Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Oliverda válasza bacsis (#47) üzenetére


Oliverda
félisten

A baj ott kezdődik hogy nem is tudod hogy hogyan működik. :P

[link]

3. Mennyi tárhely áll a rendelkezésemre?

Hetente 2.5 MB megújuló tárhely felhasználónként. A tárhely minden héten (az adott kép feltöltéstől számított egy hét után) megújul és így gyakorlatilag korlátlan kép feltöltésére van lehetőség, a limit csak ideiglenesen telik be. A régebbi képek archívumba kerülnek, eltűnnek a listából, így a direkt linkjük nem lesz ott megtalálható, törölni a szerverről már nem lehet. A képek a PH! szerverére történő feltöltése után 1 hét áll rendelkezésre, hogy azt a szerző egy írásban, cikkben, vagy fórum hozzászólásban felhasználja.

Ezt annyival egészíteném hogy 1 hét után is fel lehet használni ha tudod még a linket.

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#52) TopaMo


TopaMo
aktív tag

"mert régebbi gépek tuningolása is meg tudja adni ugyanazt a hangulatot, mintha egy friss vasat nyúznánk"

Szerintem ez a lényeg! :R

(#53) finest válasza bacsis (#47) üzenetére


finest
őstag

Hali! A fagyálló nem olyan jól vezeti a hőt mint a víz. A fagyállós vizet is lejjebb tood hűteni némi sóval 0 fok alá. De ki is hagyhatod akár.

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#54) Fücsök007


Fücsök007
őstag

Grat az újabb "őrült" hűtéshez, és a cikkhez! :C :R
A fagyálló folyadék a kocsikban használt fagyálló volt? :U

[ Szerkesztve ]

(#55) neduddki


neduddki
nagyúr

H!I

Randa munka, darkula:- )))
De ezen megakadt a szemem: "Ez az egyetlen SLOT1-es alaplap, ami képes 1MHz-enként állítani az FSB-t" bf6 nem ugyanesztet tutta veletlenul, amlekeimben nagyon ugy remlik?

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#56) bacsis válasza Fücsök007 (#54) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

:K
neduddki! De rég láttalak ;) A bf6 szerintem nem tudta állítani 1enként, csak úgy mint a p3b-f hogy 3-5MHz-es lépcsők voltak, továbbá nem enged olyan magas feszkót, meg annyi beállítási lehetőséget.. persze lehet hogy tévedek, de ilyen tudású lap akkor sem mindennapos :))

[ Szerkesztve ]

(#57) mongoose123


mongoose123
aktív tag

durva! :C

(#58) Samus


Samus
addikt

Gratulálok :)
A hűtési megoldás hatalmas (a probléma az, hogy csak időleges..., de szerintem erre is kitalálsz majd valamit. Legközelebb majd fagyasztót látunk a gép mellett, amiből két cső lóg ki :D), de ami igazán bacsis, az a pendrive szerepe.
Csak így tovább, hajrá :)

Az ABIT pedig...régen a legjobb volt. Nekem is van egy Abit P4 deszkám (hat éves), és a mai napig vígan üzemel, pedig naponta elég sokat megy, ment.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#59) leroyclub


leroyclub
senior tag

És ez ugyanugy használhato mintha egy alapbol 1,4es procit használnánk?

(#60) Badman 4ever


Badman 4ever
őstag

Az eredményt már ismertem, most már a részleteket is, gratula az eredményhez mégegyszer. :R

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#61) bacsis válasza leroyclub (#59) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

hááát amig bírod hűteni, addig igen ;] mert itt még prime stabil a cucc :K ;)

(#62) angyalpc2 válasza Lauda (#1) üzenetére


angyalpc2
aktív tag

csatlakozom az elő hsz-hez
azta kQ va 566-os ból 1400mhz ....
nekem 600-as D0 sztepingesem van valahol a polcon...nagy becsben tartom :D

(#63) HalfDemon


HalfDemon
csendes tag

Csak tudnam, emiatt a cikk miatt miert kezdtem el azon gondolkodni, hogy "Lehet-e ugy ki-be vezetni a tap/vga/eger/billentyuzet vezeteket a 200l-es fagyasztoladaba, hogy nem karosodik"? :)

(#64) nandon


nandon
tag

Impozáns eredmény! Nem rossz egy 0.18-as cpu-tól! Ha emlékeim nem csalnak, a BH6 is remek tuninglap volt...! Ez is 1/1, ill. 1/2-t tud AGP/FSB osztásnál?

RISC86 Power

(#65) bacsis válasza nandon (#64) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

igen a soft menu-nek köszönhetően nem votl neki akadály a PCI visszaosztása csak a plafon a 150es FSB volt, illetve 100,103,112,124,133-as beállításokat ismert csak :U

(#66) neduddki válasza bacsis (#56) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

sot van egy sejtesem, hogy a bf6 be6-ii testverlapok voltak udma66 kivetellel

udv

neduddki

p.s. nezd csa mi thoz a guggol elso hejjen: bof

amugy van a dobozba puposkondis mind 2bul hakell vihecc belole:- )))

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#67) Tomate válasza Thome (#4) üzenetére


Tomate
veterán

Egy ilyen hsz. minden bacsis írásnál ott van... :D

(#68) Zolás


Zolás
addikt

Stabil Bacsis féle cucc pendriveal és kupakkal támogatva. Ez feledteti hogy nem speckó pasztát használtál :DDD
Amugy ha lekvárral nyomod és hagyod felmelegedni akkor se jön le róla? Hátha lejjebb megy a hőfok :DDD És annyira feltuningolod hogy világelső lehetsz és a Bacsis név ismert lesz a világ minden kockája számára :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#69) Zefír válasza Tomate (#67) üzenetére


Zefír
őstag

Ja énis ere gondoltam, cska nem akartam mondani. :DDD

(#70) Gulumaci válasza total90 (#44) üzenetére


Gulumaci
tag

Elnézést, ha sértő volt, amit írtam. Ezt csak tréfának szántam.
Egyszerűen csak arra akartam utalni, hogy ha nem lenne itt a Logout-n, akkor hiányolnánk a cikkeit. Semmilyen rosszmájúság nem volt bennem.

Teljes körű pc szervíz, igény szerint, Valóban olcsón. 0630-547-7126 Kispesten és Vecsésen ingyenes kiszállással!

(#71) Gulumaci válasza bacsis (#47) üzenetére


Gulumaci
tag

Bevallom én is kocka vagyok. Igaz én a gépeket néha jobban szeretem az embereknél (az okot hagyjuk), de az ismerőseim így kedvelnek. Ezt a megjegyzést én is sokszor megkaptam már valamilyen formában, de ez van. :)
Mindenesetre gratulálok még egyszer a cikkedhez és elnézést, ha sértő lettem volna. :R

Teljes körű pc szervíz, igény szerint, Valóban olcsón. 0630-547-7126 Kispesten és Vecsésen ingyenes kiszállással!

(#72) ZCoyote


ZCoyote
őstag

Ehhh, BE6-II, de jó kis alaplap volt az :)

Grat az eredményhez!!

neduddki: az enyémmel is a púposkondi kór végzett :(

[ Szerkesztve ]

Romani ite domum.

(#73) GreenGuy


GreenGuy
tag

:R

(#74) nightmare13


nightmare13
senior tag

Hát nekem csak egy Abit vh6-2 alaplapom van, bár azzal még nem próbáltam tuningolni, de tuti, hogy az a lap, minden pénzt megért anno. Kezelt másfél giga ramot, 1 gigás procit, 4x-es agp :) Aztán a tua-s cerkám alatt volt egy asus tusl-2, nah, azt már kevésbé bírtam :)
Ha valamelyik véletlenül kellenek, szólj csak bacsis koma :)
Szorítok, hogy meglegyen a világrekord otthoni, bacsisos hűtéssel!

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#75) madarasz92


madarasz92
őstag

Jó kis teszt!Ez a kitámasztós dolgok meg kegyetlenek! :D
Gratula!

(#76) Móci


Móci
addikt

Ez bizony ismét egy hatalmas teljesítmény, gratula! :R

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#77) Joe.36


Joe.36
addikt

Az E-5200 esem már 4.2 Ghz en stabilan fut :)

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#78) Silentfrog


Silentfrog
veterán

nekem is tettszett a" procipirito" teszt! :C

(#79) infectedmann


infectedmann
őstag

Valahogy éreztem a cím alapján, hogy a te kezed van benne.
Megint lenyűgöző munkát végeztél. Gratula :)

(#80) PHM


PHM
addikt

Gratulálok! :R
Szerintem glikol és víz keverékével próbáld, az jóval 0 fok alá hűthető.

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#81) PaJa1


PaJa1
őstag

Nekem a gumis pendrive kitámasztás tetszik nagyon!

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#82) benedekco


benedekco
addikt

:R
grat!

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

(#83) Cannabis7


Cannabis7
senior tag

azta baszki, sufni vízhűtéssel 2. helyre, ááá bacsis te egy állat vagy :Y :D

(#84) raskolnikoff


raskolnikoff
őstag

rip abit :(

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#85) krammerka


krammerka
őstag

Gratula :K :C

(#86) geza12


geza12
aktív tag

Hát igen a jó öreg ABIT alaplapokkal szépen oda lehetett durrantani a prociknak, ezt bizonyítja ez a remek cikk is :R
Kár ,hogy megszűnt az Abit régen jó ki lapokat gyártottak mind Intel és AMD alá. :O

Nagy gratula az Overclock-hoz, szépen kicsikartad :C :R

(#87) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Yeah, szerintem több üveggel, esetleg egy fazékba rakott sok-sok jéggel jobb eredmény is lett volna :)

Amúgy az elején a kijelentés, miszerint a tuningnak nincs értelme, úgy lenne jó, hogy az extrém tuningnak nincs sok értelme.
Azaz annak is van, csak haszna nincs sok - viszont annak, hogy kevesebb pénzből ugyanolyan teljesítményű gépet kihoz az ember, mint pl. egy drágább procival, na annak van.
Főleg a C2D -k óta, mert pl. nekem is annyi volt egy párszáz MHz tuning, hogy benyomkodtam az FSB-t 300-akárhányra. Ez meg nem egy nagy kunszt.

Mutogatni való hater díszpinty

(#88) hejesírásó


hejesírásó
senior tag

megnézném mi lett volna ha nagyobb víz buffered van, aminek a fala szigetelve van, és több jég van benne.

(#89) twollah


twollah
nagyúr

Notebook tuning mikor lesz?

(#90) frescho válasza hcl (#87) üzenetére


frescho
addikt

hcl: nem csak a c2d ota. Mindig volt 1-2 tuningra termett CPU es lap. Az Abitert kar, ok hoztak ki eloszor a BIOS-bol allithato FSB tuningot, ha jol emlekszem.

Celeron 300A, 166MMX, 5x86, 486DX33...

https://frescho.hu

(#91) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Zolás! Hát erre nem is gondoltam, hogy a teszt után mikor felmelegedett a blokk, akkor lenyalogatni róla.. hmmm :U igen ez jó ötlet.. ha újra nekivetem magam a tuningnak, akkor a feketeszeder lekvárt fogom tudni mégis használni, s így nyerni további 1-2fokot :R :DDD
Gulumaci Köszönöm tőled is az elismerő szavakat, s mondtam, nincs semmi gond ;)
hcligazad van, majd átjavítom extrém tuningra :R
hejesírásó! természetesen a hűtési teljesítmény növelésen szeretnék a késöbbiekben tovább javítani, lehet bepróbálom ezt a szigeteléses megoldást :R
twollah! már a Dell D630-as notim VGA kártyáját széné húztam, volt is róla cikk, de az eredmények/grafikonok törlődtek, jelenleg pótlásra vár, de remélem hamarosan annak az írásomnak a képeit is fogom tudni pótolni :R
frescho! pontosan, igazad van :R és még lehetne sorolni tovább a listát 366os celeron 566-os celeron, 1000-es tualatin celeron, 1,8as northwood magos p4, 631-es p4 pentium D805 Pentium Dual core e2140/60 stbstb :R

(#92) CS_D


CS_D
senior tag

Nagyon tetszett az írás, szívesen olvasnék még hasonló jellegű cikkeket! :)

Minden elismerésem, hogy ilyenekkel próbálkozol,és meg is osztod velünk az eredményeket! :R

(#93) krysee


krysee
csendes tag

szép kis eredmény :) nem gondoltam volna sose !

tetszik ez a fagyállós jegesvizes hüttésegység :D

(#94) hejesírásó válasza bacsis (#91) üzenetére


hejesírásó
senior tag

gratulálok az eredményhez nagyon szép!

(#95) PH-User


PH-User
addikt

Congratulations! :R

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#96) yolan


yolan
őstag

WR 2. :R

“A writer needs a pen, an artist needs a brush, but a filmmaker needs an army.” - Orson Welles

(#97) Takemoto


Takemoto
tag

Először is grat az elért eredményhez és csak így tovább! :C :R

Pár éve, amikor rendeztünk egy lan-partyt, akkor haver hozta a szegedi évfolyamtársait és az egyiknek vízhűtéses volt a gépe. Csak pislogtam, amikor összedobta a gépet, letett egy hűtőtáskát a gép mellé és elkezdte beüzemelni a rendszerét. Kinyitotta a hűtőtáskát feltöltötte hűvös csapvízzel beledobott 4 előre lehűtött jégakkut, levegőmentesítette a rendszert és indította a gépet...ja és másik 4 jégakkut bedobott a fagyóba.

Esetleg te is tudnád hasznosítani az ötletet :) :R

[ Szerkesztve ]

"Bringázás közben előbukkan belőlem az a lény, aki ebből a bolygóból lett; a vándor, aki este tiszta lélekkel pihenhet meg..."

(#98) Overlocker


Overlocker
veterán

Gratulálok! ;)

A bevezető nagyon jó lett!

(#99) - = Zk = - válasza Takemoto (#97) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ez de dúrva:C....
lehet énis csak kamilláztam volna, ha meglátom...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#100) DarthSun


DarthSun
nagyúr
LOGOUT blog

Gratulálok ! Dobogós lettél. :C A kitámasztás nekem is tetszett.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.