Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  [Re:] ATi Radeon2 első információk! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) simi


simi
csendes tag

"Hihetetlen magabiztossággal jelentették ki tavaly egy sajtótájékoztatón, hogy akkor vennék meg az ATi-t, amikor akarják, de nem akarják. Nos, reméljük a helyzet azóta változott..."

ne fessd az ordogot a falra ..

"Any PC built after 1985 has the storage capacity to house an evil spirit." - Jim Peasboro atya, Savannah, GA, USA

(#2) Parci válasza simi (#1) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

Én csak reménykedem... az ATi kártyák elég fincsik...

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#3) LordX


LordX
veterán

Most mire is gondoltál?
Az nVidiának meg kellene vennie az Atit?
Nem érdemelsz ezért egy kis verést? :DD

(#4) guest


guest
veterán

Szerintem itt is nagyot fog nyomni a latban a Radeon2 ara. Mert ugyebar lehet akarmilyen jo a kartya, de ha a Geforce3-hoz hasonlo ara lesz, akkor finoman szolva nehez lesz sokat eladni belole.
Azt, hogy az Ati eladna magat az nVidia-nak, azt meg nem hiszem. (nem olyan kis hal az Ati...) :)

prohardver vendég

(#5) Szasza


Szasza
tag

Ja, ki tudja, talán ha így folytatják és normális áron is adják, valamint a driverekkel sem lesz probléma, akkor fordítva is megtörténhet (az Ati veszi meg az Nvidiát):DDD
Üdv:

(#6) zolee


zolee
csendes tag

Hmm. Nem is toom, ha 100 bruttó alá meg a kártya, megveszem :D

"Dobjátok a padlóla le! De nagyon dulván!" - Blájen élete

(#7) simi


simi
csendes tag

hja... 100 alatt...

tudod en most is igy jartam majdnem. akartam venni egy karit mert a regi mar elegge ego volt a 8 mega ramjaval. na mondom hajra, a jo cuccert fizetek. aztan mikor ott alltam a boltban, hirtelen belemnyilallott hogy anyos ez megiscsak 60e forintba kerul amit a kezemben tartok... es egy ev mulva ugyanigy itt allok a boltban es a regi karesz helyere vadaszok valamit --- HA beszallok ebbe a kis mokuskerekbe.

igy aztan megvettem a legolcsobb dx7 kompatibilis cuccot 25-ert es egy evig jol elleszek vele. mivel ugysincsenek most uj jatekaim, a regiket (nfs4, rune, q3) tokre elvezem, megy jol minden. mondjuk most sajnalom hogy nem birtam meg varni, mert ahogy megvettem (na jooo, egy gf2 mx-rol van szo, mea culpa, kovezzetek meg :D ) kezdett jonnia radeon LE, csak akkor mar megvolt ez.. :(

ha majd elegge folyik a nyalam az uj kartya utan akkor megsem egy rakas penzt dobok ki ujra ...

persze igy mondhatjatok hogy allandoan lama geppel nyomulok, mert mindig a legolcsobbat teszem bele es sosem tudok tutkora allitani egy jatekot ha idonkent ramjon a nyomulhatnek... :(

"Any PC built after 1985 has the storage capacity to house an evil spirit." - Jim Peasboro atya, Savannah, GA, USA

(#8) Adi


Adi
senior tag

Mikor lesz ehhez Linux+X driver? :) Én konzervatívan addig is maradok a Matroxomnál. :D

ldm start-reconf primary

(#9) simi válasza Adi (#8) üzenetére


simi
csendes tag

ja, a linux tamogatottsag egy kulon musor, az nVidia-hoz nagyon jo pl. A radeonhoz is van radeon.o modul mostmar, lattam, bar nem tudom mit is tud tenyleg. Jo lenne ha valaki reflektalna de mar *mas* forumon sem irt senki rola... szoval nemtom.. :)

" In a world without walls and fences why would you need Windows and Gates?" >>> jaja, in _a_ world... :D

"Any PC built after 1985 has the storage capacity to house an evil spirit." - Jim Peasboro atya, Savannah, GA, USA

(#10) Parci válasza simi (#7) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

Simi, imho teljesen jól csinálod... a trükk az, hogy nem a legújabb csodát kell feltenni, hanem a tavalyi játékot - az ugyanis tökéletesen megy majd a Radeon LE-n is (azt az MX-et gyorsan tüntesd el, mielőtt észreveszi valaki :).

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#11) nap


nap
addikt

Hehe, micsoda elfeledett gyongyszemre bukkantam. :D

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#12) bdav válasza nap (#11) üzenetére


bdav
őstag

:) (itt amugy mxröl vagy mx200/400 rol volt szo?)

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#13) $JD$


$JD$
csendes tag

Jaja ez a hír engem is megtévesztett! Mondjuk ez felvet egy érdekes problémát, vajon mernek-e 5 számjegyet biggyeszteni a kártyák neve végére? Tartok tőle, hogy nem - egy tengeren túli átlagembernek 5 számjegyet már komoly probléma megjegyezni :DD

Abit KV8-Max3, Athlon 64 3000+, 2x512 Corsair TwinX-466, Club3D R9700, Enermax 460W, Thermaltake Xaser III (Al-series)

(#14) bdav válasza $JD$ (#13) üzenetére


bdav
őstag

szerintem nem. lesz majd radir xp mondjuk.

de ha mégis, akkor eccerübb lenne igy kiirni: radeon 10^15 + 500 :))

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#15) faster


faster
nagyúr

Basszus! Azt hittem R420-ról info. Iszonyú lendülettel klikkeltem erre a topicra. :)

(#16) hungeek


hungeek
senior tag

sőt akár hexában is adhatnának nekik ''számot'': Radeon 1A9F :))

(#17) bdav válasza hungeek (#16) üzenetére


bdav
őstag

:)

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#18) MUŁĐER


MUŁĐER
addikt

Nosztalgiázzunk.Azok a régi szép idők.Semmi softmod,omegadriver,csaló driverek,minden szép és egyszerű volt...

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

(#19) kamikaze boci válasza faster (#15) üzenetére


kamikaze boci
őstag

Én is eldobtam kaszát-kapát....

egyéb állatfajták

(#20) anaqer válasza MUŁĐER (#18) üzenetére


anaqer
veterán

Mánmost eztet én nemérccsem.
Mondhatnám : ''És ezt így hogy?'' :F
Mi a bajod a softmoddal? Inkább forrasztgatnál...?

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#21) HiperG


HiperG
addikt

Ennyire únyjátok magatokat? :DDD

(#22) MUŁĐER válasza anaqer (#20) üzenetére


MUŁĐER
addikt

Ja,nem,csak mondom hogy nem volt ilyesmi.Semmi bajom vele.De a csaló driverekkel annál inkább.:((De ez már lerágott csont,és nem akarok egy flamewar-t kirobbantani.

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

(#23) bdav válasza HiperG (#21) üzenetére


bdav
őstag

inkább ez mint a komplexus-féle topik :) (vagy inkább :()

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#24) HiperG válasza bdav (#23) üzenetére


HiperG
addikt

Felőlem :)

(#25) faster válasza HiperG (#24) üzenetére


faster
nagyúr

Tán csak nem Nvidia fan lettél? :))

(#26) bdav válasza HiperG (#24) üzenetére


bdav
őstag

apropo láttátok, amint amazt milyen egyszerre zárta a két moderátor (Den & Kalandor) tök poen :)

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#27) faster válasza bdav (#26) üzenetére


faster
nagyúr

Pedig több, mint másfél órája ment már a topic, moderátor meg sehol! :)

(#28) anaqer válasza bdav (#23) üzenetére


anaqer
veterán

Az már zárolva is lett...pedig éppen akartam írni, hogy ''A PH! vajon mííí...?'' :)

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#29) bdav válasza faster (#27) üzenetére


bdav
őstag

most jöttek fel :) de lehet h. csak szimplán összebeszéltek :) amugy ha igy folytatjuk sztem ennek a topiknak is a zárás lesz a sorsa hamarosan :)

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  [Re:] ATi Radeon2 első információk! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.