Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu



Mobilaréna teszt: Honor 9 - fény-másolat
A fórumban a PH! lapcsalád moderációs szabályzata és a hatályos magyar törvények érvényesek. TILOS a WAREZ, valamint a telefonkészülék függetlenítéséről történő bejegyzések, továbbá szakmai topikban tilos hirdetni.

Honor 8 topik - A két telefon között egyelőre szinte csak hardveres eltérés van, ezért, ha kérdésed van, keress rá a Honor 8 topikban is.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6051) Laszlo733


Laszlo733
aktív tag

Megékezett: Telenor 2018 Január

(#6052) Joe 89 válasza Laszlo733 (#6051) üzenetére


Joe 89
tag

Végre nekem is, ma reggelre :D

(#6053) nrg_52


nrg_52
addikt

Kezdunk elcsajosodni, lassan mindenkinek megjon. :DDD

[ Szerkesztve ]

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#6054) bontabela73


bontabela73
aktív tag

Ma reggel érkezett.

Da pacem, Domine!

(#6055) polesz66


polesz66
csendes tag

Végre meg jött és pozitív tapasztalataim vannak,sokkal gyorsabb 😀

(#6056) qltsar


qltsar
addikt

Gondoltam lecsekkolom FF-ben, mikozben toltom lefele, hogy 162 mikori secupatch. Raboktem azert a 164-re is, az is approved. Csak puszta kivancsisag, de valakinek ez mar jott OTA-n?

(#6057) svgyula


svgyula
addikt

Na ma nekem is megjött. Most csordogál lefele. Csütörtökön beszéltem a vodafon boltba az egyik eladó csajjal
neki P10 van (független) és már vagy 2 hete használja. Azért nem értem ezeket az ilyen mértékben eltolt frissítéseket mert nem hiszem azt, hogy ezt azért csinálják mert "hátha hibát találnak". A Honor6-nál nem volt egy hét az összes telefon között. Ott csak a típus szerint volt eltérés. Pedig amikor kiadták (2014) az is eladási rekordokat döntött és nagyban köszönhette a HONOR mint márka a felfutását. Azt sem hiszem, hogy szerver kapacitás hiányban szenvednek. Talán egyszer ezt is megfejti valaki :D

[ Szerkesztve ]

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#6058) modflow válasza qltsar (#6056) üzenetére


modflow
veterán

STF-L09 Honor 9-re nincs is még 164!

(#6059) snakebait


snakebait
senior tag

Sziasztok!
Két napja használom a 9 androidot.Elsőre nagyon fura,az állapotsávon is,hogy balra kerültek egyes ikonok,jól összekutyulódik minden.a beállítás menüben is átvariáltak dolgokat,keresgetni kell sok mindent.Kell majd idő mire megszokom mi hol van.No meg a galéria :Y Nekem a nyolcas galériája sokkal logikusabb ,áttekinthetőbb volt. Mintha egy picivel gyorsabb lenne a teló,de lehet ez csak placebo. Viszont nekem gyorsabban merül.Azelőtt másfél napot simán vitte,volt,hogy 2 is.Most egy nap ( 24 óra ) és tölteni kell. Ez nagyon nem jó. Röviden ennyi. Majd idővel meglátom hogyan alakul még. :U

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#6060) Carline


Carline
őstag

Az új Pie verzióval kapcsolatban, kameránál történt esetleg pozitív hatás?
Új funkció, szebb képek, bármi?

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#6061) bontabela73


bontabela73
aktív tag

Helló!

Az itt olvasható cikk szerint a Honor 9 megkapja még az EMUI 9.1-et is!

Da pacem, Domine!

(#6062) qltsar válasza modflow (#6058) üzenetére


qltsar
addikt

Akit zavar a feherseg, a tema amit hasznaltam tok jol mukodik EMUI 9 alatt is: link

Valamint ittvan masik ketto: link

(#6063) Laszlo733 válasza qltsar (#6062) üzenetére


Laszlo733
aktív tag

Köszi, ez jól jött!

(#6064) Botka_db


Botka_db
csendes tag

Ti el tudjátok tüntetni a search ronda pink hátterét? Illetve ugyanez a háttér van a hívókep nélküli hívásnál is. Akárhány témát próbáltam ezek nem változnak.

(#6065) Toto00


Toto00
tag

Sziasztok!
Wifi híd internet megosztás varázsolható valahogy a telóra? ha a huawei p10 lite-ban benne van, akkor a h9 miért nem tudja???

(#6066) bedibazsa válasza Botka_db (#6064) üzenetére


bedibazsa
senior tag

Nem, ez ilyenkor ocsmány.

(#6067) svgyula


svgyula
addikt

Urak észrevette valaki azt, hogy a képernyőfeloldás sokkal gyorsabb és pontosabb lett? Az utóbbi időben az ujjlenyomat erős tapogatásra volt hajlandó működni az arc felismerés meg olyan volt mint a mesében hol volt, hol nem. Ez most a félhomályos szobában is szinte azonnal megy. Az ujjlenyomat olvasó is képes érintésre is működni szinte azonnal. Ez nekem pozitív tapasztalat eddig. Az aksi merülése nem tudom milyen mert ugye ilyenkor én azért lényegesen többet b@szogatom mint egyébként. Valami 5,13 óra kijelzőidőt jósolt az elején a telepedés után. Majd pár nap és kiderül. Amit megfigyeltem a beállításoknál szinte minden alkalmazást berakott az azonnali indítások közé. Nekem erre nincs szükségem én ki tudom várni azt a ~1,5mp-es alkalmazás betöltést. Tudom, hogy a memória azért van hogy használjuk de a működése során felhasznált energia is terheltség függő. Majd lassan ez is kialakul mint a púpos gyerek a prés alatt. :D

[ Szerkesztve ]

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#6068) snakebait válasza svgyula (#6067) üzenetére


snakebait
senior tag

Nálam az arcfelismerés ugyan olyan pocsék mind azelőtt, többször nem ismeri fel mind, hogy felismerné. Újjlenyomattal nem volt semmi gond, most sincs. Viszont nálam az üzemidő romlott. 24 óra alatt lemerül. Azelőtt 1.5-2 nap :F Ja, és nagy bánatomra a nyolcassal kompatibilis témák itt mind hibássan jelennek meg. Dark témákat használok csakis, de az itt ajánlottakat is kipróbálva mindnél van valami hiba. Most úgy néz ki találtam egyet ami talán jó lesz, nem kiabálom el.

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#6069) Botka_db válasza snakebait (#6068) üzenetére


Botka_db
csendes tag

Ugyanezt tapasztalom én is a sötét témák valahol mind hibásak. Ha esetleg találsz oszd meg legyszi. Agyamra megy, hogy nincs sötét mód pedig lehetne, hisz a Google támogatja. :((

(#6070) qltsar válasza snakebait (#6068) üzenetére


qltsar
addikt

En az altalam linkeltekbol a 'light' verziokat hasznalom (Jelenleg az Evanescence 4.1. light-ot), igy csak a toast uzenetek olvashatatlanok, pl. Messenger foto kuldes utan, hibas ujjlenyomat erzekeles, stb.. Sajnos en is csak kesobb dobbentem ra erre, de ideiglenesen tudok vele elni.

XDA-n mar inditottak erre topicot, ugyanez a baj, remelem valaki elorukkol valami hasznalhato valasszal, mert a feher temat nem vagyok hajlando hasznalni, idom meg sajnos nem engedi a tema szerkesztgetest: link

[ Szerkesztve ]

(#6071) snakebait válasza Botka_db (#6069) üzenetére


snakebait
senior tag

Szia!
ITT egy téma a Drive-omba feltöltöttem,remélem letölthető és jónak találod. Nálam ez az egy aminél nem hibás szinte semmi,minden írás jól látszik.
qltsar Én is kipróbálta tizen pár témát ha nem többet,ez az egyet találtam számomra megfelelőnek.Nézd meg hátha megfelel Neked is.

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#6072) qltsar válasza snakebait (#6071) üzenetére


qltsar
addikt

Koszi, egy gPlay, vagy egy XDA linket tudnal adni hozza?

(#6073) snakebait válasza qltsar (#6072) üzenetére


snakebait
senior tag

Sajnos nem, mert XDA-t nem ismerem, G Playen meg nem hiszem, hogy fent van. Én a Themes Manager alkalmazásból töltöttem és telepítettem. Abban rengeteg téma van (dark is). Esetleg annyit tudok, hogy feltölthetem máshova.

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#6074) snakebait válasza qltsar (#6072) üzenetére


snakebait
senior tag

Ezt a linket találtam, ugyan az a téma. Nem tudom megfelel e?

[ Szerkesztve ]

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#6075) Botka_db válasza qltsar (#6072) üzenetére


Botka_db
csendes tag

Szia
Valóban, itt látszik minden. Köszönöm. :K

(#6076) qltsar válasza snakebait (#6074) üzenetére


qltsar
addikt

Koszi! Nagyjabol oke minden, az ikonok nagyon nem tetszenek, de egy ilyennel lehet rajta segiteni: link

(#6077) nrg_52 válasza qltsar (#6076) üzenetére


nrg_52
addikt

Vagy barmelyik temabol beallitja kulon, hozza az ikonokat tema alkalmazasbol.

[ Szerkesztve ]

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#6078) qltsar


qltsar
addikt

Pie alatt nalam nem mutatja a locksreenen, hogy quickcharging / fastcharging, es szerintem nem is mukodik a sebesseg alapjan. Mas is tapasztalt ilyet?

(#6079) Sanki válasza Sanki (#5948) üzenetére


Sanki
addikt

Kicsit megkésve, de bekerült a GYIK részbe.

(#6080) nrg_52 válasza Sanki (#6079) üzenetére


nrg_52
addikt

Koszonjuk! 🍺

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#6081) svgyula válasza qltsar (#6078) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Most dugtam rá nálam megy semmi változás. Mutatja a gyors töltést is. Lehet kellene egy resetet csinálnod. Ments le mindent és csinálj egy faktory resetet adattörléssel. Az segíthet.

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#6082) Sanki válasza qltsar (#6078) üzenetére


Sanki
addikt

Másik téma esetleg mutatja?
Nálunk már fordult elő ez azt hiszem.

@nrg_52: szívesen. :R

[ Szerkesztve ]

(#6083) qltsar válasza svgyula (#6081) üzenetére


qltsar
addikt

Nincs az az isten:D! Soha nem wipeoltam amiota ujraraktam anno a Nougat-ot. Akkor fogok wipeolni, ha mar nem kapunk frissiteseket, es unlockolom a BL-t:).

@Sanky: Amugy murphy torvenye, most ahogy felraktam toltore...mar mutatja, es 'sebes':DDD!

[ Szerkesztve ]

(#6084) qltsar válasza qltsar (#6076) üzenetére


qltsar
addikt

Sajnos vissza kell vonnom az alabbit. Bizonyos helyzetekben nem jelenik meg normalisan a szoveg a gombokon az ertesiteseknel, visszaterek az altalam linkelt Evanescence 4.1 Lighthoz, ahol csak a toast notik nem latszanak (vagyis egyelore ennyit vettem eszre).

Ilyennek kellene lennie:

[kép]
[kép]

Ilyen az S10-es temaval:
[kép]
[kép]

[ Szerkesztve ]

(#6085) snakebait válasza qltsar (#6084) üzenetére


snakebait
senior tag

Nálam jól jelennek meg a toast üzenetek és nem is fehérek hanem totál feketék. Ilyenek voltak nálam is mikor a témát beállítom, de utána egy újraindítás kell a telónak, hogy minden jól helyre álljon. Ami nálam nem lesz sötét az ha újraiindításnál belépek a recovery menübe, de üsse kavics, úgyis keveset megyek oda. A másik meg az okos vezérlő progi. De csak ennyi legyen a probléma.

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#6086) qltsar válasza snakebait (#6085) üzenetére


qltsar
addikt

Hogy jelennek meg jol a toast uzenetek, ha nem is azt a temat hasznalod amit en:F ? Az ujrainditas reszre nem ternek ki;)!

[ Szerkesztve ]

(#6087) nrg_52


nrg_52
addikt

Na sracok husvet oromere sikerult ripityara tornom a kijelzot. 😀 Valakinek van tapasztalata, hogy hivatalosan mennyiert cserelik? Szamtalanszor esett mar pedig betonra, terkore, de eddig meguszta, most a sima fold is betett neki 30cm-rol, szivas. Esetleg ugyanitt erdekelne megbizhato, occo-jo kijelzo chinabol. 😀

[ Szerkesztve ]

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#6088) bontabela73 válasza Botka_db (#6064) üzenetére


bontabela73
aktív tag

Szia!

Nekem sikerült a kereső hátterének színét megváltoztatni egy témával.

A téma neve TotalEclipse. EMUI 9-en még nem tökéletes, vannak dolgok, amelyek nem jól néznek ki, pl. az alkalmazások bezárása után a főképernyőn megjelenő szöveg (mennyi RAM van szabadon) majdnem láthatatlan, néhány rendszeralkalmazásnál (pl. Témák) az alsó menüsáv fehér, a többi rész sötét, valamint az Üzenetek appban az állapotsáv (óra, térerő stb.) és az alkalmazás felső sávja teljesen fehér, semmit nem lehet kivenni. Folyamatosan szoktam írni a fejlesztőnek, képernyőképeket küldök. Remélem, hogy javítanak majd a témán.

A fentiek miatt nem is linkelem be a témát. Ez a Samsung sötét téma egészen jó.

[ Szerkesztve ]

Da pacem, Domine!

(#6089) bedibazsa válasza nrg_52 (#6087) üzenetére


bedibazsa
senior tag

Szerintem olyan 35-40 között van a gyári cserebere. Egyértelműen nem ér annyit.

(#6090) nrg_52 válasza bedibazsa (#6089) üzenetére


nrg_52
addikt

En is igy sejtem sajnos. Szerencsere nagyon nem zavaro, egyenlore igy marad, aztam lehet china+home made repair.

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#6091) qltsar válasza nrg_52 (#6090) üzenetére


qltsar
addikt

Feltételezem semmit sem jelent, de a Honor 9 XDA fórumán ez a kijelző van linkelve: [link] | XDA

Amúgy, én ezt 5000-ért bepróbálnám: [link]

Max buktál 5000 forintot, vagy kicsit mások lesznek a színek, de vissza-claimelheted, ha rosszat küldenek amúgy is.

Meg amúgy is odaírták, hogy original :DDD, de a kedvenc részem:

//Lehet jobban járnál, mint a 6 hónap garival :DDD//

Hasonló után-gyártottal, itthon 22k: [link]

[ Szerkesztve ]

(#6092) nrg_52 válasza qltsar (#6091) üzenetére


nrg_52
addikt

Koszi, az xda-n meg nem jartam ez ugyben. 😀

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#6093) Old Gyfland válasza nrg_52 (#6087) üzenetére


Old Gyfland
tag

Szia.
Én pont a múlt héten cseréltettem.
Aliról rendeltem. Kerettel együtt 41 dollár volt, és 3000 volt a csere.

(#6094) nrg_52 válasza Old Gyfland (#6093) üzenetére


nrg_52
addikt

Koszi, ha elegedett vagy vele privatban megkoszonnem az alis linket. 😀

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#6095) Old Gyfland válasza nrg_52 (#6094) üzenetére


Old Gyfland
tag

Kültem privátot.
A cserével pedig keresd bizalommal a fórumon fagyallo kollégát. Gyors, megbízható, precíz.

(#6096) CsHuszi válasza PrometheusX (#5998) üzenetére


CsHuszi
csendes tag

"miért nem lehetett végre implementálni azt hogy by-default első legördítés a felső hat elemet jelzi ki, a második pedig az összes kapcsolót?"

Szerintem erre való a két ujjas lehúzás. 🙂 Akkor egyből megjelenik az összes kapcsoló.

P30 pro, Wach GT2e (Sony Z3C, Honor 9, Miband4)

(#6097) qltsar válasza CsHuszi (#6096) üzenetére


qltsar
addikt

Sajnos csak workaround van itt is: [link]

(#6098) CsHuszi válasza qltsar (#6097) üzenetére


CsHuszi
csendes tag

Hiszek neked. Nálam megy folyamatosan a MiFit, annak meg ott az értesítése az állapotsávon.

[ Szerkesztve ]

P30 pro, Wach GT2e (Sony Z3C, Honor 9, Miband4)

(#6099) zhorvath válasza nrg_52 (#6094) üzenetére


zhorvath
aktív tag

Én is megköszönném.

(#6100) nrg_52 válasza zhorvath (#6099) üzenetére


nrg_52
addikt

Tovabbitottam.

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.