Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#26) GodHeart válasza Athos07 (#24) üzenetére


GodHeart
senior tag

na de gyerekek... én egyáltalán nem azért vennék, ha veszek ilyen telefont, mert jé itt villog ott villog, meg közben 60 irányban lehet csavarni, hanem azért mert ezeknek a telefonoknak a tudása messze magamögött hagyja a töbi modelt... és ezek tények akárhonnan is nézzük. Nekem egy telefon nem attól lesz jó, hogy a szolgáltató milyen giccses reklámot pakol rá, meg hogy mennyire kicsi... nálam az számít, hogy az igényeimet kielégítse.. amiket őszintén valjunk be nincsenek a csillagos égben.. nem akarom, hogy kávét főzzön, azt sem hogy cd-t lehessen vele másolni.. egyszerűen egy sok progamot tartalmazó oprendszert, egy gyors adatátvitellel plusz minőségi 2-3mpixeles kamerával, plusz digitális tv adás véetlével legyen felszerelve.. igen.. megnézzük marinéni mobiltelefonját ezek nagy igények. de a mai világban szerintem teljesen normálisak, és nagyban megkönnyítenék az életet. és persze sok-sok idegsejt nem pusztulna el, mert éppen lemaradtunk valamiről valami miatt. nekem ez a véleményem. lehet vitatkozni... lehet elfogadni.

mod: az igényeimre lehet negatívan reagálni. de valjuk be, szinte mindegyik gyártó csinált már olyan készüléket, amik egyesével az összes dolgot tudták.. csak ugye itt arról van szó, hogy ezt 1 készülék tudja! :)

[Szerkesztve]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.