Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu



Mobilaréna teszt: Honor 9 - fény-másolat
A fórumban a PH! lapcsalád moderációs szabályzata és a hatályos magyar törvények érvényesek. TILOS a WAREZ, valamint a telefonkészülék függetlenítéséről történő bejegyzések, továbbá szakmai topikban tilos hirdetni.

Honor 8 topik - A két telefon között egyelőre szinte csak hardveres eltérés van, ezért, ha kérdésed van, keress rá a Honor 8 topikban is.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5001) zhorvath válasza qltsar (#4999) üzenetére


zhorvath
aktív tag

A 8-ast is elbénázták és nem javították ki maradéktalanul.
Mit is várjunk tőlük?

(#5002) chros válasza zsinnyegtet (#4996) üzenetére


chros
őstag

"Azt szeretném tőletek kérdezni, hogy miként lehet kikapcsolni (ha már törölni nem lehet) ebben a kib@szott SwiftKey-ben a automatikus javítást/javaslatokat?"
A javitast biztos ki lehet, en is ruhellem :)

(#5003) bedibazsa válasza zhorvath (#5001) üzenetére


bedibazsa
senior tag

Tényleg elég ratyi a 8-as. Itt van nálam egy Xiaomi Mi A2, de az ezerszer fluidabb és kevesebb hibája van a gyári Oreo-val. Ettől függetlenül az EMUI funkcionalitása sajnos nekem jobb.

[ Szerkesztve ]

(#5004) Sanki válasza zhorvath (#5001) üzenetére


Sanki
addikt

Mit bénáztak el a 8-on?

(#5005) zhorvath válasza bedibazsa (#5003) üzenetére


zhorvath
aktív tag

Megyek vissza Pixelre. :) Vagy jön az LG.nek is Android One telefonja.
Rájöttem, hogy rühellem az EMUI-t, MIUI-t, TouchWiz-t, stb.

(#5006) zhorvath válasza Sanki (#5004) üzenetére


zhorvath
aktív tag

Azt, hogy van egy rakás megvásárolt alkalmazásom, aminek nem működik 8-as alatt a widgetje. :(
Amiket használnék, de nem tudok.

(#5007) qltsar válasza zhorvath (#5005) üzenetére


qltsar
addikt

Hát igen, a widgetfrissítés nálam is előjött, bár az elején nem volt jelen...amúgy jó telefon, de előbb-utóbb OS csere lesz, ez 100%.

Telefoncserénél nálam egyszerűbb a választás (sajnos). Olyat választok ami nem noccsolt, ergó maradt a samu :DDD...:'(, elégg olcsó lesz, úgy érzem :DDD.

(#5008) nonsen5e válasza bedibazsa (#4993) üzenetére


nonsen5e
addikt

Engem is egész nap ezzel az üzenettel zaklat, holnap megnézem megint a custom körképet, most augusztusban lett egy új OpenKirin-es nagyobb update.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#5009) qltsar válasza nonsen5e (#5008) üzenetére


qltsar
addikt

Fura, nekem nem dobott még ilyet ;].

Belinkelnéd, hogy a P-ről hol olvastad, hogy a vaku nem megy csak?

[ Szerkesztve ]

(#5010) nonsen5e válasza qltsar (#5009) üzenetére


nonsen5e
addikt

[link]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#5011) zsinnyegtet


zsinnyegtet
aktív tag

Most délután nekem is előjött ez a felugró wifis ablak :F
Nem ide tartozik de én sok év almáról tértem vissza kényszerből mivel marhára meguntam már a 2 telefonnal (céges,privát) való mászkálást. A H9 elég jó alternatívának tűnt. Most ilyen olyan összehasonlításba nem mennék bele, hogy készenléti fogyasztás az appok "minősége" stb. mert ez teljesen szubjektív dolog illetve nem célom semmiféle vitát elindítani ezzel.
Mindenesetre én még kitartok egy jó darabig mellette mert nekem pazar a dual sim a méret és igaziból az akkuval illetve a sebességgel sincs nagyon bajom na és persze a szabaság az ios-hez képest az leírhatatlan. Mondjuk a Moto g6 plus az birizgál egy kicsit... :D

A rock and roll az nem egy tánc...

(#5012) trent11


trent11
csendes tag

Sziasztok! ma nekiállt a telefon kikapcsolt wifi esetén ezt az üzenetet feldobálni.
Akár az ok-ra, akár a mégse gombra kattanok, újra feljön a következő képernyőfeloldásnál.
A helyhozzáférés ki van lőve, és ha be van kapcsolva, akkor is csak a gps van engedélyezve helymeghatározás módjára, úgy hogy totál nem értem mi ez.
Ha a wifi be van kapcsolva, nem jön fel ez az értesítés.
Van valakinek tippje?

ehh, látom más is küzd vele

[ Szerkesztve ]

(#5013) Bailey válasza qltsar (#4999) üzenetére


Bailey
senior tag

Hát nem tudom. A Honor 8 végül kapott Oreo-t is, így talán ez is kap Pie-t. A Huawei csúcstabletek 1 főverzió frissítést szoktak kapni, az M5 pedig Oreo-val startolt, és abban Kirin 960 van. Elvileg a Honor 9 Lite is megkapja, a P20Lite szintén, a Mate 10 lite is, pedig az is tavalyi modell, a Kirin 659 meg nem éppen mai soc. Idén pedig úgy néz ki, az aktuális csúcskészülékek hamarabb túl lesznek a frissítésen, így talán több idő jut a tavalyiakra.
Egyébként nekem nincs bajom az Oreo-val ezen a telefonon. Widgetből mondjuk csak az időképet használom, az általában frissül is, bár néha van amikor csak a kijelző bekapcsolásakor, de ez változó. Más hibával eddig nem találkoztam.

[ Szerkesztve ]

(#5014) bedibazsa válasza Bailey (#5013) üzenetére


bedibazsa
senior tag

Kínában kapott, Európában nem, tudtommal.

Más: akinek ez a wifi problémája van, használ BKK Futár appot? Én megint arra gyanakszom. Viszont megnyugtató, hogy nem csak nálam van ez a probléma.

(#5015) Sanki válasza bedibazsa (#5014) üzenetére


Sanki
addikt

Európai Honor 8-on is oreo van már.
Nálam is az van.

(#5016) bedibazsa válasza Sanki (#5015) üzenetére


bedibazsa
senior tag

Hmm, köszi a választ. Az asszony telefonja Nougaton ragadt, majd újra megnézem.

(#5017) Bailey válasza bedibazsa (#5014) üzenetére


Bailey
senior tag

Nekem is fent van a Futár, de nincs wifi probléma.

[ Szerkesztve ]

(#5018) nonsen5e válasza bedibazsa (#5014) üzenetére


nonsen5e
addikt

Futár lehet, megnézem majd, hogy legyilkolom a háttérfolyamatát. Belengondolva általában valóban akkor problémázott, amikor az vagy az előtérben, vagy a háttérben futott.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#5019) Steelers válasza bedibazsa (#5014) üzenetére


Steelers
senior tag

Nálam nincs futár app, de nálam is eljött.
Bármit próbáltam eddig, nem segít.
Valakinek megoldás?

(#5020) bedibazsa válasza Steelers (#5019) üzenetére


bedibazsa
senior tag

Nem, sajnos csinálja, bármit csinálok. Honor 8 topicban is jelentkezett a hiba, van, aki csinált FR-t és ugyanaz. Megint valami EMUI móka lesz ez.

[ Szerkesztve ]

(#5021) qltsar válasza bedibazsa (#5020) üzenetére


qltsar
addikt

A helymeghatarozas mire van allitva nalatok?

(#5022) qltsar


qltsar
addikt

Hat ez kesz, nalam is elojott most:DDD...szuper.

(#5023) bedibazsa válasza qltsar (#5021) üzenetére


bedibazsa
senior tag

:D Látom, nálad is jelentkezett. A legfelső pötty van beállítva, nincs nálam a teló, este lesz csak - nem tudom pontosan, mit ír ott.

(#5024) qltsar válasza bedibazsa (#5023) üzenetére


qltsar
addikt

Az a high accuracy, igy a GPS es a mobilnet / wifi alapjan is azonosit. Az a fura, hogy en, ha beallitom Power Saving-re, hogy ne legyen a GPS bekapcsolva, valami mindig visszaallitja High Accuracy-re, eleg idegesito...

(#5025) chros válasza bedibazsa (#5023) üzenetére


chros
őstag

Nalam meg nem b368-on, de lehet azert, mert folyamatosan wifin-n van? :D

(#5026) bedibazsa válasza chros (#5025) üzenetére


bedibazsa
senior tag

Lehet, azt nem tudom, nekem korlátlan a mobilnetem, nagyon ritkán használom a WiFi-t. Remélem, egy frissítés megoldja ezeket, amúgy is időszerű lenne egy biztonsági frissítés, mert júniusi az utolsó.

(#5027) Gabonetta válasza trent11 (#5012) üzenetére


Gabonetta
aktív tag

Nekem is elkezdte ma csinálni.

(#5028) aronpapa


aronpapa
tag

Én kikapcsoltam a Wifi+, azóta nem láttam az üzenetet.

(#5029) bedibazsa válasza aronpapa (#5028) üzenetére


bedibazsa
senior tag

Nekem úgy is csinálja.

(#5030) nonsen5e


nonsen5e
addikt

OpenKirin oldaláról, van részletes leírás is, hogy hogyan kell flashelni.

Alapból a szoftver a két oldalsó érintőgombos kiosztást használja, illetve az on-screen navbart is megjeleníti.
A navbar-t el lehet rejteni RR customizations alatt, az ujjlenyomatérzékelős mozdulatok pedig a
Settings > System > OpenKirin menüpont alá lettek igencsak elrejtve.

Alapból van rajta Lineage-es kamera, de a Huawei Camera is telepítve van, és működik.

Aki egy gombos használatot szeretne, annak sajnos 3rd party programmal kell bajlódnia (mobilism-en van pro verzió) - nekem ez volt az egyedüli probléma a rendszerrel, de ily módon ezt is meg lehetett oldani.

Magisk ugyanúgy megy rá fel, mint EMUI-ra, fogtam egy random (b368) fullOTA build-et FF-ről, abból kiextraktáltam a ramdisk.img-t, majd Magisk-ből felpatcheltem és fastboot-ból flasheltem (az előző leírásom alapján lényegében).

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#5031) DaDa válasza bedibazsa (#5029) üzenetére


DaDa
senior tag

A wifi+ kikapcsolása óta nekem abba hagyta.

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#5032) cssaszi


cssaszi
tag

Próbálta valaki a 170-171-es frissítéseket? FF-en elérhető mindkettő.

(#5033) DaDa válasza cssaszi (#5032) üzenetére


DaDa
senior tag

Nekem sajnos beakadt 367nel a rendszer. Hiába approved akkor sem látja a in app proxyval a rendszerfrissités. Pedig már 3 újabbat is approvedez. Fogalmam sincs hogy aktiváljam hogy lássa. Alkalmazás adat törlés is volt már. Egyszer lesz időm kell egy HR neki.

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#5034) nrg_52 válasza cssaszi (#5032) üzenetére


nrg_52
addikt

Tegnap neztem telefonrol nem megy, geprol meg nem probaltam.

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#5035) zhorvath válasza cssaszi (#5032) üzenetére


zhorvath
aktív tag

Fiam próbálta, de nem látja a telefon a frissítéseket.

(#5036) chros válasza nonsen5e (#5030) üzenetére


chros
őstag

Kosiz az infokat, kb 1 het utan irhatnal majd rola, milyen hasznalat kozben. (Majd kesobb toltok fel kepet emui b368 + proto8 kernel-rol.)

(#5037) svgyula


svgyula
addikt

Tisztelt Uraim!
Aki még szeretne "tükrös tokot" Az számítson pár mókolásra. Mivel nincs honor 9 csak a P10 ami méretben a legközelebb van hozzá DE! a kemény műanyag tartót nem lehet annyira szétnyitni, hogy jó legyen. A hőpisztolyos melegítéstől igaz meglágyul de nem lehet méretet tartani. Tehát marad a PU tok beleragasztása. Ezzel nincs is semmi gond DE a kijelző feloldó mágnes rossz helyen van! A P10-nél a szélétől ~8mm a honor 9 meg 4mm. Ezért alapból nem nyitja ki a kijelzőt a tok nyitása csak akkor ha játékosan a szélére elfaragjuk a mágnes helyét, mivel az bele van süllyesztve a fedélbe, hogy ne karcolja a kijelzőt. Ha ezt áthelyezzük a szélére már műxik is. A mágneses nyitással csak annyi érdekesség van ha rossz helyen van akkor ki-be kapcsolgatja a kijelzőt még a zsebben is és ha nincs ujjlenyomat aktiválva bármit megcsinálhat.

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#5038) bedibazsa válasza svgyula (#5037) üzenetére


bedibazsa
senior tag

Köszi, de szerintem ezután a beszámoló után senki nem akar ilyet. :D :D

(#5039) svgyula válasza bedibazsa (#5038) üzenetére


svgyula
addikt

Hát érthető csak valakinek már lehet, hogy úton van és meglepetés érheti. Én megoldottam volt időm. De én előre tudtam azt is, hogy játékos lesz az átalakítás. Amúgy a honor 6-nál is csak az a tok volt starapabíró amelyikbe a szilikon tok volt beleragasztva! A kemény műanyag rögzítő pár hét-hónap alatt szó szerint széthullott :K A szilikon tok pedig simán működött évekig.

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#5040) Divinity


Divinity
őstag

Tegnap este megfagyott az asszony H9-e. Nem reagált semmilyen gomb kombinációra. Töltőre fel, a LED se villant fel, hogy töltené. (Még volt benne olyan ~70% amúgy is) Na mondom reggelig hagyjuk nyugiban hátha összeszedi magát. Továbbra se semmi. Se töltés, se gomb kombináció nem produkál semmit.

Azt hiszem ma nyitva van a FirstPhone (Huawei szervíz) Debrecenben szóval úgy tűnik lesz ma egy utam vele.:Y

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#5041) chros válasza Divinity (#5040) üzenetére


chros
őstag

hmmm... milyen rom volt rajta?

(#5042) svgyula válasza Divinity (#5040) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Elméletileg a "power" gomb folyamatos nyomására újraindul ez eltarthat bő 1 percig is! Nálam ennél még nem volt ilyen a honor 6-nál volt kétszer a ROM frissülése után.

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#5043) Divinity válasza chros (#5041) üzenetére


Divinity
őstag

Nem emlékszem pontosan, utolsó "T-s" Oreo, csak OTA-n volt frissítve mindig.

[ Szerkesztve ]

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#5044) Divinity válasza svgyula (#5042) üzenetére


Divinity
őstag

Bekapcs hosszan, 10sec - 20sec - 5 perc
Bekapcs + hangerő le, 10sec - 20sec - 5 perc
Bekapcs + hangerő fel, 10sec - 20sec - 5 perc
Töltőn és magában is.
Semmi reakció, se rezzenés se villanás, semmi.:(

Csak a facebookot görgette este és megfagyott, aztán elsötétült és ennyi. Ki is kapcsolt mert hívásnál is mondta James Bond, hogy nem elérhető

[ Szerkesztve ]

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#5045) chros válasza Divinity (#5043) üzenetére


chros
őstag

A kis vacak, ezert ruhellem az egybeepitett li-po aksis telokat.
Ha kiderul mi volt a gubanc, ird majd meg.

(#5046) Divinity válasza chros (#5045) üzenetére


Divinity
őstag

Na le lett adva, a szervízes se látott még ilyet. Majd jelentkezem ha visszakaptuk!

Szegény egy Sony SP-re ment vissza, fél nap után megőrült mellette.:DDD

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#5047) han_lev válasza svgyula (#5037) üzenetére


han_lev
senior tag

Na ez érdekes!
Úgy is van egy tükrös p10 tokom, meg egy szilikonos Honor 9.
Játszunk! :DDD
:R

MI9 6/64

(#5048) qltsar


qltsar
addikt

370 felment valakinek hivatalosan? Nekem FF-ben approved.

(#5049) Pjotr válasza qltsar (#5048) üzenetére


Pjotr
senior tag

371 is az, mégsem szedi...

(#5050) bkiky01 válasza Pjotr (#5049) üzenetére


bkiky01
senior tag

Meg sem találja..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.