Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu



Mobilaréna teszt: Honor 9 - fény-másolat
A fórumban a PH! lapcsalád moderációs szabályzata és a hatályos magyar törvények érvényesek. TILOS a WAREZ, valamint a telefonkészülék függetlenítéséről történő bejegyzések, továbbá szakmai topikban tilos hirdetni.

Honor 8 topik - A két telefon között egyelőre szinte csak hardveres eltérés van, ezért, ha kérdésed van, keress rá a Honor 8 topikban is.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1951) Sanki válasza barano (#1950) üzenetére


Sanki
addikt

A mofi hirdetés alapján ehhez is adják azt a folyadékot és, ha azzal bekened akkor nem fog látszódni a levegős rész.

[ Szerkesztve ]

(#1952) watador600 válasza Sanki (#1951) üzenetére


watador600
senior tag

És ha bekened ezzel a folyadékkal, akkor az mennyire lesz tartós? úgy értem, hogy sűrűn kell újra kenni?

Xiaomi 11T White / Opel Astra K 1.4T / LG C3 55"

(#1953) nrg_52 válasza barano (#1950) üzenetére


nrg_52
addikt

A cafele full ugyanugy nez ki mint a mofi, 2 kis fiola folyadekkal jon, feleannyiba kerul. Kb. 2-3 hetente ujra be kell kenni vele, de nem kell mar annyi folyadek az utolagos keneshez, mint az elsohoz, csak kb. 0.5 mm-t levegosodik vissza. A japant en nem vennem meg ennyiert probakeppen az tuti.

[ Szerkesztve ]

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#1954) Sanki válasza watador600 (#1952) üzenetére


Sanki
addikt

Attól függ mekkora a rés és milyen a folyadék, nekem a H8-on nyáron volt egyszer újra kenve.

(#1955) nrg_52 válasza nrg_52 (#1953) üzenetére


nrg_52
addikt

Cafele, nem lett tul jo a kep, de a lenyeg latszik:

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#1956) mobala


mobala
csendes tag

Sziasztok,

Keresgéltem magyar fórumokon, de nem igazán találkoztam a következő hibával:

A kijelzőm bal szélén egy szép sárga folt jelent meg, egyre hosszabb vonalban.

Régebbi honoroknál olvastam, hogy melegedés miatt megolvadt a szélvédő ragasztó. Létezne, hogy ez a hiba itt is fenn áll?

Októberi a telefon, biztosítása is van.

Szervizbe fog menni, csak ha megjavítják, jelen használati szokásom mellett, megint számíthatok arra, hogy megolvad?

(#1957) Sanki válasza mobala (#1956) üzenetére


Sanki
addikt

Igen, a melegedés hatására a ragasztó elszínezi a kijelzőt, ez garanciális hiba.

(#1958) nrg_52 válasza mobala (#1956) üzenetére


nrg_52
addikt

Nincs ra garancia, hogy nem tortenik meg ujra, de nem tul gyakori hiba, szerintem valoszinutlen, hogy megint belefutnal. Nekem is ez volt a H8-al, csereutalvany lett a vege.

[ Szerkesztve ]

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#1959) cl.aci


cl.aci
aktív tag

Szintén Cafele, egy hete raktam fel asszonynak (ez az első folia amit felraktam telóra) a minöség miatt bocs de a négy éves F6-omal készültek a képek. Egyébként röhelyes, hogy Aliról két tokot és két fóliát fele árért kaptam meg mint a képen lévő tokot ithon.

"bakker ez tényeg egy fadoboz, azt hittem csak viccelsz"

(#1960) mobala válasza nrg_52 (#1958) üzenetére


mobala
csendes tag

Remek, nem túl biztató hírek. Elég aktívan használom a készüléket és ez most elvette a kedvem.
De legalább 1 hónap után előjött.

Jelentkezem, amint megtudok többet.

(#1961) nrg_52 válasza mobala (#1960) üzenetére


nrg_52
addikt

Annyira nem veszes. H8 forumon azert joval tobben vagyunk, de a sajat esetemen kivul max 2-re emlekszem.

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#1962) chelsi


chelsi
csendes tag

sziasztok,
nekem is rendelés alatt van már egy honor 9, lehet hogy kicsit hülye kérdés, de ez a gyári műanyag tok
( https://www.google.hu/search?q=honor+9+protective+case&tbm=isch&source=lnms&sa=X&ved=0ahUKEwjU0-rvt9zXAhUSOsAKHZ24C8s4ChD8BQgKKAE&biw=1396&bih=690&dpr=1.38#imgrc=6nw-56d8Cvl4HM: )
aminek a 4 széle vastagított és 3000 ft-ba kerül egyes helyeken (gondolom mert utángyártott) mennyivel rosszabb/másabb mint az itt említett szilikon tokok (ringke, nillkin, cafele)? Kevésbé tompít így ütést azáltal, hogy nem rugalmas?
Csak egyszer akarnék tokra kiadni :D és ha az 4-5000ft , az se baj, csak védjen

[ Szerkesztve ]

(#1963) zhorvath


zhorvath
aktív tag

Nexus 6P-met utolérte a bootloop betegség, erre a telefonra váltottam.
Kicsit még furcsa a Google mobilok után (bár a 6P és a Honor is Huawei), de tetszik.
Várom rá a 8-as Androidot, mert hozzászoktam. :)

[ Szerkesztve ]

(#1964) chelsi válasza nrg_52 (#1955) üzenetére


chelsi
csendes tag

mi lett a brotect airglass-al? :) felvált szélen vagy csak úgy voltál vele, hogy a cafele tempered üveg csak jobban véd és lecseréled?
ez a 2 fólia ami között vacilálok, a cafele jobb lenne védelem szempontjából, csak azt hittem, hogy nem levegősödik szélen, így hogy kisebb a fólia kicsit, mint a kijelző

[ Szerkesztve ]

(#1965) nrg_52 válasza chelsi (#1962) üzenetére


nrg_52
addikt

Nem volt ilyen tokom, de emlekeim szerint ejteskor kiesik belole a telefon ami, ha igaz, nem tul szerencses. Nekem van nillkin, cafele, mindkettoben tulelt mar par kissebb zakot a gyermekem kozremukodesevel. Igaz, hogy kb. fel meterrol, meg szonyegre illetve parkettara, de egy karc sincs rajta. ☺️ Brotectet a gyerek megragta. :D Nem valik fel egyebkent, cafele volt itthon tartalekban, az ment fel. Egyebkent vagy nekem nem sikerult elsore feltenni a brotectet patentul, vagy h9-en ez is levegosodik minimalisan, mivel nem rendeltem meg masikat igy nem tudtam eldonteni. Egyenlore tetszik a purple light cafele, max ujrakenem idonkent.

[ Szerkesztve ]

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#1966) chelsi válasza nrg_52 (#1965) üzenetére


chelsi
csendes tag

jah értem, akkor nálatok nem csak a karcokat meg ütéseket kell kiállnia a fóliának :D
és a brotect-et mennyire mondanád üvegfólia félének? láttam a leírásába, hogy tartalmaz "real glass-t", de mivel hajlékony, így gondolom nem ütés ellen véd, hanem inkább egy sima fólia kicsit karcállóbb változatának tekinhető?

(#1967) nrg_52 válasza chelsi (#1966) üzenetére


nrg_52
addikt

Tartalmaz uveget az biztos, mert torik, amit a sima folia nem tud. A sima folianal karcallobb, a full uvegnel viszont rosszabb ebbol a szempontbol. Azt mondanam mivel rugalmas talan utodes eseten is ved annyit mint egy uveg, talan jobban is. Olyan lehet ez, mint a szilikon tok vs. kemenytok esete: mondjak az okosok, hogy jobb a szilikon, mert az utodes egy reszet elnyeli.

[ Szerkesztve ]

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#1968) chelsi válasza nrg_52 (#1967) üzenetére


chelsi
csendes tag

értem, köszi :) lehet az lesz a legjobb, ha mindkettőből rendelek
kb. mennyi idő alatt jött meg neked? látom a brotect-re 2-4 napot, a cafele-re meg 22-43 napot írtak kiszállításra

(#1969) nrg_52 válasza chelsi (#1968) üzenetére


nrg_52
addikt

Brotect marha gyorsan 3-4 nap alatt megjon, a cafele az csajnahoz merten gyorsan, kb. 2 het alatt jott meg, de lehet csak makom volt.

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#1970) barano válasza chelsi (#1962) üzenetére


barano
csendes tag

Én a szilikon tokot preferálom, már csak a könnyebbsége miatt is (ez a Honor 9 nem egy pillekönnyű darab), és általában kevésbé csúszós is. A Honor 6-omon olyan tok volt, amin kis extra védelemként a nyílásokhoz (USB, jack) is volt dugasz, azzal nagyon meg voltam elégedve, úgyhogy Honor 9-hez is egy hasonlót rendeltem, Ringke Fusiont. Gondoltam kihúzom addig tok nélkül, de annyira csúszós a teló, hogy inkább vettem egy fapados átmeneti tokot, ami meglepően jól működik, asztalra/padra letéve nem csúszik.

Ami a fóliát illeti, a Brotectről tudna esetleg valaki egy képet posztolni? A MediaMarktban megkérdeztem, kb. mennyire fedi le a kijelzőt, és az ottani okos szerint mindkét oldalon kb. egy-másfél centit hagy le a felületből -
ha ez így van, az kicsit fura, így mi értelme egyáltalán?

(#1971) chelsi válasza barano (#1970) üzenetére


chelsi
csendes tag

köszi, végül úgy döntöttem én is, hogy a Ringke tokot rendelem meg, te honnan rendelted? meg mennyi időt írtak kiszállításra?
itt 2 képet is tett fel a brotect fóliáról nrg_52 kolléga :)

https://mobilarena.hu/tema/re_honor_9_feny-masolat/keres.php?type=-&stext=brotect&submit=

úgy látom én is, hogy nem fedi le a kijelzőt teljesen, ez a lekerekített kijelző miatt van sajnos, írja is a gyártó (NOTE: Because of the curved edge of the display, the film is deliberately smaller than the display.)

[ Szerkesztve ]

(#1972) Huawei


Huawei
tag

Sziasztok!

Valaki tapasztalt már ilyen jelenséget ennél a telefonnál? Böngészőben és főképernyő lapozás esetén jelentkezik. Ez valami hardverhiba? Nincs erősen nyomva a képernyő és ritkán csinálja nagyon. Óriási mázli volt hogy le tudtam fényképezni.

(#1973) watador600 válasza Huawei (#1972) üzenetére


watador600
senior tag

Szia,

nem mellékelted a képet. :B ;)

Xiaomi 11T White / Opel Astra K 1.4T / LG C3 55"

(#1974) Huawei válasza watador600 (#1973) üzenetére


Huawei
tag

Bocsi! Nem sűrűn teszek be ide képet.

(#1975) Sanki válasza Huawei (#1974) üzenetére


Sanki
addikt

Ez a rajzoló gesztus. :)

Beállítások - Intelligens asszisztens - Mozgásvezérlés - Rajzolás

[ Szerkesztve ]

(#1976) Aryon87 válasza Sanki (#1975) üzenetére


Aryon87
félisten

Kosz, jo tudni, mert engem kiidegel ez a marhasag :))

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1977) watador600 válasza Huawei (#1974) üzenetére


watador600
senior tag

Itt nem csak annyi a "gond", hogy be van kapcsolva a gesztusvezérlés? Én azt javasolnám hogy próbáld meg kikapcsolni, és nézd meg úgy hogy jelentkezik-e ez a probléma. :)

Szerk.: megelőztek :D

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11T White / Opel Astra K 1.4T / LG C3 55"

(#1978) Huawei válasza watador600 (#1977) üzenetére


Huawei
tag

Igen, ennyi volt a gond! Nekem is gyanus volt, hogy valami feature lesz ez. Köszönöm szépen mindenkinek a segítséget. Kikapcsoltuk mert sztem felesleges. :)

(#1979) barano válasza chelsi (#1971) üzenetére


barano
csendes tag

Innen rendeltem, a szürke ("Smoke Black") verziót: https://www.ebay.com/itm/302399765458
Múlt héten rendeltem, akkor saccperkábé 2 hetet írtak szállításra, a rendelés után egy nappal már postára is adták, úgyhogy várhatóan a héten már megjön.Csak a posta bírja a karácsony előtti rohamban...

Köszi a linket, gondolhattam volna... :W

Rendeltem egy Brotectet én is, hát remélem, beválik, amíg nem talál ki valaki egy hajlított üveget (komolyan nem értem, a Huawei-nek miből állna gyártani egy adagot, ha már van branded tok, kábel, átalakító...)

(#1980) nrg_52 válasza barano (#1970) üzenetére


nrg_52
addikt

Az a marha okos mediamarktos sosem latott meg brotect foliat szerintem. Jo az ~2mm-nek is az a masfel centi. ☺️

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#1981) Peter.70 válasza nrg_52 (#1980) üzenetére


Peter.70
őstag

A telefon 8 cm széles, ebből a kijelző legyen 7,5, ha abból a MM-s eladó szerint le veszünk 2 x 1,5 cm-t akkor marad 4,5 cm, amit fólia fed? Elég érdekes lenne :D

(#1982) nrg_52 válasza Peter.70 (#1981) üzenetére


nrg_52
addikt

Ja, kozepen egy csikot. Eletszagu. Biztos ert a dolgahoz, hogy hogyan kell ratenni cuccokat az emberekre, de a mertekegysegekkel bajban van. Vegulis az mm az nem millimeter, hanem hulyeazertnemvagyokbolt.😂

[ Szerkesztve ]

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#1983) nrg_52


nrg_52
addikt

Valami van a levegoben. FF-ben megjelent egy 170a vegu cucc. ☺️

[ Szerkesztve ]

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#1984) rjg válasza nrg_52 (#1983) üzenetére


rjg
őstag

Ott már legalább egy hónapja benne van. ;-(

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#1985) nrg_52 válasza rjg (#1984) üzenetére


nrg_52
addikt

Ezek szerint jo reg neztem utoljara, pedig csak par napnak tunt. Sry. 😂 😂 😂

[ Szerkesztve ]

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#1986) rjg válasza nrg_52 (#1985) üzenetére


rjg
őstag

Remélem előbb-utóbb meg is kapjuk ;)

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#1987) nrg_52 válasza rjg (#1986) üzenetére


nrg_52
addikt

Inkabb utobb, vagy egy ujabbat, de meg. 😁

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#1988) Aryon87


Aryon87
félisten

:C

[link][link][link][link][link][link][link][link][link][link][link][link][link][link]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1989) ShadowLac válasza Aryon87 (#1988) üzenetére


ShadowLac
addikt

Jók .a szökőkutas nak+1. Állványról?

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#1990) watador600 válasza nrg_52 (#1987) üzenetére


watador600
senior tag

Ma meg jött egy 180-as végü, de még mindig nincsen jóváhagyva telepítésre :/

Xiaomi 11T White / Opel Astra K 1.4T / LG C3 55"

(#1991) Aryon87 válasza ShadowLac (#1989) üzenetére


Aryon87
félisten

:R
Igen, mindegyik allvanyos, mert ebben a modban nem lehet kezbol kitartani. 15-22sec zaridot alkalmaz.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1992) Gabonetta válasza rajzol01 (#1837) üzenetére


Gabonetta
aktív tag

" Feketét rendeltem, tehát ezüst színben kaptam." :W :DD

(#1993) fabri07


fabri07
aktív tag

Sziasztok i6s vagy ez a honor 9?

(#1994) Sanki válasza fabri07 (#1993) üzenetére


Sanki
addikt

Én a Honor 9-et venném (a maradék pénzből pedig majd a Honor 10-et ;] ).

Amúgy nem ismerem az iPhone-t, ha valakinek van tapasztalata vele, akkor biztosan írni fog. Szerintem itt többen fogják a Honor-t ajánlani.

(#1995) #18001664 válasza fabri07 (#1993) üzenetére


#18001664
törölt tag

Egy érv sem szól az i6S mellett...
1 év gar vs 3 év gar
HD ( sem ) vs FullHD
Gyors TouchID vs marha gyors 360 fokos Touch ID.
Jó kamera, gyenge funkciókkal vs mégjobb duál kamera rengeteg hasznos ficsörrel.
Rendszer mindkettőnél gyors és stabil.
H9negyértelműen szebb.
Lassú töltés vs gyorstöltés
Soroljam még? Két i6S után írom ezeket...

(#1996) Magnum_ válasza fabri07 (#1993) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Iphone topikban mit irtak?

I humbly and respectfully decline™

(#1997) Aryon87 válasza Magnum_ (#1996) üzenetére


Aryon87
félisten

Nyilvan az iPhonet :))

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1998) fabri07


fabri07
aktív tag

Nem kérdeztem, mert az iphoneosok kicsir elfogultak a telefonnal kapcsolatban, de megkérdezem ott is.

(#1999) Magnum_ válasza fabri07 (#1998) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Mindenkepp es kerlek, ird majd meg itt, hogy mit mondtak!
Hatha segitsegul szolgal nekunk/masnak is.
Koszonjuk!

I humbly and respectfully decline™

(#2000) fabri07 válasza Magnum_ (#1999) üzenetére


fabri07
aktív tag

Amúgy neked milyen a Honor 9 a te szemszögedből?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.