Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Shim


Shim
őstag

testes...de csábító ;)

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#2) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Azt nem értem, miért erölteti a Nokia a csiki-csuki-tekerem-csavarom kivitelt??? :F
Mondhatnánk, h. kell a hely az optikának, de az N90 képe rosszabb, mint az N70-é... ;]

Samsung Galaxy A54

(#3) sbazsi


sbazsi
veterán

nagy, és otromba. nem tetszik. :(

(#4) musclemuseum


musclemuseum
aktív tag

jó nagy dög.

A 6260asom sem kicsi, de ez majdnem akkora mint a karom :)
hacsak nem egy kisnövésű fogja a telefont a képen

People always talk about the weather...

(#5) ^Bundi^ válasza musclemuseum (#4) üzenetére


^Bundi^
senior tag

sztem egyáltalán nem nagy ellenben félnék, hogy aza tekergetője ami tartja a kijelzőt 2 hétnél tovább nem bírná nálam :))

Nos Omnes Una Manet

(#6) Digital


Digital
addikt

Ugyanúgy meg fog bukni mint az N90 :( ,hacsak nem turbózzák fel az akku készenléti/beszélgetési idejét!

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#7) PEPE85


PEPE85
senior tag

Ha a N92 továbbfejlesztett változata, akkor ez is tudja fogni a digitális adásokat és akkor ilyen telcsi kell majd nekem(és GodHeart kollégának is). Hihetetlen, hogy a Nokia milyen gyorsasággal csinálja az új telefonokat, de addig míg a nép kezébe juthat a telefon 150-200k-s áron addig eltelik fél vagy akár egy év is. Lehetnének egy kicsit fogyasztó oriántáltabbak.

[Szerkesztve]

Watch 4k movies with Netflix :)

(#8) Digital válasza PEPE85 (#7) üzenetére


Digital
addikt

Az árcédulákat nem nekünk Magyaroknak rajzolják,kint a 100-200k huf (számold át euro-ba) nem számít sok pénznek :Y

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#9) Neck


Neck
veterán

Ezeket Yetiknek csinálják. Akinek van rá pénze nem a kamerát nézi benne, hanem a használhatóságot.

Ugyanolyan felesleges Yeti mint a 7800GT Dual Kari az ASUStól.

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#10) Athos07


Athos07
senior tag

Azért kell egy bizonyos méretű kijelző ahhoz, hogy értelme legyen rajta tévét nézni. Nem tudom mire menne az egyszeri nő, ha pl. a Samu i300 12cm2-es (ugyancsak QVGA) kijelzőjén kéne megnézni akár csak egy klippet... hát szóval alig lenne élvezeti értéke. És nagy kijelző, nagy test (nagy élvezet!)...:C

''I never ever wanna grow up / Old people make me wanna throw up.''

(#11) GodHeart válasza Digital (#6) üzenetére


GodHeart
senior tag

mé bukna meg az N90? Ne idegelj, napokon belül veszek egyet... :D

(#12) GodHeart válasza PEPE85 (#7) üzenetére


GodHeart
senior tag

jól beszél a kolléga ;] szemeim felcsillantak e hír láttán, és várva várom a készülék megérkezését! :D

(#13) Shim válasza GodHeart (#11) üzenetére


Shim
őstag

nem feltételes mód, már megbukott, olvass tesztet és szemezgess a fórumból Bővebben: link

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#14) GodHeart válasza Shim (#13) üzenetére


GodHeart
senior tag

hát szerintem isten.. rezgő mód 9500-ban sincs, szal hiányozni nem fog. N-Gage-t meg naponta töltöttem, szal ennél se lenne ez gond! Nekem nagyon tetszik! !

(#15) k. válasza GodHeart (#14) üzenetére


k.
őstag

Akkor meg mire vársz?Hát akkor neked ez a legjobb telefon:DD.

[Szerkesztve]

(#16) Athos07 válasza k. (#15) üzenetére


Athos07
senior tag

Ehh. Szerintem GH port arra vár, hogy megjelenjen.. semmi másra :DDD

''I never ever wanna grow up / Old people make me wanna throw up.''

(#17) GodHeart válasza Athos07 (#16) üzenetére


GodHeart
senior tag

tudod.. gondolkodtató a kérdés.. érdemes e most megvenni egy N90-et, amikor az N92 pár hónapon belül kijön.. na és mivan a már ''megjelent'' N95-ről!? Mert azt én sem csinálhatom meg, hogy mindegyikből veszek 1-et... Szal én ezen a problémán filózok.. persze sose legyen nagyobb gondom...

(#18) PEPE85 válasza GodHeart (#17) üzenetére


PEPE85
senior tag

Azt nem leírni a hírbe, hogy ez tudja a HSPDA nagy hiányosság(most olvastam). :) Ezek után már tuti, hogy nekem ilyen Nokia kell, ha egyáltalán forgalomba hozzák. 3 megapixel-es kamera, optikai zoom, HSDPA, digitális műsorok vétele, WLAN, mi kell még? GPS nincs benne az igaz, de Bluetooth-on gond nélkül menni fog. GodHeart, mikor veszünk már ilyet? :D

Watch 4k movies with Netflix :)

(#19) Athos07 válasza GodHeart (#17) üzenetére


Athos07
senior tag

Egy rövidebb leírás az N92-ről, és egy link az N92 tesztjéről. Dióhéjban, ami nekem fura volt: azon filozofálnak, hogy talán az N92-n még akar a Nokia variálni, mivel azt írják, nem olyan jól megépített, mint az N91-N90. Viszont azt hozzák ki, hogy biztos nem az N93/95 lesz az átdolgozott változat, mivel logikusan a Nokia egy új optikát, és nagyobb megapixelszámot egy teljesen különálló készülékben fog eladni. Azért nézz bele, érdekes lehet. :U

mod: a link lemaradt:Bővebben: link

[Szerkesztve]

''I never ever wanna grow up / Old people make me wanna throw up.''

(#20) GodHeart válasza PEPE85 (#18) üzenetére


GodHeart
senior tag

mikor megjelenik! :P :D Karácsonyra kérek egyet a Jézuskától! :P

(#21) PEPE85 válasza GodHeart (#20) üzenetére


PEPE85
senior tag

Ha szerzel kettő N95-öst még idén akkor megkapod tőlem karácsonyra az egyiket. :)

Watch 4k movies with Netflix :)

(#22) csiga997 válasza PEPE85 (#21) üzenetére


csiga997
őstag

Ne is álmodj erről. Az N95-öt még be se jelentette senki. Három ''kémfotó'' alapján meg nem érdemes messzemenő következtetéseket levonni. Jövő tavaszig az N92-t se lehet még majd kapni, a másikra ehhez képest min. nyár végéig-őszig várni kell.

Vegyél N90-et most, N95-öt pedig jövő karácsonykor! :D

(#23) Coyote2000


Coyote2000
őstag

iiiii, gyerekek en nagyon gusztustalannak es haszontalannak, egyszeruen giccsesnek tartom ezt a nyakatekeros dizajnt. Ennyire unatkoznak a tervezok? Szerintem siman bebukja a Nokia. Nem baj, csinalja csak, majd rajon.
N70 es 6680 vajon miert olyan sikeres? hat azert, mert kevesbe rendhagyo! Az uj 7xxx-es divattelefonokrol meg ne is beszeljunk, brutalisan gaaaaaz:(

(#24) Athos07 válasza Coyote2000 (#23) üzenetére


Athos07
senior tag

Azért nincs igazad. Észrevehető, hogy azok, akiknek sok (nagyon sok) pénze van kevésbé érzékeny az egyszerűbb formavilágra, sokkal inkább a ''nézzétek má, nekem olyan telóm van, hogy minden benne van'' életérzés dominál. És bárhogy is nézed, ez az N95 nagyon közel áll ehhez. Főleg, ha HSDPA-t is tudni fog, mert akkor aztán ereszd el a hajam...

''I never ever wanna grow up / Old people make me wanna throw up.''

(#25) PEPE85 válasza csiga997 (#22) üzenetére


PEPE85
senior tag

Tudom, hogy még N92-t is lehetetlen lenne idén szerezni, pont ezért írtam, hogy megkapja az egyiket tőlem ajándékba, ha szerez. Nemtudom valósak-e az infók, de ilyen tulajdonságokkal rendelkező telefon nekem mindenképpen kell. Ez már tényleg okostelefon lesz.

Watch 4k movies with Netflix :)

(#26) GodHeart válasza Athos07 (#24) üzenetére


GodHeart
senior tag

na de gyerekek... én egyáltalán nem azért vennék, ha veszek ilyen telefont, mert jé itt villog ott villog, meg közben 60 irányban lehet csavarni, hanem azért mert ezeknek a telefonoknak a tudása messze magamögött hagyja a töbi modelt... és ezek tények akárhonnan is nézzük. Nekem egy telefon nem attól lesz jó, hogy a szolgáltató milyen giccses reklámot pakol rá, meg hogy mennyire kicsi... nálam az számít, hogy az igényeimet kielégítse.. amiket őszintén valjunk be nincsenek a csillagos égben.. nem akarom, hogy kávét főzzön, azt sem hogy cd-t lehessen vele másolni.. egyszerűen egy sok progamot tartalmazó oprendszert, egy gyors adatátvitellel plusz minőségi 2-3mpixeles kamerával, plusz digitális tv adás véetlével legyen felszerelve.. igen.. megnézzük marinéni mobiltelefonját ezek nagy igények. de a mai világban szerintem teljesen normálisak, és nagyban megkönnyítenék az életet. és persze sok-sok idegsejt nem pusztulna el, mert éppen lemaradtunk valamiről valami miatt. nekem ez a véleményem. lehet vitatkozni... lehet elfogadni.

mod: az igényeimre lehet negatívan reagálni. de valjuk be, szinte mindegyik gyártó csinált már olyan készüléket, amik egyesével az összes dolgot tudták.. csak ugye itt arról van szó, hogy ezt 1 készülék tudja! :)

[Szerkesztve]

(#27) Athos07 válasza GodHeart (#26) üzenetére


Athos07
senior tag

Affene, ezt elnéztem: szóval nem rád gondoltam amikor a ''nagyon sok pénzűekről'' írtam, hanem a 18 évesről, aki az érettségire kap ilyet a kocsi mellé... mert sok ilyen van, szóval azok akarnak villogni, nem pedig egy tiszteletbeli mobiltesztelő :B Bocs, ha rosszul fejeztem ki magam.

''I never ever wanna grow up / Old people make me wanna throw up.''

(#28) GodHeart válasza Athos07 (#27) üzenetére


GodHeart
senior tag

én is 18 vagyok :D
de ha lesz is ilyenem, akkor is a tudása miatt azaz a lentebb leírt okok miatt venném meg. És persze saját keresetből nem apuci pénzéből... Ez iránt érdeklődök.. :)

[Szerkesztve]

(#29) Manitou válasza GodHeart (#28) üzenetére


Manitou
addikt

Tudod nem telefont kell venni hanem Mass20-at. Attól nősz nagyra. ;] :DDD

(#30) GodHeart válasza Manitou (#29) üzenetére


GodHeart
senior tag

ha beindul a honlapkészítő bizniszem, akkor veszek azt is! :D De egyenlőre üzlet kell :D

(#31) Manitou válasza GodHeart (#30) üzenetére


Manitou
addikt

:)) :R

(#32) ithomas válasza Manitou (#29) üzenetére


ithomas
őstag

Gyúrunk vazze???
Akkora ez a telcsi (mértre és súlyra)ha mindig magaddal hordod,hatásosabb mint a kreatin... ;]

Real eyes realize real lies!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.