Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

Korrekt. :R

PS4

(#2) Rickazoid


Rickazoid
addikt

Már megint ez. Nem értem miért ez a nagy felhősítés. Amit nem én mentek el, az nincs elmentve és kész. Egyébként is Dropbox? Nem ők azok, akiknek hozzáférésük van az adataidhoz, a jelszavad mintha nem is lenne és még azt is megteszik, hogy ha feltöltesz valamit, ami már máshol fel van töltve, szimplán csak linkelik neked, de a tárhelyfoglalást ettől még megnövelik? Persze ez telefonnal készült képekre gyakorlatilag nem érvényes, de azokkal nem is lehet GB-okat megtölteni. Amúgy 5 GB itt most 5 GiB vagy 5.000.000.000 byte?

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#3) deadlift


deadlift
csendes tag

A képen lévő telónak nem sok köze van a RHyme-hoz ;]

(#4) dokee78


dokee78
félisten

Legalább megtudtam,hogy 10GB-ig lehet bővíteni.
Nem rossz kezdeményezés.

(#5) UnlimitedN20


UnlimitedN20
tag

"A
Sense 3.5 felület integrált online szolgáltatása révén"
Akkor, ha felteszek egy rhyme sense 3.5 romot egy masik telora, akkor is lehetne hasznalni ezt a feature-t? :d

█║▌│█│║▌║││█║▌║▌║

(#6) CSiPet2


CSiPet2
tag

(#2) lordfreyr: Való igaz, hogy nagy bakit követtek el dropbox-ék múltkor azzal a login problémával, de nem hiszem, hogy a kényes adatokat bármilyen felhő szolgáltatásban kéne tárolni.
Nem csak dropbox-ra gondolok, hanem minden ilyenre! Ha valamit biztonságban akarsz tudni, akkor kimented egy külső hdd-re, és lehúzod a gépről.
Ha meg csak képeket, zenéket, esetleg munkához kapcsolódó anyagok (akinek olyan a munkája, hogy kell a biztonság, úgyse használ felhőt) akarsz tárolni dropboxon nem sokat nyom latba a biztonság.
A HTC -nek meg csak gratulálni tudok a megoldáshoz, megjelenése óta használok dropbox-ot, most is htc telóm van, ha következő htc-mhez (már ha ezután minden új htc megkapja a feature-t) adnak egy szép nagy dropbox fiókot is, én aztán örömmel veszem.

Amúgy arra én is kíváncsi lennék: ha felteszek a Desire-re egy 3.5-ös rom-ot automatikusan megkapja a fiókot? Technikailag hogy oldották meg? Erről majd valami infó jó lenne...

[ Szerkesztve ]

(#7) padika11 válasza Rickazoid (#2) üzenetére


padika11
tag

Én pl teszek rá, hogy bescannelik. Én az egyetemi fájljaimat tárolom rajta így nem kell egyfolytában magammal hurcolni a gépem, meg ha valamit meg kell nézni, akkor telefonról is el tudom érni. Nem az atomtitkosított cuccokra van ez a szolgáltatás kitalálva... Amúgy meg ott van a spideroak, azok nem scannelik a fájljaid.

Art is the affirmation of life. - Alfred Stieglitz

(#8) Integra válasza padika11 (#7) üzenetére


Integra
titán

hány száz gb az egyetemi fáljaid és hány m3 térfogatot emészt fel, hogy nem tudod magaddal vinni?

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#9) Maxentius válasza UnlimitedN20 (#5) üzenetére


Maxentius
addikt

Erre lennék én is kíváncsi elsősorban. :)

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#10) Rickazoid válasza padika11 (#7) üzenetére


Rickazoid
addikt

Nem erre való a microSD véletlenül? Mekkora is? Miben is van? A dokumentumok mekkorák is?
Nem látom itt a felhő értelmét. Csatlakozás az egyetemi hálózathoz (bár tőlem mehet mobilhálón is), Dropbox program elindítása, bejelentkezés, fájlok kikeresése majd letöltődés utáni megnyitása. Nem egyszerűbb megnyitni őket egy fájlkezelőben? És idő mellett még üzemidőt is spóroltál vele.

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#11) marcias


marcias
őstag

Ez baromi jó ötlet. A dropbox sokkal profibb, mint a gyártók egyedi tárhely próbálkozásai.

Azt lehet tudni egyébként, hogy ez hogyan van pontosan? Az alap 2GB-hoz kerül még további 3, és ahhoz adódnak hozzá az esetleges bónuszok, amit a meghívott ismerősök után kapunk?

lordfreyr: PC-n megszerkeszted a dokumentumaidat, közvetlenül a dropboxba mented, majd másnap a telefonoddal felcsatlakozol és letöltöd. Nem olyan rossz ez.

[ Szerkesztve ]

Steam: marcias88

(#12) Integra válasza marcias (#11) üzenetére


Integra
titán

de minek és hova akarsz adatforgalmat generálni, mikor lokálisan elfér? most komolyan...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#13) Dr.Anonymus válasza Integra (#12) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

és minden nap másolgassam át sd-re 3or?
minden save után?
aztán ha mobilon kettő vesszőt javítanék benne, akkor azt vissza pc-re?
ezt komolyan nem tudom hogy képzeled... :F

ha jól értem pont az a lényege, hogy sokat rohangászó üzletemberek kezében mindig up to date doksik legyenek, amiket tudnak szerkeszteni is, aztán ha leülnek a gép elé akkor ott is azt a változatot lássák..

[ Szerkesztve ]

(#14) Integra válasza Dr.Anonymus (#13) üzenetére


Integra
titán

nem, ennek az a lényege, hogy a lehető legtöbb adatod idegen kézbe add, hogy minél több információt szedjenek össze rólad. ez is csak egy facebook, csak nem annak hivják, hanem cloud-nak.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#15) mrhitoshi válasza Integra (#14) üzenetére


mrhitoshi
veterán

A fontos adatokat nem interneten kell tárolni....
Én szoktam használni a dropbox-ot, de olyan adatokat tárolok rajta, amik ha más kezébe kerülnek, akkor sincs baj, mert egyáltalán nem fontosak, vagy nincsenek bennük olyan információ ami személyes jellegű. :U

Jó ez, csak tudni kell használni. :K

[ Szerkesztve ]

PS4

(#16) Integra válasza mrhitoshi (#15) üzenetére


Integra
titán

persze, tök felesleges, de ettől még lehet használni, senki sem mondta, hogy nem. jó játék, meg most trendi. minek baszakodjak ezzel, mikor bőven van tárhelyem fillérekért? és akkor is elérem, mikor már a szolgáltató kihúzta a dugót mert olyan kedve támadt?

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#17) mrhitoshi válasza Integra (#16) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Én most egy lehetséges felhasználási módot írtam le. Persze ettől jóval biztonságosabb olcsóbb, ha nem a neten van, hanem memórikártyán stb..., ez kétségtelen.

PS4

(#18) Dr.Anonymus válasza Integra (#14) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

értem az aggodalmadat, de ez szerintem simán hasznos lehet, ha pl. egy értekezlet összefoglalójáról, vagy valami hasonló nem túl bizalmas munkaanyagról van szó

nyilván ez olyan, hogy facebookot is ésszel használ az ember, aki kitolja az összes kompromittáló buli fotóját fb-re, az magára vessen...

(#19) Brutális eb válasza Integra (#12) üzenetére


Brutális eb
addikt

Nem értelek egy remek kezdeményezés te meg csak negatív vagy.
Egyébként nekem nem sok minden fér el lokálisan mivel egy 16-os sd kártyám televan állandóan zenékkel,filmekkel mert sokat utazok.
Káryát cserélgetni meg nem szeretek.
A big bro parát meg el lehetne már felejteni.
Ha akarnak megtudnak rólad mindent dropbox nélkül is.
Bár nem tudom ki lenne pont rád vagy rám kiváncsi.....

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#20) Dr.Anonymus


Dr.Anonymus
addikt

valaki egyébként tudna nekem segíteni? :F

"A két cég megállapodása a HTC Windows Phone termékpalettáját nem érinti, hiszen azok számára a Microsoft 25 GB-os online tárhelyet biztosít a SkyDrive képében."

- miért van az hogy én ezt nem találom a wp7es telefonomban? :(
csak a fotóknál kínálja fel hogy feltöltsem, aminek pont nincs sok értelme...
az office menüpont alatt a share pointot ajánlgatja.. :U

[ Szerkesztve ]

(#21) 33as válasza Dr.Anonymus (#20) üzenetére


33as
senior tag

Majd a Mangóval kapjuk meg a Skydrive tárhelyet! :)

MacBook Air M2 , iPhone 11 , Watch , iPad , Apple TV , Pixel 6a , Pocket 2 és Action, Nikon P900 , Htc G1 white , iPod classic , xDuoo X2 , Xbox One , RC Pilot

(#22) Dr.Anonymus válasza 33as (#21) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

köszi, na akkor most már kezdem várni a mangót... :)
idáig nem nagyon érdekeltek a featurejei :DDD

(#23) r4z válasza UnlimitedN20 (#5) üzenetére


r4z
nagyúr

Hát a HTCSense.com is működik a Desire-n főzött ROM-mal, szerintem ez is fog működni hasonló módszerrel.

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#24) Rickazoid válasza Dr.Anonymus (#13) üzenetére


Rickazoid
addikt

Esetleg szinkronizáció otthoni (munkahelyi) hálózaton? Nem tart tovább, mint letölteni Dropboxból.

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#25) marcias válasza Integra (#16) üzenetére


marcias
őstag

Úristen, azért látszik, hogy nem sok fogalmad van ennek a szolgáltatásnak a lényegéről. De azért osztasz mindenkit.

Steam: marcias88

(#26) AMD Power válasza dokee78 (#4) üzenetére


AMD Power
titán

Én sem tartom hülyeségnek! ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#27) RaveForce


RaveForce
veterán

logikus h wp7es htc-n nem elérhetö, mivel azokon eleve nincs sense...

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#28) 9CS válasza Dr.Anonymus (#20) üzenetére


9CS
senior tag

Illetve a képeken kívül a OneNote is működik már most is. Nem kell semmit tenni, csak írsz egy jegyzetet, weben vagy a telefonon és kézzel szinkronizálsz (Office->OneNote-> all-> refresh (alul). Most csak a kézi szinkron működik ott, remélhetőleg a "jobb" SkyDrive integrációval ez is megoldódik a többi dokumentum formátum mellett.

'' - Tizenkettőt üt az óra, térjenek márrrrgghhhh... ''

(#29) xlife11


xlife11
senior tag

Pedig de szép lenne ha integrálva lenne WP7be. Úgy is már kapható a Radar a sógoroknál.

(#30) RaveForce válasza xlife11 (#29) üzenetére


RaveForce
veterán

25giga nem elég erre?

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#31) xlife11 válasza RaveForce (#30) üzenetére


xlife11
senior tag

Már bocs, de sok hiányosság van még a SkyDriveban, WP7re meg elég lenne egy official app.

(#32) Dr.Anonymus válasza 9CS (#28) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

Ja , köszi ez jó, csak nagyon ritkán használok oneNoteot :(
Leginkább word esetleg ppt kellene.. :U

(#33) aSzakember


aSzakember
tag

Nem rossz.
Nemsokára jön (?) a Google Drive, onnantól minden androidos telóban meg lesz az online, szinkronizálható tárhely! =)

I can do this in a hundred ways

(#34) Rickazoid válasza aSzakember (#33) üzenetére


Rickazoid
addikt

De szép is lenne, főleg ha ez véletlenül lehetne végre a programok adatainak és beállításainak az elmentésére is használni, irtó nagy hiányosság ez, és persze nem csak 1 GB lenne (a MS azért mégiscsak 25 GB-ot ad).

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#35) aSzakember válasza Rickazoid (#34) üzenetére


aSzakember
tag

talán feltolják azt az egy gigát.. vagy legalább megvehetővé teszik a tárhelyet, mint pl a picasában, ahol 20 giga évi 5$, 80 giga évi 20$.. annyira nem borzasztó árak, hogy évente egyszer ne lehessen kibírni - ha kell.
majd meglátjuk =)

I can do this in a hundred ways

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.