Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) velizare


velizare
nagyúr

új év, új catalyst... :)

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#2) BenJoe


BenJoe
senior tag

Nem is tudtam!!:Y:C

╮(╯ل͜╰)╭ Now we're the ones who help to set the sun... ( ͡ _ ͡°)ノ ♫

(#3) faster válasza BenJoe (#2) üzenetére


faster
nagyúr

Szoktál értelmes hszeket is produkálni? Mert ennek semmi értelme nem volt, és ez nem az első.

[Szerkesztve]

(#4) kymco


kymco
veterán

Van ezeknek a megújuló drivereknek hatása a régebbi kártyák (9500/9700 nonpro/pro) működésére, vagy csak az újfajta kártyatulajdonosok profitálnak?
Magyarul:
Miért telepítsem ezt 9700-as tulajdonosként?

www.refujvaros.hu

(#5) faster válasza kymco (#4) üzenetére


faster
nagyúr

Bővebben: link

Nézd meg a ''Issues Resolved in CATALYST™ Display Driver Version 5.1'', aztán döntsd el, kell-e neked.

(#6) Gambit válasza faster (#3) üzenetére


Gambit
őstag

Örülök, hogy neked is feltűnt. VladimirR és én már figyeljük. Bővebben: link. És ez még senkinek sem tett jót! ;]

9800 pro-hoz van értelme felrakni?

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#7) puffneki


puffneki
tag

ez még mindig nem működik együtt a monitorom powersaving szolgáltatásaival.
és természetesen a longest journey alatt még mindig nem lehet bekapcsolni az anti-aliasingot.
nemtom minek reménykedek mindig...

(#8) funsir


funsir
csendes tag

Sziasztok, driveres kérdésem lenne.

Melyik beállítás érvényesül? Ha a driverben állítom be a simításokat, és a játékban nem állítok semmi AA+AF-et, vagy ha drivert békénhagyom, és a játékban állítom be a simításokat?

(#9) faster válasza funsir (#8) üzenetére


faster
nagyúr

Programfüggő.

(#10) BenJoe válasza faster (#3) üzenetére


BenJoe
senior tag

Igaz... Gambit is szólt. Rendben. Csak a lista... Meg hogy Én vagyok az első hozzászóló!:DDD Visszafogom magam... Legalább a smiley-k megoldva.;)


Amúgy, 4.10-re van értelme?:F szvsz semmi gyorsulás nem lesz... :(

[Szerkesztve]

╮(╯ل͜╰)╭ Now we're the ones who help to set the sun... ( ͡ _ ͡°)ノ ♫

(#11) Lord Zero


Lord Zero
addikt

hadd gonoszkodjak már én is
Bővebben: link
minek kellett még egy?

nem, mindegy

(#12) faster válasza Lord Zero (#11) üzenetére


faster
nagyúr

Ez a cikkhez nyílt, sajnos nem lehet, vagy nem szoktak cikkhez hozzárendelni már meglévő topikot.

(#13) Lord Zero válasza faster (#12) üzenetére


Lord Zero
addikt

nincs gond, én kibírom, nem én vagyok allergiás a duplatopicokra :D
csak jeleztem itt (is)
písz

nem, mindegy

(#14) Neck válasza Lord Zero (#11) üzenetére


Neck
veterán

Azért, mert ők szemfülesebbek voltak.Már tegnaptól volt 5.1
Ma meg RE:Hír topic.
Ennek má mind1 :D

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#15) szucsi válasza funsir (#8) üzenetére


szucsi
őstag

izé...nem akarok furcsát kérdezni, de tudatosan választottad a :Y ''fanszőr'':Y nicket? most még újonc vagy, nem késő cserélni... :DDD

de esetleg tudok még javasolni egyet-kettőt:

peenasir
fuss-sir
hone-ally-sir
shag-sir

:Y

(#16) iwu


iwu
addikt

vak wagyok, wagy nincs benne a duál megjelenítés?

Üdw!

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#17) polika válasza kymco (#4) üzenetére


polika
senior tag

nincs igazából, sőt lehet még árt is mert ezekben az újabb játékokra próbálják kihegyezni a drivert....én régen láttam már olyan changelogot ami érintette az én radeon 7200-amat, és ezeket az új játékokat amikre ezek az új driverek optimalizálnak úgyse tudom használni rajtuk szal kb 10 erzióval le vagyok maradva de mégis minden megy szépen amit a gépem bír

(#18) Neck válasza polika (#17) üzenetére


Neck
veterán

Még mindig jobb, mint a ForceWare, mert az már az FXeket se támogatja... Pedig nem volt régen...
Így könnyebb drivert írni, hogy csak a 6X00 szériához kell. Az Ati supportol még egy csomó karit.
Egyébként jó lett ez az 5.1

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#19) Torry


Torry
addikt

Control Centereset használjátok?

(#20) faster válasza Neck (#18) üzenetére


faster
nagyúr

Még mindig jobb, mint a ForceWare, mert az már az FXeket se támogatja...
hogyhogy nem támogatja? Még a TNT kártyákhoz is ez a driverpakk való.

(#21) BenJoe válasza BenJoe (#10) üzenetére


BenJoe
senior tag

UP! a kérdésnek! Amúgy, 4.10-re rátenni van értelme? szvsz semmi gyorsulás nem lesz... :F:(

╮(╯ل͜╰)╭ Now we're the ones who help to set the sun... ( ͡ _ ͡°)ノ ♫

(#22) rocket válasza BenJoe (#21) üzenetére


rocket
nagyúr

Probald ki es megtudod, de a 4.10-re ne rakd ra, elotte uninstallald az elozot :)

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#23) nap


nap
addikt

Idovel ebbol is lesz omega... ;)

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#24) Neck válasza faster (#20) üzenetére


Neck
veterán

Ez eléggé köztudott. Igen, menni megy vele. Csak teljesítményben nem optimalizálnak a GPUra. Magyarul ha felraksz egy újat szarabbul megy mint a régi. Énis jelenleg a legjobb FX drvert vadászom, úgy tűnik az 56.72 a leggyorsabb.
Mod: Offtopic

[Szerkesztve]

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#25) Neck


Neck
veterán

Kicsit átnyálaztam a dolgot. Egész jó a cucc, az újabb játékokban van egy kis gyorsulás. olyan 2-5%
HL2 alatt meg egészen jól gyorsul :D
Jóez :D

Meg kijött belőle a TechConnect féle. Durván két nap alatt. Nekem azaz érzésem h hamarabb megkapják ezek a cuccost, mint mi:

Bővebben: link

Itt a TCs, de a legújabb Control Panelt töltsétek le hozzá, mert az egy szar régi, amit a
TCshez adnak. A legújabb 5.1hez való CP-vel műxik frankón:

Bővebben: link

Tesztek az 5.1ről:
Bővebben: link
Bővebben: link

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.