Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  [Re:] Közeleg a gigászok kora (téma lezárva)

Hozzászólások

(#16) MuzX válasza Digital (#12) üzenetére


MuzX
tag

Csak épp az a baj, hogy az ADSL-nél a fájlcsere szívás, mert hiába tudék én gyorsan letölteni, ha a cserepartner meg negyedannyival tudja leszívni az én gépemről, ő se fog nekem nagyobb sávszélességet adni, legalábbis én ezt tapasztalaom.
Nekem 2x80 Gb van benne, és csak azért van tele, mert van több tucat filmem, amik csak a cserealap miatt vannak fenn. Egyszer megnéztem (vagy még meg se néztem), de lehet, hogy többször nem fogom, csak éppen ha nincs kisharelve elég keresett anyag, én se kapom meg könnyen, amit keresek...

Az egész informatikával az a bajom, hogy a teljesítmény és a tárkapacitás brutális ütemben növekszik, de ehhez képest nem, vagy alig-alig javul a megbízhatóság (hogy az átláthatóságról ne is beszéljünk - ha van egy szokatlan hibajelenség, az életben meg nem mondja senki BIZTOSAN mi is az oka, és hogyan lehet tutira kiküszöbölni Csak próbálkozni, spekulálni lehet, aztán vagy bejön, vagy nem, akkor meg tovább próbálkozni, és így tovább. Micsoda abszurd dolog, hogy ilyen könnyen elfogadjuk, ha egy műszaki rendszer nem működik, vagy nem úgy, ahogy kéne...)
Hogyan csinálunk majd biztonsági mentést 400 G-ról és mennyi ideig tart ez?

''Több dolgok vannak földön és egen, Horatio, mintsem bölcselmetek álmodni képes.'' © Shakespeare

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  [Re:] Közeleg a gigászok kora (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.