Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sebela


sebela
aktív tag

Ez mind szép és jó

CSAK HOZZÁK MÁR KI AZ ATHLON 64-ET, HOGY LÁSSUK VAN-E MÉG REMÉNY

Egyébként sztem az Opteronokból lehet majd vmit következtetni a 64-re (vagy nem?)

Ha követnélek egészen hazáig, megtartanál?

(#2) qayxc


qayxc
csendes tag

Érdekes, hogy az Intel, a Sun (és még ki tudja ki) is hadakozik az AMD-vel! Na mi van, be vannak sza.va? Az AMD mikor kötekedik bárkivel is? Egyszerűen végzi a dolgát! AMD a király! :-)

Nem én voltam, ott szalad!

(#3) Xmas


Xmas
tag

Ó, attól nem kell félni, ha a szóvivő és az igazgató homlok egyenest ellentmond egymásnak. Mifelénk sem tudja az igazgató, hogy mi van, de még az iroda vezető sem. Pedig kb. 1 millió ember fizetéséért felelnek... :))

(#4) xuldar válasza qayxc (#2) üzenetére


xuldar
őstag

Hidd el, fordított helyzetben az AMD is hadakozna a Sun-nal és az Intellel. A legnagyobb mindig megpróbálja kiszorítani a kisebbeket a piacról. Mindenki a profitra hajt...

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#5) nap


nap
addikt

Tervezhetik, hogy majd egyszer piacra dobjak, ami nem zarja ki, hogy meg ra se neztek.:)
Vegulis, en is tervezem egy 9700-as kartya vasarlasat (majd, ha lemegy az also kategoriaba :) ), de latni, meg nem lattam egyet sem.

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#6) Adi


Adi
senior tag

Olvassátok el hozzá azt is, hogy a Sun hogyan sz*rt az OpenBSD fejlesztőire... :(((

ldm start-reconf primary

(#7) Male válasza qayxc (#2) üzenetére


Male
nagyúr

Mert az AMD nincsen abban a helyzetben, hogy kötekedjen.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.