Hirdetés

2024. június 30., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:22:31

LOGOUT.hu

..:: Honor 6 ::..

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4501) royalka válasza HoaryFox (#4500) üzenetére


royalka
őstag

Az egész mappát törölted? Én a linkre említett file-t nem találtam.

[ Szerkesztve ]

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#4502) HoaryFox válasza royalka (#4501) üzenetére


HoaryFox
őstag

Igen, egész mappát töröltem, ami igazából inkább csak áthelyezés, lementettem azért az SD-kártyára, biztos, ami ziher alapon :))

Törlés, restart, és utána már igencsak vállalható hangereje van :K

"A wikipedia nem tudományos lexikon, hanem egy multiplayer módú notepad." by Pikari

(#4503) royalka válasza HoaryFox (#4502) üzenetére


royalka
őstag

Igen ezt igy kell. Kipróbálom én is. :)

Miért gondoltam hogy rootnelkul menni fog. :U

[ Szerkesztve ]

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#4504) #65577472


#65577472
törölt tag

Aki B390-es ROM-ot használ, le tudná írni a tapasztalatait? Pl mik az újdonságok, van-e zavaró bug, ilyesmi. Köszönöm, ha valaki szán rá egy kis időt. :R

(#4505) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Én leírnám, de nincs összehasonlítási alapom.
Jó gyors, nem tapasztaltam semmi bugot eddig.
Nem fagy le, nincs fc. Térerő, WiFi, Bluetooth, GPS rendben.

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#4506) #65577472 válasza eladogeppc (#4505) üzenetére


#65577472
törölt tag

Köszönöm szépen, nekem ennyi pont elég :) Akkor kipróbálom én is.

(#4507) Skynet258 válasza HoaryFox (#4500) üzenetére


Skynet258
veterán

Hangerő növelésre ez nem jó?

https://geekpulse.hu

(#4508) Pickit3 válasza Skynet258 (#4507) üzenetére


Pickit3
aktív tag

Lényegében ugyanaz csak ő nem "érvénytelenítette" hanem csak simán kivette onnan és sd-re rakta a biztonság kedvéért.

(#4509) csapee


csapee
senior tag

aptx van a honorban?

Csapee

(#4510) HoaryFox válasza Skynet258 (#4507) üzenetére


HoaryFox
őstag

DTS nálam egyenlő a parasztvakítással, csak elrontja a zenét, szóval nem hullattam miatta könnyeket. A linkelt verzió meg nálam nem működött, vagy én voltam a béna :DDD

"A wikipedia nem tudományos lexikon, hanem egy multiplayer módú notepad." by Pikari

(#4511) hunlipi88


hunlipi88
csendes tag

Sziasztok!
Gondolkodok egy 6 plus vasarlasan de biztos akarok lenni abban hogy megfeleloen mukodik majd. Telenoros volnek es nem vagyok biztos hogy a 4g frekvenciak jok nekem. Tudna vki ebben nekem segiteni?
Koszi elore is.

(#4512) Pickit3 válasza csapee (#4509) üzenetére


Pickit3
aktív tag

Papíron nincs. A2DP van benne ami LE-s.

(#4513) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Srácok !

Van egy csere partnerem, aki P8 Lite-ot ajánlott fel. Kértem a Honor 6-omra +15-öt. Nem korrekt ?

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#4514) nimba1


nimba1
aktív tag

Sziasztok, ki milyen üvegfóliát ajánl. Az én telefonom eddig 2-szer esett, és amit vettem rá üvegfóliát előszőr a hátulja repedt, most meg az eleje. Ütést nem nagyon bírja.

(#4515) Skynet258 válasza nimba1 (#4514) üzenetére


Skynet258
veterán

Vehetsz bármilyen, ha leejted, törni fog. De nem is baj, inkább az törjön, mint a kijelző, nem? ;) Az olcsóbb és a drágább üvegek között törésben szerintem nincs, csak karcállóságban van különbség.

https://geekpulse.hu

(#4516) viktor19816


viktor19816
csendes tag

Sziasztok!

Telefont szeretnék vásárolni és egy Honor 6 H60-L12 Dual 32 GB telefont néztem ki.

A kérdésem az lenne hogy Magyarórszágon ez a fajta rendesen működik és a nyelve teljesen magyar e.

Valamint akinem ilyen van az meg van elégwdvw vele?

mobileman-tol vásárolnám

Köszi a választ.

(#4517) nimba1 válasza Skynet258 (#4515) üzenetére


nimba1
aktív tag

Hát ez igaz, akkor rendelek valami olcsóbbat :)

(#4518) doongoo válasza viktor19816 (#4516) üzenetére


doongoo
addikt

Rendesen működik, 4G 800 MHz-et nem tudja, magyar nyelv tökéletes. Elégedettség 99%, 100 sosincs...

(#4519) svgyula válasza eladogeppc (#4513) üzenetére


svgyula
addikt

De jó üzlet volt!74900 na meg a +15eft így 89900-ért eladtad. De legalább van egy gyengébb telefonod :D
Én biztosan nem adtam volna oda azt ami !lassan egy éves! és jóval fejlettebb mint a P8. Ez olyan kb. van egy superb és lecseréled egy lupo-ra :DDD

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#4520) eladogeppc válasza svgyula (#4519) üzenetére


eladogeppc
veterán

Nem cseréltem le. Csak kérdem, hogy inkorrekt kérés lenne 15-öt kérni pluszban a Honorra?
A P8 lite hiába újabb, ha gyengébb. Nem?

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#4521) hunlipi88 válasza hunlipi88 (#4511) üzenetére


hunlipi88
csendes tag

Erre senki? Szoval vajon lte 800mhz nelkul is lehet elni telenoron?

(#4522) svgyula válasza eladogeppc (#4520) üzenetére


svgyula
addikt

Akkor valamit félreértettem. De amúgy nem újabb mert ha az lenne akkor legalább a kirin 920-at mengkapta volna! De mindig csinálnak a zászlóshajó után egy csónakot is amibe a diselmotor helyett csak evezők járnak...........................
Erre van egy mondás "kicsit szar de neked még jó lesz" :D

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#4523) Pickit3 válasza eladogeppc (#4520) üzenetére


Pickit3
aktív tag

Ez sok mindentől függ, de nagyjából reálisnak tekinthető. Ha neked 15kilót megér, hogy legyen egy külső kivételével minden téren rosszabb, de (SoC-t kivéve) újabb telefonod ám legyen. Ebbe mi nem szólhatunk bele. Szerintem mindenki nevében beszélhetek, hogy mi biztos nem cserélnénk le a p8 Lite-ra. Magyarán a honor 6 még mindig jobb telefon, mint a p8 Lite. Én már ütöttem meg a bokám a kinézet miatt (mármint ha erre mész rá)... p6 nagyon szép telefon, de nagyon sok gond volt vele.

(#4524) viktor19816 válasza doongoo (#4518) üzenetére


viktor19816
csendes tag

Köszi a választ a 4 G mit értessz.Melyik szolgáltató nen megy 4G?

(#4525) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Igazatok van, és köszi.
:R
Szerk:
Találtam egy kis furcsaságot. A töltőbe Samsung USB kábel volt, alig töltött a telefon. Lecseréltem egy noname kábelre, szintén ugyan az.
Bedugtam a gyári fehér kábelt, tök jól tölt.
Ki érti ezt?!

[ Szerkesztve ]

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#4526) MunezXBK válasza eladogeppc (#4525) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Én nem, mert sokszor töltöm S4 töltőjével és hibátlan.

(#4527) #65577472 válasza hunlipi88 (#4521) üzenetére


#65577472
törölt tag

Ha a lakóhelyeden elérhető a Telenor 1800 MHz, akkor nem kell lemondanod a 4G-ről. De ha visszaolvasol néhány hsz-t, akkor láthatod, hogy pl Tatabányán is eldobálja időnként az 1800 MHz-et. Ha a "nagy faluban" élsz, nem lesz gond. Vidéken sajnos nincs toppon a Telenor 4G lefedettséget illetően.

(#4528) hunlipi88 válasza #65577472 (#4527) üzenetére


hunlipi88
csendes tag

Köszi. Vidéki vagyok (nyir1) elsősorban ezért is kérdeztem. Nem találtam frekvenciára leosztott lefedettségi térképet telenornál. Ezek szerint felejtős. Pedig nagyon tetszik. Miért kellett ezt kihagyni?!:(

(#4529) imiadmin válasza hunlipi88 (#4528) üzenetére


imiadmin
őstag

Nekem is az egyik fix pont volt a 4G tudás a telefon választásnál... Pesti vagyok, de két kezemen meg tudom számolni, hogy hányszor volt szükszégem a nagyobb sávszélességre! Persze most mondhatjuk, hogy jobb a hangminőség 4G-n, de csak akkor, ha a másik fél is azon lóg...Szerintem bőven elég mindenre a 3G(H+)... Szóval nem biztos, hogy csak emiatt ne ezt a készüléket válaszd.... ugyanakkor ha valaki erről akar torrentezni miközben leugrik a boltba, az más... ;]

(#4530) paolinho válasza imiadmin (#4529) üzenetére


paolinho
őstag

Szerintem a hangminőségnek kukkmindegy, hogy van-e 4G vagy sem, hacsak nem Voip-olsz. A Netezésnél viszont látványos a különbség a 4G javára.

(#4531) doongoo válasza hunlipi88 (#4521) üzenetére


doongoo
addikt

Lehet hát, a nagyobb városokban általában nem (csak) 800 Mhz-en adnak. Előtte azért érdemes rákérdezni a helyi telenor üzletben...

(#4532) ZolkoW


ZolkoW
őstag

Másik topicban azt olvastam, hogy a Telenor kizárólag B3-as sávon tolja a 4G-t, tehát ha ezt tudja a telefon, jó vagy, ha nem, nem.. mármint ezen szolgáltatónál.
Meg azt is olvastam, és a lefedettségi térképük ezzel egybevág, hogy sok helyen, ahol nincs rendes 3G, ott előfordulhat, hogy 4G van, ami nem mindegy.. pl. ahol lakom.

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#4533) gal3


gal3
csendes tag

Sziasztok!

A Swype for Huawei billentyűzetnél működik valakinek a hangfelismerés? Nekem sajnos az aktiváló gombja sincs meg és a beállítások közül is hiányzik (Kézírás és hang kategóriában csak a kézírás engedélyezhető).

(#4534) csapee válasza Pickit3 (#4512) üzenetére


csapee
senior tag

Köszi, közben megtaláltam az aptx.com-ot (nehéz volt megkeresnem;] ) és ök se sorolják fel. Gondoltam hátha van/volt valakinek aptx-es fülese aki véletlenül kiprpbálta vele.

Csapee

(#4535) #65577472 válasza hunlipi88 (#4528) üzenetére


#65577472
törölt tag

Ha nem találtál B3-as lefedettségi térképet, kérdezz rá a szolgáltatónál. ahogy doongoo is javasolta. Nem tudom, hogy Nyíregyházán mi a helyzet, de pl Tatabányán működik az 1800 MHz Telenornál is. Bár ahogy Black&White írta, nem tökéletes.

(#4536) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Sziasztok !

Occsó szilikon tokot merre találok ?
Speedshopban 3eFt egy műanyag szar. :R

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#4537) doongoo válasza eladogeppc (#4536) üzenetére


doongoo
addikt

Aliexpressen...

(#4538) spe88


spe88
senior tag

EMUI 3.0-ra frissítettem és egyszerűen sehol nem találom a felbontás beállítást, csak azt látom, hogy nem FHD-n van!

A megjelenítés menüben kerestem, de nincs ott! Merre találom? Valszeg kiszúrja a szemem, de egyszerűen nincs meg! :D tx

Spóroljunk! Kerül, amibe kerül!

(#4539) Becksman válasza spe88 (#4538) üzenetére


Becksman
őstag

spe88:
szia! képernyőkímélés be van kapcsolva azt kell kikapcsolni. Ezt a beállítások menüben találod.

skyline_r33:
B390-et feltetted? Mi a tapasztalatod?

eladogeppc:
http://www.mediamarkt.hu/mcs/product/_CELLECT-Huawei-Honor-6-%C3%A1tl%C3%A1tsz%C3%B3-szilikon-tok,103952,504803,2098031.html?langId=-19

Én ezt a szilikon tokot rendeltem. Elvileg vagy holnap vagy azután megjön. Ebben a hónapban nincs szállítási költség a mediamarkt-nál.

[ Szerkesztve ]

Samsung A54 5G 8+256GB

(#4540) #65577472 válasza Becksman (#4539) üzenetére


#65577472
törölt tag

Még nem tettem fel, majd most hétvégén valamikor sort kerítek rá.

(#4541) Viperator


Viperator
őstag

Hello Mindenki!

Nem láttam még élőben Honor mobilt... Van értelme kiadni plusz negyvenezret a Plus változatért? Nem fontos a fél coll különbség. Ahogy látom, hogy a hardver majdnem azonos szinten van, de a ház szerkezetéről viszont nem tudom (fémből vagy műanyagból van), de melyik a masszívabb?

Előre is köszönöm a választ!

Üdv! :R

"Minél inkább eltávolodik egy társadalom az igazságtól, annál inkább utálni fogja azokat, akik kimondják azt." - George Orwell

(#4542) Becksman válasza #65577472 (#4540) üzenetére


Becksman
őstag

Te használsz külső widgeteket a telón vagy csak a gyárit? HDwidgetst használom de rohadtul meríti :S

Samsung A54 5G 8+256GB

(#4543) #65577472 válasza Becksman (#4542) üzenetére


#65577472
törölt tag

Ezen kívül csak a gyáriakat.

(#4544) Yuri_1 válasza nimba1 (#4517) üzenetére


Yuri_1
tag

Üdv !
Ha rám hallgatsz, nem rendelsz "olcsót" pl. az Aliról.
Saját tapasztalat, hogy 2 pár (első-hátsó) rendelését követően, megvettem a MOCOLO-t, mondhatom ég és föld a különbség.
Az olcsóbbat is fel lehet tenni szépen, viszont a legkisebb koppanástól megrepedt a hátsó a kameránál. Nem ledobtam csak letettem az asztalra és már repedt is. Kétszer cseréltem a hátsót míg meguntam és megrendeltem a Mocolo-t.
Ez király gyönyörűen fel lehet tenni, nagyon méretpontos és még az ujjlenyomatot sem vonzza annyira mint az "occó" :D Úgyhogy én azt mondom, hogy ha szánsz rá egy kicsivel többet, jobban jársz. Találsz az Alin Mocolo Shop-ot, nagyon korrekt volt és gyors.

(#4545) eladogeppc válasza Becksman (#4539) üzenetére


eladogeppc
veterán

Köszi !

Megvárom ha megjön neked a cucc.

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#4546) Pickit3 válasza Viperator (#4541) üzenetére


Pickit3
aktív tag

A honor 6 műanyag, de nagyon masszív. A plus-nak fém kerete van és nagyon masszív. Személy szerint tetszik a plus, de 40kilót én már nem fizetnék rá és nekem nagy is lenne (még ha nagy kezem van is). Azt neked kell eldöntened, hogy melyiket akarod. Ha nem számít a plusz fél col akkor a sima is megteszi.
De ha nem tudsz dönteni akkor vegyél honor 6 plus compact-ot. ;]

(#4547) 39764 válasza Viperator (#4541) üzenetére


39764
csendes tag

A Plus fémházas, míg a sima csak fémre hajazó műanyag. De a Honor 6 olyan jól kézre áll, hogy ennél "prémiumabb" érzés nekem nem kell, a Plus lehet, hogy már túl nagy lenne. Ha számít a fotózás, akkor is a duplakamera a Pluson sztem megéri a felárat, rohadt jó a zajszűrése és az utófókuszos funkció is hasznos lehet. Illetve nem tudom fejből, de ha már így szóba került, érdemes utána járni, hogy a Plus támogatja-e azokat a frekvenciákat amiket te használnál 4G-re.

Még 1 dolog: az akksija is jóval nagyobb (3600 és 3000).

[ Szerkesztve ]

(#4548) Gudy


Gudy
tag

kinek mennyire stabil a rendszer? fagyás ? lassulás?
Nekem eddig 2 nap alatt 2 fagyás
első esetben a csengőhangokat piszkáltam másodikban nem éledt fel (szerintem a lock képernyő fagyott ki)

(#4549) #65577472 válasza Gudy (#4548) üzenetére


#65577472
törölt tag

Fagyást és lassulást nekem még nem sikerült produkálnom, pedig meg van gyötörve rendesen.

(#4550) rafis83 válasza Gudy (#4548) üzenetére


rafis83
tag

Tudom, hogy az nem nagy segítség, hogy nekem sem fagyott ill. lassult eddig a telefonom, pedig tavaly november óta megvan. Bár azóta többször lett frissítve az aktuális romokra.
Lehet neked is érdemes lenne frissítéssel próbálkozni, ill. megvizsgálni, hogy nem-e valamelyik app okozza ezt a problémát.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.