Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#95) Oliverda válasza Foglalt név (#91) üzenetére


Oliverda
félisten

Jópár boltos ismerősöm van és jópár gépet rakok össze. Általában a végfelhasználókkal találkozok és nem nagytételben adok el x boltnak modulokat. A Kingmax pedig se kutyám se macskám, tehát nekem személy szerint édesmindegy higy ki mit vesz, nem leszek ettől se szegényebb se gazdagabb. Engem csak frusztrál amikor sorra jönnek a panaszok miatta. Btw, gondolom ha ti ilyen RAMokkal keresekedtek akkor még véletlenül sem lehet egy kicsit sem elfogult az álláspontod.

Egyébiránt már mint leírtam, a laptopomba is Kingmax RAMokat vettem, és már korábban másokkal is vetettem Kingamx-ot, csak nem ebből a fajtából. Tehát nem a márkával van probléma. Az 1066-os DDR2 pedig a mai napig nincs véglegesen szabványosítva a JEDEC részéről, és nagyon valószínű hogy már nem is lesz. Gondolom az sem véletlen hogy pl. a Samsung nem állt elő hasonló chip-ekkel és modulokkal.

Linkeltem innen a fórumról eseteket és itt is leírták egy páran hogy mi a gondjuk ezekkel. Összességében szerintem ezek megfelelő alapot szolgáltatnak számomra hogy kinyilvánítsam az ezzel kacsolatos véleményemet és levonjam a konzekvenciát.

icon:

Örülök hogy szerencséd volt és sikerült jó darabokat kifognod.

"Amúgy még a boltban is próbáltak erről a ramról lebeszélni, mert az ottani eladó elmondása szerint sokan nem tudták beállítani, és visszavitték becserélni 800-asra..."

Erről beszélek...

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.