Hirdetés

2024. június 29., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#69) quailstorm válasza beefjeez (#68) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Trollkodást kéretik mellőzni. Mindössze 20-as szorzó van a két készülék beszerzési ára közt, nyilván gyorsabb :U

(#66) r3dsnake: nyilván az utolsó bétát tudtuk élesben OS cseréléssel megnézni. Aztán meg iOS6 vs iOS 7.0 final. 7.1 leginkább az i4 kezelőfelületének, és alap alkalmazásainak kellett. Azt nem hiszem, hogy a játékot nagyon tudta befolyásolni.
Még annyit, hogy pl az Asphalt 8 sose ment szépen i4-en, és se multi se max grafika. SGS-re meg meg lehetett a maxot oldani régen, és vitte, azóta 3szorosára nőtt a gépigény :U
De a multi akkor is ott van, meg nem akad úgy, mint egyes youtube videókon.

Sajna nem tudok tiszta képet adni i4-ről, mert haver nógatás ellenére se húzza újra, és már legalább két főverziót OTA frissített rá, tehát minden baja van, egy temple run 2 is teljesíthetetlen kihívássá vált neki. De neki így jó.
Viszont az iPad 2-ese az bírja a strapát, meg viszi a játékokat. Én azt a generációt tartom igazi időtálló hősnek ezen szempontból, az iPad 2 és i4s-t. San Andreas és Asphalt 8 még kisujjból.

Amúgy jól elkanyarodtunk. Én is csak azért jöttem ide az SGS-sel, mert egyrészt nekem az van, másrészt a cikk próbálta degradálni a HTC-vel szemben. A plusz RAM ha benne lehetne, az nagyon jó lenne, annak bírnék örülni. Csomó 3D-s app van, amit bírna a vas, csak nincs RAM. Pl kecskeszimulátor, 3Dmark. Korához képest korrekt SDkártyán lévő swap partícióval amit nyújt. De ez már a kínlódás része, azt hiszem nem mindenki ekkora vadbarom mint én, hogy évek óta facsarja a játékokkal a telefonjait :DDD

Amúgy az SGS-re a legjobb az az ICS volt. Megdöbbentő és álleejtő volt számomra a Mackay ICS.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.