Hirdetés

2024. július 2., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:22:31

LOGOUT.hu

..:: Honor 6 ::..

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5451) #65577472 válasza M3oH (#5449) üzenetére


#65577472
törölt tag

Független gyári B370 ROM van rajta, frissülni fog OTA-n is. Semmi szemét, mindössze egy SIM szolgáltatások app, amúgy nem nyúlt hozzá a T.

Szerk: Hamarosan jön a nyalóka, azt azért 3 gombos frissítéssel kell majd felrakni.

[ Szerkesztve ]

(#5452) Smithy87 válasza Becksman (#5433) üzenetére


Smithy87
senior tag

@ skyline_r33 : Jogos elfelejtettem, azt tutam, hogy valahol valami van :) BTW köszi

@ Becksman: Szintén köszi, a gond az, hogy használom, már féléves és most mászott elő a sárgásodás. mejd lehet nyomok neki egy DiY- t csak nem ártana sütne az az átkovere nap hozzá :)

[ Szerkesztve ]

(#5453) kzkz válasza ttfgyb10 (#5446) üzenetére


kzkz
őstag

-Melegszik,akadozik?
Nem tapasztaltam még ilyet. Sebességre az MTK6752 gyorsabb szerintem (pl.: levono p70 jiayu s3s), a samsung galaxy s3 jóval lassabb.

-Fényképező,kamera minősége?
Szerintem Kiváló!

-Akku idő(főleg játék miatt)?
4, max 5 óra kijelzőidő.

-GPS? Hamar talál jelet?
Jól működik, igen.

-Sérülékenység? Főleg a hátlap
A dobozban lévő fóliát rátettem a biztonság kedvéért.

(#5454) Becksman válasza kzkz (#5453) üzenetére


Becksman
őstag

Hozzátenném, ha játszik melegszik, de szerintem nincs olyan teló ami ne melegedne egy bizonyos idő után..

Smithy87:

Egy ideig engem is idegesített , de ez nem a világvége (SP után akkor is jobb lenne ha pl nem lenne kamera benne :D ). A lényeg, hogy hasít a rendszer, szép képeket lő, minden megy rajta ami nekem kell és 1.5 hónap és jön rá az 5.1.1 :)

[ Szerkesztve ]

Samsung A54 5G 8+256GB

(#5455) designREX


designREX
tag

Sziasztok,

Szeretném lecserélni a samsung S3-at, és ezen telefon meg a honor 6 között billegek. Esetleg az Lg G3-as. Szerintetek melyik éri meg jobban?

A válaszokat előre is köszönöm.

(#5456) Shingen válasza designREX (#5455) üzenetére


Shingen
addikt

Honor 6 a G3 jobb az biztos.

風林火山

(#5457) Viperator válasza Shingen (#5438) üzenetére


Viperator
őstag

Hali, ilyet vettem és jó! Ebay

"Minél inkább eltávolodik egy társadalom az igazságtól, annál inkább utálni fogja azokat, akik kimondják azt." - George Orwell

(#5458) Shingen válasza Viperator (#5457) üzenetére


Shingen
addikt

köszi! :)

風林火山

(#5459) Viperator válasza Shingen (#5458) üzenetére


Viperator
őstag

Honor 6 Plus mobilomhoz vettem, nem tudom, hogy te is ilyet akarsz? Ha nem, akkor keresd meg a megfelelőt!

"Minél inkább eltávolodik egy társadalom az igazságtól, annál inkább utálni fogja azokat, akik kimondják azt." - George Orwell

(#5460) Kovaratis válasza Viperator (#5457) üzenetére


Kovaratis
őstag

Nekem is ilyen van, és tényleg nagyon jó!

(#5461) Black&White válasza Kovaratis (#5460) üzenetére


Black&White
addikt

Tavaly szeptember óta használom/tam és kb. most kezdi megadni magát.
Felül a két sarkán elindult két hajszálrepedés.
Kényelemre, méretpontosságra nagyon ott van, viszont utóbbiból következik, hogy pl. Tempered Glass-el kombinálva már feszültségek keletkeznek és...valami engedni fog.Ez lehet a tok, de elválhat a TG is.
Ha ügyes vagy, szikével lehet korrekciózni a tokon. :)
[link]

(#5462) Becksman válasza #65577472 (#5451) üzenetére


Becksman
őstag

https://en.wikipedia.org/wiki/HiSilicon#KIRIN_920

Wikin a 920at t624el irják így most nem is értem :S :D 925ben irja a t628at :D

Samsung A54 5G 8+256GB

(#5463) janston


janston
aktív tag

Üdv!
Nem tudom eldönteni melyiket szerezzem be. Honor 6 vagy LG G2? Esetleg van valakinek összehasonlítási alapja?

(#5464) #65577472 válasza Becksman (#5462) üzenetére


#65577472
törölt tag

Wikipedia-ba mindenki azt ír, amit akar. T628 MP4 van benne, T624 téves hw infó.

[link]

[link]

[link]

Szerk: [link]

"GPU ARM Mali-T628"

Téma zárható :B

[ Szerkesztve ]

(#5465) fant0mi válasza Black&White (#5461) üzenetére


fant0mi
addikt

En januar ota. Nekem mar fel centisek a fenti repedesek, tehat nekem a kamera-lyukig vegigrepedt. Mondjuk a hasznalati ertekebol nem von sokat le.

(#5466) svgyula válasza #65577472 (#5464) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Sajna azt amit linkeltél azt is copy-paste alapon csinálták, meg azért ott is vannak rendesen mindegyiknél elírások. Na nem a GPU típusnál hanem máshol.DE marhára nem az számít, hogy 624, 625, 628 vagy 60000 hanem a működés! Szerintem rendesen teszi a dolgát! Lassan megrendelem a "tortát" egy éves lesz :K Még jó hogy ez nem olyan mint a PC-nél! Mert ha cserélhető lenne akkor az egész fórum erről szólna epénisz alapon :DDD

[ Szerkesztve ]

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#5467) #65577472 válasza svgyula (#5466) üzenetére


#65577472
törölt tag

Szia! Valóban copy-paste, de jelen esetben a valóságot tükrözi :) Azért az igazsághoz hozzátartozik, hogy a T628 MP4 nem éppen a gamer usereknek való (én nem tartozom közéjük, 5"-en nem játszom). Amire nekem kell, arra tökéletesen megfelel ez a GPU, pedig Adreno 330-ról váltottam vissza (Mi3).

(#5468) #86973952 válasza svgyula (#5466) üzenetére


#86973952
törölt tag

Mali-T628 van benne. Tulajdonképpen a Kirin 920 és a 925 ugyanaz az SoC, csak egyikben picit emeltek a CPU órajelen (8 -ból 4 -en). Tehát egy upgrade, nem is lehetne a kettőben különböző GPU.

Azonos eset, mint a 910/910T és a 930/935. Csak 910/910T esetében nem csak a CPU, hanem a GPU órajelét is emelték.

Vagy jó példa erre az MTK. Ott korábban bevett gyakorlat volt néhány SoC esetében különböző verziókat csinálni. Csökkentett variáns M, növelt variáns pedig T jelzést kapott az SoC száma (megjelölése) után. Általában a CPU és/vagy a GPU órajelét csökkentették, vagy adott esetben a növelték.

(#5469) Kovaratis válasza Black&White (#5461) üzenetére


Kovaratis
őstag

Asszem idén február magasságában vettem a telefont, ezzel kaptam. Touchplus van rajta, de még a fólia. Nem bántották egymást eddig. Pár hete vettem én is észre hogy a bal felső része kicsit megrepedt, de mindig ott bontottam meg ha valaki meg akarta nézni, szerintem én nyűttem el. Ugyanilyet veszek sztem, nagyon tetszik. Gondolkodtam csak kereten, de szerintem a hátlap nem nagyon bírná, akkor üveg kellene arra is. A touchplus fólián semmi sem látszik, pedig jó pár hónapja nyúzom azt is. Üvegre nem költök amíg ez sebezhetetlen. 😃

(#5470) Black&White válasza Kovaratis (#5469) üzenetére


Black&White
addikt

Nekem is ez a kedvenc tokom, ez nem vitás. :)

Android M téma+háttérképek: [link]

(#5471) Black&White


Black&White
addikt

TWRP 2.8.6.0 Material Design

Letöltés: [link]
Maradjunk annyiban, hogy azoknak, akik használtak már korábban Multi-Toolt és telepítették az Universal ADB Driver-t. :)
Teló fastboot módban legyen (hang le, majd usb csatlakoztat), majd futtasd a Flash__TWRP.bat állományt.
A telepítés végén az új Recovery-be bootol majd a teló.

forrás:4pda

(#5472) monyo12 válasza Black&White (#5470) üzenetére


monyo12
tag

Jó lenne ha ezt is megkapnánk eredetiben valamikor..😂 Kétlem, még szerencse ,hogy a teló nem olyan lassú mint a hüvely...! Még a samu is gyorsabban frissít!!!😂 Szánalmasak.

(#5473) elroysk


elroysk
tag

hamarosan jon az 5.1.1 beta H60-L04-re. :) csak B380-ra lesz frissitheto!
5.1.1 beta

(#5474) nimba1 válasza elroysk (#5473) üzenetére


nimba1
aktív tag

Na szuper :)

(#5475) csapee válasza monyo12 (#5472) üzenetére


csapee
senior tag

Csak azt nem tudom minek ez a nagy Loli várás? Mert nekem most is minden működik, az 5.0 meg nem hiányzott (volt kis gubanc körülötte :U ). Az 5.1 meg kemény 3 hónapja jelent meg.

Csapee

(#5476) svgyula válasza csapee (#5475) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Majd jön a mindent elsöprő válasz "azért mert csak!" Aztán valaki megmagyarázza a hihetetlen "biztonsági kapuzárásokat" amit 5000 emberből 1 vesz észre valamilyen formában. Természetesen mint eddig is akinek a hatóságok kíváncsiak a telefonálási szokásaira, e-mail levelezéseire ahhoz nem kell befáradni sehova a telefonnal, mivel ezt távolról is bármikor lekérdezik a szolgáltatónál aki minden mozzanatot rögzít. Vagyis ki mikor csatakozott és melyik toronyhoz, milyen számot hívott, ha kell rögzítik,ja és ha netre megy fel akkor melyik nagydudák oldalt kereste fel :DDD De van aki még abban ringatja magát, hogy ez utópia pedig már régen nem az.Mindenkiről bármikor névjegyzéket lekérdezhetik, a híváslistát is. Ha a németeknél a Merkelt is lehallgatták majd az 5-ös android az majd szuper biztos lesz :D "Béláim az Úrban" van aki még hisz a mesékben?
Én inkább az EMUI 3.1-re lennék kíváncsi ami ad látványban valamit. Az, hogy mit és hogyan számol a teló belül nagyon nem érdekel.

[ Szerkesztve ]

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#5477) monyo12 válasza csapee (#5475) üzenetére


monyo12
tag

Én azért várom az 5.1-et, mert szerintem van mit javítani a telón...az automata fényerő nálam nagyon lassan műkődik, a távolsàgérzékelő nagyon érzékeny,van hogy a fülemmel be illetve kikapcsolok valamit. Az akku sem teljesít jól nálam, lassulás,laggolás sem ritka....Lehet hogy egyedi hiba!!!!???
Sok-sok apróság, az újraindítás segít😁
Imádom amúgy, lehet h. nagyok az elvárásaim. Majd meglátjuk☺

[ Szerkesztve ]

(#5478) Black&White


Black&White
addikt

L12-re kikerült egy csomag, ami az updater-script szerint is annak tűnik, aminek nevezik. :)
Letöltés: [link]
Egyelőre annyi biztos, hogy B316 alól lehetséges a frissítés.
Viszont egyelőre senki nem jeezte vissza, hogy működik, másrészt L12-re még nem láttam rollback csomagot sem.
Szóval én még várnék... :)

(#5479) Bass válasza monyo12 (#5477) üzenetére


Bass
addikt

Lassulas,laggolas? Gyari launchert hasznalsz? Ha igen dobd ki es novara fel ott nincs ilyen,a gyari launcher neha tud roccenni de nem a telo gyengesege miatt hanem mert vacak a launcher. Akku nalam oke kb 4,5 ora kijelzo ido nekem eleg. De ettol fuggetlenul varom a lollit,szeretem az ujdonsagokat.

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#5480) Kovaratis válasza Black&White (#5470) üzenetére


Kovaratis
őstag

Pár napja nem tudok letölteni MEGA-ról a mobilon. Nem indul. Nektek megy?

(#5481) salieri.


salieri.
őstag

Felteszem itt is a kérdést:

Honor 6 VS. Lenovo Vibe Z2 pro a jobb választás:

(#5482) #65577472 válasza salieri. (#5481) üzenetére


#65577472
törölt tag

A nyers adatok mindenképp a Z2 Pro mellett szólnak, viszont több alkalommal is kiderült, hogy a S801 kevés a QHD felbontáshoz. A Vibe UI pedig nekem egyáltalán nem jön be. Neked amúgy is a H6 Plus lenne a másik alternatíva, ha phabletet szeretnél.

(#5483) salieri. válasza #65577472 (#5482) üzenetére


salieri.
őstag

Honor plus már nem fér bele a keretbe sajnos.

(#5484) Madness87


Madness87
csendes tag

Sziasztok!

m-xiaomi.hu oldalról esetleg rendelt már valaki Honor 6 készüléket? Tapasztaltok, garanciális ügyintézés?

(#5485) miauut


miauut
tag

Csak egy kérdés. Használ valaki európai térképes igo-t a h6-on?

Miauut

Nokia7710>HtcUniversal>HtcKaiser>Samsungi900>Htcx7510>SExperiax10>Galaxy Note>PF2>Honor6>Honor9>Honor 20>Xiaomi 11 Note

(#5486) Kovaratis válasza miauut (#5485) üzenetére


Kovaratis
őstag

Igen, de nem mindegyik országot. :)

(#5487) Black&White válasza Black&White (#5478) üzenetére


Black&White
addikt

Egy ruszki srác már feltette, szóval működik a dolog:

Rollback-re, vagy root-ra eddig nincs megoldás. :)

(#5488) civli74 válasza Madness87 (#5484) üzenetére


civli74
csendes tag

Igen Korrekt megbízható segít mindenben nekem készülék típust is cserélt :DD :DD :DD

(#5489) Becksman válasza Black&White (#5487) üzenetére


Becksman
őstag

Várós nagyon L04-re :) :D Kíváncsi vagyok mennyit javul majd az akkuidő (elvileg a lolliban jobb az akkuidő.. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung A54 5G 8+256GB

(#5490) HoaryFox válasza Black&White (#5487) üzenetére


HoaryFox
őstag

Ha jól értem, ezt csak B380-ról lehet frissíteni? Az is béta volna? Mert ugye a hivatalos legfrissebb verzió a B370-es.

"A wikipedia nem tudományos lexikon, hanem egy multiplayer módú notepad." by Pikari

(#5491) Black&White válasza HoaryFox (#5490) üzenetére


Black&White
addikt

Na most egy L12-re való Lollipop-hoz miként kapcsoltad a B380-as ROM-ot?
Mert az L04-re van.
Ezt H60-L12-re lehet feltenni B316-os ROM-ról, helyi frissítéssel.De erősen ajánlott B316 után (még a Lolli előtt) egy gyári visszaállítás (FR) is.
A megás csomagot át kell nevezni update.zip-re.

(#5492) Becksman válasza HoaryFox (#5490) üzenetére


Becksman
őstag

http://consumer.huawei.com/my/support/downloads/detail/index.htm?id=39923

Itt is letölthető a B380. A B380 csak annyit ad hogy van 4G kapcsoló :S :D

Samsung A54 5G 8+256GB

(#5493) HoaryFox válasza Black&White (#5491) üzenetére


HoaryFox
őstag

Jájj xD elnéztem, bocsi :DD

Csak az egyik kolléga kirakta ebben a hsz-ben a Lolli bétát L04-re, én meg azt hittem, hogy te tetted ki, sry :D

[ Szerkesztve ]

"A wikipedia nem tudományos lexikon, hanem egy multiplayer módú notepad." by Pikari

(#5494) #65577472 válasza Madness87 (#5484) üzenetére


#65577472
törölt tag

Kérdezd mobileman-t ;]

(#5495) Horovic


Horovic
aktív tag

Sziasztok!
Gyári billentyűzet helyett tud vki ajànlani vmi használhatóbbat? Köszi !

(#5496) doongoo válasza Black&White (#5478) üzenetére


doongoo
addikt

És még root sincs...

(#5497) Kovaratis válasza doongoo (#5496) üzenetére


Kovaratis
őstag

Kipróbálnám, de a visszatérésre sem láttam tegnap semmit... Ha lehet recoveryt cserélni akkor visszaállítással esetleg. Gondolom MD5 marad...
Horovic: Mindenki másra esküszik, én például egyszer összemókoltam egy Anysoft keyboard variánst, és azt mentettem el Titaniummal. Ékezetes betű nem látszik, szal nem zsúfolt, viszont dupla koppra vált. 😃

[ Szerkesztve ]

(#5498) monyo12


monyo12
tag

Szia!
Kika keyboard. Ezt használom egy hónapja.
Nézd meg, egy próbát megér!

(#5499) Black&White


Black&White
addikt

L02 Lolli és rollback file-ok: [link]

(#5500) paolinho válasza Black&White (#5499) üzenetére


paolinho
őstag

Van erről esetleg valami tapasztalat?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.