Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  [Re:] Veszteségek az AMD-nél (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Benőke


Benőke
őstag

Na igen, de ennél roszab eredményt vártak. Szóval mindenképp javuló tendencia van :-)

(#2) qayxc


qayxc
csendes tag

Nagy beruházások voltak az AMD háza táján, idő kell amíg összeszedi magát! Na de aztán... reszkess Intel!

Nem én voltam, ott szalad!

(#3) ftc


ftc
nagyúr

Nem rosz teljesítmény.Jó a költség csökkentő program.
Ha kijön a Hammer talán nyereségesek is lesznek!

(#4) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

Csak ugye az a nagy kerdes, hogy a 64-bites platform mikor jon ki es az valojaban mijjen teljesitmenyre kepes!!!! Mert ha az nem az igazi akkor jovo ijjenkor mar egesszen mas hireket olvasunk!

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#5) ftc válasza neduddki (#4) üzenetére


ftc
nagyúr

Elméletileg szeptember.Opetron 22-én.Ha jól emlékszem Radeonnal 16 000 pontot kapott,de NVidiaval csak 8 000pontot

(#6) Versus válasza qayxc (#2) üzenetére


Versus
senior tag

....''Mondta az iraki tájékoztatási miniszter''......

Azt elfelejtetted hogy : ''AMD a Király!'' :))))

Premium Vintage

(#7) Sanyi.bácsi


Sanyi.bácsi
tag

Miért is kell reszketnie az Intelnek? Komolyan nem tudom, választ várnék.

Head and shoulders 2in1, Nivea haircare, Dove creamshoower, Blend-a-med Complet 4@7, 16 db. Nivea for men ohne alk; noname kád, vízcsap, fürdőszoba+200 nöl

(#8) Sanyi.bácsi válasza Versus (#6) üzenetére


Sanyi.bácsi
tag

:))

Head and shoulders 2in1, Nivea haircare, Dove creamshoower, Blend-a-med Complet 4@7, 16 db. Nivea for men ohne alk; noname kád, vízcsap, fürdőszoba+200 nöl

(#9) neduddki válasza ftc (#5) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Tudod en arra gondolok, amikor mar lehet is kapni es nem kell kulon megrendelni es hallgatni hetekig, hogy majd jovo heten....

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#10) ftc válasza neduddki (#9) üzenetére


ftc
nagyúr

Szerintem 22 már az OP megjelenik.Athlon 64?Volt már hogy szeptember.június,május....

(#11) marcee


marcee
addikt

Komolyan kezdem félteni az AMD-t. :()

\m/

(#12) marcee


marcee
addikt

Nem tudom, de én már egyáltalán nem várok olyan sokat az opteronoktól (bár szívem mélyéből kívánok sok sikert neki), attól félek, hogy pont a nagy várakozók fognak itt anyázni, hogy ''mi ez'', amikor az megjelenés utáni tesztek kijönnek. Viszont a Barton már itt van, és király. Van hozzá lap is. Csak meg tudnám őket támogatni egy vásárlással.

\m/

(#13) Egon válasza Versus (#6) üzenetére


Egon
nagyúr

Azt bírom nagyon, hogy nincs olyan _negatív_ AMD-s hír, amire egyesek ne reagálnának a ''király az AMD!'' tartalmú szöveggel, illetve szorosan ehhez kapcsolódóan: nincs olyan _pozitív_ Inteles hír, amire ne tudnák gyalázni az Intelt...:) Korrekt...:D

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#14) ftc válasza Egon (#13) üzenetére


ftc
nagyúr

Ez mindedjik fórumon így van!Csak tudnám mért?Semmi értelme:DD

(#15) Panther válasza ftc (#14) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Azért van így, mert az AMD a kisebb cég, és Mo.-n a sokan mindig a kisebbnek, az ''elesettnek és gyengének'' szurkolnak.

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#16) ftc válasza Panther (#15) üzenetére


ftc
nagyúr

SK-ban Intel a menő.Amd-bementem az üzletbe Tbred magossat kérni és néztek rám,hogy mit akarok.De Barton magos már van 30 000SK-180 000FT

(#17) Versus válasza Egon (#13) üzenetére


Versus
senior tag

Csak rettentően lankasztó hogy mindig van pár ilyen túlméretezett önkifejezési hajlammal rendelkező ember aki elriasztja a topictól az értelmes hozzászólásokat
Komolyan azt hinném hogy direkt azért csinálja hogy lejárassa a ''szekértábort'' ahová büszkén sorolja magát.Szerintem az ilyen falubolondja stílus nem passzol a PH imázsába.Szerencsére van itt olyan ember mindkét táborból (AMD v. Intel,ATI v. Nvidia) aki kimondottan képes normális hangnemben,szakmai szempontok szerint is megnyilvánulni.Lehet az ember elfogódott de ha nem tud semmit hozzátenni egy topichoz,vagy nem tudja titkolni hogy nála a nevelés csődött mondott akkor szerintem maradjon csendes olvasó!

Premium Vintage

(#18) fzr1000 válasza marcee (#11) üzenetére


fzr1000
tag

az ertekesitesbol 65% a proci, 31% a flashmem, ez utobbinak folyamatosan novekszik az ertekesitese, viszont meg nem tudom mondani, hogy melyik jovedelmezobb... amugy a kozvetlen koltsegek merteke 69%, ami szerintem nem rossz (az Intelnek tan 52% volt), viszont relative sok a kutatas-fejlesztes kb 200 milla... esetleg egy nagyon durva szamitassal lehetne talalgatni, hogy mekkora forgalom eseten lenne nullszaldos...

(#19) Andix válasza Versus (#17) üzenetére


Andix
csendes tag

Egyetértek. Nem értem mért van ez az istenítés. Nem akarok flamet de szvsz most az Intel és az ATI van lépéselőnyben az Nvidia meg az AMD próbál valamit alkotni. Pont attól félek, hogy az a várva várt 64es proci olyan égés lesz mint a GeforceFX.. Bár ne legyen igazam!

(#20) Cane


Cane
őstag

Azé ott még nem tartunk, hogy mindenki adjon be egy 20-ast, azt küldjük el az AMD-nek.

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#21) hungeek


hungeek
senior tag

lesz anyázás amikor kijön az Opteron...... mert nem lesz rá megfelelő szoftvertámogatás....
és én ettől rettegek...

ha csődbemegy az AMD akkor mindenki C3 procit fog venni majd a P4 helyett! ZSÍR :))

(#22) CharlieDrop


CharlieDrop
veterán

Hmm, csak pénztárcával bírjuk :)

A többivel szerintem nem lesz gond, 64 bites oprencerek már most is vannak :)

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#24) Fefefe


Fefefe
csendes tag

Az AMD tönkre fog menni, és akkor mindenki normális processzort vásárol...

(ez is egy vélemény (kellően suta), kéretik nem reagálni... Parci)

Állítsátok meg a Földet, ki akarok szállni!

(#25) Jaq


Jaq
tag

Gratulalok kisfiam... ugyes vagy...

(#26) Fefefe


Fefefe
csendes tag

Szeretem az Intelt!

Állítsátok meg a Földet, ki akarok szállni!

(#27) ftc válasza Fefefe (#24) üzenetére


ftc
nagyúr

Normális processzort?Mi lesz a versennyel.Ha nem lenne AMD szerinted itt tartanánk?Mennyi lenne egy Intel proci? 500 000FT (3Ghz)?

(#28) AND1 válasza Fefefe (#24) üzenetére


AND1
őstag

Gratulálok hozzá. Tiszteletben tartom. Én meg az AMD-t. De még sem irok ilyen hülyeségeket: ''Az AMD tönkre fog menni, és akkor mindenki normális processzort vásárol...'' szal gondolkozzál már mielött irsz valamit.
Peace|bye|all

Egy régi PH-s.

(#29) AND1 válasza ftc (#27) üzenetére


AND1
őstag

Igy van, teljesen egyetértek veled. Örüljön mindeki hogy van AMD. Nem kötelező szeretni, megvenni sem, de hálásak lehetnünk neki hogy van a piacon a nagy óriás mellett, hisz akkor nem lenne árverseny, nem lenne teljeseitmény küzdelem és lennnének olyanok akiknek meg nem lenne szgépe.
Csak ennyit akartam.
Bye|Peace|all

Egy régi PH-s.

(#30) AND1


AND1
őstag

Én meg nem hiszem el hogy este 8 után nem tudok rendesen begépelni egy hozzászólást. :O
Sorry...

Egy régi PH-s.

(#31) gericooper


gericooper
aktív tag

v.szeg nem fog csődbe menni az amd. (legalábbis remélem hogy a befektetők nem fogják hagyni) a rideg kapitalista pénzalapú gondolkodás mellett azért működik egyfajta szimpátia is befektetői oldalról. ha arról lenne szó hogy szart gyártanak és úgy lenne veszteséges , akkor gondolom megszüntetnék a cpu gyártást, de itt nyilván nem erről van szó. kell az ellenpólus az intel felé.

(#32) ftc válasza gericooper (#31) üzenetére


ftc
nagyúr

Csődbe nem mehet.És a csődüt az Intel sem akarhatja.Egyeduralkodó lenne.Aztán tudjátok mi van.

(#33) MLaca


MLaca
őstag

Annyi hazudozás után csak a csődöt kívánnám az AMD-nek, de nem teszem, mert nem akarok 100ezerért venni egy 1.8as p4-et :) Amúgy tuti, hogy nem fog csődbe menni, azaz nem hagyják, mert az Intelnek ugyan érdeke, hogy sok legyen a bevétele, de nem érdeke a monopól helyzet, mert sok pereskedésnek nézne ellenébe.

http://mlzphoto.hu/

(#34) Parci válasza gericooper (#31) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

Te, azért a szimpátia marha kevés, amikor 100 millió dollárokról van szó! :P
Viszont csődbe tuti, hogy nem megy, max padlózik, és valaki mélyen ár alatt vásárolja fel. Brandje azért keményen van a cégnek (ha nem is az Intelhez képest), meg iszonyú know-how-ja és IP-je is. Más kérdés, hogy folyamatosan keményen veszteségesek, amit a befektetők nem fognak örökké tolerálni.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#35) gesuz


gesuz
senior tag

AMD nélkül, hogy lenne ''kényszer'' ár csökkenés az Intelnél. Az tény, hogy az Intel proci jelenleg erősebb, de az ára az AMD-hez képest igen magas.Persze ez attól is függ mire használjuk.Pl.: DIVX-et nem tömörgetnék AMD-vel

Kötelemfakasztó - A könyvek legnagyobb hibája, hogy nincs bennük CTRL+F. ''Or do something that's never been done''

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  [Re:] Veszteségek az AMD-nél (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.