Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Fryskitt


Fryskitt
addikt

Miért nem 10-et? Vicces ez a kamera szám erőfitogtatás. Az enyém úgyis nagyobb... beeee.

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#2) Peat76


Peat76
őstag

Ez már az idiótaság netovábbja! 6 kamera, normális szenzor méret és egy jó szoftver! Nem is legyen 10 kamera hiszen S10-ről beszélünk! Vicces mint a Mate 20 pro hátlapja, na ezért sem lesz többet Samsungom!

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#3) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

Csaaaak? Kevés. 10 alatt nem érdekel.

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#4) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Nem elég, h majd össze-vissza kell hajtogatni, úgy megszórják kamerával, h majd azt sem tudjuk a nagy hajtogatásban, h melyik, hol van?
Én most is egy darab NORMÁLIS kukkerre szavazok!

Ha tényleg jönnek az ilyen csukogatós vackok, asszem el lehet búcsúzni a 3mm vékony telóktól. Nem tudom, mi lesz azokkal, akiknek az a fétisük? :D

[ Szerkesztve ]

(#5) Ixion77


Ixion77
őstag

Ha az az összehajtható telefon koncepció valósággá válik, az új színtre emeli a telefonok netezésre való használhatóságát, ezzel tovább fokozva a nyomást a klasszikus PC iparon.

"Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

(#6) #24536576 válasza Fryskitt (#1) üzenetére


#24536576
törölt tag

Nem több?

(#7) Fryskitt válasza #24536576 (#6) üzenetére


Fryskitt
addikt

Az fura lenne.... :Y

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#8) strogov válasza SkyLine3000 (#4) üzenetére


strogov
senior tag

"Ha tényleg jönnek az ilyen csukogatós vackok, asszem el lehet búcsúzni a 3mm vékony telóktól. Nem tudom, mi lesz azokkal, akiknek az a fétisük?"

Szerintem a vékonyítási láz is mesterséges igény volt. Kutyát nem zavarta ha 6mm helyett 8mm volt a telefon.

(#9) #66267136 válasza Ixion77 (#5) üzenetére


#66267136
törölt tag

Azert egy 15,6" laptopon, vagy mas hasonlo meretu keszuleken meg mindig gyorsabb netezni, mint ezen (a telefonok elonye a kompaktsag, barhol barmikor).
Szoval semmifele nyomas nincs a klasszikus pc iparon, legalabbis en otthon nem telon netezek, why?

(#10) SkyLine3000 válasza strogov (#8) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Engem sem zavart sosem.. Sőt! Nem is értettem soha, h miért jó a 2-3mm vékony teló. Semmi fogása sincs, csak vágja az ember kezét.... Csak emlékszem, annyian nyavajogtak állandóan miatta, h már a 8-9mmes telót levastagozták... Úgyh a kutyán kívül még sok embert zavart, De lehet,csak azért, mert azt is ugyanúgy beléjük beszélték, minth jó a noccs...

[ Szerkesztve ]

(#11) Ixion77 válasza #66267136 (#9) üzenetére


Ixion77
őstag

Én viszont azon is. Meg a statisztikák szerint egyre többen. Lassan már nagyobb a mobilos adatforgalom mint a PC-s. Kétségtelenül hatékonyabb a 27" monitort használni, de amikor csak egy cikket vagy fórumot olvasgatok, akkor kényelmesebb felállni vagy ledőlni az ágyba. Nem beszélve arról amikor várakozni kell valahol sokat - én nem hordom magammal rutinszerűen a laptopot :)

"Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

(#12) Bossyy


Bossyy
tag

A Flex név miatt nem lesz morcos az LG? Már évekkel ezelőtt elsütötték.
Amúgy szerintem már egy Galaxy S6 kamerája is tökéletes, de megértem, hogy mindig kell valami truváj, hogy lehessen köré reklámmaszlagot csinálni.

(#13) #66267136 válasza Ixion77 (#11) üzenetére


#66267136
törölt tag

Milyen statisztika? Mondjuk aki a kozossegi oldalakon log, annak nyilvan nem kenyelmes 5 percenkent gephez ulni, mert nyomtak neki tetsziket stb. :) A masik meg, en otthoni felhasznalast irtam, komoly is lenne, ha a postan eloszednem a laptopot...

(#14) Ixion77 válasza #66267136 (#13) üzenetére


Ixion77
őstag

Minden statisztika. Pl ez:

Vagy ez, vagy ez, vagy ez, vagy ez, vagy bármelyik, amelyik ezzel a témával foglalkozik.

"Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

(#15) nozs23 válasza #66267136 (#13) üzenetére


nozs23
addikt

Te is "netezéssel" példálóztál, ebbe amúgy beletartoznak a közösségi oldalak is. Mit értettél alatta?
Videókat, és cikkeket olvasni is kényelmesebb egy ipaden, mint egy laptopon.

(#16) KFORboy válasza nozs23 (#15) üzenetére


KFORboy
senior tag

A tartalom fogyasztás mobilitása, kötetlensége a lényeg... A minőség, kényelem ugyan az...

[ Szerkesztve ]

Cartman: -Tyű || Butters: - Dupla TYŰ !

(#17) #66267136 válasza nozs23 (#15) üzenetére


#66267136
törölt tag

"Azert egy 15,6" laptopon, vagy mas hasonlo meretu keszuleken meg mindig gyorsabb netezni, mint ezen (a telefonok elonye a kompaktsag, barhol barmikor)."

Igy ertettem, kenyelemrol szo se volt, persze ertem meg irtam is, aki fuggo annak kenyelmetlen, de ismetlem a kijelzo meretebol adodoan nem olyan gyors netezesre a telefon, es az ipad se...

(#18) #66267136 válasza Ixion77 (#14) üzenetére


#66267136
törölt tag

Ez rendben van, de nem latom a veszelyt. Munkara nem jok ezek a kutyuk, teljesitmenyben sehol sincsenek egy pecehez kepest, szoval nem tudom.

(#19) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Ez az új, első renderkép számomra is meglepő módon egészen szimpatikus eszközt vetít előre.

[ Szerkesztve ]

(#20) Teal'C


Teal'C
addikt

Melyik telefon 2-3 mm csak kérdem mert szinte minden csúcsmobil 8mm +- 1-2mm?

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#21) #58682368


#58682368
törölt tag

Mobilnak nem jó. Amúgy király cucc.

(#22) viktorhu válasza #66267136 (#17) üzenetére


viktorhu
veterán

Mi köze van a kijelző méretének a netezés sebességéhez? Ha ott ülök a laptop előtt, akkor is gyorsabb mobilról netezni - pl. kapok egy emailt, mobilon gyorsabban megnyitom, és akkor folytatom csak a pc-n, ha hosszabb választ akarok írni rá. Nyilván messengerezni gyorsabb a PC-ről, ha már meg van nyitva, de klasszikus netezéshez, tartalomfogyasztáshoz gyorsabb a mobil.

(#23) #33253120 válasza #66267136 (#17) üzenetére


#33253120
törölt tag

Define: gyorsabb.

(#24) Keem1


Keem1
addikt

Miért nem lehet 3-ba hajtani? Kinyitva lehetne 10"-os ;]
A kamerák meg úgy fognak kinézni, mint a kutyák csöcse :DDD

(#25) samu74


samu74
addikt

Samsung is belemegy ebbe a marhaságba...Pixelek meg a HTC is tudott 1 kamerával piszok jó képeket lőni. Lassan már a kínaiakat másolja mindenki. :)

-----------

(#26) KFORboy válasza samu74 (#25) üzenetére


KFORboy
senior tag

A kép minősége, milyensége egy dolog... A látószög meg egy másik !
Nagy látószögből kroppolva normált, kis telét, telét meg rontja a natív felbontást, interpolált nagyítást vonz magával és ez drasztikusan rontja az amúgy is nevetséges képminőséget, amit egy bármilyen 2006 utáni APS-C fényképezőgép is kenterbe ver (mellesleg vázastul kitobistul utánad dobnak egyet 30e HUF-ért...)

Mindenkinek; Pls ne kezdjük el itt is/megint a fényképezőgép vs telefonfotózás témát !
Nem ennek szántam !

[ Szerkesztve ]

Cartman: -Tyű || Butters: - Dupla TYŰ !

(#27) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Valamit dobniuk kell, mert a huawei lenyomja őket

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#28) FireFox1996


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

A kép szerint tetszik a telefon, csak élőben jobb legyen :D A cam száma meg nem érdekel.

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#29) doooo válasza samu74 (#25) üzenetére


doooo
veterán

Mindenki tudott normálisat egy kamerával. A Samsung is. A lehető legjobbat.
De plusz funkciókat, ilyen apró méretben nem lehet egy kamerával megoldani, mint wide lencse, optikai zoom, stb. Ezt már számtalanszor kiveséztük, ideje végre elfogadni, hogy az "egy kamera is mindent tud" szimplán nem igaz. A másik meg az, hogy versenyképesnek kell maradni, és, főleg Ázsiában, nagyon szeretik a sok kamerát az emberek, márpedig tekintve, hogy a bolygó lakosságának nagyobb része arrafelé él... bele kell menni az ilyesmibe, ha tetszik, ha nem.
Ugyanakkor ismétlem, nem felesleges a több kamera, vagy ha van, akinek az is, attól még kétségbevonhatatlan, hogy bizonyos dolgokhoz elengedhetetlen jelenleg.

(#30) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Ennél már csak az lenne a jobb, ha a hátlap felső része tele lenne kamerával. Vagy újra jöhet a felcsatolható kamera ahogy indult anno a [sony ericsson communicam] :K

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#31) Silenzio


Silenzio
addikt

Ez a töppedt elülső kijelző ez szánalmas. Nem igaz, hogy erre nem tudnak valami megoldást. Ha már a 18:9 a menő, lehetne 21:9-is, csak ne legyen az az érzése az embernek, hogy fél képernyőt bámul.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#32) tibaimp válasza #66267136 (#9) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Teljesen igazad van, ez inkább, az amúgy is gyengélkedő tablet piacot fogja tovább ütni...

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#33) samu74 válasza doooo (#29) üzenetére


samu74
addikt

Világos, csak ha megnézed a telefonok nagyrészében a háttérelmosás miatt van második kamera.Persze a felső kategóriában ehhez jön még a többi...Na mindegy ,nyilván sokan szeretik ezt,de csak egy példát felhozzak, kollégáim nagyrésze mobillal úgy fotóz hogy lenyomja a gombot és csókolom....Nem állítgat semmit,nem zoomol és ha a téma nem fér a képbe hátrább lép 2-őt. :) Pedig lehet tudja a telefonja, de nem értenek hozzá.

-----------

(#34) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Lassan meg sem lehet fogni puszta kézzel, mert állandóan tiszta zsír lesz az optika. ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#35) #33253120


#33253120
törölt tag

Nem a zárva-nyitva miatt van több kamera?
Nyitva is kell valami szelfikamera vagy mittomén.... :)

(#36) doooo válasza samu74 (#33) üzenetére


doooo
veterán

Valóban, azt én sem tartom nagy dolognak, amikor mondjuk a 6T esetében egy szimpla háttérmosást ér el a 20 megapixeles másodlagos kamera...
Néhányak közönyössége vagy hozzá nem értése a plusz funkciókkal szemben viszont nem indokolja a stagnálást, a megalkuvást (mindenki számára).

(#37) #46922752


#46922752
törölt tag

Nesze neked Samsung. Már leköröztek... :DD :DD

(#38) Mr.Grincs válasza #46922752 (#37) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Nézd meg a 30. hozzászólást :DD Ez real vagy fotóbolt? :DDD

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#39) samu74 válasza Mr.Grincs (#38) üzenetére


samu74
addikt

Nekem volt ilyenem, asszem T310i-hez. :)

-----------

(#40) #33253120 válasza Mr.Grincs (#38) üzenetére


#33253120
törölt tag

Real. A T68M volt az elsö rendes szines kijelzős telefon, és ahhoz idehaza adtak az előfizu mellé egy rádugós kamerát is ami 640*480-ban tudott fotózni.
De ilyen rádugós vackai mindig voltak az Ericsson-nak. Mindjárt lövök képet egy ugyanilyen telefonra dugható mp3 lejátszóról. :)
Szerk.:

MMC kártyával működött, max 256MB(!) méretűvel. :D
Szerk2.: Kb 46000Ft volt az ára fénykorában. :)

[ Szerkesztve ]

(#41) #46922752 válasza Mr.Grincs (#38) üzenetére


#46922752
törölt tag

Ez real. Van ilyen. :D Ez nem rácsatolhatós, hanem egy mobilba van beépítve. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#42) Mr.Grincs válasza #46922752 (#41) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Ez kegyetlen, komolyan. Már nem tudnak mit kitalálni.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.