Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) norbert29


norbert29
tag

Jó írás.
Nagy X10-em nekem is volt , ha jól emlékszem még 1.6-os androiddal.
Na ott ment el a kedvem ettől a rendszertől :)
Azóta is egy jó öreg Nokia E52 szolgál :DD

[ Szerkesztve ]

(#2) quailstorm


quailstorm
nagyúr

SGS-ek hova tűntek el? Aprókon van bőven. És ez is bírja a kiképzést. Ha Sense nincs is, de legalább 4.4.4 van rá. A gyárit meg felejtsük el...
Amit irigylek a tiedből az a plusz RAM. Haverral gondolkoztunk "anno" (1 éve) a HD-n nagyon. Aztán én lecsaptam egy nagyon olcsó SGS-re, ő meg még szívott egy darabig az S5830i-vel, aztán Ace3 LTE.

A telód nagyon szeretné kipróbálni ezt.

(#3) Garada válasza quailstorm (#2) üzenetére


Garada
őstag

Köszönöm a tanácsot, de egy jó ideje már nem szolgál nálam a telefon,de mivel a második tulaj egy közeli ismerős neki biztosan megosztom majd az információt. :R

(#5) quailstorm válasza #20749568 (#4) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Ez jobb. SGS is jobb mint a szifon. Egyszerűen i4 gyenge. (havernak van i4, általános érzet, meg játékban főleg pocsék)

(#7) Garada válasza #20749568 (#4) üzenetére


Garada
őstag

Nekem a kijelző méret fontos szempont volt, és annak idején még nem volt számomra annyira kedvelt az IOS. :)

(#9) vimes


vimes
senior tag

Az első oldalon, illetve a második oldalon lévő képek, amiken hátlapoal felfelé van a telefon, azok a te htc-dről készültek? Ha igen, akkor wow, nagyon vigyáztál rá... se egy kopás, karc se sehol...

"Ole, ole, ole, ola, der FCK ist wieder da! Ole ole, ole ola, die roten Teufel sind ganz wunderbar." Let's go Bezte!

(#10) eldiablo


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

A Proci típusa nem QSD8255 hanem MSM8255.

Volt nekem is HD de lecseréltem Desire Z-re. Már frusztrálóan lassú tud lenni, de Telegramozni, Gtalkozni (Hangouts), levelezni a legjobb!

(#11) beefjeez válasza quailstorm (#5) üzenetére


beefjeez
senior tag

"havernak van" :DDD

(#12) Garada válasza vimes (#9) üzenetére


Garada
őstag

Hát azért ez erős túlzás, a hátlap azért van ennyire jó állapotban mert mindig tok védte, de a szélek amelyről nem készült felvétel elég sok kopás és ütődés felfedezhető már. :)

(#13) zergehell


zergehell
csendes tag

Jó irás és csuda fasza készülék.Volt nekem is. imádtam.Moto xt720 volt váltása,hogy az mennyire megszivatott...

(#14) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Volt nekem is, még itt vettem használtan kb 60-70ezer forintért, nagyon szép telefon volt, nagyon állat Sense-szel

Csak sok gyári hibás volt aminek el volt csúszva a kamera modul, és ezért a képek egyik oldala homályos volt, kb az egy harmada, az enyémnél is

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#15) Klaus Duran


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Remélem az én M7-em is kihúzza ilyen sokáig. Bár az is igaz hogy elég neki Augusztusig és jön az utód. ;]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#16) Garada válasza enginev3.0 (#14) üzenetére


Garada
őstag

Erről a hibáról én is hallottam, de szerencsére nekem sikerült egy hibátlan példányt kifognom.
(#15):M7 is több mint elég.M8 és M9 kilenc között nem érzek akkora újítást esetleg a hátlapi kamerák között lehet majd jelentős különbséget észrevenni. :)
(#8):A fényképezés és a stabilitás fontos szerepet játszik már a mindennapjaim során, ezért tartom ezt a két rendszert előnyösebbnek az androidnál.

Természetesen ez erősen szubjektív vélemény. :K

[ Szerkesztve ]

(#17) Heyman


Heyman
aktív tag

Majdnem 4 év használat után, múlt hét hétfőn cseréltem le egy s5-re. Imádtam, de azért meglátszott rajt az idő, hajlamos volt rendesen gondolkodni kb. minden programnál.

(#19) Garada válasza Heyman (#17) üzenetére


Garada
őstag

Nálam is pont emiatt érett a cserére és ha most nem egy közeli ismerősnek adtam volna el a telefont ez a cikk se születhetett volna meg.
Sajnos szoftveresen minden androidos telefonon meglátszik az idő, persze főzött romokkal van megoldás.
Ez a telefon is mindennapos használat mellett még tökéletesen használható, ha nem akar az ember túlságosan sokat tőle.

(#21) quailstorm válasza #20749568 (#18) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Hát ja, ismerős, csak nehogy elkezdjen emiatt kötekedni pár elvakult fan.
Az igaz, hogy az iszonyatos hardverjavulás miatt egyre csökkennek a gondok, de főleg pár éve hogy alap dolgokkal is baj legyen, az gáz volt.
Nemrég mertem én is droidba tenni a SIM-et, addig csak tablet mód volt. N95 8GB az nem hagy cserben.

(#22) Heyman válasza Garada (#19) üzenetére


Heyman
aktív tag

És ha van hozzá pár akksija, üzemidőben még új korában sem volt valami fényes :D

(#24) gekkoXT


gekkoXT
senior tag

Hihetetlen, hogy 1,5giga rommal elvolt a teljes rendszer. Manapség meg egy 8 gigásból megeszik 4,5-öt.
Totál felhízó windows feeling már az android is. Mi a tökömnek kell ennyi tárhely egy új android verziónak?

(#25) Garada válasza #20749568 (#20) üzenetére


Garada
őstag

Mivel szinte mindig fent van legalább az egyiken ezek közül biztosan. :)

(#26) quailstorm válasza #20749568 (#23) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Bizonyos telóknál meg sajna pont a gyári ROMmal van ilyen :W
BCM21553 rulez. Tudom más kategória de akkor is.

(#28) Zedz


Zedz
addikt

4.3". Emlékszem amikor először láttam ezt a telefont élőben, csak hüledeztem, hogy mekkora kijelzője van. Aztán manapság 5" alatt már alig látni telefonokat. :DDD

(#29) HTCX715


HTCX715
tag

Szia!
Én is egy öregedő mobillal járkálok! Egy motorola defy-m(mb525) van. Még akkor lett véve amikor kijött. Most 4.4 fut rajta a cpu meg 1 ghz-re húzva van. Nagyon fasza telefon. Csak mosolygok amikor aszongyák, hogy, B+ ez gyorsabb mint az sp-m. Kicsit le van harcolva, de így is 1 napos(ha nem használom2) az akkuidő napi 5 óra zenehalgatással. Vízállónak már nem vízálló, de bírja. Hagytam már el a Tiszában, megkerestük, még az akku nögött is vizes volt. Összeraktam, szó nélkül bekapcsolt semmi gondja nem volt. Rengetekszer elejtettem. A kijelzőt 2szer kellett kivenni és újra beleragasztani.(bárki meg tudja csinálni mert marha egyszerű szerkezet.) Megfogattam, hogy amíg megy nem lesz másik.(ha az 10 év akkor 10 év) A szigetelések már elöregedtek és kihultak. IMÁDOM. Ez eddig életem legjobb mobilja.(az előd egy htc amaze 4g-volt) Nem cserélném le semmire. Vagy talán egy új generációs defy-re(ha létezne), de ezt akkor is megtartanám. Van a családban egy másik defy amire olyannyira vigyáztak, hogy el lehetne adni vadi újként. Már várom, hogy a gazdája el akarja adni.

(#30) Klaus Duran válasza HTCX715 (#29) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Nekem van egy defym aku nélkül ha érdekel+töltőkábel. Vagy akut vennék hozzá. ;]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#31) rep3at


rep3at
őstag

Kétszer is volt ilyenem, nekem az akku és a hangszóró minősége nem tetszett, amúgy remek kis telefon.

Forward thinking. كرر

(#32) Garada válasza rep3at (#31) üzenetére


Garada
őstag

Dolby Mobile támogatás itt tényleg nem az igazi, sőt szerintem kikapcsolva sokkal jobb a hangzás.

(#33) Saccco válasza Zedz (#28) üzenetére


Saccco
nagyúr

Majdnem dettó, Sensation-nel voltam így! :DDD

Most meg 5,5"-on vagyok, keddtől 6" (ettől mondjuk már tartok kicsit)...

(#31)rep3at:
Ez az akku már a HTC HD2-ben is borzolta a kedélyeket...
(Compare)

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#34) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Nem volt még HTC-m.
Nem igazán van számomra ideális méretű/képátlójú cuccuk.
Ár/érték arányban pedig sosem volt jó a gyártó, még ha minőségi, jó készülékeket gyártanak is.
Ebből a generációból én az X10i-t vettem meg annak idején. Három és fél hónap után adtam el, ennyi idő alatt harmadával csökkent a készülék ára a használtpiacon.
Az elmúlt majdnem 2 évben csak kínai telefonokat használtam, ezek nagyon sokat fejlődtek rövid idő alatt.
Hosszú idő óta az LG G3 az első A brandes telefon, amit jó vételnek tartok. Másfél-két évet el is leszek vele szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#35) Zedz válasza Saccco (#33) üzenetére


Zedz
addikt

6"-ot már nem egyszerű zsebben hordani. :))

(#36) Garada válasza Zedz (#28) üzenetére


Garada
őstag

Már annak idején is éreztem a hatását annak, hogy mekkora igény lesz erre és 5" lesz az átlag.

(#37) HTCX715 válasza Klaus Duran (#30) üzenetére


HTCX715
tag

Majdnem vettem egyet nemrég(defy+ haver 3000-ért akarta adni), de nem vettem meg mert akku nélkül nem tudom használni, ehez meg nem kell alkatrész.

(#38) Saccco válasza Zedz (#35) üzenetére


Saccco
nagyúr

Megoldom. :U ;]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#39) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Feltörtek az emlékek.. :B Anno azért lett defy-om mert túl drága volt a htc meg mer 4.3?? Mekkora kijelző az már.. tepsi... bezzeg most :U Köszönjük a cikket :R

[ Szerkesztve ]

Finn the human

(#40) Cingáriusz


Cingáriusz
őstag

Közel két évig használtam egy DHD-t. Nálam sajnos a GPS alig akart jelet találni, vagy egyáltalán nem. Kijelző alsó része befoltosodott. Mikor visszavittem T-hez gariba, bevizsgálták és visszadobták azzal, hogy folyadék érte. Hát nem érte. Egyszer ejtettem pofára, pókhálósra tört a kijelző. Kamera iszonyat hohomályos képeket csinált. Szerettem, de sajnos közel sem volt tökéletes.

(#41) eeXaa


eeXaa
addikt

...így utólag belegondolva mindegyik androidos telefon használhatatlan volt....
az elsők amik normálisan működtek: samsung s4, nexus4 lg, htc one, sony amit a skyfall-al reklámoztak, talán z1. az ezeknél régebbi telefonok mind kukába valók...

(#42) proci985


proci985
MODERÁTOR

hangeroszabalyozo meghalt. leszervizeltettem, harom honapra ra megint meghalt, utanna kapott appot.

jelenleg azert mar erezhetoen nem gyors, de kulfoldon netezni (belemegy a sima sim nem ugy mint a nexus4be) tokeletes.

hangos, szoval a mai napig hasznalom ebresztoorakent.

maga idejeben remek telefon volt, mai szemmel meg hasznalhato, de fo telefonnak mar picit elavult.

a GPS egyebkent nalam is kritikan aluli volt neha.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#43) Rhino666


Rhino666
őstag

En azt a sulyt azota is visszasirom. Ott kellene kezdodni egy normalis telefonnak. :)

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#44) Remus389


Remus389
veterán

Én is veterán mobillal járok, mert amire nekem kell tökéletes(telefonálás, net/youtube, nagyon ritkán játék de ilyen alap pl.:mobilnetes sakk), és még csinos is (legalábbis csinosabb szerintem mint az újabbak)

méret+fogás is tökéletes nekem (ideális 4 col, nem szögletes hanem lekerekített)

nemrég újítottam fel

[link][link]

Nem kell ezeket még kidobni szerintem :)

Plusz ha leejted/elveszted kisebb kár ér :D

működik amíg működik, imádom :)

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#45) blueMerle válasza Matada2.3 (#39) üzenetére


blueMerle
veterán

Ez jó, én is pont ezért nem vettem akkoriban DHD-t mert úristen mekkora volt, hogy fér majd el a zsebemben :U

(#46) Shokkolo


Shokkolo
addikt

Köszönöm a cikket, nekem is megdobbant a szivem.

Egy DHD -val indult a droidos karrierem.
Mai napig az egyik legjobb telefonom volt. 1 hónap híján 2 évet töltöttünk együtt, karcmentes állapotban adtam tovább. Imádtam...

A maga idejében a hardvere is jó volt, a sense akkori verzióját tartottam az eddigi legjobbnak. Jobban tetszett mint az m7... pedig bejártam a ranglétrát :)
HTC Blue Angel ;] >> Desire HD >> One X >> One M7
( >> és most ideiglenesen egy Wildfire S :DDD
... ami meglepő módon még mindig bírja 5 évesen, pedig ez kapott rendesen az élettől, és a gyári akkujával mai napig kifigástalanul teszi a dolgát :DDD )

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#47) Integrale


Integrale
veterán

Én jobban szeretem az alsó elhelyezésű jack aljzatot, zsebben úgyis fejjel lefelé rakom, úgy könnyebb elővenni, nem kell még forgatnom kivétel után.

"Bad reklám is reklám too"

(#48) Remus389 válasza Integrale (#47) üzenetére


Remus389
veterán

ezt nem értem,

ha felül van a jack, megfogom két újjal a zsebemből(mutató, hüvelyk, jobb kézzel), kihúzom és egyből ott van a tenyeremben

sohasem forgatom én se, pedig nekem felül van a jack

tulajdonképpen egyiknek sincs előnye, én a rend kedvéért jobban szeretem felül

ha alul van úgy is lehetséges úgy is kivenni, hogy ne kelljen forgatni, csak kicsit máshogy kell

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#49) Remus389 válasza Remus389 (#48) üzenetére


Remus389
veterán

még szavazni is lehet :)

[link]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#50) Shokkolo válasza Remus389 (#48) üzenetére


Shokkolo
addikt

ez tökéletesen megszokás kérdése :)

Én ráadásul nem tartottam a zsebemben (se előtte se azóta más telefont sem :) ), mert relatíve sok cuccot kell magamnál tartsak, így rendszeresítettem egy kis oldaltáskát és abba van mindenem.
Így nekem ráadásul tök8 hol a jack :)

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.