Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu



Mobilaréna teszt: Honor 9 - fény-másolat
A fórumban a PH! lapcsalád moderációs szabályzata és a hatályos magyar törvények érvényesek. TILOS a WAREZ, valamint a telefonkészülék függetlenítéséről történő bejegyzések, továbbá szakmai topikban tilos hirdetni.

Honor 8 topik - A két telefon között egyelőre szinte csak hardveres eltérés van, ezért, ha kérdésed van, keress rá a Honor 8 topikban is.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6451) goop válasza Lackooo84 (#6445) üzenetére


goop
őstag

Nincs hát, csak az új telefonokat tolja a huawei is, ezek meg pl gyerek p10 e régebbi, de frissítés is alig jön rá, pedig 3 év garanciával vettük anno, és még van majd 1 év vissza.

(#6452) Anonymus95 válasza qltsar (#6450) üzenetére


Anonymus95
senior tag

Ismerem. Mi is ezt használjuk. Az összes dark témát végignéztük, de egyik sem tökéletes. Beszéltem fejlesztővel is, nem tud vele mit csinálni. Huaweire a megfelelő EMUI-n jó, de már Honoron 9.0.0 helyett 9.0.1 van és ott már nem jó.

(#6453) qltsar válasza Anonymus95 (#6452) üzenetére


qltsar
addikt

Nekem ugyanilyen "rossz" volt 9.0.0-án, mint most 9.0.1-en.

BTW: [link]

[ Szerkesztve ]

(#6454) bontabela73


bontabela73
aktív tag

Da pacem, Domine!

(#6455) Divinity válasza bontabela73 (#6454) üzenetére


Divinity
őstag

Végülis csak két napja lett felhozva, hogy megindult a 9.0.1.179 de floodoljuk szét a topikot, hogy kinek jött már meg.

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#6456) nrg_52 válasza Divinity (#6455) üzenetére


nrg_52
addikt

Olyan szigoru vagy... :DDD Legalabb van egy kis elet. :D

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#6457) modflow


modflow
veterán

És végre nem kell két hetet pluszba várnom, nekem is jön szinte azonnal a frissítés.
Szuper!!!
Jöhet a 9.1.0.201

(#6458) DanielKaiser


DanielKaiser
csendes tag

Sziasztok!

Este megékezett a 179-es frissítés. Utána viszont előjött egy olyan probléma ami eddig nem volt, illetve elvileg pont ezt hivatott kijavítni: "Ez a frissítés kijavítja azt a problémát, amely esetén a Wi-Fi bizonyos helyzetekben nem tud csatlakozni. "
A jelenség, hogy bekapcsolom a wifit, az pár másodpercen belül magától kikapcsol. Ha nagy nehezen úgy marad és sikerül is hálózatra csatlakozni akkor perceken belül eldobja. Sok bekapcsolás után meg újraindul a készülék.

A kérdésem, hogy erre van-e valami megoldás? Hálózatbeállítások visszaállítása, telefon cache törlés megvolt. A hivatalos fórumokon még egy teljes factory resetet írtak ilyen problémára, de a visszajelzések alapján senkinek nem oldotta meg.

A hiSuite a 8.0 gyárit engedi csak. onnan meg jó lenne updatelni, de csak 175-ig, ami stabil volt.
Esetleg FirmwareFinderrel visszaállítani?

Köszi előre is.

Az emberiség olyan, mint a krumpli. A java a föld alatt van.

(#6459) svgyula válasza DanielKaiser (#6458) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Ez nem általános probléma. Nálam a kezdetektől fogva atom stabil a wifi és rendesen csatlakozik minden ismert hálózatra szinte azonnal. A teljes rendszer újratelepítése lehet az első lépés. Ha ez nem segít akkor valami hardveres hiba lesz. Esetleg még bezavarhat ha van vps hálózati hozzáférésed valamelyik email fiókhoz. Nálam nincs tehát erről nem tudok nyilatkozni. Viszont van egy "wifi+" ami arra hivatott, hogy a mobil és a wifi hálózatok közötti váltást megoldja úgy, hogy minél kevesebb adatforgalmi díjtételbe kerüljön ez még okozhat gondot. Ha a wifi jelerősség alacsony akkor visszavált mobilnetre. Ennek lehet oka a megsérült wifi antenna, vagy a gyengusz router. Ha mindenhol másnak jó a jelszint akkor neked sérült az antennád! Mivel azt nem lehet mondani, hogy a honor rossz ilyen téren ez egyéni hiba lehet. Az sem számít ha egyes fórumokon még 50 embernek ugyanez a hibája! Abból a ~2millió darabból lehet akár 5 ezer is hibás az még mindig nem tétel. Persze az egyes embereknek igen, de ez akkor sem általános probléma.

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#6460) bontabela73


bontabela73
aktív tag

Üdv!

Egy egészen jól kinéző téma: [link]

A téma alkalmazása után tanácsos kikapcsolni a Kisegítő lehetőségeken belül a Vizuális effekteket, majd újraindítani a készüléket.

Da pacem, Domine!

(#6461) nrg_52


nrg_52
addikt

Ki mennyit mert maxwifin ezzel a teloval? Nekem eddig ez a max:

Nem farokmeregetes keppen, csak kivancsi vagyok, hogy a router, vagy a telo a gyengebb lancszem. :DDD

[ Szerkesztve ]

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#6462) Anonymus95 válasza nrg_52 (#6461) üzenetére


Anonymus95
senior tag

Ez marha jó érték..többet ne várj! 300-as a teló wifi kártya. Én 240-nél többet az istennek nem birok kihozni..de ezt is csak ha nagyon jó napja van.
1Gbites Telekom neten, Telekom saját routerével 5GHz-en. Úgy gondolnám hogy annak a 270-280-nak jönnie kéne, de se a H 9, H V 10, Huawei Mate 20 nem hoz csak 200 körüli értéket.

(#6463) nrg_52 válasza Anonymus95 (#6462) üzenetére


nrg_52
addikt

Akko' kussoltam. :DDD

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#6464) Anonymus95 válasza nrg_52 (#6463) üzenetére


Anonymus95
senior tag

Te milyen routert használsz és milyen beállításokkal érted el ezt a sebességet? Milyen szolgáltatónál van a neted És milyen csomagod van?

(#6465) nrg_52 válasza Anonymus95 (#6464) üzenetére


nrg_52
addikt

Asus RT-AC57U a router, Diginet 1000. Beallitas semmi extra, full auto modban van.

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#6466) Anonymus95 válasza nrg_52 (#6465) üzenetére


Anonymus95
senior tag

A routerre tippeltem, de ez is csak ezt erősíti. Nem sokra való ez a gyári router.
Köszönöm!

(#6467) nrg_52 válasza Anonymus95 (#6466) üzenetére


nrg_52
addikt

Reszemrol a szerencse! :DDD

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#6468) ASDGamer


ASDGamer
tag

FF-ben a 9.1!:)

(#6469) bodicsaba válasza nrg_52 (#6461) üzenetére


bodicsaba
csendes tag

Bizalom ide, bizalom oda... Én nem osztanám meg azért a GPS koordinátám. ;)

(#6470) nrg_52 válasza bodicsaba (#6469) üzenetére


nrg_52
addikt

Nem hiszem, hogy valaki a kep alapjan nekiindulna wifit lopni, de mindenki elott nyitva all az ajto, csak valakit palinkaval fogadok, valakit baseball utovel. :DDD Raadasul hulyeseget is mutat. :D

[ Szerkesztve ]

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#6471) akibor000 válasza nrg_52 (#6470) üzenetére


akibor000
aktív tag

mi ez a gps? debrecen???

(#6472) nrg_52 válasza akibor000 (#6471) üzenetére


nrg_52
addikt

Igen, Debrecen.

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#6473) bontabela73


bontabela73
aktív tag

Üdv!

Az android-hilfe.sw Honor 9 fórumában láttam egy bejegyzést. Elindult az EMUI 9.1 frissítés.

[link]

Da pacem, Domine!

(#6474) bontabela73


bontabela73
aktív tag

android-hilfe.de

Da pacem, Domine!

(#6475) qltsar válasza bontabela73 (#6473) üzenetére


qltsar
addikt

Ezt azert erdemes atgondolni felrakas elott szerintem. Kb. az osszes jelenlegi temaval inkompatibilis a 9.1.

(#6476) Sanki


Sanki
addikt

Edigital-nál van pár akciós tok a telefonhoz.
Pl.: [link] 190 Ft.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#6477) nrg_52 válasza Sanki (#6476) üzenetére


nrg_52
addikt

Kossz, ennyiert akkor is veszek belole, ha sose kerul ra. 😄

[ Szerkesztve ]

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#6478) ASDGamer válasza Sanki (#6476) üzenetére


ASDGamer
tag

Nekem ilyen honoros tokom van hozzá, jól is néz ki vele de kb annyit véd mint ha rajta se lenne.:(

(#6479) svgyula válasza Sanki (#6476) üzenetére


svgyula
addikt

Hát olcsó az igaz de kb annyit véd, hogy nehezebben csúszik ki a kezedből. Én a sok próbálkozás után egy ilyet vettem Van hozzá üvegfólia is. Eddig ez a legjobban kézreálló tok(nálam).

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#6480) goop


goop
őstag

Megjött ma a 9.1 digis simmel. Nagy változást elsőre nem látok, az biztos, hogy nem került bele a digi Volte/VoWifi támogatás. Ennek nem örülök.

(#6481) Lackooo84 válasza goop (#6480) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Írjatok hivatalos panaszt emailben a Honor magyarországnak! Mert az itthon hiatalosan forgalmazott készülékeknek illene támogatnia a hazai szolgáltatókat, szerintem ez alap. Nem mindenféle indiai szarokkal kéne tele lennie. Én megtettem a Honor 8-cal kapcsolatban, visszaírtak, hogy továbbították a nagyoknak. Minél többen reklamáltok, annál jobb.

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#6482) bedibazsa válasza goop (#6480) üzenetére


bedibazsa
senior tag

Ejnye, P20-ra még mindig nem nekem. :D

(#6483) Anonymus95 válasza bedibazsa (#6482) üzenetére


Anonymus95
senior tag

HiCare alkalmazásban nézted?
Ott vágható elsősorban az érkezése.

[ Szerkesztve ]

(#6484) <Adamsky> válasza goop (#6480) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Mennyi ideig ment fel? Nem molyolt az EROFS-re való konvertáláskor?

(#6485) goop válasza <Adamsky> (#6484) üzenetére


goop
őstag

5-10 perc, nem vészes. Tartalék telefonként van, csak ma épp ráértem, elővettem, aztán dobta a frissítést.

[ Szerkesztve ]

(#6486) bontabela73


bontabela73
aktív tag

[link]

Da pacem, Domine!

(#6487) PrometheusX


PrometheusX
aktív tag

Sziasztok!

Csak szólni akartam, hogy nekem elérhetővé vált az EMUI 9.1.0.210 frissítés OTA-n (C432E2R1P5):

Szóval lassan nektek is be kellene, hogy fusson. :)

(#6488) nrg_52 válasza PrometheusX (#6487) üzenetére


nrg_52
addikt

Be is futott.

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#6489) imi290


imi290
aktív tag

Megjött nekem is.
Néhány apró változás.Első amit észrevettem,hogy a telefonkód beírásakor,nem lehet jobbra-balra bökni a számsort.Ez a PIN kód beírásánál nem volt,most sincs.De ott amúgy is nagyobbak a karakterek.
Ugyan így,ha tárcsázni akarsz,ott sem lehet jobbra-balra bökni a számsort.

A galériában eddig a képnézegetőnél,középen volt a Kuka ikon.most ez eggyel arrébb került,most a szerkesztés van középen.(Ezt már jól megszoktam,jó lesz újra megszokni)

Akinek mappában vannak az alkalmazásai(mint nekem),az észre fogja venni,hogy a mappán belüli alkalmazások nem 3x3-as alakzatban jelennek meg,hanem 3x4 (ha jól írom,vagy 4x3 ?)
Na most ez akkor jó,ha van egy csomó app,az adott mappában.De,pl úgy,hogy van nekem a "Közösségi" mappa,amiben van 3 app,az is ugyan úgy,akkora alakzatban jelenik meg,mint ha tele lenne.Ez nem tetszik nekem. :B
Lehet van beállítás ezekre,azt nem találtam még meg.

Hirtelen ennyit vettem észre. :)

(#6490) bontabela73


bontabela73
aktív tag

Nekem is megjött a frissítés az előbb.

Da pacem, Domine!

(#6491) <Adamsky> válasza imi290 (#6489) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

" ... ha tárcsázni akarsz,ott sem lehet jobbra-balra bökni a számsort."
Jól értem, hogy nem lehet belejavítani a tel. számba hívás előtt? Ez gáz :((( ... persze örüljünk, hogy még van benne tárcsázó :(

(#6492) qltsar


qltsar
addikt

Nálam is megjelent már, de nem merem felrakni a téma támogatottság miatt :DDD hacsak valaki nem nyugtázza, hogy van alapból dark mode-unk - bár erre 0.1% esélyt adnék.

Gondolom ezt nem lehet ráereszteni 9.1-re?: link

[ Szerkesztve ]

(#6493) Anonymus95 válasza qltsar (#6492) üzenetére


Anonymus95
senior tag

Valóban nincs sötét téma, de megoldható ez a kérdés is. Mi ezt használjuk és elég jó:
link

Egyszer volt lehetőség 0 Ft-ért megvenni, én akkor vettem meg. Hát most jól is jött több telefonon is. Eddig ez a legjobb, amit próbáltam. Megvásárlás előtt, hogy ki tudd próbálni.
Egyébként jó ez a téma manager alkalmazás, én is használtam, csak meg kell nézni, hogy milyen EMUI verzióra készült az adott téma.

[ Szerkesztve ]

(#6494) qltsar válasza Anonymus95 (#6493) üzenetére


qltsar
addikt

Ha tényleg teljesen tökjó, lehet adok neki egy esélyt...249 Ft nem a világvége, köszi a tippet!

(#6495) Anonymus95 válasza qltsar (#6494) üzenetére


Anonymus95
senior tag

Legalábbis olvashatóak a dolgok, főleg ha a vizuális effektet a kisegítő lehetőségeknél kikapcsolod. legalábbis édesapádnál így van beállítva. Egyébként még számomra lenne mit alakítani rajta, mint például a felugró buborék értesítés, mert az fehér alapon fekete szöveg, és ha egy ikonra hosszan nyomsz, ott is fehér alapon fekete szöveg van. Legalább látható ellentétben néhány témával, de ha már sötét téma, akkor ezeknek is sötétnek kellene lenniük.
El kell ismernem, hogy az android 8 alatt volt a legjobb, mert ott találtam egy nagyon jó sötét témát. Auróra vagy mi volt a neve zöld színek domináltak benne. Azóta viszont én is szenvedek a sötét téma keresésével. Minden másban megfelelő számomra az újabb rendszer, de ezt az egy témakört igazán megoldhatnák. Nem feltétlenül csak az akkumulátor kímélés miatt, hanem elsősorban a szem kímélése miatt kellene. Számomra pedig azért, mert látássérült vagyok és sokkal jobban látom a sötét alapon világos szöveget. No mindegy, eddig még tényleg ez a legjobb azok közül amiket találtam.
Honor View 10 telefonon még EMUI 9.0, Honor 9-en már EMUI 9.1-en is. Várnám már nagyon, hogy az előbbi készülékre is megjöjjön az új frissítés.

(#6496) qltsar válasza Anonymus95 (#6495) üzenetére


qltsar
addikt

Akkor ez off nekem, nalam az ertesitesek teljesen feketek, feher szoveggel. Koszi, hogy leirtad, mert az elso screenshotnal nem ez latszik a temanal (Bar az system noti.)!

[ Szerkesztve ]

(#6497) Anonymus95 válasza qltsar (#6496) üzenetére


Anonymus95
senior tag

Az értesítösáv fekete, fehér szövegel. Én nem arról beszélek, hanem arról, ami alul jelenik meg buborékban néhány másodpercre. Az fehér még, fekete szöveggel.

(#6498) ASDGamer


ASDGamer
tag

Más is észrevette hogy a 9.1 -el "lassabb" lett a görgetés? Vagy hogy fogalmazzak.:DD Vagy lehet hogy csak placebó?

(#6499) qltsar válasza Anonymus95 (#6497) üzenetére


qltsar
addikt

Tehat a toast notificationok? Pl. elrontod a pin kodot ujrainditas utan / rossz ujjlenyomatot erzekel? [link]

[ Szerkesztve ]

(#6500) modflow válasza ASDGamer (#6498) üzenetére


modflow
veterán

Nem, nem vettem észre!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.