Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Jack Hunter


Jack Hunter
csendes tag
LOGOUT blog

Jó kis kaland lehetett! Le sem tagadhatná a tulajdonos, hogy természetfotós. Értem én, hogy közel akart kerülni a témához, de talán legközelebb érdemes rázoomolni, nem pedig berakni a gépbe. :DDD
Hasonló eset nálam is előfordult: olcsó, slim, valami gagyibb Orion házimozi basszreflex mélyládát hoztak hozzzám, hogy gyógyítsam meg mert nem szól. A külseje nem árulkodott semmiről, viszont a hangszóró kiszerelése után vettem észre, hogy egy komplett egércsalád költözött be. Szétrágtak mindent odabent, de nem is az volt a baj, hanem az, hogy a "lakók" a háborgatás miatt szétspricceltek a szobában. Azóta csak kint a sufni an buherálok. :DD

(#2) Luck Dragon

Szerintem a kis “hangyusz” 2016 tájékán “bele pottyant” (akkori konstrukció szerintem ) és mumifikálódott. Ezzel találkozhattál . :DDD

Természetesen szép munka , mint mindig.

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#3) hcl válasza Jack Hunter (#1) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Nem, szerintem inkább turista :) Ez csak belemászhatott :D
Egerek, az kemény :D

@Luck Dragon : Ha nem esik szét, nem lett volna gond :D

Köszi!

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#4) Fred23 válasza hcl (#3) üzenetére


Fred23
nagyúr

Kedves történet lett ez szerintem minden negatív szájíztől mentesen; nagyon más, mint mikor az indukciós sütő edzett üveg fedele, és az alatta lévő kijelző közé beszorul egy csótány, és neked kellene a készüléket "megjavítani". :D

(#5) hcl válasza Fred23 (#4) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Annál tuti jobb :D

Mutogatni való hater díszpinty

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.