Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu



Mobilaréna teszt: Honor 9 - fény-másolat
A fórumban a PH! lapcsalád moderációs szabályzata és a hatályos magyar törvények érvényesek. TILOS a WAREZ, valamint a telefonkészülék függetlenítéséről történő bejegyzések, továbbá szakmai topikban tilos hirdetni.

Honor 8 topik - A két telefon között egyelőre szinte csak hardveres eltérés van, ezért, ha kérdésed van, keress rá a Honor 8 topikban is.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2051) Dylan_ válasza bodicsaba (#2031) üzenetére


Dylan_
tag

Én a 3.-at megoldottam Taskerrel a következő módon:
Egyrészt flip cover tokom van, de ez nem smart, tehát simán világít a képernyő ha lehajtom.
Taskerrel megoldottam, hogy
- Közelség érzékelő figyeli, hogy él e a letakarás
- Ha igen, akkor vár 5 sec-et, ha még mindig fennáll a helyzet, küld egy kis figyelmeztető üzenetet, hogy a képernyő 7 sec múlva lezár.
- A képernyő alvó mód idejét leveszem 7 sec-re.

Ha közben kinyitom a tokot, akkor visszaállítja a képernyő alvó mód idejét a szokásosra (nálam ez 10 perc, mert szoktam olvasni rajta).

23:00 és reggel 6 között nem él ez a funkció, hogy az aksit ne merítse a közelség érzékelő akkor.
Illetve ha épp beszélek valakivel, akkor sem aktiválja.

Ezzel így elég jól elvagyok hetek óta.

(#2052) Bobo911


Bobo911
csendes tag

Sziasztok 3 napja boldog tulaja vagyok a készüléknek. Lg g3 ról váltottam. Gondoltam beköszönök.

(#2053) nrg_52 válasza Bobo911 (#2052) üzenetére


nrg_52
addikt

Udv!

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#2054) elin válasza Bobo911 (#2052) üzenetére


elin
tag

Eddig én is csak olvasgattam a topikot, de most én is végre friss hús lettem, eddig Honor 7-em volt (páratlan telefonjaim vannak :D) Csütörtökön hozta futár a FirstPhone-tól. Egyenlőre ismerkedem a rendszerrel, de még nem használom a mindennapokban, majd ha ellátom a megfelelő védelemmel. 2 tok úton van :DD . No, meg kijelzővédőt keresgélek rá. Az általatok leírt rossz üvegfólia tapasztalatokból kiindulva azt nem is akarok venni, csak sima fóliát. De abból sincsen teljes kijelzős??? Valakinek van normális?
Más: Nova Launchert használok már régóta. Most az EMUI-t szeretném használni, mert szép. Viszont nagyon hiányzik a dokk rész görgethetősége. Eddig alig volt icon a kijelzőn, leginkább a dokkon rejtettem el az alkalmazásikonok 90%-át. Tudtok esetleg valami olyan alkalmazást, ami CSAK a dokkot teszi görgethetővé? Az EMUI-t meg élvezhetném továbbra is?
B150-en vagyok, aug.5-i biztonsági frissítéssel, a teló még SIM szűz :D

[ Szerkesztve ]

Honor 9 grey > Honor 7 silver

(#2055) Sanki válasza elin (#2054) üzenetére


Sanki
addikt

SIM nélkül nem is fog új frissítést jelezni.

(#2056) elin válasza Sanki (#2055) üzenetére


elin
tag

Nem is várom még, csak azért írtam le, mert vannak telefonos topikok (pl. P10), ahol rugóznak a frissítéseken, hátha itt is érdekel valakit a "számozás" :D

[ Szerkesztve ]

Honor 9 grey > Honor 7 silver

(#2057) mobala válasza mobala (#1960) üzenetére


mobala
csendes tag

Sziasztok,
Visszakaptam a telefonom a beégés miatti szervizről.
Jelentem előlap, kijelző és akksi csere megoldotta a problémát. (egybe van, csak így lehet cserélni)

(#2058) Mans20 válasza mobala (#2057) üzenetére


Mans20
addikt

Kellett valamit fizetni?

(#2059) mobala válasza Mans20 (#2058) üzenetére


mobala
csendes tag

Nem. 1 hónapos volt a telefon.

(#2060) fabri07


fabri07
aktív tag

Sziasztok, újra itt vagyok. Szerintetek I6S-en vagy Honor 9-en jobb a hangszóró, valamint a fülhallgatós zene hallgatás?

[ Szerkesztve ]

(#2061) nrg_52 válasza fabri07 (#2060) üzenetére


nrg_52
addikt

Nem biztos, hogy sokan vagyunk itt, akiknek van viszonyitasi alapja. Nekem pl. eszem agaban nem volt meghallgatni egy ajfont sem. A fulem is bot hozza mondjuk. De hatha szerencsed lesz.😉

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#2062) natë válasza fabri07 (#2060) üzenetére


natë
nagyúr

Honor 9

(#2063) plck


plck
tag

Sziasztok.

Nektek volt mar olyan, hogy nem tudtatok hivni, illetve hivast fogadni?!
Velem eddig ketszer fordult elo, ujrainditas megoldja a problemat. Terero van, viszont ha hivast akarok inditani egybol kiirja hogy hivas befejezve.

(#2064) Peter.70 válasza plck (#2063) üzenetére


Peter.70
őstag

Nekem ezt voip telefonnál csinálta, ha nem megfelelő formátumban írtam be a hívott számot.

(#2065) GRaul


GRaul
őstag

Sziasztok,

Én is csatlakoztam szürke H9-el, Moto Z playt váltott.

Infóként: telenoros, dualsimes és független.
A dobozban nincs tok, azt külön kell venni :)

Phanteks Házak Topicja ---> http://prohardver.hu/tema/phanteks_hazak_topicja/hsz_1-50.html <----

(#2066) spider80 válasza GRaul (#2065) üzenetére


spider80
őstag

Üdv! Nekem is szürke van.,jól néz ki. Tok csak a nem Magyarországi piacra szánt termékeknél van a dobozban.

Samsung galaxy A5 2017-> Honor 9 Glacier Gray-> iPhone 7 32GB Silver-> Samsung Galaxy S8 black 64 Gb-> iPhone 7 plus Silver 256GB-> Samsung Galaxy S9 coral blue-> Redmi Note 5 64GB Black-> iPhone 7 32GB Silver -> Mi 9 T black 64 GB -> iPhone SE 2020 64GB Black -> Samsung Galaxy A71 128GB Black

(#2067) juuzer


juuzer
addikt

Azt nem tudjatok hogy a telekomnal is dualos van vagy egy simes?

[ Szerkesztve ]

Vamos a la playa.

(#2068) jim bcs válasza juuzer (#2067) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

Összefoglaló ->

[ Szerkesztve ]

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#2069) juuzer válasza jim bcs (#2068) üzenetére


juuzer
addikt

Bocsi :(

GRaul koszi! Csak anno pl a Honor 8-nal pl odairtak, hogy dual simes kulon. Ez bizonytalanitott el :D

[ Szerkesztve ]

Vamos a la playa.

(#2070) GRaul válasza juuzer (#2067) üzenetére


GRaul
őstag

Dual Simes. Most rendeltem cégesnek is egyet pluszba :D, ha tudom akkor privatba nem kerek telot ... :U
És független ott is :R

Phanteks Házak Topicja ---> http://prohardver.hu/tema/phanteks_hazak_topicja/hsz_1-50.html <----

(#2071) bodicsaba


bodicsaba
csendes tag

Próbált már valaki NFC-vel fizetni ezzel a készülékkel? Nekem nem sikerült sajnos. :(

(#2072) nrg_52 válasza bodicsaba (#2071) üzenetére


nrg_52
addikt

Simple-el megy.

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#2073) chelsi


chelsi
csendes tag

sziasztok, pár napja jött meg nekem is a készülék :) eddig szépen, akadásmenetesen fut rajta minden, egyedül az akkumulátor üzemideje aggaszt egy kicsit. Mintha kicsit hamar merülne a készülék, beállítottam azt hogy milyen applikációkat zárjon le zárképernyőnél (fb, játékok), így az andoridrendszeren kívűl csak kisebb fogyasztások vannak (pl. messenger, gmail) elméletileg. GPS + wifi/mobilnet megy egész nap rajta (meg a szemvédelem, de gondolom az nem befolyásol sokat).

Ha este bekapcsolva hagyom, de kilövök mindent (wifit,gpst-s is) 2%-ot merül.
2 óra youtube-zástól meg 18-20%-ot kb.
A másik amit észrevettem még, hogy gyorsan tölt fel eléggé, 30 perc alatt belemegy 40-50% (amit a gyártó ír is), de a következő 40%-ot is 30 perc alatt beletölti a készülésbe, talán az utolsó 10%-ot tölti lassabban. Így kb. 1 óra 15 perc alatt feltölt teljesen 1-2%-ról.

Ez mennyire normális? csak 3 napja használom és lemerítve majdnem 0%-ra is csak egyszer volt, töltve is összesen 4-5x, nem tudom , hogy kell-e egy 8-10x töltés/lemerítés az akksinak hogy "beálljon".
Tapasztalt már más is hasonlót?

[ Szerkesztve ]

(#2074) nrg_52 válasza chelsi (#2073) üzenetére


nrg_52
addikt

Ha 2 ora youtube-ozas 20%, akkor az 10 ora kijelzoido 100-rol 0-ra nagyon nyersen szamolva, az szerintem teljesen normalis. 😊 Ami a toltest illeti szinten normalis, bar nem hasznalom a gyari toltot, de a gyorstoltes tudtommal igy mukodik, hogy az elejen tolt gyorsabban.

[ Szerkesztve ]

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#2075) bedibazsa válasza chelsi (#2073) üzenetére


bedibazsa
senior tag

Én 2 SIM-mel használom, napközben mobilnettel, este wifivel. Nekem általában 4-5 óra SoT megvan, de még több is lenne, de felrakom tölteni. Éjszaka nincs bekapcsolva a net, 0%-ot merül. Kifejezetten elégedett vagyok az aksival.

(#2076) chelsi


chelsi
csendes tag

köszi az infókat srácok

nrg_52: aha, ezt így nem is számoltam át, eddig ez bíztató :)
hát igen, de nekem az első 90%-ot tölti be nagyon gyorsan (70 perc alatt kb.) :D nem csak az első 40%-ot.. ez szúrt igazán szemet, mert úgy olvastam hogy 2 óra körüli töltési időt írtak a teljes feltöltésre

[ Szerkesztve ]

(#2077) bkiky01 válasza nrg_52 (#2072) üzenetére


bkiky01
senior tag

Detto

(#2078) bodicsaba válasza bodicsaba (#2071) üzenetére


bodicsaba
csendes tag

Köszi.

Gránit bank esetleg valakinek? :P

(#2079) #18001664


#18001664
törölt tag

OFF!
Nálatok működik Hardveraprón az üzenetküldés? Tegnap több privátot is írtam egy személynek, de válasz nem jött. Utána láttam csak az oldal alján ezt a piros szöveget :
"A funkció a Prohardver szervereinek kommunikációs hibája miatt átmenetileg nem elérhető!"

(#2080) juuzer válasza #18001664 (#2079) üzenetére


juuzer
addikt

Nem tudom, nekem sikerült PÜ-t küldenem tegnap többet is. Igaz nem különböző embereknek.

Vamos a la playa.

(#2081) #18001664 válasza juuzer (#2080) üzenetére


#18001664
törölt tag

... akkor szimplán tojik a fejemre a srác! Ő baja, venni akartam...

(#2082) kislaci


kislaci
senior tag

Ha teljesen gyalulni akarom a telót elég a gyári beállítások visszaállítása vagy úgy még marad valami a telefonon?

[ Szerkesztve ]

(#2083) Sanki válasza #18001664 (#2081) üzenetére


Sanki
addikt

Próbálj meg neki prohardverről írni, mostanában a hardverapró nem 100-as..
Meg esetleg írj a hirdetése alá.

(#2084) Sanki válasza kislaci (#2082) üzenetére


Sanki
addikt

Vagy menüből factory reset.

(#2085) #18001664 válasza Sanki (#2083) üzenetére


#18001664
törölt tag

A hírdetése alá próbáltam már írni, de hiába bökök a gombra, semmi sem történik! A másik ötleted megpróbálom...mobilról is megoldható?

(#2086) Sanki válasza #18001664 (#2085) üzenetére


Sanki
addikt

Persze, csak keresd ki a tagot. :)

(#2087) #18001664 válasza Sanki (#2086) üzenetére


#18001664
törölt tag

Köszi a segítséget! Írtam neki...remélem lesz válasz.

(#2088) aronpapa válasza bodicsaba (#2078) üzenetére


aronpapa
tag

Változó.
Aldi, Lidl nem megy, OBI igen.
Gőzöm nincs, mitől függ.

(#2089) elin


elin
tag

Sziasztok! Azt tudja valaki, hogy egyszerre több névjegyet, neadjisten az összes névjegyet egyszerre hogy lehetne törölni?

Honor 9 grey > Honor 7 silver

(#2090) nrg_52 válasza elin (#2089) üzenetére


nrg_52
addikt

Nevjegyek->egyebek->nevjegyek rendezese->csoportos nevjegy torles->mind kijelol.

[ Szerkesztve ]

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#2091) elin válasza nrg_52 (#2090) üzenetére


elin
tag

:W :C :R

Honor 9 grey > Honor 7 silver

(#2092) nrg_52 válasza elin (#2091) üzenetére


nrg_52
addikt

Jol el van dugva, kerestem eloszor en is egy ideig. :D

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#2093) watador600 válasza watador600 (#2026) üzenetére


watador600
senior tag

Erre esetleg valakinek valami ötlet? :R

Xiaomi 11T White / Opel Astra K 1.4T / LG C3 55"

(#2094) Montii


Montii
csendes tag

Sziasztok!

Abban kérném a segítségeteket, hogy tudtok olyan helyet (központi kerületek Budán és Pesten), ahol meg lehet nézni kékben és feketében?
(Eddig csak a szürkét tudtam élőben megnézni)

(#2095) #18001664 válasza Montii (#2094) üzenetére


#18001664
törölt tag

Telekomnál...

(#2096) Montii válasza #18001664 (#2095) üzenetére


Montii
csendes tag

Köszi az infót!

Másik, hogy szerintetek a telefon széle kopás szempontjából hogyan teljesít? Kéknél idővel feltűnőbb lehet?

(#2097) tjhooker464 válasza fabri07 (#2060) üzenetére


tjhooker464
őstag

Szia!
Fülhallgatóval a zene mind a két készüléken egyforma (az én fülemnek). A Honor hangszórója kicsit hangosabban tud szólni illetve több benne a magas hang(érzésre). Véleményem szerint elhanyagolható a különbség.

A születés nem más mint a halál torz mosolya

(#2098) bodicsaba


bodicsaba
csendes tag

Teszteltem a H9-en más camera app-okat. Sokkal-sokkal szebben lehet velük fotózni. Kisebb zajszűrés, kisebb tömörítés, stb.

Nektek is van hasonló tapasztalat?

(#2099) bodicsaba válasza aronpapa (#2088) üzenetére


bodicsaba
csendes tag

Megvolt ma az első sikeres. Egy Sparban.
Nyitva volt az app. Így próbáltam. Lehet ezért működött.
Azt tapasztalom, hogy hiába a lakat, kilövöldözi a háttérben futó appokat a telefon.

(#2100) Magnum_ válasza bodicsaba (#2099) üzenetére


Magnum_
nagyúr

srácok, nekem simán megy mindenhol.
csak feloldom ujjnyomattal és érintek.

I humbly and respectfully decline™

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.