Hirdetés

2024. július 2., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:22:31

LOGOUT.hu

..:: Honor 6 ::..

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5551) Becksman válasza Black&White (#5547) üzenetére


Becksman
őstag

3 gombossal kell feltenni? L04RE tenném :)

Samsung A54 5G 8+256GB

(#5552) Becksman


Becksman
őstag

Na fenn :

B370re hogyan tudok visszamenni? :) teszt jeleggel felraktam helyi frissitessel.

[ Szerkesztve ]

Samsung A54 5G 8+256GB

(#5553) Black&White


Black&White
addikt

Este már fáradt voltam testreszabni, beállítgatni.
Ha van konkrét kérdés, azt megnézem, most egyelőre csak annyit, hogy működik, semmi alpha/beta feeling.
Root van, de csak adb parancsok segítségével.Custom Recovery egyelőre nincs.
A kernel maradt, 3.10.74. :))
A visszaállítás EMUI3-ra működik.
Éjszaka így viselkedett:

(#5554) Becksman válasza Black&White (#5553) üzenetére


Becksman
őstag

B370re visszamenni hogyan tudok?

Samsung A54 5G 8+256GB

(#5555) Black&White válasza Becksman (#5554) üzenetére


Black&White
addikt

Nézz utána... :)
Valószínű L04-re is lesz egy köztes update.app, aztán 3 gombossal EMUI3-ra.Mint a developer->stable esetében.

(#5556) doongoo válasza Black&White (#5553) üzenetére


doongoo
addikt

adb parancsos rootot le tudnád írni? Amit én ismerek adb parancsos folyamatot, az lényegében a multitoolos folyamat parancsokkal, de abban is egy custom recoveryt kell flashelni a suopersu.zip-es rootoláshoz

Visszaállítás 3 gombos módon megy? Antutu-ban látszik valami gyorsulás Lollinak köszönhetően?

[ Szerkesztve ]

(#5557) Becksman válasza Black&White (#5555) üzenetére


Becksman
őstag

3 gombossal full romot nem tehetek fel? (gondolok itt a B370 teljes romra.)

Samsung A54 5G 8+256GB

(#5558) Becksman válasza doongoo (#5556) üzenetére


Becksman
őstag

Antutu már olyan 43 ezret is hoz full hdban :) Első bikkre nekem 42000 jött ki :D

Samsung A54 5G 8+256GB

(#5559) Black&White válasza doongoo (#5556) üzenetére


Black&White
addikt

Még én se próbáltam, de mások már visszajelezték, hogy működik: [link]
A végén még ott van az eredeti 4pda-s hozzászóláshoz vezető link, kiegészítő információkkal (ha lefordítod angolra).

316-ra vissza lehet térni.Előtte még a készüléknek megfelelő rollback file is kell, innen: [link]
Helyi frissítésként is lehet telepíteni őket, leírás itt: [link]
Antutu-t nem néztem, ART nincs, Play-ről való telepítés nálam jóval lassabb, mint a megszokott.
Fényképezőben ott az éjszakai mód, tényleg frankó.

(#5560) Becksman


Becksman
őstag

Antutu

Black&White:
L04-re még nincs rollback file? Nekem a Chrome megnyitása előtt villan egyet a kezdőképernyő :S

[ Szerkesztve ]

Samsung A54 5G 8+256GB

(#5561) Black&White válasza Becksman (#5560) üzenetére


Black&White
addikt

Egyelőre nincs.

(#5562) Becksman válasza Black&White (#5561) üzenetére


Becksman
őstag

Akkor sehogy se lehet visszaállni B370-re?

Samsung A54 5G 8+256GB

(#5563) Black&White válasza Becksman (#5562) üzenetére


Black&White
addikt

Most nem értem, erre milyen választ vársz tőlem? :U

(#5564) Becksman válasza Black&White (#5563) üzenetére


Becksman
őstag

Hát nem értettem első bikkre. Remélem lesz egy rollpack még ma :D Jó lesz ez az 5.1.1, de még van mit rajta reszelni. Pl hiányolom, hogy már nem rejthető el a nav sáv :S Bár touchplussal már elérhető a dupla koppos lezárás.

Samsung A54 5G 8+256GB

(#5565) Kovaratis válasza Becksman (#5564) üzenetére


Kovaratis
őstag

Hiijjnye, ugyanazzal a kernellel? kéremkérem! :)

(#5566) Becksman válasza Kovaratis (#5565) üzenetére


Becksman
őstag

Viszont van már Full hd felvétel (előlapi kamerával is).

Samsung A54 5G 8+256GB

(#5567) Kovaratis válasza Becksman (#5566) üzenetére


Kovaratis
őstag

Mé, elöl is van kamera? :DDD
Inkább a super night érdekelne. Abból tudsz egy áfterbifort küldeni?

[ Szerkesztve ]

(#5568) #03372544


#03372544
törölt tag

Üdv, az MHL és az OTG funkciót tesztelte már valaki?
Igen tudom, az összefoglalóban olvasható a támogatottság, de tutira akarok menni.
A telefonra szoktam letölteni a filmeket aztán tv-re kötve megnézni, mivel nincs számítógépem, ezért fontos ez nekem annyira.
Köszönöm!

(#5569) nimba1 válasza #03372544 (#5568) üzenetére


nimba1
aktív tag

Igen mind2 működik.

(#5570) doongoo


doongoo
addikt

Asszem én kivárok, mire "stabilizálják" a dolgot teljesen és majd csak akkor ugrok Lollira

(#5571) svgyula válasza Black&White (#5559) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Belenéztem az "új" állományba. Ha jól értem ebből csak az UPDATE.APP állományra van szükség? Vagy előtte a recovery-t le kell cserélni és azzal a full update.zip-et felrakni? Azt a 28MB (UPDATE.APP) én elég soványnak tartom ahhoz, hogy az egész rendszer benne legyen :F A régi UPDATE.APP 1,7GB-hez képest ez csak feliratokat tartalamzhat :DDD
Csak azért kérdezem mert a helyi frissítés sem és a gyári recovery sem tartalmaz olyan lehetőséget amivel a "zip" állományt telepíteni lehet. Nincs gondom, csak érdekelne a dolog. Mivel ilyen formán kikerült egy-két héten belül úgy is megjelenik a "gyári" is.

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#5572) Becksman


Becksman
őstag

Én helyi frissítéssel tettem fel a lollit. Hogyan kellene feltennem, hogy full stock lolli legyen? (magyarán teljes rendszer gyalu.). Mert lehet ezért is laggol kicsit (meg ha kinyitom az okostokot nem egyből jön be a kép).

Samsung A54 5G 8+256GB

(#5573) Black&White válasza svgyula (#5571) üzenetére


Black&White
addikt

Nem, a teljes update.zip-re.
Semmit ne vegyél ki belőle és a csomagot se nevezd át semmi másra.
Csak B316-ról tudsz frissíteni és csak helyi frissítéssel.
Ha developer ROM-on vagy, válts előtte vissza B316-ra (összefoglaló).
Aztán, ha ez is megvan, másold rá az sd-re a dload mappát, benne az update.zip-pel, Frissítő menüpont, Menü, Helyi frissítés.
Nem lesz "gyári" egy két héten belül, hanem csak egy nyílt beta v2 várható, júliusban.

PS: ez a leírás csak az L02/L12 típusokra vonatkozik.

(#5574) Becksman válasza Black&White (#5573) üzenetére


Becksman
őstag

3 gombossal lehet teljes újratelepítést csinálni? (lollit raknám újra full formattal).

Samsung A54 5G 8+256GB

(#5575) Becksman


Becksman
őstag

Na csináltam egy gyári adatok visszaállítását így mindent törölt a belsőről (appok, minden). Így már gyorsabb. Viszont amit hiányolok nagyon az a DTS mód :-/

Samsung A54 5G 8+256GB

(#5576) gyuri2008


gyuri2008
veterán

5.1.1 mikor lesz vajon hivatalosan?

(#5577) Becksman válasza gyuri2008 (#5576) üzenetére


Becksman
őstag

Szerintem ~2 hónap. Hamarabb nem nagyon. A béta se olyan rossz csak pl DTS hiányzik nekem.

Samsung A54 5G 8+256GB

(#5578) monti0222w válasza Becksman (#5577) üzenetére


monti0222w
addikt

Húzódik, de nagyon a frissítés, erre fog, fognak ráb...ni a Huawei, de írhatnám a kínaiakat is! :(

(#5579) Becksman válasza monti0222w (#5578) üzenetére


Becksman
őstag

Szerintem inkább húzódjon!! Mert nem lenne jó úgy járni, mint Xperia SP (bugos laggolós szoftver ... ).
Nem kell türelmetlenkedni :) Remélhetőleg kapunk egy jó gyors 5.1.1-et :D

Samsung A54 5G 8+256GB

(#5580) monti0222w válasza Becksman (#5579) üzenetére


monti0222w
addikt

Ez nem türelmetlenség, mert engem a frissítés nem izgat, csak a Huawei hozzáállása, illetve az, hogy beigér valamit aztán szépen lassan csúsztatja egyre későbbre! Áttörést akarnak elérni a világon, de ha azt hallják az emberek milyen mizéria van a frissítés körül sokan elfognak ezen gondolkodni, vegye-e ezt mobilt meg. Pedig szurkolók nekik igazán, de ez így gáz! Ráadásul ott vannak a többi, jobbnak nevezett kínai gyártok, akik ugyanígy csúsztatják a frissítést. Pl. Xiaomi, Meizu.

(#5581) Mp3Pintyo válasza monti0222w (#5580) üzenetére


Mp3Pintyo
aktív tag

Ugyanezt eljátszották a P6-nál is :(

https://www.youtube.com/mp3pintyo AI, Mesterséges Intelligencia, Képkészítés tutorialok, bemutatók

(#5582) monti0222w válasza Mp3Pintyo (#5581) üzenetére


monti0222w
addikt

Tudom, épp ezért írtam amit írtam, mert tényleg nekik is szurkolók, hogy minél nagyobb szelet jusson nekik a tortából, de ezt is meg a többit is olvasva, tudva róla, így már csak azt látom, marad az a vékony szelet. :(

(#5583) #86973952 válasza monti0222w (#5580) üzenetére


#86973952
törölt tag

Nem húzódik. Annyi a különbség, hogy itt bétának hívják azt, ami máshol nincs megnevezve. Általában max. 1 hónapig futnak a béták.

Amúgy többi telefonnál sokkal nagyobb gondok vannak, amit több frissítéssel, vagy még azzal sem tudnak orvosolni.

Kivéve a HTC -t, ott már az 5.0.2 is stabilabb volt. Szerencsére itt nem szivatják az embereket az 5.0 -val. Kivéve a most megjelenő készülékeknél, de azok is rövidesen lefrissülnek 5.0 -ról.

Szerk.:
Amúgy érdekes az, hogy nálam rendesen megy az 5.1.1 Nexus tabon, sokaknak meg hulladék. Az egyik szervizes mesélte, aki Ausos -okat csinál. Ugyanakkor természetesen nem stock droid HTC -n hiba nélkül fut.

[ Szerkesztve ]

(#5584) Nofret


Nofret
csendes tag

Szuper jó telefon, tényleg hű a nevéhez.
Szombat óta van a birtokomban és nagyon elégedett vagyok vele.

(#5585) #65577472 válasza monti0222w (#5582) üzenetére


#65577472
törölt tag

Nem olyan vékony az a szelet. Apple-t és Samsung-ot most hagyjuk, ők más ligában játszanak, Others-ben pedig ott van millió dzsunkagyártó, India, stb. 2015 Q1-ben megelőzték a Xiaomi-t és az LG-t is, Lenovo-t ugyan nem, de őt megnyomták a Motorola eladások is. Jól teljesít a Huawei, még nyáron lesz EMUI 3.1, addig relax :)

(#5586) #86973952 válasza #65577472 (#5585) üzenetére


#86973952
törölt tag

Xiaomi -nak nincs egyetlen megbízható kimutatása sem. Ő az eladásait (a "lényeget") Kínából realizálja. Az LG-Huawei-Lenovo hármas van egy kategóriában globálisan. Ebből a Lenovo a Motorola -val együtt számolva.

Bár szerintem ha a Lenovo többet kopogtatna a szolgáltatóknál, meg több single SIM telefonja lenne, már rég nem itt tartana. Tolja is ki a telefonokat ezerrel, bár erről nem olyan régen beszélgettünk.

[ Szerkesztve ]

(#5587) lorkarc


lorkarc
csendes tag

ACR beszélgetés rögzítőt használtam korábban (root nélkül is kiválóan működött), de most csak a beérkező hívásokat rögzíti. Ha én kezdeményezek hívást, akkor látszólag felveszi (file méret hasonló, mint a beérkezőknél) a lejátszó is elindítja, de olyan, mintha csak a csöndet rögzítettem volna... Van valakinek ötlete a megoldásra?

(#5588) #65577472 válasza #86973952 (#5586) üzenetére


#65577472
törölt tag

No igen, Xiaomi (amúgy szívem csücske a gyártó) nincs kint a tőzsdén, pontos adatokat nem tudunk.

Tehát mindenképpen jól megy a Huawei szekere, azt pedig egyáltalán nem bánom, hogy Honor 6-ra nem jött bugos 5.0, inkább adják ki akár hónapokkal később a jól működő verziót, én EMUI 3.0-val is jól elvagyok.

Lenovo-ból pedig totál kiábrándultam már, nem tetszik a Vibe UI, és a piaci stratégiájuk sem (igen, erről beszélgettünk).

(#5589) monyo12


monyo12
tag

Szerintem még odébb van az 5.1, előbb ki kell jönnie Honor 7 -nek,ami úgye júl 30.
A samuval ne is említsük egy lapon a huaweit, mert ha olyan sz.r bugos frissítéseket adnak ki akkor váltani kell erről az androidos iphone utánzatról😁..Egyébként az androidos frissítésekről meg annyit,hogy minden verziónál elmondják,hogy kevesebbet eszik stabilabb,kissebb a hardver igény...stb. Aztán...a többit meg tudjuk..😊Ettől függetlenűl én is várom Augusztust😂

[ Szerkesztve ]

(#5590) Shingen válasza monyo12 (#5589) üzenetére


Shingen
addikt

Honor 7 júl. 30. kínába jön ki?

風林火山

(#5591) pit450


pit450
aktív tag

Sziasztok! Valaki linkelt olyan képernyő védő üveget ami lejjebb tolja a navbart. Nem találom sehol tudnátok segíteni?

(#5592) paolinho válasza pit450 (#5591) üzenetére


paolinho
őstag

TouchPlus fólia, ha erre gondolsz!

(#5593) nickedez89 válasza paolinho (#5592) üzenetére


nickedez89
senior tag

Ez csak ilyen "drágán " szerezhető be?
Egyébként ez fólia, vagy üveg?

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#5594) pit450 válasza paolinho (#5592) üzenetére


pit450
aktív tag

És ilyen van mate 7 re is?

(#5595) Becksman válasza Kovaratis (#5567) üzenetére


Becksman
őstag

Super night :

Full sötét vol.

Samsung A54 5G 8+256GB

(#5596) bobo4913


bobo4913
csendes tag

Sziasztok!
Telefon vásárlás előtt állok. 2 készülékre szűkült a kör. Honor 6 és Samsung galaxy s5.
Döntés képtelen vagyok. Jelenleg egy s3 lte-m van, megvagyok vele teljesen elégedve, de az aksi katasztrófa. 3 órás képernyő idő ami ha dolgozok delben toltőre dugást eredmenyez. Amire hasznalom: sok telefonalas, netezes, facebook, messenger, fotozas. Romolni nem szoktam.
Akinek volt tapasztalata mind 2 készülékel, az tud segíteni melyikkel jarok jobban?
illetve honnan lenne érdemes beszereznem ha emellet a keszulek mellet döntök?

(#5597) Becksman válasza bobo4913 (#5596) üzenetére


Becksman
őstag

Honor 6 3Gb ram és stabil rendszer. Szép képeket készít és árban is jobb. (ha nem számít neked az NFC)
Ja és az előlapi kamera is jobb a honoron.
Itt olyan 5 órás képernyőidot kapsz, ha 18%on dugod tölteni. (szerintem elég jó).

[ Szerkesztve ]

Samsung A54 5G 8+256GB

(#5598) bobo4913 válasza Becksman (#5597) üzenetére


bobo4913
csendes tag

Köszönöm a gyors válaszod.
Az nfc nem lényeg.
Van bármiféle gyakori bug vagy szeria hiba?
T mobiltol erdmes venni?

(#5599) Becksman válasza bobo4913 (#5598) üzenetére


Becksman
őstag

Igen érdemes. (függetlenül kapod). Igaz egy simes NFC nélküli variáns. (de szerintem itt moat olcsón megkapod elofizuval).
Kis hiba a sargulas(nekem alul sárgás a kijelzo. Gyakorlatilag alig látható és egy idő után halvanyul. Ez a kijelző ragasztásakor felhasznált ragasztó miatt van. (nem kötött meg rendesen).

Szoftveresen patent 4.4.2. (én béta 5.1.1en vagyok itt még akad hiányosság).

[ Szerkesztve ]

Samsung A54 5G 8+256GB

(#5600) bobo4913 válasza Becksman (#5599) üzenetére


bobo4913
csendes tag

Értem. Akkor ha masnak nincs hozzafuzni valoja, megis van a valasztasom :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.