Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) opr


opr
veterán

Nem rossz, de gondolom olyan arban lesz, hogy ihaj.

Kis hiba a cikkben; valami ebben a mondatban nagyon nem stimmel:
"Fontos megjegyezni, hogy bár az újdonságok 2666 MHz-től egészen 4000 MHz-es órajelekig érhetők el."

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#2) Puma K válasza opr (#1) üzenetére


Puma K
veterán

Mind a két AMD és Intel platform ára komponensenként ihaj. Viszont ha dolgozol vele akkor visszahozza az árát.

Amúgy G.Skill-ék jól megküldték az egyik csomagot 1,45v-tal :Y Ahhoz képest, hogy úgy szól a fáma a DDR4 esetén 24/7-re ne menj 1,4v-nál feljebb :D

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#3) opr válasza Puma K (#2) üzenetére


opr
veterán

Igen, viszont az hoz is valamit a konyhara. Az, hogy hasonlo orajelu es kesleltetesu modulok kozul G.Skill blingbling edition ramod van vagy nem, az meg nem.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#4) tibaimp válasza opr (#1) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Igaz, onnan kimaradt a szokásos "tuning, ami nem biztos, hogy megy" szöveg!

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#5) snecy20 válasza tibaimp (#4) üzenetére


snecy20
veterán

2133Mhz felett nem semmi nem garantált, ugye. :DD :DD

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#6) tibaimp válasza snecy20 (#5) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Ez így van :)

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#7) MeszesKPT


MeszesKPT
őstag

Azért hogy 1.2 V-on csak 2666 MHz-ig jutottak az szerintem nem túl acélos, főleg hogy ezeket elvileg prosumer vonalra szánják.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.