Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#186) ritumitu válasza hm74 (#170) üzenetére


ritumitu
csendes tag

Egyrészt offtopicként írtam, és annyiban releváns volt, hogy úgy tűnik, az egész témát struccpolitikával kezeled, amit persze leginkább azoknál a tinilányoknál szoktam tapasztalni, akik sírnak, mert bezárják az iskolájukat, de ha azt mondod, hogy a k.cs.g politikusok tehetnek róla, és alá is támasztod bizonyítékkal, akkor rögtön elkezdenek vinnyogni, hogy ne politizáljál, mert az hogy jön ide. Nem mintha nem ők hoznának döntést közügyekben...

Nem mondom, hogy emiatt kevesebb lennél, mint azok, akik mások felelősségét hangoztatják, mert kis meg nagy színtéren is rendben kell lennie a dolgoknak, mindenki tehet a maga lehetőségei szerint valamit (pl. az egyik képviselő ismerősömet, aki zöld, igenis látom, hogy nem audival jár, hanem biciklivel, szóval nem csak törvényjavaslatokat tesz, hanem ő maga is csinál olyat, amiért kiáll a "nagy" színtéren, törvényhozáskor). A gyökere a problémának itt a vezetők túlzott mértékű retorziójában rejlik az átlagemberek stiklijeire. Ők pedig még több stiklivel reagálnak a túlzó elvárásokra... Ugye nem kell tovább fejtegetnem, mert jól láthatod a környezetedben is, hogy ez megy?

Másrészt nem írhatok privátot, mert Valaki félreérti, és ez nem is biztos, hogy te leszel, hanem esetleg a barátom, aki az én nickemmel is feljár ide és "kicsit" féltékeny :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.