Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) saen


saen
veterán

Az Acer CB271HU-t simán elfogadnám itthonra. Jónak tűnik nagyon és az ára is korrekt.

(#2) Viktor77


Viktor77
titán

Vicces, ahogy nyomjátok az AMD-t. Ja, nem, inkább szánalmas.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#3) d@vee válasza Viktor77 (#2) üzenetére


d@vee
őstag

Vicces, ahogy a semmibe belelátod a baromságot. Ja, nem, inkább szánalmas.

[ Szerkesztve ]

Ja

(#4) Viktor77 válasza d@vee (#3) üzenetére


Viktor77
titán

Húúú, de jó keményen beszóltál! :D

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#5) pusszycat válasza Viktor77 (#2) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Hagyd már,jó az az AMD mert olcsóbb lesz az Intel. ;)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#6) Viktor77 válasza pusszycat (#5) üzenetére


Viktor77
titán

Jó, kétségtelen, de nem erre gondoltam.

MOD: Az meg még viccesebb, hogy már legalább 2 plusz mondatot beleláttok a hsz-embe. :D
Meg ahogy gyűlnek a piros szemüvegesek, és bevédik egymást. :D
Egyre viccesebb hely ez a PH! :D

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#7) d@vee válasza Viktor77 (#4) üzenetére


d@vee
őstag

Húúú de menő vagy :D
Igaza van pusszycatnak. Nekünk csak jó az árverseny.

[ Szerkesztve ]

Ja

(#8) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Jól látom, hogy a B350-es Asrock lapján a 2. PCIe csati csak 4X-esen van behuzalozva? meg úgy kb a többi B350-es lapoknál is?

(#9) AxBattler válasza Viktor77 (#4) üzenetére


AxBattler
félisten

Pedig igaza van.
Miért, Te mit is csináltál? :U

(#1) saen
Ja, teljesen korrekt darab, jó áron, állítható állvánnyal.
Az ACER monitorokat mostanság eléggé dicsérik... :K

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#10) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Szerintem nem rosszak az Asrock lapok. Ár/érték arányban meg pláne. Az enyém is hibátlanul üzemel lassan 2 éve :) Amúgy csak nekem drága a Switch? Pláne, pl egy PS4 Slimhez képest, ami 75 ezer forint hivatalos Sony garanciával...

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#11) Kronos3000


Kronos3000
senior tag

Huszon pár éve mentek a diszkó fényes rádió magnók,meg music centerek,szinte minden piacon lehetett kapni őket.Az evolúció elért a diszkó fényes alaplapokig.Ha már a minőség és az innováció nem menő akkor vakulj paraszt.

Wasabi...

(#12) deja vu válasza Viktor77 (#2) üzenetére


deja vu
addikt

+1
Nagyon nyomják az amd-t már jó ideje.

Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

(#13) noPublicFG


noPublicFG
senior tag

deja Vu
Amikor az Intel procik jönnek, akkor meg azokat nyomják. Magic!

Az a zenbook elég szimpatikus. :)

[ Szerkesztve ]

plus ça change, plus c'est la même chose

(#14) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Köszönöm, cikkíró, az első oldalon szépen elrejtett árakat! Élmény egy pillantásból megtudni mi mennyi.... amit most elvettél tőlem! :W

Ja, hogy később már számokat látok.... Viva la koherencia! :(((

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#15) ViZion válasza Viktor77 (#6) üzenetére


ViZion
félisten

Ha nem tetszik, menj máshova... hiányolni fogunk... ja, nem. :DDD
Keresd vissza, meglepő módon intel procik és lapok megjelenésekor is volt teszt meg az ajánlóba is bekerült. fujj, szemét ph, hogy az újdonságokról mer írni. :(((
Kicsi szánalmas trollkodásoddal legalább hős lettél magadnak pár percre.

Ehh, várom még, hátha lesz több/jobb áron ITX AM4 lap... nem kell nagy doboz az asztalra.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#16) fornettisuti


fornettisuti
veterán

A két Asus lapos billentyűzete miért nem magyar kiosztású?

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#17) hokuszla válasza ledgeri (#14) üzenetére


hokuszla
aktív tag

Nem mindegy? Le van írva hogy a zintel méregdrága. Egyszeri ph fanoknak ennyi elég is.

10400 16GB 1660s 4.5TB

(#18) Viktor77 válasza ViZion (#15) üzenetére


Viktor77
titán

Mutatsz egy olyan heti ajánlót, ahol le van írva az első oldalon 2x, hogy az Intel megoldásai mennyivel jobbak az AMD-énél?

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#19) matteo_szg válasza fornettisuti (#16) üzenetére


matteo_szg
őstag

A hivatalos sajtófotókon minden US billentyűzet szerepel, a kereskedelmi forgalomban kapható gépek természetesen magyar kiosztásúak. :)

jupiiii

(#20) shiftac


shiftac
aktív tag

TN panel 64K-ért? Jó vicc.

Xiaomi Mi 9 SE (LineageOS 21 - Android 14), Jabra Elite 3

(#21) Sanya válasza Viktor77 (#2) üzenetére


Sanya
nagyúr

Igen, egyébként az Intel megoldásai teljesen jók, amennyiben szereted a korlátozásokat. ECC-hez Xeon kell, tuninghoz K végű processzor, meg egy kis Hyper threadinghez vagy plusz 20-100.000, vagyis nagyonsok pénz. Láthatjuk, mennyit fejlődött a PC piac 2010óta, mióta az AMD a fasorban sincs. Semmit. Miért? mert nincs árverseny. Most meg mindenki, aki megvette drága pénzért az Intel prociját, most irígykedik, mert esik az ára, meg a másiknak is lehet olyan, olcsóbbért.

Ilyenkor jönnek: De az x-yprogram alatt 4,5 gigahercre húzva, ha megfogom a jobb kezemmel a radiátort, bal kezemmel a tökömet, akkor a zuperpi 8M xyz mod by csabika programmal 2 másodperccel gyorsabb az Intel core i8 7999K szárazjéghűtéssel, meg hűtőre rajzolt Jézusképpel.

Emberek, jelenleg az AMD készített egy jó processzort.
Millió meg egy teszt készült, az egyik tesztben az AMD nyert, a másikban az Intel. Ez ilyen, nincs olyan, hogy valami mindenben jobb, de végre van verseny a piacon. Nyilván 40 évesen még ezt nem fogtad fel, mert nincs elég élettapasztalatod, de ami nem késik, az nem múlik. Majd 50 évesen hátha.

De most komolyan, van valami rejtett verseny, hogy ki fogja 1. vagy 2. hszben leírni, természetesen offban, hogy

- megint ez a béna AMD? jajjnemár

vagy

- a pentium 3-am gyorsabb, mint ez a fos

vagy egyéb színvonalas hozzászólásokat szinte élvezet olvasni.

Viktor, ha kijózanodtál, fejtsd ki véleményed több, mint egy sorban és akkor valaki komolyan fog venni.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#22) carl18


carl18
addikt

Várom már a 4 és 6 magos Ryzeneket! :) Bővül nem sokára a felhozatal! :DD

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#23) Viktor77 válasza Sanya (#21) üzenetére


Viktor77
titán

Azt regéld már el nekem, hogy hol vetettem össze bármit bármivel, vagy hol utaltam bármilyen teljesítményre akárhol? (Ja, bocs, leírtam, hogy jó az AMD, elnézést.)

Ja, sehol. Bajos úgy vitázni, hogy az értő olvasás sem megy. Nem baj Sanya, még megtanulhatod. Majd úgy 80 évesen.
Ha már személyeskedtél.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#24) Raysen623 válasza Viktor77 (#23) üzenetére


Raysen623
addikt

A vicces, de leginkább szánalmas az ahogyan itt rinyálsz több hozzászólás óta. Ráadásként meg nekiesel a fórumtársaidnak is, és még nincs vasárnap se. Sebaj, majd a moderátor kikúr téged is a PH-ról 3 nap pihenővel legfeljebb. Válasszal ne is méltass, mert nem érdekel.

Témához is szólva: az Asrock lapokkal még nincs tapasztalatom, de a kisebbik tetszetős. Bár én max 30k körül veszek deszkákat.

[ Szerkesztve ]

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#25) Sanya válasza Viktor77 (#23) üzenetére


Sanya
nagyúr

"Vicces, ahogy nyomjátok az AMD-t. Ja, nem, inkább szánalmas."

Mert egyebekben mit nyomassanak? melyik proci jelent meg az elmúlt hónapban, amiről sokan beszélnek? Most komolyan. Kérlek.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#26) hokuszla válasza Sanya (#25) üzenetére


hokuszla
aktív tag

sanya
kevesebb borpálinkát végy magadhoz

10400 16GB 1660s 4.5TB

(#27) b.


b.
félisten

Most a B350 ben nem lehet tuningolni?Vagy CF nem megy? vagy miben más mint a 370?

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#28) Raysen623 válasza b. (#27) üzenetére


Raysen623
addikt

Ha jól értettem a leírtakat, akkor CF hiányos. De lehet a CF-et tudja és az SLI-t nem. :DDD

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#29) Fryskitt


Fryskitt
addikt

Jesszus, lemaradtam. 300e egy processzor? Vazze. :Y :O

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#30) Sanya válasza Fryskitt (#29) üzenetére


Sanya
nagyúr

van többért is: [link]

jelenleg 8898 usd, azaz kb 2.5 millió forint + áfa

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#31) kretenallat válasza b. (#27) üzenetére


kretenallat
senior tag

CF mindkettőben megy, az SLI a B-ben hiányzik, nekem úgy rémlik.

:: Ω :: Born Dead, Buried Alive :: Ω ::

(#32) Tidus válasza bacsis (#8) üzenetére


Tidus
addikt

Én éppen azt akartam írni hogy milyen gagyik ezek az AMD deszkák.
Felszereltségben, és kinézetben egyaránt.
Egy pozitívumuk van, hogy olcsók. De ha valami semmilyen formában sem tetszik, az kerülhet akár mennyibe is. Sőt akár utánam is dobhatják, akkor sem ...

(#33) kromatika


kromatika
veterán

Nekem ki mondottan tetszenek ezek az Asrock lapok.

(#34) John Rose


John Rose
aktív tag

Remélem a Ryzennel magára talál az AMD és újra lesz egészséges piaci verseny. Mondom ezt Intel procis Pc-vel. úgy, hogy Fx 6300-ról mondtam le.

(#35) b. válasza kretenallat (#31) üzenetére


b.
félisten

És OC is megy mindkettőben?

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#36) Scholes9 válasza shiftac (#20) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Jó meglátás, nevetséges :D

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#37) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Valaki magyarázza már el, hogy mi ez az alza.hu...

Ez a "magyar" leírásuk a Switchre: "Játékkonzol - One új játékkonzol kapcsoló egy japán gyártó egyesíti a nagy játékkonzol a TV, köszönhetően a moduláris felépítés lehetővé teszi az egyidejű használata egy hordozható konzol két integrált levehető vezérlő Joy-Con, és hajtja Tegra chipset Nvidia"

Google fordítós oldal? 122.000 Ft a Nintendo Switch, miközben más hivatalos helyen 109.000 Ft? :W

Ez most valami vicc akar lenni? Másik aloldalukon a szöveg fele magyar, fele angol. wtf :U :F

[ Szerkesztve ]

(#38) dugo_ válasza ForRedGlory (#37) üzenetére


dugo_
veterán

20+ éves cseh bolthálózat. Most épül ki a magyar ág, majd le lesz fordítva rendesen, ne aggódj.

(#39) ForRedGlory válasza dugo_ (#38) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Jah... Mondjuk biztos nagy siker vár rájuk, ha a "híresen" drága 576 is olcsóbban adja a Switchet kemény 13.000 Ft-al. :D A többi árat nem néztem meg, nem túl bizalomgerjesztő jelen állapotában a weboldal.

(#40) dugo_ válasza ForRedGlory (#39) üzenetére


dugo_
veterán

Nem tudom mi a helyzet konzol fronton, én G4560-at vettem onnan, 10%-ot vert bármelyik magyar boltra akkor. Illetve CoolerMaster billek voltak akcióban a hetekben majd' harmadával olcsóbban.
Szerintem jó bolt lesz.

[ Szerkesztve ]

(#41) ViZion válasza ForRedGlory (#39) üzenetére


ViZion
félisten

Általában minden olcsóbb, ez is ilyen áfa dolog gondolom. Kutyakaja lengyelből jön, más meg kínából, németből, stb. A 27%-os rablóáfa elég korrekt, amikor a fizuból is lecsípnek bőven 100k felett.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#42) b. válasza ViZion (#41) üzenetére


b.
félisten

Ettől függetlenül valóban náluk majjdnem a legdrágábba switch..

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#43) hemaka


hemaka
nagyúr

Az olcsóbbik ryzen, ami áprilisban jelenik meg érdekelhet majd. Bár nyár végére lehet picit lejjebb megy az 1700x is, ami nekem jól jöhet, mert amikkel én játszom, arra a mostani i5-3570 is elég, viszont ps,lr és hasonlók alatt érezhetően elfogy a kraft.
Ezeket a nintendokat sosem értettem miért veszik meg, főleg ennyiért.

(#44) #20691712 válasza ForRedGlory (#39) üzenetére


#20691712
törölt tag

Ugyan az mint az emag csak pepitaban.
Az meg roman.
Szerintem a magyar araik dragabbak mindkettonek mint a hazaiak.
Jottek lehuzni ok is...
Egy 40 ropis barmi kb 5 rugoval dragabb.
Az akcio meg az amikor annyi mint mashol.
Nehany kiveteltol eltekintve.

[ Szerkesztve ]

(#45) nyakdam válasza b. (#35) üzenetére


nyakdam
aktív tag

A B-s lapokban is megy a tuning. Apa111 fórumtársnak Asus B350-es lapja van és tuningolja az 1700-at.

(#46) Bootyhunter válasza Sanya (#21) üzenetére


Bootyhunter
tag

Hát rég nevettem ilyen jót hsz olvasás közben! Radiátor+tökmegfogós, Jézuskép rajzolós tuningolás! Lehet kipróbálom! 😂😂
Egyébként igazad van, nagyon kell már az árverseny, végre talán mi is jól járunk egy kicsit!

[ Szerkesztve ]

(#47) pusszycat válasza Bootyhunter (#46) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Az jó is lenne egy laptop árának a felét csak a procira kell kipengetni. :K

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#48) scope2007 válasza saen (#1) üzenetére


scope2007
addikt

Így van, én is azt elfogadhatónak találom, fél év és úgy is cserélni akarok, arra mondjuk lesz újabb, de lehetőségnek tuti jó lesz

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#49) HummeRC válasza Sanya (#21) üzenetére


HummeRC
senior tag

Ez nagyon szép megfogalmazás volt: "De az x-yprogram alatt 4,5 gigahercre húzva, ha megfogom a jobb kezemmel a radiátort, bal kezemmel a tökömet, akkor a zuperpi 8M xyz mod by csabika programmal 2 másodperccel gyorsabb az Intel core i8 7999K szárazjéghűtéssel, meg hűtőre rajzolt Jézusképpel." :DDD :C Tényleg egyre több ilyet olvasok. :K

A levono y520 laptop nagyon tetszik. A lenovo g510-em méltó utóda lehet.

(#50) kromatika válasza Viktor77 (#2) üzenetére


kromatika
veterán

Mitől lenne szánalmas?Szerintem csak sokan örülnek,hogy végre nincsenek a sokunkat bosszantó Intel korlátozások.És hogy az AMD is csinált most végre jó procit.Ennyi az egész.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.