Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu



Mobilaréna teszt: Honor 9 - fény-másolat
A fórumban a PH! lapcsalád moderációs szabályzata és a hatályos magyar törvények érvényesek. TILOS a WAREZ, valamint a telefonkészülék függetlenítéséről történő bejegyzések, továbbá szakmai topikban tilos hirdetni.

Honor 8 topik - A két telefon között egyelőre szinte csak hardveres eltérés van, ezért, ha kérdésed van, keress rá a Honor 8 topikban is.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1601) bkiky01


bkiky01
senior tag

Közben én is tulaj lettem, indul a B170 frissítés.. :))

(#1602) nrg_52 válasza bkiky01 (#1601) üzenetére


nrg_52
addikt

Szerencses vagy, nekem meg nem adja. ☺️

@wukodlak: az uvegfoliat konnyu feltenni, a sima foliat nehezebb.

[ Szerkesztve ]

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#1603) sharp4 válasza nrg_52 (#1602) üzenetére


sharp4
őstag

Nekem sem, de majd lassan. Van infó mit javítanak vele?

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#1604) nrg_52 válasza sharp4 (#1603) üzenetére


nrg_52
addikt

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#1605) bkiky01 válasza nrg_52 (#1602) üzenetére


bkiky01
senior tag

Nekem sem megy, sikertelen hitelesítés ff alatt.. Valaki megoldotta?

(#1606) nrg_52 válasza bkiky01 (#1605) üzenetére


nrg_52
addikt

Amikor megjelent ff-ben probaltam tobbfelekeppen is, de nekem sem ment. Majd jon otan

[ Szerkesztve ]

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#1607) bkiky01 válasza nrg_52 (#1606) üzenetére


bkiky01
senior tag

Én is eljátszottam vele pár órát, de nem volt okés a hitelesítése.. Detto, jön ha jön..

(#1608) sharp4 válasza nrg_52 (#1604) üzenetére


sharp4
őstag

Üzemidő valóban lehetne jobb. Mással nincs problémám még.

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#1609) nrg_52 válasza sharp4 (#1608) üzenetére


nrg_52
addikt

Mondjuk nekem pont nincs gondom az uzemidovel 6 ora feletti sotjaim vannak. Nyilvan, ha meg ettol is jobb lessz, nem fogok sirni. ☺️

[ Szerkesztve ]

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#1610) sharp4 válasza nrg_52 (#1609) üzenetére


sharp4
őstag

Én azt vettem észre, hogy a Honor 8 üzemidejét nem tudja még. Mintha gyorsabban merülne.

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#1611) nrg_52 válasza sharp4 (#1610) üzenetére


nrg_52
addikt

Nekem jobb, mint h8-on volt. Nem jelentosen, de hatarozottan.

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#1612) kislaci válasza chelsi (#1585) üzenetére


kislaci
senior tag

Ha raktál fel témát, rakd vissza az alapot, állítólag néhány téma nem értesít normálisan.

(#1613) rajzol01 válasza junior11 (#1540) üzenetére


rajzol01
tag

én S7e-t szerettem volna eredetileg de mivel az egy céges változtatás után +30.000 Ft lett volna a H9-hez képest, maradt ez utóbbi.
De gondolom így sem lesznek gondok.

(#1614) junior11 válasza rajzol01 (#1613) üzenetére


junior11
veterán

Hogy tetszik eddig? Milyen színben választottad?

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#1615) Zolee66 válasza mancocka (#1167) üzenetére


Zolee66
újonc

Hello! Tegnap voltam az Árkád MM ban ,mert szemezem a H9 el,és a Huawei s kihelyezett segédember megsúgta,hogy a Black Fridayen lesz okosság az árában! :)) :C szerintem érdemes várni aki tud!

[ Szerkesztve ]

(#1616) chelsi válasza Zolee66 (#1615) üzenetére


chelsi
csendes tag

Én is arra várok :D de attól tartok, hogy a 123e -s akciónál nem nagyon fognak jobbat csinálni

(#1617) rajzol01 válasza junior11 (#1614) üzenetére


rajzol01
tag

feketében kértem, de még mindig várok rá , kb 2 hónapja...

(#1618) piocasember


piocasember
tag

Ma dobtak be a postaládánkba kuponokat! November 9 és 12 között a soroksári Médiamarktban minden Honor okostelefon 15 százalék kedvezménnyel!

(#1619) Peter.70 válasza piocasember (#1618) üzenetére


Peter.70
őstag

Az kb 119K akció után. Ennél szerintem black friday akcióban sem lesz olcsóbb, sőt szerintem karácsonykor sem

[ Szerkesztve ]

(#1620) Aryon87 válasza piocasember (#1618) üzenetére


Aryon87
félisten

Akkor tessek lecsapni ra hamar :)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1621) piocasember válasza Aryon87 (#1620) üzenetére


piocasember
tag

Én már korábban lecsaptam rá :-)

(#1622) DaDa


DaDa
senior tag

Sziasztok! Az "értesítések kezelésében" nálatok sem jelenik meg a Gmail? Nincs vele gond csak fura, hogy azon kívül minden progi ott van ami értesítéseket kezel.

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#1623) kislaci válasza DaDa (#1622) üzenetére


kislaci
senior tag

nekem sincs ott

(#1624) nrg_52 válasza DaDa (#1622) üzenetére


nrg_52
addikt

Ott nincs, de az alkalmazasokon belul ott van gmail alatt az ertesitesek kezelese.

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#1625) DaDa válasza nrg_52 (#1624) üzenetére


DaDa
senior tag

Köszi neked is. Igen tudom csak érdekes mindenesetre. 😀

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#1626) nrg_52 válasza DaDa (#1625) üzenetére


nrg_52
addikt

Annyira tulvarialtak a beallitasi lehetisegeket, hogy elvesztek benne... :DD

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#1627) Aryon87


Aryon87
félisten

Sracok, valakinek mar van B170? Nem mintha oly fontos lenne, csak mar illene aktualis biztonsagi szinten legyen..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1628) bkiky01 válasza Aryon87 (#1627) üzenetére


bkiky01
senior tag

Nekem sehogy nem ment fel hitelesítés miatt..

(#1629) Aryon87 válasza bkiky01 (#1628) üzenetére


Aryon87
félisten

Napam se csinal semmit az FF.. marad az OTA
Igaz sim kartya nincs mar benne, visszament az U11be :))

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1630) Sanki válasza Aryon87 (#1629) üzenetére


Sanki
addikt

Kártya nélkül nem kapsz frissítést.

(#1631) Aryon87


Aryon87
félisten

Ismét egy szokásos adag :DD szóljatok ha unjátok :DD

[link][link][link][link][link][link][link][link]

Sanki: sebaj, majd ha jelzitek hogy van update, akkor beleteszem a sim kártyát :K

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1632) Sanki válasza Aryon87 (#1631) üzenetére


Sanki
addikt

Hol lehet ilyen sok elszórt HTC-t találni? :D

Jó képek amúgy. :)

[ Szerkesztve ]

(#1633) jim bcs válasza Sanki (#1632) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

Látod, parkokban, sétálj sokat :D

[ Szerkesztve ]

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#1634) Bjorngolf válasza Aryon87 (#1631) üzenetére


Bjorngolf
tag

Én nem tudom megunni :D köszi szépen :) a te képeid is kelletek ahhoz h végül megvegyük :) és azóta se bántam meg. szerintem nem volt még ilyen kis szuper telefonom :) majd énis tervezek felrakni 1-2 képet :D

amúgy milyen álványt használsz az esti képekhez? valamint te milyen tokot/üveget használsz rá :)
Valamint egy kicsitt off :D Mit szolsz az uj Honor V10-hez? :D

(#1635) nrg_52 válasza Sanki (#1632) üzenetére


nrg_52
addikt

Lelotted a poenomat. Igy jar aki nem eleg gyors... :D

[ Szerkesztve ]

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#1636) Aryon87 válasza Bjorngolf (#1634) üzenetére


Aryon87
félisten

:R

Allvanynak 2 felet hasznalok. Mobilon nem tudom linkelni. Aliexpressrol vannak, egyiknegy 106cm-re felallithato peldany, amit azota atalakitottam, hogy 2 telot lehessen rarakni, a masik egy kis tripod, aminek a labait lehet tekerni ide-oda, igy gyakorlatilag barhova fel lehet tenni. Konnyusege es olcsosaga miatt rovid eletu, de 300ft-ert csodat ne varjunk. 4et eltortem mar, az utolso meg birja :)) (amugy hasznos, mert pl utazaskor fel lehet rogziteni az ules fejtamlajara, es ugy lehet filmezni is :D)
Uvegfolia az valami kinai, a Koki felso emeleten vettem 1000ft-ert, termeszetesen nem passzol a kijelzore, korbe vegig levegos..
Tokot azt egy itteni forumos havertol kaptam (mas topikban van jelen).

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1637) róland


róland
veterán

T-Mobile Mobiltárcát és/vagy OTP Simple érintéses fizetést használja valaki Honor 9-cel?

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#1638) Magnum_ válasza róland (#1637) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Termeszetesen, az Otp-st.
Kiraly. Sok boltban csak neznek, mi ez az urtechnologia.
Ja es mult heten jovairt az otp 5k-t, mert a simple-t hasznalom :-)

I humbly and respectfully decline™

(#1639) róland válasza Magnum_ (#1638) üzenetére


róland
veterán

Köszönöm! Esetleg T-Mobile Mobiltárcát használod? (Én most egy LG LEON-on használom mindkettőt, de új telefont keresek és érdekel, hogy működik-e ez a 2 NFC-re elérhető alkalmazás.)

További kérdés, hogy hogyan lehet beállítani Honor 9-en? Mert mintha nem lenne közvetlen "kapcsoló" az NFC be- kikapcsolásához.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#1640) Magnum_ válasza róland (#1639) üzenetére


Magnum_
nagyúr

T-mobile nem beszüntette az appot ápr.1-el???

Nálam van direkt NFC kapcsoló, de amúgy is mindig aktív, emr tén így fizetek (már az előző telefonomon is...) az OTP appja sokkal egyszerűbb, mint a régi T-s.

I humbly and respectfully decline™

(#1641) róland válasza Magnum_ (#1640) üzenetére


róland
veterán

Hivatalosan megszűnt, de csak a bankkártya funkció került ki belőle, a Supershop kártya működik. S a Supershop csak ebben érhető el. (OTP-nél MultiPont kártya van.)

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#1642) z4 Zero


z4 Zero
újonc

Sziasztok!

Találkozott már valaki olyan problémával, hogy bejövő hívásnál nagyon sötét a kijelző?
Főleg kültéren zavaró picit napsütésben, bejövő híváskor mintha nem akarná utánállítani a fényerőt a telefon, nagyon nehezen kivehető a hívó neve és a hívásfogadás/elutasítás gombokat is csak elég vaklálva lehet megtalálni.

Automata fényerőn használom a telefont, most flip tok van rajta, de "hagyományos" tokkal is ugyanezt csinálta.

Valakinek van valami ötlete? :)

(#1643) Dtomka


Dtomka
veterán

Sziasztok!

Ma csatlakozom én is! A szürke is tetszett de a kéket vettem. :)
Biztos lesznek kérdéseim, előre is köszönöm a segítséget.
Látom már rendszerfrissítést szeretne EMUI 5.1.

Remélem 2-3 évig ki fog szolgálni! Mindenkinek további szép napot!

(#1644) Taphap


Taphap
újonc

Sziasztok!

Új telefon vásárlás előtt állok, eddig Sony-m volt, de sokat melegedett ezért most más gyártó után nézek, Honor 9-re gondoltam, de többen is írtátok, hogy fényképezője nem lett túl jó, pedig nekem az fontos lenne, viszont több pénzt nem szeretnék egy telefonra áldozni. A software update segített/segíthet, hogy jobb képeket készítsen?

(#1645) Magnum_ válasza Taphap (#1644) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Aryon87 sok kepet tolt ide a topikba. Kicsit nezz feljebb.

I humbly and respectfully decline™

(#1646) Dtomka válasza Aryon87 (#1631) üzenetére


Dtomka
veterán

PLs elég nagyon unjuk már!!!!
Csak viccelek ;)

Látom, nagy fotós vagy, tudsz vmit jó beállítást ajánlani a Honor 9-hez?

Köszönjük a képeket ;)

[ Szerkesztve ]

(#1647) dobolson válasza Taphap (#1644) üzenetére


dobolson
senior tag

Nem rossz ez a kamera tényleg. Nekem Nexus 5x-em volt korábban, azt a szintet mondjuk nem ugorja meg, de abban biztos vagyok, h a Sony szintet igen. :D

(#1648) Aryon87 válasza Dtomka (#1646) üzenetére


Aryon87
félisten

:R

Attol fugg mit szeretnel fotozni.

Nappal: csak automatan fotozok, semmi buveszkedes, csak a fenymeressel jatszom, bar ez inkabb a naplementes idoszaknal lenyeges.
Ejszaka: allvany az kotelezo. Nekem a kedvenc modom az "ejjeli felvetel", ami inkabb a latvanyra megy, mint a minosegre (fullra belenagyitva latszik a mosodas, de facebookon pl baromi jol mutatnak a kepek). Annyi a trukk, hogy az ISOt 100-ra allitom, a kezemmel a fokuszt ujraelesittetem (a kamera ele teszem), es rahagyom a melot.
Ha megis pro modban fotozok: ISO50, es a zaridovel jatszom, mig meg nem talalom a helyes erteket, ami nagyban fugg a kornyezeti fenytol, valamint a fotozni kivant tema megvilagitasatol. Ha keves feny van, hosszabb zarido, ha sok, akkor minel rovidebb.

Ennyi az egesz :)

Taphap: nevemre rakeresve rengeteg kepet talalhatsz, amit az elmult masfel honapban megosztottam itt, pont ezert :)

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1649) Dtomka válasza Aryon87 (#1648) üzenetére


Dtomka
veterán

Állvány? Bakker, nincs! Bár én spontán szoktam fényképezni és a Lumia 635 után kellett egy olyan teló ami, képes este is fényképezni :)
De köszönöm a részletes infót! :R

Várjuk a további képeket! :)
Szováta tudomásom szerint szép hely. Ha majd arra jársz a gyilkos tóról is készíthetnél pár fotót ;)
Bár Kolozsvár is szép város, és marad is, legalábbis számomra biztosan. :B
.

[ Szerkesztve ]

(#1650) sharp4 válasza Aryon87 (#1648) üzenetére


sharp4
őstag

Az egyméteres állványt be tudnád linkelni?

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.