Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu



Mobilaréna teszt: Honor 9 - fény-másolat
A fórumban a PH! lapcsalád moderációs szabályzata és a hatályos magyar törvények érvényesek. TILOS a WAREZ, valamint a telefonkészülék függetlenítéséről történő bejegyzések, továbbá szakmai topikban tilos hirdetni.

Honor 8 topik - A két telefon között egyelőre szinte csak hardveres eltérés van, ezért, ha kérdésed van, keress rá a Honor 8 topikban is.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) ThorsHUN


ThorsHUN
őstag

Veeeegre:)

A kamera itt sem szerepelt fenyesen sajnos:(((((

[ Szerkesztve ]

(#2) tomboy0013


tomboy0013
veterán

Kár a dizájn meg a kijelző káva arany miatt. Egész jó teló lenne. Na de majd jövőre hátha ezeken is csiszolnak.

(#3) vodrosjozsi


vodrosjozsi
őstag

Juj de jól néz ki. De nem tudtam, hogy a samsung gyártja ezeket a telefonokat is. Betévedtek az A széria gyártósorára? ;]

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#4) #10647296


#10647296
törölt tag

:R végre köszi

(#5) ollie válasza ThorsHUN (#1) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Sohasem lesz ennél jobb a kamera a középkategóriában, ugyanis akkor sokan már nem vennék a felsőt.

***

(#6) #16820480 válasza ollie (#5) üzenetére


#16820480
törölt tag

Ez középkategória? Mutass már egy erősebb Huawei telefont. Vagy akkor a Huawei csak középkategóriát gyárt...?

Mondjuk ez is olyan ár, amiért már ott az amúgy is drágult OP5, és akinek a mérete nem probléma, annak lehet, hogy jobb választás az. Legalább nem üveg a hátlap, és talán nem csúszik annyira.

(#7) Dr. 444Hertz


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Tetszik a telefon, tényleg jó fogdosni, de a Honor 8 ár/érték szempontból verhetetlenebb volt.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#8) ThorsHUN válasza #16820480 (#6) üzenetére


ThorsHUN
őstag

Pont ezt szajkozom mar egy ideje.
Nezd meg a francia vmallon 429 euroert 30 euros visszateritessel (122K) meg kapsz melle egy honor band 3-at is... nevetseges ez az arazas de ez mar a p10 eseteben is latszik.
A kamera az meg... nezd meg a hazas kepet. Eletlen. Nemar.
Az idei telefonokkal nemtom mi van.
Az S8 es 1-2 tarsa kivetelevel eleg katasztrofalis a szereples...

(#9) nrg_52


nrg_52
addikt

Hat, a Honor 8-at tenyleg nem fogom erre lecserelni. A lekerekitett hatlap, meg az elore koltozott home gomb nem tetszik, de egyebkent jol nez ki, a hardver meg rendben van. Kivancsian varom a H10-et. 😁

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#10) natë


natë
nagyúr

Kamera ratyi. :(

(#11) jacis


jacis
nagyúr

A tesztképek közül van ami nagyon jól sikerült szerintem.. ;]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#12) fpatrik17


fpatrik17
senior tag

Hűűha... Kamerában sokkal jobbat vártam. Ebből Honor 8 vagy Oneplus 5 lesz.
Szomorú vagyok :(

• Honor Magic5 Pro •

(#13) *RLaci* válasza natë (#10) üzenetére


*RLaci*
addikt

Egyértelmű visszalépés a 8-hoz képest.

(#14) vodrosjozsi válasza *RLaci* (#13) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Sajnos igen :/

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#15) freelancer68


freelancer68
tag

Az Assassin’s Creed Unity-t nem tudod megszerezni máshogy, 6 hónapos exkluzivitás van rá a Honor 9-nek.

(#16) zzola válasza ThorsHUN (#1) üzenetére


zzola
félisten

"két f/2,2-es rekeszértékű "
A versenytársak már az előző készülékeikbe is jobbat tettek...

(#17) Hoorus válasza *RLaci* (#13) üzenetére


Hoorus
őstag

Hardverben erősebb, tudásban gyengébb a 8-nál.. Dual aktív lehetőség vajon miért maradt ki? :/

(#18) RaveForce


RaveForce
veterán

Hat akik a honor8bol indultak ki es annak a melto udotjat vartak azok csalodni fognak. Egyszer volt budán kutyavasar feelinget erzek, mint anno a ZTE bladenel, az is hatalmasat utott anno azon az aron es azota se volt melto folytatasa. Hat a honor8 eseten is ez tortent.. :(

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#19) *RLaci* válasza Hoorus (#17) üzenetére


*RLaci*
addikt

Csak a kamerára értettem a visszalépést.....(#10)

[ Szerkesztve ]

(#20) nordo


nordo
tag

Érdekes,hogy a legendd-et foglalkoztató oldalon nem ilyen rossz a fotós képességek megítélése.

(#21) Sinisi


Sinisi
senior tag

Az nagy kár, hogy nem duál... :/

(#22) mackoapo11


mackoapo11
aktív tag

Kár erőltetni ezeket az előlapi gombokat! Pont emiatt veszítik el az egyediségüket,meg amúgy sincs szüksége a Huaweinek majmolnia ezt a dizájnt.Amúgy nem rossz készülék,ár/értékben mindenféleképpen veri a konkurenciát az A brand közül.

(#23) Venyera7


Venyera7
senior tag

Elég gagyik még mindig... Semmi innováció nincs ismét. Valahogy nem megy ez a prémiumnak akarok látszani téma se a Huaweinek, sem a Honornak. Ami a Samsungnál működik az itt nem megy, bazári a kinézete.

(#24) no more


no more
addikt

Hát, a kamera visszalépés a H8-hoz képest, ami eléggé az élvonalban van még mindig fotózás terén. A hátlap pedig kicsit emlékeztet az S7-re. :P Amúgy a telefon gyönyörű élőben, én már tapiztam, nagyon szépen töri a fényt, viszont nekem a kijelző gagyi hatású volt, a görgetés furán szellemképes volt... Bár, ezt a P10-nél is láttam (ott még jobban). Béna az IPS-NEO, na.

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#25) jatszo


jatszo
aktív tag

Sziasztok! Kikerült az okosgomb funkció is? Köszi

(#26) H.Istvan25


H.Istvan25
senior tag

Ma élőben is kipróbáltam, nagyon jó csak nekem kicsi. Remélem lesz fekete itthon is. Ennyiért nem sok jobb van az ára pedig majd esni fog. Ennek ellenére ha ekkora méretben gondolkoznék akkor inkább P10 a kinézet és a kamera miatt

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 9

(#27) HoaryFox


HoaryFox
őstag

Hát... nem estem hanyatt, de mindenesetre korrektül összedobták. DNG RAW-ból azért egész jó képeket lehet kinyerni.

Ja, és köszi a tesztet! :)

Szerk.: Bone123, OP5 teszt mikor várható?

[ Szerkesztve ]

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#28) leslie23


leslie23
tag

nekem külsőre jobban tetszik, mint a H8, a gesztusvezérlés is üdvözlendő a szoftveres gombokkal szemben.

viszont a kamera miatt továbbra is dilemmázok, hogy melyik legyen a kettő közül.
van ebben az ársávban izmosabb kamerával rendelkező telefon?
OP5 sajnos nekem már nagy...

a szoftveres háttérelmosás egészen szánalmas produkciót nyújt... :DDD :(

(#29) Szakiii


Szakiii
addikt

Azt azért érdekesnek tartom hogy a samu telók állandóan fikázva vannak (persze azért most túlzok de tudjátok mire gondolok) a külső miatt erre kijön egy szinte 1:1 copy és teljesen kész van mindenki hogy milyen szép :D

(#30) Árpi001


Árpi001
senior tag

Köszi a tesztet.
Nem rossz kis masina.Aki nem honor 8-ról váltana,hanem most keres p10 tudású,de annál olcsóbb telefont ,annak tökéletes!
A tesztképek közül van három nagyon jó! ;] Remélem ebből rendszer lesz! :D
És az Isten áldjon meg titeket hogy végre százalékoltok a pontszámoknál! :R

A Föld a Naprendszer elmegyógyintézete.

(#31) RaveForce válasza Szakiii (#29) üzenetére


RaveForce
veterán

A touchwiz is mai napig fikazva van pedig mara mar sokkal stabilabb es szebb mint az egyen-kinai megoldasok... ezen kar fennakadni.. forum.. :)

[ Szerkesztve ]

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#32) tixem


tixem
addikt

Agyaltam, hogy eladom a op3-at és átnyergelek egy ilyenre. Jó, hogy nem tettem.

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#33) szendo777


szendo777
tag

Honor 8-ról tényleg nem fogok váltani. Egy hasznos van ebben a telefonban, hogy eltüntek a gombok a kijelzőről, cserébe odalett az okosgomb. :(

Honor 10 kék

(#34) Dr. 444Hertz válasza leslie23 (#28) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Honor 8, P9 :D
Viccen kívül
A tavalyi csúcstelók abszolút felveszik a versenyt az ideiekkel.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#35) fornettisuti


fornettisuti
veterán

Ha most kellene dönteni H9 vs S7 között, S7 jobb ár/értek szinten.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#36) Juliuska


Juliuska
senior tag

Fene tudja, (és lehet hogy egyedül leszek ezzel) de - Honor 8 tulajként - nem kapott ez az a bizonyos "must have" érzés... :(
Mindenesetre, ha nem lennék pont ezen a vonalon gazdi, elgondolkodnék a 9-esen.

Élj úgy minden nap, mintha az lenne az utolsó, mert egyszer TÉNYLEG az lesz...

(#37) no more válasza fornettisuti (#35) üzenetére


no more
addikt

+1 és tudásban is kicsit ég és föld. :D

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#38) H.Istvan25 válasza no more (#37) üzenetére


H.Istvan25
senior tag

Miben ég és föld? Nagyon hasonló a két teló minden téren hardveresen pedig jobb a H9

Huawei Mate 9

(#39) khron78 válasza fornettisuti (#35) üzenetére


khron78
őstag

Én már döntöttem. S7.

(#40) Szakiii válasza H.Istvan25 (#38) üzenetére


Szakiii
addikt

Ha a hardver részt fedi egyedul a proci akkor igaz az allitasod egyeb esetben nem :). Se kijelzoben, se kameraban, se gpuban nem jobb mint az s7.

(#41) no more válasza H.Istvan25 (#38) üzenetére


no more
addikt

Kijelző, SoC, kamera, audiós képességek, vízállóság, támogatottság... etc.

(#42) Dr. 444Hertz: a kijelző relatív - 2K SAMOLED vs full HD IPS-NEO.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#42) Dr. 444Hertz válasza no more (#41) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Azért a SoC eléggé ott van.
A zenére sem vennék mérget, hogy rosszabb lenne, mint az S7, mert korrektül szól a teló.
A kijelző relatív.
A többivel egyet tudok érteni, bár a kamera pont olyan dolog, hogy hiszem, ha látom kipróbáltam. :)

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#43) Ceree válasza no more (#41) üzenetére


Ceree
senior tag

Viszont nem dual sim. Vagyis a dual sim verzio itthon hivatalosan nincs. Ha lenne, akkor a jelenlegi arszintjen tenyleg elgondolkodtato lenne.

[ Szerkesztve ]

Másolat_eredetije

(#44) #16820480 válasza Dr. 444Hertz (#42) üzenetére


#16820480
törölt tag

Hát, a H8 elég gyász zenében...:N

(#45) Darksiders84


Darksiders84
aktív tag

Nem gerjeszt marad a mostani H8 ami van annyira jó hogy még 1 év múlva is megállja a helyét de a Honor 10-et már várni fogom és remélem olyan érzésem lesz mint ennél hogy tuti kell mert gyönyörű és jó teljesítményű nincs variálás csak kell és kész mert olyan.

(#46) Dr. 444Hertz válasza #16820480 (#44) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

De a H9 nem.
Múltkor próbáltam fejessel.
Hangerőben például nem igazán kell szégyenkeznie.

Abban egyetértünk, hogy a Honor 8 tényleg gyenge zenei téren.

[ Szerkesztve ]

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#47) janeszgol válasza khron78 (#39) üzenetére


janeszgol
félisten

Én is azt venném ebben az árkategóriában.

(#48) rep3at válasza ollie (#5) üzenetére


rep3at
őstag

Nem értek egyet, szerintem ahogy fejlődik a felső, úgy fejlődik a középkategória is tovább. Szerinted ez a technológia felső határa?

[ Szerkesztve ]

Forward thinking. كرر

(#49) #16820480 válasza Dr. 444Hertz (#46) üzenetére


#16820480
törölt tag

A hangerő a kisebbik gond mondjuk, de egyszer próbálj ki egy tényleg jól szóló telót, Meizu vagy ilyesmit. ;)

(#50) #24536576 válasza Venyera7 (#23) üzenetére


#24536576
törölt tag

Azért megmondóemberként elárulhatnád, hogy milyen innováció kéne a Huawei telefonokba. Könnyű írni, hogy nincs innováció, közben azt se tudod, mit akarsz. :C :U

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.