Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) WN31RD


WN31RD
addikt

Ha itthon is ennyibe kerülne (áfástól :U), akkor elég jó ára lenne a cuccnak szerintem.

''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

(#2) dekoninck


dekoninck
aktív tag

Szép a dizájn! :R

(#3) rocket válasza WN31RD (#1) üzenetére


rocket
nagyúr

Ez sajnos kizart, hogy ennyibe keruljon nalunk brutto.

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#4) Sefter


Sefter
veterán

ennyiért veszel egy vinyót + külső házat.....

Psn ID: sefter_hun

(#5) erdoke válasza Sefter (#4) üzenetére


erdoke
titán

És a külön megvehető keretek közül melyik fogja passzívan elhűteni a 3 tányéros 7200 rpm-es vinyódat?

A legjobb aláírás a héten

(#6) Sefter válasza erdoke (#5) üzenetére


Sefter
veterán

passzívan nemtom, de abba legalább cserálhetem bármikor a vinyót garivesztés nélkül...

Psn ID: sefter_hun

(#7) liksoft válasza Sefter (#6) üzenetére


liksoft
nagyúr

JÓL értettem ??? Ha tudottan megfőzöd a winyót, tehát nem gyári feltételek szerint használod, akkor fogod, gari és kész ? Bravo. Ha sokan elkezdjük, akkor az egekbe fognak felszökni az árak. Szerintem jobb lenne vigyázni arra amink van. És akkor az adatvesztésre még nem is tértem ki. Más cuccát is így kezeled? (Ha nem erről van szó, nem szóltam!)

Egy kis vicc: Apuka kisfiával visszamegy az állatkereskedésbe, ahol előző nap vettek egy kisteknőst. - Kérem, ez a teknős hibás! Nézze meg, tiszta piros az alja. - Eladó nézi, majd szó nélkül kicseréli. - Tessék fiam. Ez már hibátlan. - Gyerek megfogja, leguggol, .... brröömmmm, brröömmmmm (autózik). :))

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#8) Sefter válasza liksoft (#7) üzenetére


Sefter
veterán

ROSSZUL érted!
Azt mondtam, ha ilyet veszel fix 160-300GB vinyóval veszed...egy ''üres'' külső házba pedig akkorát teszel amekkorát akarsz és akkor cseréled (nagyobbra/kisebbre) ha akarod. :)
Nem vagyok híve a direkt megsütésnek...

Psn ID: sefter_hun

(#9) liksoft válasza Sefter (#8) üzenetére


liksoft
nagyúr

Rögtön szeretnék elnézést kérni tőled !! :B Az igazság az, hogy nem egy ''ifjú titán'' viselkedik úgy ahogy írtam. Ők szokták meg, hogy mindent megkapnak, semmit nem kell letenni az asztalra, és ha valami nem úgy működik ahogy ŐK elképzelik, akkor csapkodnak, káromkodnak, (idősebb korban perelnek). :((( Engem az a viselkedés felháborít. Gondolom nem vagyok egyedül.
Mégegyszer BOCS !!

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#10) Sefter válasza liksoft (#9) üzenetére


Sefter
veterán

semmi gond, engem is bosszantanak az ilyenek, azon vagyok, hogy ezeket kiszűrjem, legalább a saját bizniszemben :D

Psn ID: sefter_hun

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.