Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9) Anaren91


Anaren91
senior tag

XIM4

Tudomásom szerint ez adja a legjobb PC egér érzetet, de persze ez se 100% ba olyan mint PC-n, mert konkrétan a controller joyait szimulálja. Single játékokhoz ha nem tudsz hozzá szokni teljesen jó, de multiba utálni fognak ha "csalsz" vele. De amúgy én is nagy ős PC-s voltam, aztán úgy alakult, hogy el kellett adnom a gépem. Vettem először egy x360-at, és kb egy hét volt megszokni a controllert... Utána jött a ps4 Pro, és bevallom 2 év alatt annyira hozzászoktam a controllerhez, hogy amikor gépet vettem, és kipróbáltam a BF5-öt controllerrel játszottam PC-n mert valami irtózatosan béna lettem egérrel..BF1-et imádtam PS-en, de az FPS játékok iránti szenvedélyem hamar alábbhagyott PC-n... Nem volt olyan meccs BF -be amibe lagalább egy csaló nem lett volna...

Szal ha játszanál single játékokkal PS-en akkor szenteld rá azt a kis időt és tanulj meg controllerrel játszani. Eleinte bosszantó lesz, de segít az aim assist. utána meg kapcsold ki, mert multiba rohadt idegesítő lesz:D Legalábbis nekem az volt.

[ Szerkesztve ]

MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 5800x3d, PowerColor 6700XT Hellhound,64 Gb 3600Mhz CL18

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.