Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Ipse89 válasza DarthSun (#100) üzenetére


Ipse89
tag

Bocsi! Új hsz.-t akartam, Bacsisnak, csak rossz linkre böktem :B
Gratula, igen "elmebeteg" lett a teszt ;] gratula a dobogós helyezésért :C :R
IFA-hűtés mikor lesz? :U ;]

u.i. Készül a tesztem :P ;] :B

[ Szerkesztve ]

Lenovo E430C; Xiaomi 13 ; Bianchi campione del mondo 1974

(#102) fatal`


fatal`
titán

Gratula! :)

Aztán legközelebb vesd be a kézkrémet is egy ilyen tesztnél. :DDD

(#103) banderasz77


banderasz77
addikt

Grat. :R

(#104) Jagerszki


Jagerszki
csendes tag

Üdv! Szintén gratulálni szeretnék. Hogy mi az értelme a tuningolásnak: megmutatja mennyire gondolkodsz másként mint a többi ember! Szerintem egy ilyen tesztnél igenis az egyik legnagyobb teljesítmény a " mennyi Ft" . :C Esetleg hosszabb távú üzemeltetésnél szerintem szóba jöhet egy régi kiszuperált hűtő szekrény! ;] Ha a fagyasztójába teszed a flakont............. Látom nagyon vágod a témát. :R Esetleg tudnál ajánlani valami 775-s alaplapot amivel lehetne kísérletezni túlhajtás terén?

Aki kérdez, öt percig buta, ám aki nem kérdez, örök életre buta marad.

(#105) Ygg válasza bacsis (#61) üzenetére


Ygg
senior tag

:R

(#106) Foo


Foo
tag

gratula! :C :R

(#107) htmtimcsi


htmtimcsi
tag

Hol marad a 24órás stabilitási teszt.?

Szép és jó hogy kb 10percig nem fagyott szép a gép, de azért így nem tökéletes.

(#108) bacsis válasza htmtimcsi (#107) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

minek 24órás teszt? :F
az egésznek nem az volt a lényege hogy 24órán keresztül így menjen :N
a lényeg a magas órajel elérés volt, s az megtörtént ;)

(#109) Metalfan


Metalfan
senior tag

Grat a teszthez, szép móka lehetett! :)
Valami olyan tesztre lennék kívéncsi, ahol alapfeszen hajtanak ki egy procit mindenféle apró trükkel, pl mint itt az L2 késleltetése, stb... Bár az közel sem ilyen izgalmas, mert nincs meg a para, hogy bármikor hazavághatom a fél gépet :)

(#110) siti válasza bacsis (#108) üzenetére


siti
senior tag

azt is meg lehet majd ejteni télen, amikor lesz -20fok és nem kell a jeges flakonnal bajlódni csak ki kell vinni az egész gépet az udvarra.

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#111) denieBoy válasza afterburner_ (#50) üzenetére


denieBoy
tag

Annó volt nekem is PIII Celeron 533MHz -es procim egy BH6-os lapban. Emlékeim szerint minden nemű gond nélkül 900MHz fölött ment, sima léghűtéssel. Az első igazán látványosan tuningolható procik voltak ezek. Előtte meg PII 300A volt a sláger ami ment 450-en ugye. :)

:DDD

[ Szerkesztve ]

DaVe

(#112) 8nemesis8


8nemesis8
veterán

Gratulálok a cikkhez és főként az elér eredményhez.
Most van egy kis időm átböngészem a cikkeidet.Nem semmi szaki vagy te is.
Remélem sikerül majd valami PC újságnál írónak lenned, mert az íróvénád megvan hozzá :D

(#113) 8nemesis8 válasza siti (#110) üzenetére


8nemesis8
veterán

Végülis a meleg alaplapon a levegőben lévő víz lecsapódik és egyből ráz, meg zárlatos lenne.
Igen jó 5let lenne. :W ;]

[ Szerkesztve ]

(#114) NewRemn73


NewRemn73
csendes tag

Win XP operacios rendszert hasznaltal???

(#115) deathtania


deathtania
senior tag

hát igen. bacsis mindig hozza a szintet! grat! :Y

www.brczart.hu

(#116) zolee86


zolee86
tag

Heló!Egy Intel E7500 procit szeretnék huzni, memória kingmax ddr2 800, alaplap 800at támogat. Ha az fsb 290-re emelem a memória 438 mhzen megy(stabilan), ha emelni akarom az fsb a memóriát vissza kell vennem, igy 320as fsbén 412őn megy a memória.
Az lenne a kérdésem, hogy ha adnék plus feszt a memóriának,akkor huzhatnám az fsbét anélkül hogy visszaveszem a memóriát? vagy az alaplap által támogatott 800 mhz a max?

(#117) LaptopSystem

Sziasztok van nekem egy Toshiba laptopom van benne egy T9900 proci hogyan tudom tuningolni mert biosban nincs rá lehetöség valami progival lehet?

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#118) LaptopSystem válasza LaptopSystem (#117) üzenetére

ha tudtok és aki ért hozzá irjon nekem privit köszönöm! :R :R

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#119) LaptopSystem válasza LaptopSystem (#118) üzenetére

hallottam hogy van rá valami program de a nevét sem tudom sajnos :F

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#120) LaptopSystem válasza LaptopSystem (#119) üzenetére

senkitöl nem kaptam választ(

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#121) LaptopSystem

:F

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#122) sifu91


sifu91
aktív tag

Ez is komolyra sikeredett! :R

Ad astra per aspera.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.