Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#47) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Nyah már itt is vagyok! Rlnézést hogy eddig nem voltam gépközelben, és nem tudtam válaszolni :B akkor most többé kevésbé megpróbálok válaszolgatni!
Először is nagyon szépen köszönöm az elismerő szavakat mindenkinek :R
twollah! Hozzád szólnék először, s neked külön köszönöm a hsz-odat, hogy különösen nem találtál kivetnivalót a bemutatómban, és nem szóltál le semmimet :DDD
"sajnos" egyenlőre ennyi tellet a procitól, de igyekszem, hogy meglegyen az 1. hely is.. az a jó a tuning rekord döntögetésben hogy bármikor lehet újra próbálkozni "éleseben" s nem kell egy évet vagy egy újabb versenyre várni :)
finest! Lehet lesz a tesztemnek egy folytatása, ahol már a fagyállós hűtéssel kísérletezgettem, nem is akármilyen eredményeket értem el vele, további 5-6fokot tudtam nyerni vele, de nem csak ám úgy simán fagyálló, hanem raktam bele csapvizet is, így a felhevült fagyálló ami visszaérkezik a CPU-ról az üvegben található jég egyből visszahűti, s míg van jég az üvegben, addg tartja is a 0 fok alatti hőmérsékletet aránylag elég sokáig... de részletesebben majd a következő ilyen tesztembe fogok kitérni rá ;)
alvaro! Sajnos az aloeverás kézkrém kifogyott, a feketeszeder lekvár meg 0 fok alatt elég ocsmányul mutat és szinte eltávolíthatatlan, mert ráfagy vagy rátapad mittomén, és lenyalni nem tudom róla mert odatapad a nyelvem rá, szóval most kénytelen voltam OCZ féle ezüstpasztát használni :( :R
Oliverda régebben a dj-beat-ot használtam ugye az megszűnt, a ph!-s 2,5MB tárhely meg kb nekem 2 hét alatt megtelne :DDD :O így nagyon nem marad más :(((
katt777! Most is volt értelme a bemutatómnak, mert mint látod a többi logoutos társamnak tetszett, s nekem az a célom, hogy az írásaimmal tudjak kellems olvasni valót nyújtani a többieknek ;) :R
area_51! itt már 2,4V-on a jeges vízzel is 25-27fok volt a proci és ezért nem ment tovább, a fagyállós hűtést még sajnos nem tudtam rajta kipróbálni mert az alapalp elhalálozott, de amint lesz egy másik ilyen lapom, s úgy tűnik lesz hamarosan újra megpróbálom,s GARANTÁLTAN többet fogok kihozni a CPU-ból én úgy sejtem a fagyállós megoldással még 10% van a CPU-ba, a ram 180-as FSB-t még bír :K
Gulumaci Ezt már megkaptam párszor tőletek (tudom jó indulatból) hogy szerezzek egy csajt többet foglalkozzak vele stb :DDD s ahogy total90 társunk is megmondta, már feleségem és 2!!! gyerkőcöm is van! de ők így szeretnek s így fogadnak el engem, ahogy vagyok, s büszkék rám :B
whiz konkrét teszteket nem futtattam, és sajnos egyenlőre nem is áll módomban, mert a hűtés "ideje" ketyeg s a drága perceket míg van jég az üvegemben, nem akarom ilyenekre "elpocsékolni" :B de annyit elárulhatok, hogy a teljesítmény is egyenes arányossággal emelkedig, klasszisokkal gyorsaban pörög 1200fölött már a win, az ablakokat pillanatok alatt szórja míg 566on érezhetően lomhább :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.