Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu



Mobilaréna teszt: Honor 9 - fény-másolat
A fórumban a PH! lapcsalád moderációs szabályzata és a hatályos magyar törvények érvényesek. TILOS a WAREZ, valamint a telefonkészülék függetlenítéséről történő bejegyzések, továbbá szakmai topikban tilos hirdetni.

Honor 8 topik - A két telefon között egyelőre szinte csak hardveres eltérés van, ezért, ha kérdésed van, keress rá a Honor 8 topikban is.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2201) feco88 válasza bodicsaba (#2199) üzenetére


feco88
tag

Szia, egy képet tudsz róla fel tenni? Meg egy linket honnan rendelted? Még lehet engem is érdekelne :)

(#2202) bodicsaba válasza feco88 (#2201) üzenetére


bodicsaba
csendes tag

Nillkin fólia

Sajnos képet most nem, csak majd este. Bár egy tükörrel le tudnám fotózni. :P

(#2203) LeNoob


LeNoob
csendes tag

Sziasztok!
van egy problémám a honor9-l .. ha rácsatlakoztatom a számítógépre nem hajlandó felismerni olyan mintha rácsatlakozna majd azonnal le is csatlakozna a szgépről a telefon win intézőben egy pillanatra meg is jelenik a teló .. kb 2-5 másodpercenként feldob egy új intézőt a monitorra
mit csinálhatok rosszul?

[ Szerkesztve ]

(#2204) cl.aci válasza LeNoob (#2203) üzenetére


cl.aci
aktív tag

Valószinüleg a kábel lesz a ludas, ha tudod probáld meg másik kábellal, vagy másik aljzatba a gépen.

"bakker ez tényeg egy fadoboz, azt hittem csak viccelsz"

(#2205) LeNoob válasza cl.aci (#2204) üzenetére


LeNoob
csendes tag

köszi :)
a gép hátsó csatlakozójában működött a dolog .. érdekes mert az előző telefonom gond nélkül csatlakozott az szgép ház 3.0-ás elülső csatlakozóján is :U
vehetek egy 3m C-usb kábelt :(

(#2206) bodicsaba válasza nrg_52 (#2191) üzenetére


bodicsaba
csendes tag

Azóta esetleg valami tapasztalat? :P

Érdemes fölrakni a B180-at? Gondolom Ti sem tudtok többet mikor jön majd az Oreo!?

(#2207) nrg_52 válasza bodicsaba (#2206) üzenetére


nrg_52
addikt

Azontul, hogy lett cloud, meg frissebb lett a biztonsagi frissitesek datuma nem nagyon vettem eszre semmit. Mondjuk nem nagyon nyomogattam. Eddig stabil, semmi anomalia, akksiidorol majd kesobb tudok vsak nyilatkozni, mert azota ma volt csak fullra toltve.

[ Szerkesztve ]

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#2208) nrg_52 válasza nrg_52 (#2207) üzenetére


nrg_52
addikt

Kozben van 181,de nekem nem megy fel.

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#2209) BigBlackDog


BigBlackDog
veterán

Sziasztok!

Lenne néhány kérdésem a Honor 9-el kapcsolatban, lassan lehetséges, hogy rá esik a választás az ismerősi körben.

Gyárilag a kijelzőn van-e fólia?
Van típushibája a készüléknek?

(#2210) Aryon87 válasza BigBlackDog (#2209) üzenetére


Aryon87
félisten

Enyemre nem volt folia, es a 3 honap alatt nem jott elo hiba :)
(Mar csak mult ido a telo)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#2211) Peter.70 válasza Aryon87 (#2210) üzenetére


Peter.70
őstag

Megvan a mate 10pro? ;)

(#2212) Aryon87 válasza Peter.70 (#2211) üzenetére


Aryon87
félisten

Sajna nem jott ossze. Telenornal keszlethiany bizonytalan ideig, MM sokba fajna 10honapos futamidore, Euronics meg bankartyas utalas hijan dobott vissza..
Kenyszermegoldas: Note8..
De lesz M10P is, legkesobb tavasszal...

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#2213) chelsi válasza Aryon87 (#2212) üzenetére


chelsi
csendes tag

De hogy-hogy akkor megváltál a honor9-től? :) (már ha szabad ilyet kérdezni)
Jobban bejött a htc? ha jól emlékszem azzal hasonlítottad össze sebességügyileg egy videóban

BigBlackDog: nekem sem volt fólia rajta, és típushibáról sem nagyon tudok, utóbbiról én is érdeklődtem még anno a szervízben

[ Szerkesztve ]

(#2214) Aryon87 válasza chelsi (#2213) üzenetére


Aryon87
félisten

Mind2 elment. Mate10pro lett volna eredetileg, sajnos nem sikerult, igy most egy ideig Note 8 lesz.

A telefonnal semmi baj nem volt, mind2 kivaloan tette a dolgat, viszont feleslegesnek ereztem 2-t. Ugy voltam vele, ha mar megy piacra, menjen mind2 es jojjon egy csucsok csucsa.. csak epp nem Samura szamitottam :))

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#2215) nrg_52 válasza Aryon87 (#2214) üzenetére


nrg_52
addikt

Aha. Egy ideig, ~2 honapig.😂😂😂

[ Szerkesztve ]

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#2216) Aryon87 válasza nrg_52 (#2215) üzenetére


Aryon87
félisten

;]
Kb :))

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#2217) barisssa


barisssa
tag

Üdvözlet!

Navigációs gombbal akadt egy érdekesség már 2. alkalommal. Csak az ujjlenyomat olvasót használom mindenre, és most csak annyit csinál hogy ha rövid időre is megnyomom akkor is hosszan érzékeli így mindig visszadob a kezdőképernyőre! Nincs vissza, vagy alkalmazások közötti váltogatás... Szerencsére újraindítás megoldja csak kicsit bosszantó.

Nálatok volt már ilyen hiba, vagy elég egyedi lenne?!

Üdv!

(#2218) EndR válasza barisssa (#2217) üzenetére


EndR
tag

Én a normál gombkiosztást használom, de elofordult már 1-2x hogy nem érzékelt a 2 szélső. Szintén egy újraindítás segített.
Augusztus óta elvétve fordult elő nálam, ráadásul ha jól emlékszem, csak a B150 alatt, igy azt gondolom ezt egy frissítés megoldja majd. :K

3210 > R320s > OT 715 > J6 > MY X-6 > 6230 > N95 > N8 > M5 > 9 > S20FE

(#2219) soniq válasza barisssa (#2217) üzenetére


soniq
tag

Eddig egyszer tapasztaltam én is.Akármilyen röviden érintettem,hosszúnak érzékelte.Újraindítás után most kb. egy hónapja nem jelentkezett az anomália.

„Biztos vagyok benne, hogy az internet rövid időn belül összeomlik, és 1996-ban katasztrofális véget ér”

(#2220) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

Sziasztok.
Vasárolnék egy ilyen telefont. Kell nézni valamit rajta,ami miatt ugorhat a garancia? Szoftver mókolására gondolok... Tehát mire vigyázzak?
Köszi előre is.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#2221) szendo777 válasza HarleyCustom (#2220) üzenetére


szendo777
tag

Hangerő le+power, a bootloader locked legyen, más gond nem szokott lenni.

Honor 10 kék

(#2222) HarleyCustom válasza szendo777 (#2221) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Köszi

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#2223) Dtomka


Dtomka
veterán

Szaporodnak az Oreo frissítések

A cikk alját érdemes elolvasni akinek Honor 7x, 8, 9 készüléke van.

(#2224) bodicsaba válasza Dtomka (#2223) üzenetére


bodicsaba
csendes tag

Információt ez a cikk sem nagyon tartalmaz. :D

(#2225) bkiky01


bkiky01
senior tag

Nekem FF nem engedi B180-at és B181-et sem feltenni, amikor letöltődött még mindig azt írja utána, hogy nem hitelesített.. Most B150-em van.. Kinek, hogy sikerült?

(#2226) aronpapa válasza bodicsaba (#2224) üzenetére


aronpapa
tag

Hát akkor ez mi?

" A jelenlegi kilátások szerint biztosan lesz Oreo ..... a Honor 9-re"

(#2227) nrg_52 válasza bkiky01 (#2225) üzenetére


nrg_52
addikt

A 180-as nagyobb meretu pakk ment fel nekem proxyval.

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#2228) bkiky01 válasza nrg_52 (#2227) üzenetére


bkiky01
senior tag

181 neked sem ment?

(#2229) bodicsaba válasza aronpapa (#2226) üzenetére


bodicsaba
csendes tag

Szerinted volt esélye, hogy egy fél éves készülékre nem kalapaljak össze? Nemár...

(#2230) nrg_52 válasza bkiky01 (#2228) üzenetére


nrg_52
addikt

Nem, mindkettot probaltam.

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#2231) snakebait


snakebait
senior tag

Sziasztok!
Ebben a mobilban nincs eredetileg FM rádió azt tudom. Akkor fm vevője sincs? Tehát ha töltök le rá sima,offline rádiót az menni fog? Vagy csak internet rádió?

Másik pedig,hogy ennek a mobilnak ívelt, lekerekített az ekrán széle,tehát üveg fólia nem jó rá. Jól tudom?

[ Szerkesztve ]

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#2232) chelsi válasza snakebait (#2231) üzenetére


chelsi
csendes tag

szerintem nincs vevője sem
még a sima fólia is hajlamos levegősödni a széleken sajnos, hiába tervezik kisebbre a fóliát :/ de üvegfóliát is tudsz úgy rakni rá, hogy kenegeted pár hetente a fóliához adott folyadékkal a levegősödött részeket és az kinyomja a levegőt

[ Szerkesztve ]

(#2233) Sanki


Sanki
addikt

Aki esetleg tesztelgetni akar: Cunaja leírása a P9 topikból. :R

Leírás

Ezt a fájlt kell telepíteni (a másodikat, ami módosítva van).

(#2234) Sanki


Sanki
addikt

Kellemes Karácsonyi Ünnepeket Kívánok Minden Kedves Tagunknak! :)

(#2235) nrg_52


nrg_52
addikt

🌲

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#2236) aronpapa válasza bodicsaba (#2229) üzenetére


aronpapa
tag

😊
Nem ezt írtad korábban.

(#2237) elin


elin
tag

Mindenkinek boldog Karácsonyt!

Honor 9 grey > Honor 7 silver

(#2238) bodicsaba válasza aronpapa (#2236) üzenetére


bodicsaba
csendes tag

Ne haragudj, nem emlékszem, hogy ezzel ellentétes állításom lett volna.

(#2239) imi290


imi290
aktív tag

Sziasztok !
Valaki gondolkozott már azon,hogy működhet-e az Usb C csatlakozó mint Hdmi kimenet ? Hozzá tudnám tenni a tvhez egy usc type c hdmi kábelellel ? Mert létezni létezik,csak hogy ezzel a telefonnal menne-e.

Ilyet lestem ki,nem a legócskább,vannak nagyon kamunak tűnő kábelek.

Köszi az infót.

(#2240) Old Gyfland


Old Gyfland
tag

Sziasztok. A fényképezőnek van olyan beállítási módja, hogy egyszerre működik az előlapi és a hátlapi kamera ?

(#2241) Sanki válasza imi290 (#2239) üzenetére


Sanki
addikt

Úgy tudom, hogy a Honor 9 nem képes MHL csatlakozásra, így nem tudnád használni a type c --> hdmi átalakítót.

(#2242) HurkaLES


HurkaLES
tag

Sziasztok!

Mik a gyors vélemények a Honor 9-ről? Megéri az árát?? Már rengeteg videót láttam róla. De igazat ti tudtok mondani nekem, mert már pár hónapja használjátok.
Galaxy S7 a vetélytárs... Nem tudom melyiket kellene. Képstabilizátor miatt még a p10-en is gondolkodom. De az picit magasabb áron van.. Nehéz döntés... Győzzetek már meg.... :D

/Aksija meddig bírja a honornak intenzív használat mellett? Kinézetre amúgy Honor 9 kellene de igazából valószínűleg tokkal használnám. Viszont a kamera meg a képstabilizátor miatt S7 re is vágyom.. :D /

[ Szerkesztve ]

(#2243) Aryon87 válasza HurkaLES (#2242) üzenetére


Aryon87
félisten

Megeszi az S7-et. Stabi es a videokepesseg + vizallosag szol a Samu mellett. Rendszer, design, uzemido a H9 mellett.
(Volt S7edge es H8 majd 9 is)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#2244) HurkaLES válasza Aryon87 (#2243) üzenetére


HurkaLES
tag

Vízállóság nálam igazából nem téma. Magamtól ezt nem használnám ki, tehát vízbe nem raknám... Max ez védelmi szempontból lenne jó.
Gyenge látásviszonyok mellett szép képet csinál egyébként a H9?? Mert egye fene a képstabilizátortól igazából el tudok tekinteni...

(#2245) Aryon87 válasza HurkaLES (#2244) üzenetére


Aryon87
félisten

Ha a nevemre visszakeresel, talalsz par kepet itt, amit megosztottam a topikban :)
Van koztuk sok ejjeli is. Igaz, a legtobb allvannyal keszult.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#2246) blázió.stp


blázió.stp
csendes újonc

Sziasztok!

Több, mint egy hete én is Honor 9 tulajdonos vagyok. Egy Bluboo Xtouch-ot váltott. Eddig nagyon elégedett vagyok vele. Üzemidő szerintem nagyon jó, hamar fel lehet tölteni és a stock android után az EMUI egy megváltás. Eddig nem találtam benne olyan dolgot, ami ne tetszene. :DD

Soha nem adtam ennyi pénzt telefonért (280€) úgyhogy remélem, hogy legalább 2 évig elleszek vele.

További szép napot mindenkinek!
Üdv.: Balázs

(#2247) nrg_52 válasza blázió.stp (#2246) üzenetére


nrg_52
addikt

En is azt hittem milyen kiraly az uzemido, aztan vettem az asszonynak egy sziamiau redmi note 4-et.:D Akkor te nagyon jo aron vetted.

[ Szerkesztve ]

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#2248) EndR válasza nrg_52 (#2247) üzenetére


EndR
tag

Hé ne csalj, SD625 + 4100mAh-el nem ér összevetni. :))

Nálam simán bír 4-6 óra SOT-okat dual simmel, sok használattal :K .

3210 > R320s > OT 715 > J6 > MY X-6 > 6230 > N95 > N8 > M5 > 9 > S20FE

(#2249) Steelers válasza EndR (#2248) üzenetére


Steelers
senior tag

Nekem dual simmel max 4 óra jön ki és így elmegy egy napot.
Mondjuk itt elég ingadozó a térerő mindkét kártyán, valószínű az azért rendesen szívja.

(#2250) nrg_52 válasza EndR (#2248) üzenetére


nrg_52
addikt

Tudom, csak a poen kedveert toltam be. 😂 Egyebkent korrekt az uzemidom ~6ora sotjaim vannak.

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.