Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) KIP


KIP
csendes tag

Kicsit sárkányos a feelingje, deazér nem néz ki olyan rosszul:D

(#2) qayxc


qayxc
csendes tag

Hát ez klassz, de nekem fontosabb a belbecs!!! :-)

Nem én voltam, ott szalad!

(#3) gergoke

''már minden, magára valamit is adó PC-gyártó kínálatában megtalálhatóak voltak a házablakok és világítótestek''
imho minden magára valamit is adó PC tulajdonos irtózik ezektől a haszontalan kütyüktől és nem hogy nem használja őket, de nagyon nagy távolságot is tart tőlük... :DDD

(#4) Bally


Bally
senior tag

Szép-szép, de ezekben a ''gyárilag-moddolt'' cuccokból már hiányzik a modder-feeling sztem....

http://www.illatosut.hu/ - 14 nap az élet? | http://www.pwned.nl/ - cheater?

(#5) Mixa


Mixa
tag

Hát igen, nem rossz, nem is szidni akarom, De nekem egy sz.gép házért már a 30e sok. Nos anyagiakban ezek pedig messze túlszárnyalják.

Lényeg, hogy szerintem a moddolás meg maguk a moddolt házak addig érdekesek, amíg egyediek.

Képzeljétek csak el, hogy egy utcában csupa kipolák áll. Nektek meg egy kombi trabantotok van.

:O) kicsit buta a példa, de most őszintén...

Vita nincs valóban szép a ház, minőségi.

Nekem azonban mégis a szívemhez nőtt a szabvány nélküli BT763...

MSI KT3ultra, 1700XP (Palo), 512MB DDR333 Winbond, 30GB AS Quantum, Abit Ti4200 64MB, 50 Asus cdrom, s egyebek...

(#6) Agyzuzo


Agyzuzo
addikt

Ez a szexi lila ház kiknek készült, melegeknek??? Mert a nőket és a hetero beállítottságú egyéneket nem hozza lázba, az tuti... :)

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#7) leontm


leontm
tag

ha azt nézzük ahol ezek a dolgok kezdenek teret nyerni maguknak, ott az átlagkereset pl ötszöröse. ergo egy 30k-s ház annyi mint nálunk 6k. annyiért énis vennék ilyen gépházcsodákat...
szal addig turhatják az orrom alá ezeket, egészséges lemondással állok a dologhoz..

(#8) DoubleD


DoubleD
aktív tag

Ööö...

Kicsit lila.

Új gép vásárlása esetén nekem nem ér meg súlyos 10K-kat a forma (kivétel az almák. Azok szépek, ÉS jók :DDD), de lassan a PC házak (monitorok stb) nagytöbbsége is kiléphetne az unalmas mályva szín mögül. Vakolt falnak sárga, szobadísznek fehér.
Nem feltétlen arra gondolok, hogy mobil előlapot csináljanak a számítógépházból, de ugyanannyi anyagból normális forma (esetleg szín) is kitelne.
(apropó forma. Emléxik valaki arra a k*kakóla reklámra a kocka tojással meg a háromszög alakú dinnyével? :DDD)
HC gamerek választhatnának kedvenc játékuk szellemében házat. (Fifások lasztit, kvékesek Q ablakosat az oldalán - kitörhető rovátákkal, hogy ne avuljon a ház az új részek megjelenésekor, CS-osok meg mondjuk egy bazi nagy gázmaszkot. Riszpekt Agyzúzó. Tudod, hogy csak viccelek :D)

Isten halott. - Nietzsche ---------------------------- Nietzsche halott. - Isten (Graffiti)

(#9) nap válasza Agyzuzo (#6) üzenetére


nap
addikt

Gyere le egyszer videkre, es csodald meg az utobbi ot evben epult hazak (nem szamitogep, hanem lako) szinvalasztekat! Meg fogod latni ez a szamitogephaz visszafogott, mersekelt, akar meg izlesesnek is nevezheto! :))
vagy inkabb :(

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#10) Genialis


Genialis
aktív tag

Szép, szép hogy terjed a csicsamicsa, csak az a baj, hogy hamarosan nem lehet majd normális kasznit kapni, csak ilyen borzalmakat háromszoros áron. Ugyan az a tendencia figyelhető meg, mint a billentyűzetek terén: normális, hasznáható kiosztású billentyűzetet nem lehet kapni, de olyat amin még a mosógép felprogramozása megtalálható olyan húszfélét.

Lassan tényleg az lesz a feltűnő, ha valakinek sima fehér, téglatest alakú számítógépháza van, mondjuk csak egy power meg egy hdd leddel...

in4m8ion 1ts 2 B 3

(#11) Satan-Claus válasza DoubleD (#8) üzenetére


Satan-Claus
senior tag

OFF
Mályva? Az nem pont valami kékes-lilás színárnyalat? Lehet, hogy én tudom rosszul, de a házak (és az egyéb részegységek többsége) bézs színű. Vagy az ua.?
ON

A ház egyébként nekem tetszik. Akkor most meleg vagyok? :))

''Ha ideges vagy ragadj fejszét, attól megy a gonosz fej szét!''

(#12) Celtic válasza KIP (#1) üzenetére


Celtic
tag

Persze, hogy sárkányos, hiszen Chieftec Dragon az alapja.
Egyre több a Chifi OEM.

Celtic [L.I.P.] - voltam házigazda, vagyok tag

(#13) Tchoepi válasza Agyzuzo (#6) üzenetére


Tchoepi
tag

Már bocsánat, de azért nem kéne ilyen sarkos véleményt mondani. Mint tudjuk izlések és pofonok... Én heteronak tartom magam (és hímnek is, bár ezt nem kötötted ki) mégis baromira tetszik. És még izlésficamosnak sem neveztek eddig. Lehet, hogy a hiba esetleg mégis a Te készülékedben van? Vagy csak savanyú a szőlő?

A vélemény olyan, mint a segglyuk; mindenkinek van, és senki sem kiváncsi a másikéra.

(#14) atus válasza Agyzuzo (#6) üzenetére


atus
senior tag

A saját házamnak hómméd gyöngyházlila fényezése van, mégsem vagyok meleg. Fura mi? :t

Ez bebizponyított tény, még a TV-ben is bemutatták! - by klepto

(#15) marcee válasza atus (#14) üzenetére


marcee
addikt

Azt Agyzúzó sem mondta, hogy az illető tudatában van a helyzetnek! :D
(bocs!)

Szerintem a modolásnak addig van értelme amíg magának csinálja az ember.

\m/

(#16) atus válasza marcee (#15) üzenetére


atus
senior tag

Háááát, szerintem tudatában vagyok a helyzetnek. Mindjárt szólok barátnőmnek, hogy regisztráljon és számoljon be ezirányú tapasztalatairól... ;] Nööemám!
A moddolásnak meg tényleg addig van értelme amí magad csinálod, mert maga a 'mod', mint kockafejű ige, a gyári állapoton változtatást jelenti. A ''pre-modded'' kifejezés éppen ezért oximoron. Ennek ellenére nagy piaca van, mert az emberek lusták, és nem használják a fantáziájukat. (Vigyázat! Erős általánosítás!)

Ez bebizponyított tény, még a TV-ben is bemutatták! - by klepto

(#17) andorpapa válasza atus (#16) üzenetére


andorpapa
őstag

Bizony, Atus háza szép is, meg barátnője is van, a barátnője pedig nő, tehát tutira nem gay. Csak megerősíteni tudom a modder szavait. A gyárilag moddolt cucc nem is mod, hanem adott dizájnra alapozott termék. Szerencsére (ahogy azt a fórumon mostanában szép számban feltűnő modok is mutatják) vannak még jópáran, akik alkotni sem lusták, és tudják, melyik végén kell fogni a fúrógépet...

COOLNESS! - somebody ssssstop me!

(#18) _George válasza KIP (#1) üzenetére


_George
senior tag

Szerintem sokkal nagyobb öröm és büszkeség egy ilyet házilag ''festegetni''!

Az alkohol nem válasz, de legalább elfelejted a kérdést...

(#19) Shim válasza _George (#18) üzenetére


Shim
őstag

Mondjuk azt megnézném, ha csinálnál egy ilyet mint a képen, önerőből...

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.