Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) blueMerle válasza Shokkolo (#50) üzenetére


blueMerle
veterán

És legalább Loisz Vottyon? :DDD

(#52) Shokkolo válasza blueMerle (#51) üzenetére


Shokkolo
addikt

Csak nem a homártasira gondolsz?! :DDD

Neeem, ettől diszkrétebb sokkal. Csak praktikus :)

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#53) Garyka


Garyka
tag

Haha three kartya? All in one 15 csomag?

(#54) blueMerle válasza Shokkolo (#52) üzenetére


blueMerle
veterán

De, pontosan arra :D Van nekem is, de hát magas labda, nem lehetett kihagyni :DDD

(#55) Shokkolo válasza blueMerle (#54) üzenetére


Shokkolo
addikt

Éreztem, ezért is kellett a video ;]

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#56) Remus389 válasza Shokkolo (#50) üzenetére


Remus389
veterán

ez tökéletesen megszokás kérdése +1

én már kiskamasz korom óta övtáskával járok, sötétkék eastpak, hihetetlenül tartós, csak egyszer kellett cipzárt cserélni rajta, mikor másodjára is kellett, akkor inkább vettem egy újat

viszont fater megjavította a régit(megigazgatta a cipzárt), így most az is jó és egész jól néz ki még a régi is

valóban annyi minden kell hogy legyen az embernél, kulcs, pénz, zsepi, igazolvány, mobil, cigi (nálam ez már elektromos+utántöltő folyadék), egyéb

Nem tudnám magam övtáska nélkül elképzelni, és az eastpak legalább viszonylag igényes :) az első 15 éve van meg a második 2 éve (ez már fekete, ha a nadrágod is fekete farmer mondjuk, nem feltűnő szerintem)

el sem tudom képzelni hogy ezt a sok vackot, amit végülis kénytelen vagyok magamnál tartani, hogy lehet zsebben tárolni...

arról nem is beszélve hogy ha nem tudom a használt zsepit kidobni, jobb övtáskába tenni mint zsebbe, vagy a különféle számlákat, blokkokat is

aztán időnként ki kell ganéjozni :D

A mobilt viszont továbbra is zsebben tartom, egyrészt könnyebb elővenni másrészt nem zavar egyáltalán mert se nem nagy se nem szögletes

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db/friss.html

(#57) Garada


Garada
őstag

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek, úgy látszik lesz igény további tartalommegosztásra személyemtől. :R

(#58) johnsy24


johnsy24
csendes tag

Nekem is volt Desire HD-m. Nagyon szerettem.Az első AndroidOS készülékem volt,és fájó szívvel váltam meg tőle. 2010-ben úgy gondolom a HTC volt az egyetlen olyan gyártó,akire azt mondtam,VÁÓ,ez már innováció!
Azóta változott a világ,és sajnos nem volt képes a HTC a piaci trendeket a legoptimálisabban lekövetni.4 évvel ezelőtt volt a cég a virágkorát élte, és a Desire HD ennek az érának az egyik aranyszülötte.

[HTC Desire HD]

It is difficult to get a man to understand something, when his salary depends on his not understanding it

(#59) r3dsnake válasza quailstorm (#5) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Ne egy 4 évvel későbbi oprendszerrel mondj véleményt róla. iOS6-ig (2013) top-class teló volt sebességben, és minden játék gördülékenyen futott rajta. GTA Vice City is.

(#60) quailstorm válasza r3dsnake (#59) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Ellenben SGS nem vesztett a játéktempóból különösebbet. Legalábbis nem annyit.
Mondjuk a Vice Citynek kb egyik telón se látom értelmét. Galaxy on Fire 2 HD-hoz mit szólsz mint összehasonlítási alap?
Amúgy elfogadom, hogy gyorsabb volt, de sajna nekem is a frissesség fontosabb, az appok miatt. Meg a kitkat gyári böngésző, az nagyon király SGS-en.

(#61) r3dsnake válasza quailstorm (#60) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Egészségedre. :)

(#62) Csavarnyuzo


Csavarnyuzo
őstag

Jó a kép a Graminról. Csak nem bringázól...

A pirosat kell elvágni.

(#63) Remus389 válasza r3dsnake (#59) üzenetére


Remus389
veterán

tulajdonképpen ez a különbség a két cég között

Az Apple mikor új, nagyon gyors, aztán belassitjak, tulajdonképpen ez nagyon profitehes dolog és valahol gusztustalan (vegyél újat magyarul, nyíljon a buksza ), főleg hogy nem lehet visszalepni előző verzióra legális módszerekkel, sőt illegalissal sem könnyen, még mielőtt védelmére kelnel, ha így van hogy belassul, nem kéne elérhetővé tenni az új verziót rá, de hát a profit... lefogadom a mostani iphone6 is lassú lesz két év múlva, dobd a kukába vagy viseld el

az sgs pedig csak gyorsult, ma már simán köröket ver, ha a legújabb szoftverekkel vizsgáljuk a két telót mármint az i4-et vagy i4s-t

A desire HD nekem is tetszett, de nekem jobban tetszett az sgs

Ami htc-bol bejött az a sima desire fehér színben, na az pofás darab volt, de sajnos elmarad technikailag még a sima sgs-tol is

https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db/friss.html

(#64) r3dsnake válasza Remus389 (#63) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Nem lassítanak be semmit, de értelemszerűen 4 évvel később egy 512 ramos telón nem úgy fog futni az új OS, mint régen. 1giga rammal ugyanúgy repül az i5 iOS8 alatt, mint kezdetben iOS6-tal.

(#65) quailstorm válasza r3dsnake (#64) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Azért ezt nem mondanám. Érezhetően döcögősebb, picit lassabban megnyíló appok. Leheletnyi, de iOS6-7-8 közt megvolt kétszer. Unokatesóm kitesztelte, láttam, mikor még lehetett downgradelni. Meg volt koleszban még egy. Szóval lehetett nézni.
i4 azért feküdt meg mert tényleg gyenge, elavult architektúra és 1magos. 4s nem purcant meg annyira, de az sincs már a topon. Játékban bírja.
Amúgy meg i5-öt is építik le. Need for Speed no limits grafikája nem indokolja, hogy 320x480-ban fusson rajta :U
Bioshock is csak annyi. Mint a hányás.

Persze ezzel most az SGS-t semmiképp se tudom védeni, de akkor is tények.

(#66) r3dsnake válasza quailstorm (#65) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Ha még tudott downgradelni, akkor az új OS első verziójával találkozott, amik jelentősen gyorsulnak az x.1 verzióval.

(#68) beefjeez válasza quailstorm (#65) üzenetére


beefjeez
senior tag

de az sgs-ed így is jobb nem?
i5-nél is gyorsabb, ugye?

(#69) quailstorm válasza beefjeez (#68) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Trollkodást kéretik mellőzni. Mindössze 20-as szorzó van a két készülék beszerzési ára közt, nyilván gyorsabb :U

(#66) r3dsnake: nyilván az utolsó bétát tudtuk élesben OS cseréléssel megnézni. Aztán meg iOS6 vs iOS 7.0 final. 7.1 leginkább az i4 kezelőfelületének, és alap alkalmazásainak kellett. Azt nem hiszem, hogy a játékot nagyon tudta befolyásolni.
Még annyit, hogy pl az Asphalt 8 sose ment szépen i4-en, és se multi se max grafika. SGS-re meg meg lehetett a maxot oldani régen, és vitte, azóta 3szorosára nőtt a gépigény :U
De a multi akkor is ott van, meg nem akad úgy, mint egyes youtube videókon.

Sajna nem tudok tiszta képet adni i4-ről, mert haver nógatás ellenére se húzza újra, és már legalább két főverziót OTA frissített rá, tehát minden baja van, egy temple run 2 is teljesíthetetlen kihívássá vált neki. De neki így jó.
Viszont az iPad 2-ese az bírja a strapát, meg viszi a játékokat. Én azt a generációt tartom igazi időtálló hősnek ezen szempontból, az iPad 2 és i4s-t. San Andreas és Asphalt 8 még kisujjból.

Amúgy jól elkanyarodtunk. Én is csak azért jöttem ide az SGS-sel, mert egyrészt nekem az van, másrészt a cikk próbálta degradálni a HTC-vel szemben. A plusz RAM ha benne lehetne, az nagyon jó lenne, annak bírnék örülni. Csomó 3D-s app van, amit bírna a vas, csak nincs RAM. Pl kecskeszimulátor, 3Dmark. Korához képest korrekt SDkártyán lévő swap partícióval amit nyújt. De ez már a kínlódás része, azt hiszem nem mindenki ekkora vadbarom mint én, hogy évek óta facsarja a játékokkal a telefonjait :DDD

Amúgy az SGS-re a legjobb az az ICS volt. Megdöbbentő és álleejtő volt számomra a Mackay ICS.

[ Szerkesztve ]

(#70) r3dsnake válasza quailstorm (#69) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Az iPad 2 ugyanaz, mint az 4S.

(#71) Remus389 válasza quailstorm (#69) üzenetére


Remus389
veterán

Ha én is jatszanek telefonon én is lehet lecsereltem volna. Anno még vegigtoltam a Modern combat-ot (ne kérdezd hanyadik részeket ), az asphalt 5-6-ot, meg még néhány hasonlót, aztán meguntam ezeket, telefonon minek játszani? Ott a rendes gép.

mondjuk szerintem engem lenyűgözött az hogy egy ilyen apró kis gép képes szép grafikara, de aztán elmúlt a varázs.

Amire használom arra pedig elég. gmail, opera mini, youtube, zene, telefon, ezekkel nincs gond, a több RAM se kell, minek? Nem azon múlik ha kis progikat használsz, úgyis felszabditja magától

Nem látom értelmét a cserenek, ennyi

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db/friss.html

(#73) quailstorm válasza #20749568 (#72) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Senki. Max megnézem milyen. Ellenben a mobilos Need for Speed Most Wanted, vagy a Modern Combat 2 az leköt, és van értelme. SA-ra meg ott a gép.
Bár unokatesóm megoldotta i5-ön az SA-t. Jailbreak, PS3 controller, bluetooth. Szeged-Veszprém távolságon jó az.

El nem hiszed milyen jó multi meccseket toltunk suliban a NOVA-val. 3,5 colon. N900 is annyi, Galaxy Ace is, Xperia X8 meg annyi sincs. Nem most volt, de jó volt.

4s és iPad 2 közt kis órajel meg felbontáskülönbség van, de nagyon lényegi valóban nincs.

[ Szerkesztve ]

(#74) Fitzgerald válasza Remus389 (#71) üzenetére


Fitzgerald
veterán

"Telefonon minek játszani? Ott a rendes gép."

Nem mindenkinek van ott a rendes gép, de amúgy sem a PC-t/konzolt akarják kiváltani a mobilos játékok.
Még nem.
Azért jó az, ha este el tudsz feküdni az ágyban az 5.5+ inches telóval a kezedben játszani egy kicsit.
Vagy pl. utazás közben is jól el lehet vágni az időt játékkal. Kis kijelzővel tényleg nem sok értelme van mondjuk.
Budapest-Pécs olyan 3.5 óra busszal és vonattal.
Az 11-12 Vainglory meccs, vagy kb. 30 Hearthstone.
Na erre jók a mobilos játékok.

(#75) quailstorm válasza Fitzgerald (#74) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Mellékesen az iPad2+i4 tulaj havernak egy P4-es roncsa van otthon, teljesen átállt ezekre. Szóval nála ez maximálisan igaz. (mielőtt jön a szokásos honnanvanennyipénz miért nem a gépet fejleszti szöveg, i4 Svédből van, rokonoktól, ingyé, és függő, Samsung Monte a telója, iPad2 meg vágya volt még a maga idejében és megdolgozott érte)

Egy Plants vs Zombies például sokkal jobb táblán, mint gépen. Meg kell találni a minőséget mindig. Igaz a második rész keményen micropaymentes lett :(((

[ Szerkesztve ]

(#76) Remus389 válasza Fitzgerald (#74) üzenetére


Remus389
veterán

ja vonatozásnál jó lehet elütni az időt vele, persze

Nem úgy értettem hogy nincs értelme, inkább úgy hogy én leszoktam erről, ha lenne komolyabb telóm, mondjuk egy sgs4, akkorse hinném hogy nagyon rákapnék, hacsak nem vonatoznék :)

de tény amikor 2010-2011-ben toltam vele néhány látványosabb grafikájú játékot, eléggé futurisztikus volt nekem, hogy egy ilyen kis gép mire képes (tudom azóta már a Crysis 3 fut a legújabbon :D ), pofás volt

Mondjuk hardveresen messze a legizmosabb telefon volt az sgs (Exynos+SGX 540) szóval ebben nem spóroltak legalább, hamár műanyagból van

mondjuk azelőtt volt egy Samsung Monte-m pár hónapig(nem volt egy nagy szám), de azelőtt butatelefonom volt, szóval nekem nagy dolog volt

aztán elmúlt a varázs, eléggé hamar le is merült ilyenkor, szóval hanyagoltam

ha unatkozom, akkor netezek, vagy egyszerűbb játékokat tolok, pl sakk, malom

mondjuk a sakk elég futurisztikus mobilnettel, mitudomén ülsz a koszos békávén és egy brazil figurával sakkozol Sao Paulo-ból, vagy egy indonézzel

ez már a 21. század, még a sima sgs is nekem :)

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db/friss.html

(#77) Matada2.3 válasza r3dsnake (#70) üzenetére


Matada2.3
veterán

Nem ugyan az.

Finn the human

(#78) r3dsnake válasza Matada2.3 (#77) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

De.

(#79) Remus389 válasza r3dsnake (#78) üzenetére


Remus389
veterán

nincs igazad, mert más a felbontás

szerintem az órajel is eltér

gondolom arra gondoltál hogy az SOC ugyanaz

eltérő iOS verzió van rá mindenképp, ipad féle vagy iphone féle nem ugyanaz

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db/friss.html

(#80) r3dsnake válasza Remus389 (#79) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

A proci RAM és GPU ugyanaz, a felbontás közel azonos.

(#81) Matada2.3 válasza Remus389 (#79) üzenetére


Matada2.3
veterán

A soc ugyan az, a ram is.. az órajel tér el. Ez zavart meg.

[ Szerkesztve ]

Finn the human

(#82) Remus389 válasza r3dsnake (#80) üzenetére


Remus389
veterán

a felbontás közel azonos.

???

1024*768 vs 960*640

azonkívűl nem ugyanaz az iOS már a felépítése miatt sem

Kicsit erős volt azt mondani hogy ugyanaz

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db/friss.html

(#83) r3dsnake válasza Remus389 (#82) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Az közel azonos. 200mhz-el pörög magasabb órajelen az iPad, körülbelül, hogy kompenzálja a felbontás közti különbséget. Az OS ugyanaz, felépítésre is.

"ezt hívják fragmentációnak ha jól tudom"

Az androidot hívják annak.

[ Szerkesztve ]

(#84) Remus389 válasza r3dsnake (#83) üzenetére


Remus389
veterán

nincs ilyen hogy közel azonos, ahhoz hogy minden pixel a helyén legyen, teljesen azonos felbontásúnak kell lenni

az iOS is ma már elég fragmentált, rengeteg SOC, felbontás van már, RAM stb

számold össze hány felbontás van pl.: van vagy 6 féle iphone és ipad felbontás

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db/friss.html

(#85) r3dsnake válasza Remus389 (#84) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

De nem érted. UGYANAZ az A5 proci, UGYANAZ a GPU, UGYANAZ a RAM. Az iPad órajele 200mhz-cel több, meg kb. 100ezer pixellel magasabb felbontás. Szóval kijön ugyanarra.

(#86) Remus389 válasza r3dsnake (#85) üzenetére


Remus389
veterán

Ez kb olyan mint ha azt mondanád a ló is olyan mint a zebra csak nincsenek csíkjai :D

de azt beláthatod hogy nyílván más verziójú iOS van az i4S-re és az ipad2-re is

próbálj meg ráhekkelni egy ipad iOS-t az iphone-ra, nyílván nem engedi, de ha rá is hekkelnéd, elég gagyi lenne :D

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db/friss.html

(#87) r3dsnake válasza Remus389 (#84) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

És az mit számít hány felbontás van? Nem ismered az iOS működését, és hogyan rendereli a fontokat.

Vannak az alap és X2-es felbontások:

iPhone
480x320
X2 960x640
X2 16:9 1136x640
X2 felskálázva: 1334 x 750

1136x640
X2 2272x1280

iPad
1024x768
X2 2048x1536

Tehát. Az iPhone 6+ kijelzője hiába 1920x1080, maga a memóriába kerülő grafikus tartalom az iPhone 5 kijelzőjének 4x-ese, tehát 2272x1280. Ez kerül visszaskálázásra 1920x1080-ra. Ha screenshotot készítesz, az attól függetlenül 2272x1280 lesz.

Ha kiszámolod minden előző felbontás négyszerese a következőnek. Vagy annak kiterjesztése widescreen-re. Nincs fragmentálás.

iOS pedig ugyanaz fut mindkettőn, csak az iPad más felbontású tartalmat kezel. Funfact, ha letöltesz egy universal appot, ott lesznek benne az iPad-es felbontású képek is, az iPhone-os alkalmazásban. Tehát ugyanaz, még az alkalmazások is. Csak platformtól függő a renderelt tartalom mérete és elrendezése.

[ Szerkesztve ]

(#88) Remus389 válasza r3dsnake (#87) üzenetére


Remus389
veterán

jaj Istenem nincs kedvem ilyen almalés fanatikusokkal vitatkozni, úgyis megmagyarázzák :D

Mindeki vegye ami neki szimpatkus, legyen az samsung vagy HTC vagy Apple

Úgyis az számít hogy az adott készülék jól működjön azt kész, fragmentáció ide vagy oda

Annyi a difi hogy Apple-ből a régit nem szabad megvenni, mert már képtelen jól futtatni az iOS-t

iOS pedig ugyanaz fut mindkettőn: ezt mondjuk vitatom, mert már ránézésre sem ugyanaz de mindegy, sem az oldalarány a fragmentáció miatt

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db/friss.html

(#89) r3dsnake válasza Remus389 (#88) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

"jaj Istenem nincs kedvem ilyen almalés fanatikusokkal vitatkozni, úgyis megmagyarázzák"

Mert nincs érved szemben az enyémekkel? Nem a levegőbe dobálózok, hanem alátámasztok mindent. :U Az iOS felépítését, és "fragmentációt" úgy látom hiába magyaráztam el. De akkor ennyi erővel az iPhone 4S és az iPhone 5S-en futó iOS sem ugyanaz, mert az 5S-nél ott a TouchID? Vagy mert az iPhone 4-en gyárilag nincs panoráma, míg 4S-től felfelé van, már nem ugyanaz az OS?

[ Szerkesztve ]

(#90) Remus389 válasza r3dsnake (#89) üzenetére


Remus389
veterán

igen, hiába, van már ott is ezer féle processor, gpu, ram, oldalarány és felbontás, iOS verzió

annak idején ezzel cikizték az androidot, hogy nem egységes, lám most már az apple sem éppen egységes

ugyanolyan fragmentált lett

a másik mikor mondtam hogy a régi apple cuccokra, ha nem képesek normálisan megcsinálni, akkor ne tegyék rá elérhetővé a legújabb iOS-t, ergo csak azért csinálják hogy cserélj, persze mentegető dumával jöttél természetesen

ezért nincs kedvem, mert úgyis úgy tekered-csavarod az igazságot ahogy neked tetszik

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db/friss.html

(#91) r3dsnake válasza Remus389 (#90) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Miért lenne az? Visszafelé kompatibilis minden mindennel, a proci saját, a felbontások igazodnak egymáshoz.

A droiddal hülyeség összehasonlítani, mert ott aztán tényleg ahány eszköz annyi féle szedett-vedett hardver.

(#92) Shokkolo


Shokkolo
addikt

Uraim...
Ajuk már meg a DHD-nak a tiszteletet, hogy arról beszélünk, és nem az Aple és IOS -t feszegetjük :)

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#93) quailstorm válasza r3dsnake (#91) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Szerintem is hagyd rá, teljesen reménytelen :DDD

(#94) fornettisuti


fornettisuti
veterán

"Samsung Galaxy S:Ami igazán csábító volt, az a Super AMOLED kijelző és a Touchwiz felület, ami igencsak elnyerte a tetszésemet és biztosan befolyásolta a döntésemet a hatalmas reklám visszhang is.
Utólag megírva nagyon boldog vagyok, hogy nem ezt a készüléket választottam mivel mára szinte teljesen eltűnt és hosszú tárva nem lett volna a legjobb megoldás, persze akkoriban az ember ezt nem tudja előre megjósolni."

Nem is olvastam tovább, ilyen netto baromság irása utan.
Mai napig megvan az S, kopottas, viharvert, de működik, és vannak rá fözött romok böven. Népszerűbb készülék (volt), mintsem gondolnák egyesek.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#95) geryboro


geryboro
senior tag

nekem is volt ilyen, 1 hónapot vittem vele.
akksi a halála.
kamerája tényleg gyönyörű volt.
kijelző is.

[ Szerkesztve ]

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#96) petymeg


petymeg
addikt

Nekem is ez volt életem első droidos telefonja, 2010 októberében vettem, ahogy megjelent. Pár év winmo után felüdülés volt a sense és a droid együtt. Nekem a fémház a sérülékeny festés és az elálló, rosszul illesztett műanyagok miatt csalódás volt, másfél év után eladtam. Azóta sem volt htc-m pedig tetszenek, csak a sonyk még jobban.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#97) janos666


janos666
nagyúr

Én nagyon örülök, hogy annak idején egy Galaxy S volt az első Android-os és ténylegesen is "okos" telefonom (előtte egy Noki 5850-em volt, ami nem sokkal többre volt alkalmas, mint telefonálni, SMS-ezni, vagy SMS stílusban Email-ezni, zenét hallgatni, stb), azóta el sem tudnám képzelni a telefonom OLED kijelző helyett ismét LCD-vel (olyasmi lenne, mint újra LCD TV-t venni PDP után --- ahelyett, hogy ott is OLED-re ácsítoznék a jövőben). Szerintem ez a Samsung legnagyobb erőssége, de egyébként is szeretem néhány Galaxy modell külső megjelenését is.

Az egyetlen valódi hibája számomra a gyenge GPS volt, mert autóban is ezt használom navigálásra. A most nálam lévő S4 Mini (LTE) pedig gyakorlatilag egy tökéletesített S1. A méretei hasonlóak, csak nincs ott a kicsit kényelmetlen és csúnya kiemelkedés az alján, két CPU mag, ami egyenként is gyorsabb, több RAM, még jobb kijelző, és kiváló GPS+GLONAS, még épületen belül, így esőben és hóban is talál műhold jelet, ami az S1-nek néha szabad tiszta ég alatt is nehéz volt.

Azóta is sajnálom, hogy eladtam 20k körüli áron (de egyik családtagnak sem tudtam rendszeresíteni, mert vagy kisebb és butább, vagy víz és ütésálló kell neki, esetleg szintén használná a GPS-t is), érdekességképp szívesen megnézném hogy fut rajta a legutolsó CyanogenMod (ami elkészült rá, nem tudom kapott-e 11-et vagy akár 12-t).

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#98) #40935168


#40935168
törölt tag

Utáltam a Desire HD-met, 2 évig nyúztam, céges volt, lassú volt, sokat gondolkodott, ette az akksit, béna volt az akksikivétel, a kamera körül fémig kopott a keret a kiemelkedés miatt, szóval .. végül le kellett cserélni egy BlackBerry-re, na azt végképp utáltam, de legalább a HD-től megszabadított :) Aztán felmondtam és sokminden egyébtől is megszabadultam :))

Droidból egyedül a mostani ZTE V5-ömet szeretem, az eddigiek csak amolyan "béta" példányok voltak, orbitális zavaró hülyeségekkel. Ennek már csak apró hülyesége van 1-2, de a nagyja nagyon patent lett.

[ Szerkesztve ]

(#99) Baggins86


Baggins86
aktív tag

Nekem egy HTC legend volt az első droidos teló. Imádtam vele minden percet, de aztán cseréltem egy Desire-re, na az maga volt az álom. Nagyon szerettem a Sense-t.

(#100) quailstorm válasza Baggins86 (#99) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Bosszant is, hogy a költségcsökkentés miatt nem Qualcomm termékeket forgalmaznak, és nincs már minden sense :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.