekert :)

3D civil engineer / Dell Precision M7720 /desktop workstation: Gigabyte GA-Z170XP SLI | i5 6600k | 2x16 GB Jigsaw|2 x ASUS GTX 1060 6GB | Server: HP Gen 8 Microserver

(#43) Bathory Peti


Bathory Peti
aktív tag

nem lehet rossz "kis" telefon,kiváncsi leszek az árára.

További jó forumozást mindenkinek,én ma voltm itt utoljára.Sziasztok.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.