Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu



Mobilaréna teszt: Honor 9 - fény-másolat
A fórumban a PH! lapcsalád moderációs szabályzata és a hatályos magyar törvények érvényesek. TILOS a WAREZ, valamint a telefonkészülék függetlenítéséről történő bejegyzések, továbbá szakmai topikban tilos hirdetni.

Honor 8 topik - A két telefon között egyelőre szinte csak hardveres eltérés van, ezért, ha kérdésed van, keress rá a Honor 8 topikban is.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2551) bedibazsa válasza csatoth79 (#2550) üzenetére


bedibazsa
senior tag

Beállítások-Értesítési és állapotsáv-Az értesítések bekapcsolják a képernyőt.
Ezt ha kikapcsolod, nem kéne világítania.

(#2552) csatoth79 válasza bedibazsa (#2551) üzenetére


csatoth79
tag

Sajnos ezt kikapcsoltam,ennek ellenére ha viber jön mindig bekapcsol a kijelző.....

(#2553) Steelers válasza gobey (#2547) üzenetére


Steelers
senior tag

Tiltsd le a Chrome-ot , utána tudod.

csatoth79
beállítások-alkalmazások, itt keresd a Vibert, értesítések, és itt kapcsold ki hogy bekapcsolhassa a kijelzőt.

[ Szerkesztve ]

(#2554) csatoth79 válasza Steelers (#2553) üzenetére


csatoth79
tag

Azt is letiltottam már...
Ott teljesen le van,én alapból így szoktam használni.

(#2555) bedibazsa válasza csatoth79 (#2554) üzenetére


bedibazsa
senior tag

És Viber appon belül? Beállítások, Értesítések, Üzenetek esetén a képernyő világít.
Más ötletem nincs.

(#2556) Steelers


Steelers
senior tag

FF-es B180-ra épp most jött meg a B182-es frissítés.

bedibazsa
Igen, ez lesz a megoldás.

[ Szerkesztve ]

(#2557) qltsar válasza Steelers (#2556) üzenetére


qltsar
addikt

Nekem is van hasonló bajom, valami bekapcsolja a kijelzőt, nálam engedélyezve van, hogy bekapcsoljon, viszont akkor is bekapcsol a kijelző, amikor nem jön értesítés???

Root nélkül ki lehet deríteni, hogy mi ébreszti fel a telefont?

(#2558) Steelers válasza qltsar (#2557) üzenetére


Steelers
senior tag

A nagy energiaigényű alkalmazásoknál nem jelzi esetleg hogy mi fogyaszt nagyon?

(#2559) mobala válasza qltsar (#2557) üzenetére


mobala
csendes tag

Ez néha nekem is megvan. Csak úgy bekapcsol. Olyan is van, hogy lekapcsolom és újra bekapcsol. Érdekes.

(#2560) qltsar válasza Steelers (#2558) üzenetére


qltsar
addikt

Semmi gyanúsat nem találtam...: :F .

[ Szerkesztve ]

(#2561) DaDa


DaDa
senior tag

Nekem nincs is olyan opció, hogy kijelző felélesztése. A villogó jelzofeny fölött egyből az értesítések kezelése van. Ez hogy lehet?

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#2562) jim bcs


jim bcs
MODERÁTOR

Most jött meg a B182, Telenor, független.

[ Szerkesztve ]

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#2563) bedibazsa válasza jim bcs (#2562) üzenetére


bedibazsa
senior tag

Nekem is most jött, és végre javították azt, ami az elejétől fogva zavart; most már egyből reagál a home gombra, nincs az a kb. 1 mp-es várakozási idő, amikor a főképernyőre vissza akarok lépni.

(#2564) jim bcs válasza bedibazsa (#2563) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

Nálam eddig is reagált rá azonnal B150 alatt.

[ Szerkesztve ]

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#2565) barano válasza jim bcs (#2564) üzenetére


barano
csendes tag

Nekem se volt ezzel bajom, szerintem valami más lehetett ott a hiba.

Más: végre nálam is landolt a B182, éljen és hurrá. Viszont kicsit csalódás, hogy december elsejei a biztonsági patch. A december folyamán felmerült biztonsági réseket ezek szerint nem javították még. Na mindegy, a Huawei-től ennyit várhatunk, remélhetőleg az Oreo megjön tavasszal.

(#2566) crazygamer75


crazygamer75
tag

Nekem is éppen most fejezi be a 182 telepítését. Telekom-os.

(#2567) nrg_52 válasza barano (#2565) üzenetére


nrg_52
addikt

Ma egy honapos a 182, januari frissitest nem tehettek bele.

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#2568) csatoth79 válasza qltsar (#2557) üzenetére


csatoth79
tag

Mindenhol letiltottam ,mégis bekapcsolgat a kijelző.
Amúgy tényleg nem csak viber üzenetkor,de akkor biztosan,mert azt kipróbáltam.
Van hogy csak úgy önállóan gondol egyet és bekapcsol.
Nem hiszem,hogy azért merült le majdnem a telefon,mert délelőtt jött 4db üzenet viberen.
Illetve az akkumlátor használatnál jelezte,hogy a kijelző ki be kapcsolgatott folyamatosan.
Nagy energiaigényű alkalmazást nem találtam...

(#2569) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Sziasztok!
Valtani szeretnek Xiaomi Mi3-rol, hasonloan strapabiro, tartos keszulekre.
Gondolkoztam az Mi6-on, amikor több youtube-os tesztben is a Honor 9-el vetik össze, és ez utóbbi tud jack-et és microSD bővíthetőséget, és ez felkeltette az érdeklődésem.
Aki tud, kerem segitsen par szoval:
1, mennyire gyors eloben a Kirin 960? Tehat megnyitok egy fotot, kell-e neki par mp, mire kitisztul vagy nem gondolkodik? Fotozasnal milyen gyorsan ment el egy HDR kepet? Ha sok app es bongeszoablak van nyitva, akkor is gyorsan reagal?
2, milyen az EMUI hasznalat kozben? Vannak bugok, apro hibak? (Pl Mi3 korabbi verzional idojaras nem frissitett, mobilnet elsore sosem ment, hanem repulo uzemmod/kikapcs, majd repulo ki/bekapcs)
3, akksi mennyit bir atlagos hasznalattal? (napkozben vegig wifi, zenehallgatas)
4, KAMERA milyen? Mennyire dolgozik jol automata modban? Tehat kepes normalis zaridot allitani jo fenyviszonyok kozott, es nem mosott paca lesz a foton? Milyen minosegu kepet keszit delutan, belterben lampafenynel? (nem DSLR minoseget varok, csak azt, hogyha nincs nalam a tukros, merjek-e ezzel kepet loni)
6, van valakinek 4GB-os modellje?
7, mik az altalanos benyomasok, mennyire jo telefon a Honor 9? Vannak ismert hibak?
Koszonom!
:R

(#2570) jim bcs válasza zolikaDB (#2569) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

Piszok gyors, nem gondolkozik, tényleg villám. Nincs bug az új B182-es frissítés után se és eddig se volt, legalábbis nálam. Csak jókat tudok róla mondani, GPS jel olyan helyen is van ahol más telóval eddig nem volt.
Egyetlen hibája részemről de az se nagy, hogy nincs OIS (optikai képstabilizátor), tehát relative fixen kell tartani a telefont a fotó erejéig. Tokot és fóliát ajánlott rá venni. Egyebekben összefoglaló PRO-KONTRA menüpont.

[ Szerkesztve ]

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#2571) qltsar válasza barano (#2565) üzenetére


qltsar
addikt

Tudnad mik vannak mas telefonoknal :D! Osszetehetjuk a kezunket szerintem igy is egy 'osregi' 1.5 honapos patch-ert ;)!

[ Szerkesztve ]

(#2572) Braddock válasza csatoth79 (#2568) üzenetére


Braddock
őstag

Google Asszisztens ébresztgette nekem a kijelzőt, amióta töröltem, azóta nem fordult elő.

(#2573) mobala válasza csatoth79 (#2568) üzenetére


mobala
csendes tag

Lehet nem sok értelme van, de nekem néha ezek is kavartak:

Keress egy alap témát és azt állítsd be.

pl. asszonynak valami téli támja van, amikor értesítése van, nem jelzi ki, csak a kijelző bekapcsol.

(#2574) DaDa


DaDa
senior tag

Ma vettem észre, hogy sem a face sem a messenger ikonon nem jelenik meg a kis piros számozás ha új üzenet érkezik. Már töröltem az alkalmazás adatokat és újra is indítottam a telót. Nem katasztrófa mert a led jelez és hang is jön csak érdekes. Másnak nem lett ilyen?

Sőt ha jól látom semmihez nem jeleníti meg. Mail, Bbm... Stb. Akkor ez nem face hiba.

[ Szerkesztve ]

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#2575) mobala válasza DaDa (#2574) üzenetére


mobala
csendes tag

Úristen, Te még használsz BBM?

(#2576) DaDa válasza mobala (#2575) üzenetére


DaDa
senior tag

Sajnos muszáj. Bátyámnak van még és nem hajlandó messengerzni. Csak miatta van. 😁 de rühellem nagyon.

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#2577) ben04


ben04
csendes tag

Sziasztok tudtok a honor 9-re hasonló tokot mint a samsung clear view? :D

(#2578) snakebait válasza DaDa (#2574) üzenetére


snakebait
senior tag

Szia! Facebook ikonon nekem sem jelenik meg a kis piros szám ha valami értesítésem van, csak fent az állapotsorban. Máskor pedig megjelent. Meszengeren meg azért nem jelenik meg, mert ha üzit kapok akkor rögtön kiugrik a csatfej.

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#2579) DaDa válasza snakebait (#2578) üzenetére


DaDa
senior tag

Köszi. Valami a messengerrel lesz még is csak mert az ikon számláló beállításnál meg sem jeleníti így nem tudom bekapcsolni sem. Már újra telepítettem, restart de utána sem jelenik meg. Még keresgélek hátha rájövök.

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#2580) DaDa


DaDa
senior tag

Az alábbi beállításokat vajon, hogy lehet frissíteni? Minek az adatait érdemes törölni? Sehogy sem tudom elérni, hogy megjelenjen itt. Pedig minden engedély meg van adva a messengernek.

[ Szerkesztve ]

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#2581) h1ght3chzor


h1ght3chzor
őstag

Honor 9 vagy S7? Ha bővebben ki is fejtenétek, örülnék neki. :) :R

Kérlek tisztelj meg azzal, hogy válaszolsz a privát üzenetre.

(#2582) snakebait válasza DaDa (#2580) üzenetére


snakebait
senior tag

Nem tudom a választ, ugyanis még azt a beállítási lehetőséget sem találom meg amiről a képet mutatod. Hol van ez?

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#2583) DaDa


DaDa
senior tag

Legegyszerűbben ha összecsíped a kezdő képernyőt és jobb alul a beállításokban. A tegnapi Messenger frissítés óta ilyen elvileg.

[ Szerkesztve ]

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#2584) snakebait válasza DaDa (#2583) üzenetére


snakebait
senior tag

Ahhhaaa, megvan. Csak az a bibi, hogy nekem ott annyi program van, viszont a Facebook és Messenger nincs köztük :Y Arra én is kíváncsi vagyok hogyan kerülhet oda be egy program, mivel az újrainstallálás sem segít ezen.

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#2585) DaDa válasza snakebait (#2584) üzenetére


DaDa
senior tag

Köszönöm, hogy megnézted.

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#2586) nrg_52 válasza h1ght3chzor (#2581) üzenetére


nrg_52
addikt

Nem valoszinu, hogy innen barki az s7-et javasolna, nem mintha nem lenne jo telefon. De h9 szebb, meg ujabb. 😁

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#2587) Dtomka


Dtomka
veterán

Nekem is elérhetővé vált :) Jobb oldalon legfrissebb teljes csomag -ra katt.

De csak gyors frissítés van, ha arra nyomok rá akkor OK lesz? (sry 0 tapasztalatom van ezen a téren)

[ Szerkesztve ]

(#2588) bodicsaba válasza Dtomka (#2587) üzenetére


bodicsaba
csendes tag

Elkezdtek kitolni a B183-at is... ;)

(#2589) Sanki válasza Dtomka (#2587) üzenetére


Sanki
addikt

Úgy jó lesz.

(#2590) Dtomka válasza bodicsaba (#2588) üzenetére


Dtomka
veterán

Frissítés után semmilyen változást nem vettem észre. Majd meglesz 1x az is :)

(#2589) Sanki
Köszönöm szépen! :R

+1 kérdés.
Korábban minden zárolás után a zárképernyő képe más volt. Nem saját képek hanem tájképek. A háttérképet át szerettem volna állítani, de a zárképernyő hátterét változtattam meg. Hogyan lehet beállítani, hogy a korábbi képek jelenjenek meg?

Köszönöm előre is a segítséget! :R

(#2591) Zebra23 válasza Dtomka (#2590) üzenetére


Zebra23
csendes tag

Beállítások -> Záróképernyő és jelszavak -> Magazin feloldás -> előfizetések

Itt tudsz újakra felíratkozni, illetve a meglévőket megnézni.

Beállítások -> Megjelenítés -> Háttérképek

"Főképernyő háttérképének véletlenszerű cseréje" -> csuszka be

Megjelenítendő albumnak betallózod a fentiekből az új vagy meglévő mappát

Majd a háttérkép beállítását válaszva, jobb felül pipa és a záróképernyőt adod meg

[ Szerkesztve ]

(#2592) SperS


SperS
csendes tag

Itt még új vagyok, de lassan megérkezik nekem is a honor 9-esem.
Most viszont más ügyben szeretnék kérdezni:
A kollégám mobilnet felhasználása nagyon gyanús, ugyanis a feltöltött mennyiség jóval nagyobb, mint a letöltött, ami nem valószínű. Megnézve az adatforgalmat, akkor a legnagyobb fogyasztó az „android os”.
Szerintetek mi lehet a probléma? Egyáltalán mely programok tartoznak az „android os” gyűjtőnévhez?

SperS

(#2593) Dtomka válasza Zebra23 (#2591) üzenetére


Dtomka
veterán

Köszönöm szépen. :R

[ Szerkesztve ]

(#2594) Dtomka válasza Zebra23 (#2591) üzenetére


Dtomka
veterán

Ezek mind így voltak beállítva és mégsem működött. (de még1x köszönöm!)
A megoldás:
Beállítások - képernyőzár és jelszavak - képernyőzár stílusa - kiválasztani (1 kép van itt) majd alkalmaz.
Zárol, felold - örül :)

(#2595) qltsar válasza SperS (#2592) üzenetére


qltsar
addikt

Ez telefon, és "tűzfal" beállítás kérdése. Nálam pl. mobilnet-en csak néhány alkalmazás van átengedve, rendszeralkalmazások közül talán semmi, így elég jól lehet gazdálkodni a mobilinternettel.

(#2596) bodicsaba


bodicsaba
csendes tag

Érdekes firmware az FF-en. Rollback to EMUI 5.1/Android 7.

Gondolom, ha esetleg nem válna be a 8 valakinek. ;)

(#2597) qltsar válasza bodicsaba (#2596) üzenetére


qltsar
addikt

Szerintem ez a hivatalos / nem hivatalos beta testereknek van, hogy rollbackeljenek vissza 7.0-ra, hogy onnét tudjanak frissíteni hivatalos Oreo-ra. Gondolom beta-ra nem tudják ráereszteni 'hivatalosan'.

(#2598) HurkaLES


HurkaLES
tag

Sziasztok.
Jelen pillanatban egy fekete tok van a telomhoz de gondolkodom egy átlátszó tokon. Át jön tokon keresztül is a hátlap szépsége?
Egyébként kB 1 hónapja van nálam a telo. Eddig semmi rosszat nem tudok róla mondani. Egyre jobban imádom és egyre biztosabb vagyok benne hogy jobb döntés volt mint a p10.

(#2599) DaDa válasza HurkaLES (#2598) üzenetére


DaDa
senior tag

Szerintem átjön az átlátszó hátlapon a szépsége. Még ha nem is 100 százalékban de 90ben igen.

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#2600) nrg_52 válasza HurkaLES (#2598) üzenetére


nrg_52
addikt

Nekem szurken van nillkin nature tpu fustszinu. Egy dekaval nem csunyabb a hatulja.

Nillkin Nature TPU

[ Szerkesztve ]

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.