Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Skynet258


Skynet258
veterán

És az én blogom is a források között van, megtisztelő, köszönöm! :R

Az irány szerintem jó, manapság a lényeg a személyre szabáson van. :K

https://geekpulse.hu

(#2) engusz


engusz
veterán

Nagyon jó ötlet az oldal! Az e-mail kliens és a mobil verzió szerintem nagyon jó ötlet. Mindenképpen érjék meg a publikus verziót. :K

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#3) j-cool válasza engusz (#2) üzenetére


j-cool
tag

Nemcsak ötlet az oldal, hiszen már működik és kipróbálható: http://www.hirlaz.hu

A e-mail kliens és a mobilverzió között egyenlőre az e-mail kliens van előrehaladottabb állapotban.

Hatékony, online, gyors autós szerviz program, ami ráadásul ügyfeleket hoz? ---> http://szerviz7.hu ugyanez elérhető általános célú (minden szerviznek megfelelő) átalakítható verzióban is, érdeklődni privátban.

(#4) engusz válasza j-cool (#3) üzenetére


engusz
veterán

Tudom, korábban már jártam rajta. Először azt hittem, hogy saját RSS csatornákból lehet újságot kreálni, de aztán jobban körbejártam a témát. :B

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#5) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Jóféle, a legjobbakat hozzá :K

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#6) ClioRS


ClioRS
őstag

Marha jó ötlet, és a kivitelezés is az, ajánlani fogom embereknek, és én is használni fogom :K

(#7) BloodRay


BloodRay
veterán

Nekem is tetszik, a végleges verzió igen jó lesz szerintem.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#8) malwy


malwy
senior tag

Nekem tetszik:)

(#9) Fecogame


Fecogame
veterán

Tetszik, már regisztráltam is. Eddig jó :K :R

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#10) veector


veector
senior tag

Nagyon jó ötlet és megvalósítás! :C
Viszont az az email kliens szerintem nem fontos. Ha el lehet tüntetni majd teljesen, akkor ok.

(#11) cudar07


cudar07
senior tag

már regisztráltam is :D
:R :R

(#12) sith7


sith7
nagyúr

érdekes elképzelés, kreatív embereknek :))

(#13) rep3at


rep3at
őstag

Nagyon pozitív hogy figyelembe veszitek a felhasználói igényket, az oldal szerintem óriási sikerre van ítélve, a levelezős szolgáltatások beültetése pedig már csak hab azon a bizonyos tortán. Gratulálok!

Amúgy a név nekem valahogy nagyon nem tetszik..

[ Szerkesztve ]

Forward thinking. كرر

(#14) orionstar


orionstar
csendes tag

Tetszik az ötlet! :)

Kissé emlékeztet az iGoogle-ra, de annál jobb. :)
Szerintem egy Youtube widget se lenne rossz, amivel a kedvenc csatornáimon megjelenő legfrissebb videókról informálódhatnék.

A legenerált kódot átnézve viszont jön a szívroham, inline css-javascript, néhány helyen táblázatok designolásra. Ez igencsak meglepett, pláne, hogy a css-t átnézve látom, hogy olyan dolgokra is figyeltek mint pl css-be ágyazott képek, hogy csökkentsétek a lekérésszámot. Több kép amit az oldal használna 404-es hibát dob olykor. Rá kéne nézni az iconv fgv hívásokra is. Van egy kisebb probléma a karakterkódolásokkal is (pl A Breakout Kings - 1Ă�02 előzetese).
Azonban a legnagyobb probléma szerintem a design, pontosabban a kezelőfelület, túl tömény, ez sokakat elriaszthat, egy UX designer-rel meg kéne nézetni, hogy miként lehetne optimalizálni.

A névválasztással szerintem nincs gond, a logó viszont emlékeztet talán az egyik régi internettós vagy korai index logóra?!

Sok sikert az oldalhoz, remélem nemzetközi téren is lehetőségetek lesz bizonyítani!

Update:
A facebook oldalatokon észrevettem az új designt jobb mint a mostani, de még ez is kicsit sűrű!?

[ Szerkesztve ]

"...szeretem ha a világ jó néha kell már egy emberi szó..."

(#15) villamos


villamos
őstag

Érdekes kezdeményezés, bár nem egy ilyen hírgyűjtő oldal van, de itt tetszetősnek tűnik, hogy valamilyen szinten testre szabható. Az is tetszetős, hogy hozzá lehet adni saját hírforrást is. Van valamilyen lista, hogy mely híroldalak vannak összegyűjtve?
Van arra valamilyen lehetőség, hogy egy adott oldalt letiltsunk? Ha például valakit nem igazán érdekelnek a szenzációhajhász bulvárlapok cikkei, akkor be tudja állítani, hogy a Blikkből ne legyenek cikkek a testre szabott oldalán?

[ Szerkesztve ]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#16) Gude


Gude
senior tag

Nagyon jó :K

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#17) #13260800


#13260800
törölt tag

Olyan 2001 környékén találkoztam a hirkereso.hu oldallal, megmondom őszintén szerintem egy hírportálnak valami olyasminek kell lennie. Ha újságot olvasok sem olvasok mindent élősszőr gyorsba átfutom a címeket, és ha valami megtetszik elolvasom. Így van ez a hirkereso.hu oldalon is.
A ti oldalatok borzasztó tömény, én nem vagyok róla meggyőződve, hogy kellenek a képek. Az oldal jobban néz ki, de amikor az ember híreket olvas inkább a szöveg érdekli (kivétel nagy mellű szőke macák vagy pl egy sajnálatos baleset). De, hogy egy Politikai cikknél teljesen érdektelen a politikus arcképe az is biztos.
Nekem jobban bejön a dobozos megoldás amit a hírkereső is csinál, a hírek pedig ömlesztve jönnek dobozokban. Gyorsan át lehet futni nem kell kattintgatni össze - vissza.
Szerintem radikálisan egyszerűsíteni kell, ebben a formában túlságosan sok. És jelen esetben a több kevesebb. Az biztos, hogy a mai világban ahova lehet nem regelek, és szerintem a userek is kerülik ezen opciókat, minél kevesebbet akarok klikkelni és seperc alatt az infóhoz jutni. Tudom sokat akar a szarka :D de ami bonyolultnak tűnik még ha igazából egyszerű is elüldözi a usereket.

(#18) villamos válasza #13260800 (#17) üzenetére


villamos
őstag

Szerintem az hogy regelni kell ahhoz hogy testre tudd szabni, nem nagy ár. Csinálsz magadnak egy kamu e-mail fiókot, Kovács Pisti névre, és kész. Bejelentkezés sem bonyolult, erre van kitalálva az automatikus bejelentkezés funkció. Pl a port.hu is így működik...
A hirkereső jó, ha a kommersz híroldalakat akarod olvasni. Be is csukhatod a dobozt, ha az adott oldal, vagy téma nem érdekel. Itt viszont hozzáadhatsz saját hírforrást. Viszont tényleg jó lenne, ha lenne egy olyan lehetőség, hogy bizonyos oldalak letilthatóak legyenek, nem kedvelem a stop.hu -t, és tele van vele az oldal...

[ Szerkesztve ]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#19) varydave


varydave
tag

Létezik már pár aggregátor oldal, túl sok újat én sajnos nem véltem benne felfedezni.

(#20) j-cool válasza villamos (#18) üzenetére


j-cool
tag

A hírösszetétel beállításához nálunk sem kell regelni, a saját hírforrás meg érthető, hogy miért van reghez kötve.

Az oldalon alapbeállítás az automatikusa bejelentkezés.

Kamu email címet nem csinálni hozzá, mert tényleg nem fogunk hírlevelet küldeni soha.

A hírforrás letiltását sokan mondtátok ezért az rapidban megcsináljuk, utána jön az oldal egyszerűsítése és az email kliens.

Köszönjük mindenkinek aki hozzászólt! :R

Hatékony, online, gyors autós szerviz program, ami ráadásul ügyfeleket hoz? ---> http://szerviz7.hu ugyanez elérhető általános célú (minden szerviznek megfelelő) átalakítható verzióban is, érdeklődni privátban.

(#21) #13260800 válasza villamos (#18) üzenetére


#13260800
törölt tag

az a baj, hogy sokan nem fognak regelni, így azok a funkciók amik reghez kötöttek egy sima hírolvasónak érdektelenek. Szerintem a bevezetők nem kellenek, bőségesen elég a cím is. Ezáltal nem kell kép sem, ha olyan a tartalom a tartalom mellet úgyis lesz kép. Esetleg még egy egy cikk hozzászólásai amik érdekesek számomra, én bele dobnák egy olyat, hogy az összes nálatok megjelent hírnél hol van a legtöbb hozzászólás. Mit tudom én TOP5 sport cikk hozzászólások alapján, TOP5 politikai hozzászólás alapján. Szeretem a hírek végén a kommenteket olvasgatni és ezzel sokan mások is így vannak.

Ezen kívül, ne legyen semmi felesleges giccs, a TV müsor a net korában már tök érdektelen meg ezer helyen lekérhető csak a helyet foglalja felül egy link, hogy TV müsor tök elég. Az időjárásnál szintúgy felesleges giccselni a kiírni az aktuális középértékeket részletes időjáráshoz link legyen.

fosbok ikon fejléc szerintem úgy összességében a jobb oldalon az az infó sáv kuka. A mai világban nem köll ennyi mankó az embereknek, teljesen haszontalan csak az értékes helyet viszi. Lehet nagyobb betűméret és olvashatóbb betűtípus, a lila megvakít. Elhiszem , hogy női hír de nem lehetne egy lágyabb színt alkalmazni? Amúgy nehezen értelmezhető, hogy mi női hír és mi nem. Főoldalon szerintem ez hülyeség, a bulvár általában nöi részleg de ha így akartok szelektálni legyen felül egy külön nöi blokk.

Nem tudom, nem az igazi. 22" monitorom van és mindig fullra nagyítom az oldalakat, a hirkeresot is és most a tiéteket is úgy nézem nem velük akkarlak titket összemérni, de szerintem gyorsabb infóhoz jutok a hírkeresőn, túlvariáljátok.

legtöbbször nem használom a kereső oldalak beépített keresőjét mert lassú, a jó öreg ctrl-f a legjobb :) hátránya, hogy sok infó kell hozzá, ezért nem mind1 mennyi hír van egy oldalon.

Na nem okoskodok nektek, annál is inkább mert foglalkozgatok weboldalakkal de hirtelen nem is tudom, hogy megtudnám-e csinálni azt a lapot amit eddig összehoztatok (persze idő kérdése ez is).

Én sok sikert kívánok nektek, és időnként megnézem majd :) a mostani formájában inkább maradok a hirkereso.hu mellet. De ezt ne vegyétek sértésnek csak azt szoktam meg és nagyon kényelmes a használata. Még ha keveset is tud az oldal. Nem nagyon kell több.

(#22) villamos válasza #13260800 (#21) üzenetére


villamos
őstag

És ezt most miért nekem? :U

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#23) #13260800 válasza villamos (#22) üzenetére


#13260800
törölt tag

bocs! azt hittem te is fejlesztő vagy :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.