Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) rudi válasza ftc (#99) üzenetére


rudi
nagyúr

Kapcsolj át a szlovák kiosztásról :P A pulykát meg felejtsde el még egy darabig. Annyira úgysem ad jó cuccot a kaland, amiben kell. Inkább az építős (farm) kalandokat told!

[ Szerkesztve ]

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#102) rudi


rudi
nagyúr

Aki építésre gyúr! Figyeljétek a kereskedőt (felszerelés ablak jobb felső sarkában az a Paul Tutulra hasonlító figura), és ha láttok, vegyetek nála csokornyakkendőt. Minden 24 órában frissül a kínálata és úgy 500 dolcsis kiadásra számítsatok.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#103) ftc válasza rudi (#101) üzenetére


ftc
nagyúr

Mindig elfelejtem:D diplomamunkára meg az kell :DD jelenleg azt csinálom mivel pulyakára em futja...meg azt a fránya kerítést kéne megcsinálni :DDD

Pozsonyban nem tudsz albit?

(#104) plus44 válasza rudi (#100) üzenetére


plus44
veterán

Na akkor ráhajtok erősen a grizzly-re utána meg tovább a csúcs fele.:D

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#105) rolkaDb


rolkaDb
aktív tag

Én is regeltem. rolkaDb névvel. :DDD

(#106) FerroChrom


FerroChrom
tag

Én is fent vagyok már egy ideje az Arizóna világban, FerroChrom néven.

No Fate But What We Make - Nincsen végzet, csak ha magad is bevégzed (Sarah Connor) :: A Google nem a barátom. A barátait megválogatja az ember.

(#107) ftc


ftc
nagyúr

Ha lenne pénzem akkor vennék egy vörös sálat....

(#108) BandiHUN válasza rudi (#102) üzenetére


BandiHUN
veterán

van már valami város,ahová lehet csatlakozni?vagy tervetek,hogyan képzelitek el?

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#109) rudi válasza BandiHUN (#108) üzenetére


rudi
nagyúr

Olvass vissza egy kicsit :)

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#110) rudi válasza ftc (#103) üzenetére


rudi
nagyúr

Á, a kerítés is fölös! A weststatson nézd meg, hogy mi kell a joe küldetéshez, meg a waupee nagyapját, Tüzes szív elejét és kb. ennyi. A többi kaland nem éri meg a kínt, építős munkákkal sokkal többre jutsz.

Sajna nem.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#111) BandiHUN válasza rudi (#109) üzenetére


BandiHUN
veterán

ok,látom a LOD-ot,de az meg nem saját város...most akkor jelentkezzek oda?az is várólistás...egyébként prémiumos lvl9(mindjárt 10) kalandor vagyok..
Mik azok az épitős munkák konkrétan?
Küldikben most jutottam oda,hogy olyanokat ad,amit még nem is tudok megcsinálni :O

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#112) AWestes


AWestes
csendes tag

Sziasztok!

Az Arizona szervert nem javaslom, mert ott sajnos már minden a pénzről szól. Lehet venni képességponttól kezdve energiáig mindent prémium rögökért, így azok lesznek ott a jók, akik kifizetnek rengeteg pénzt az extra dolgokra. A régi világokon ilyen nagy előnyt nem kapnak a prémiumozók, ott van esélye annak is jó játékosnak lennie aki nem prémiumozik.

[ Szerkesztve ]

(#113) BandiHUN válasza AWestes (#112) üzenetére


BandiHUN
veterán

most azért erre meg azt mondanám,hogy itt viszont előny,hogy legalább pénzért megkapja ugyanazt az,aki nem tud gép előtt kockulni,avagy nem "rutinos" játékos,mert a hagyományos világokon ezek keseritik meg a többi életét.
Ráadásul kábé semmi értelme nincs már egy 2 hónapja futó világon sem SEMMILYEN játékban elkezdeni egy karaktert,max hacsak nem maga a játék tetszik,de babér már nem terem semmi.
itt is én pl.tök 0 játékismerettel regiztem az indulás napján,lvl10 vagyok,és kábé fingom sincs,hogy mi kellett ahhoz hogy jópáran már lvl24-esek...no ennyit erről.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#114) rudi válasza BandiHUN (#111) üzenetére


rudi
nagyúr

Nézegesd a weststatsot, amit korábban linkeltem. Mondjuk, ha kalandor vagy, akkor talán érdemesebb csapdázásra vagy kereskedésre rágyúrnod. És igen LOD már megtelt. Esetleg LOD2-ben lehet próbálkozni, az kicsit délnyugatrabbra van. Egyelőre saját városban nem gondolkodom, mert ahhoz jó lenne 3-4 tényleg komoly építő, ami egyelőre nincs meg a PH-s csapatban. Ezért egyelőre a jó nagy LOD szövetségbe kellene beépülni.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#115) rudi válasza AWestes (#112) üzenetére


rudi
nagyúr

A legjobb prémium a folyamatos jelenlét :)

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#116) rudi válasza BandiHUN (#113) üzenetére


rudi
nagyúr

No, ez pont egy olyan játék, amit bármikor érdemes elkezdeni :) Sőt sok esetben célszerű késve kezdeni. Mert az elején még szinte semmi sincs kiépülve, nincsenek könnyen verhető ellenfelek. A 8-as világpn 1 hónappal a start után kezdtem, most párbajban a csúcson vagyok. Egy nagy szövetségben erődharcolhatok naponta akár többször is. Tán megszervezek egy párbajos bajnokságot is. Az egyetlen 24. szintű pedig minden bizonnyal éjjel-nappal a westen lóg, és az a tippem, hogy a katonás kalandokat csinálja, mellette meg sok tapasztalatot adó munkákat (vagy csapdázásra, vagy kereskedésre alapozva) csinálja.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#117) Mery95


Mery95
csendes tag

Hát akkor úgy látszik hogy nem egy csapatban játszunk, mert én GW-s vagyok LOD ősi ellensége! :DD :DDD
Szerintem is jó game már tavaly évvége óta fennt vagyok rajta.
Mindenkinek csak ajánlani tudom! :)

"Tell your friends we're coming for them." :)

(#118) AWestes válasza BandiHUN (#113) üzenetére


AWestes
csendes tag

Rendben én megértem, mindenki arra költi a pénzét amire akarja (nekem is sikerült összesen 9 ezret elkölteni még a világ 2-ön, jól jött az automatizálás, ha nem jutottam napközben nethez stb.). Csak szerettem volna felhívni a figyelmet, hogy Arizonában nagy különbségek lesznek azok javára akik lapátolni fogják bele a pénzt, míg a régebbiekbe volt "limit". Főleg arra gondolok, hogy régi világon két 99-es embernek nagyjából ugyanannyi képesség/tulajdonság pontja van és ott lép életbe az észjáték, nem az, hogy kinek van több pénze. Arizonában csak a pénz szab határt a pontoknak, merem remélni, hogy korlátozni fogják a megvehető pontokat, mert ez így szörnyű. Azzal viszont nem értek egyet, hogy nem éri meg később kezdeni. A West pont az a játék, ahol megéri, a maximum szint 99, azt durván el lehet érni 1.5 év alatt, ha prémiumozik valaki és érti is a dolgát akkor 1 év se kell, utol lehet érni bárkit. Arizonán természetesen ez lerövidül. Lehet idővel változni fog azzal, hogy magasabb szinteket behoznak, sose lehet tudni.

(#119) rudi válasza AWestes (#118) üzenetére


rudi
nagyúr

Már most szó volt 120-as szintlimitről. Mert ugye az új rendszerben kétszer olyan gyors a munkavégzés. Ami meg a pénzt illeti, szerintem nem fogják korlátozni az elkölthetőségét. Hiszen keresni akarnak a játékon. Most látszik is, hogy kb. véget ért a beetetési rész, most rámennek a pénzkeresésre. Vagy annyira lekókadt a bevételi görbe, hogy minden mindegy alapon rátolták ezt a sok pénzes opciót. Még a 100-200 aranyért teljes pontátvariálás opció megjelenését várom :D

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#120) BandiHUN válasza rudi (#119) üzenetére


BandiHUN
veterán

azért annyira nem ér sokat a pénzes táp se...az elején olcsón ad képességpontokat,de az hamar megdrágul és nagyobb szinten pár pont +- nem fog sokat érni...
Venni meg lehet a tárgyakat a kalandokhoz,de csak azokat,amit munkával is el lehet érni,képesség nélkül ez sem halad.
Ergó az elején kisegiti az embert,de utána nincs túl sok profitja a pénzköltésnek,talán az energia feltöltés és az instant bank,de hát támadni se nagyon támad senki...
Legalábbis nekem még nem sikerült éles párbajba futni.
Egyébként az automatizálásnál meg eleve korlát,hogy vagy pénzért töltöd az energiát,vagy nem is tudod betölteni a 8 helyet,max gagyi munkákkal,de azok meg hamar nem érnek semmit szinte,az auzomatizálásnál meg persze előre leveszi az energiát érte.
Ergó pont arra nem jó,hogy az ember dolgoztassa a karit tényleg hasznosan,mert az energia nem elég.Legalábbis én 2 nap alatt ezt figyeltem meg kábé.
Egyébként a legtöbb játékra igaz,hogy prémiummal sem jut tovább az ember,max hamarabb/kevesebb törődéssel,lényegi előnyt itt sem lehet szerezni,mert dollárt nem lehet venni aranyrögért,tehát nem lehet prémiummal sem kiküszöbölni a melózást-pénzkeresést,ugyanúgy gyűjtögetni kell mindenre.
A képességekről meg már szóltam fentebb,a munkatermékekről szintén.
A pénzen meg nincs is mit csodálkozni,hisz egy fia banner nincs a játékban,ergó semmi reklámbevétel.

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#121) rudi válasza BandiHUN (#120) üzenetére


rudi
nagyúr

Akkor figyeld még egy-két (hó)napig, és sok pontpon meg fog változni a véleményed.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#122) BandiHUN válasza rudi (#121) üzenetére


BandiHUN
veterán

lehet...de irhatnál konkrétumokat pl...
Meg úgy tippeket,ilyesmi,ha már ennyire benne vagy a játékban...
gondolok itt arra,hogy mit érdemes csinálni,mivel lehet jól haladni szinttel,milyen képességek feleslegesek,stb

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#123) rudi válasza BandiHUN (#122) üzenetére


rudi
nagyúr

Már készül valami ilyesmi iromány.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#124) AWestes válasza BandiHUN (#122) üzenetére


AWestes
csendes tag

Tudok pár tippel szolgálni, sokáig építő voltam, amíg át nem pontoztam párbajosra, majd később erődharcosra.:) Érdemes többnyire csak az építésre és erőre rakni a pontokat, ha az építés a fő cél, nekem máshol nem is volt, maximum eleinte pár kaland miatt szétszórva, bár azokat is okosabb lett volna ruhák bónuszaiból megoldanom. Lehet kissé így unalmas lesz a játékmenet, mert sok kaland csak áll, párbajozáskor a rövidebbet lehet húzni (majd a városod párbajosai megvédenek, ha már házakat építesz nekik!:) ), cserébe hamar és olcsón kiépül a város, esetleg erőd. Amikor kiépültek a város(ok) és erőd(ök), akkor van lehetőség ütős párbajosra viszonylag olcsón átalakulni, ha minden pont az erőn és építésen van, erő maradhat, az építés pontokat meg párbajosakra rakni. Az építős munkák meg, ha jól rémlik, lehet a sorrend nem lesz túl jó, próbálom úgy írni, hogy a legkorábban elérhetőkkel kezdem (a nevük se biztos, néha variálják, pl régen az erődépítés munka, az erődök bejövetelével udvarház építés lett), ezzel az erő+építés vonalon: sínfektetés, telegráf oszlopok állítása, szélmalom építése, ranch építés, udvarház építése. Pénzszerzésnek meg az olajfúrás. Amint aktuálisak lesznek az erődharcok érdemes beszerezni megfelelő fegyvert hozzá és eljárogatni minél többre, sok tapasztalati ponttal járhat egy szép győzelem.

[ Szerkesztve ]

(#125) forras2


forras2
őstag

Tényleg jó gamma ez :K
Én a 3-as világon bontogatom a szárnyaimat, forras2 néven :)
1 éve kb akkor játszottam vele sokat, csak bele untam....
Én az a mindenre lövök ami mozog karaktert választottam eddig :DD most meg 25-ös szintű vagyok, de még mindig nem döntöttem, eddig még nincs rendes városom :U

(#126) kutjaaa


kutjaaa
tag

Én is megjöttem!

kutjaaa - Arizona

T450, XIAOMI Note 8T,

(#127) wolfwood


wolfwood
csendes tag

Nagyon ismerős gamma. :)

Egy pingvin mindenek felett...

(#128) BandiHUN válasza AWestes (#124) üzenetére


BandiHUN
veterán

:R köszi a tippeket!már lvl14 vagyok,végülis 5 szint 1 nap alatt tűrhető gondolom,de még hosszú a mai nap ;]
jelentkeztem volna a LOD2-be,csakhát az alapitó lelkem még játszani se igen játszik,hétvége van...de legalább a zászló meglett másfél óra alatt,most szögesdrótozás+marhajelölés a téma,ez utóbbi jól hoz,meg a sinfektetés is,de ma már megrúgott egy marha,valami 190 életerő - :O

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#129) BandiHUN


BandiHUN
veterán

1 kérdés:a térkép másik végén van egy olyan kalandosztó,hogy Szellemváros... mit lehet itt csinálni?
Csak azért kérdezem,mert röpke 18 óra :Y a séta ide nekem...de ebből másikat nem találtam eddig a térképen,bár ugye a "normál" szellemváros nem is fehérrel lenne jelölve.

Egyébként a leirás szerint a kocsmában meg kellett volna jelennie karakterosztály választás után egy karakterspecifikus figurának is,ahogy néztem a help-ben,de ilyenem nincs...ez is valami misszió/követelmény hiányra utalna?A help csak a lvl10-es osztályválasztást irja feltételnek...

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#130) BandiHUN


BandiHUN
veterán

no mindegy,közben már meglett... http://hu.weststats.com/Home/
Ez egy jó kis oldal,remélem még aktuális...mert én helyből lvl40-nek olvastam+némi spéci tárgyasnak a Szellemváros-küldiket,mégis vannak a városnál még ilyen lvl5-ös arcok is...
Nincs kedvem potyára 18 óra sétához :DDD

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#131) yorka válasza BandiHUN (#128) üzenetére


yorka
tag

Én már benne vagyok a LOD2-ben, de nem tudom meddig. Eddig egyetlen kérdésemre sem kaptam értelmes választ a tapasztaltabb tagoktól.

Másnak is van olyan gondja rajtam kívül, hogy a weststats weboldal nem érhető el? Sem otthonról, sem munkahelyről nem megy. Mobiltelefonról operával megy, másik böngészővel nem? Én ilyet még nem pipáltam...

[ Szerkesztve ]

(#132) rudi


rudi
nagyúr

Egy kis útmutató. Közben Arizonann LOD-os lettem, és annak ellenére építés toplistás, hogy párbajos katona karaktert tervezek :D Egyelőre jól működik a receptem, mert szintben a top 50-ben vagyok.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#133) rudi válasza yorka (#131) üzenetére


rudi
nagyúr

Szokott fura dolgokat csinálni a weststats, isten tudja milyen szerveren van. Mindenesetre valami szinten dinamikus javascript van alatta, fene tudja, milyen szinten megírva...

Ha kérdésetek van, írjátok ide, igyekszem megválaszolni. Bár most vége a szabimnak, szóval annyi időm nem lesz, mint múlt héten.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#134) rudi válasza BandiHUN (#130) üzenetére


rudi
nagyúr

Nem érdemes még odamenni. Egyesek azért vannak ott, mert arrafelé is szokás várost alapítani, de sok értelme nincs. A karakterosztály választása a karakter lapon van, jobbra felül a nagy kör alakú ikon, amiben 4 fej látható.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#135) ftc


ftc
nagyúr

Akkora pech a babbal :W már 4. oraja csinalom s mégm indig nem szedtem össze :W :W

(#136) rudi válasza ftc (#135) üzenetére


rudi
nagyúr

Tolj előtte egy imát! Nekem a 3 bőrhöz kellett 7 óra bőrcserzés...

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#137) BandiHUN válasza rudi (#136) üzenetére


BandiHUN
veterán

minek is menjen az ember a város közelébe? :D
Egyébként fura dolog,hogy azt mondják,nincs hely...aztán meg mégis szaporodik a város lakossága,hogy is van ez?
Rém nehézkes a válaszolás is...jó,hát nem erőszak,hogy bekerüljek,végülis már lvl20 felett vagyok,prémiumos,aktiv... :U lassan lehagyom az alapitókat...
még a támogatással kapcsolatos levelemre sem sikerült 1 nap alatt választ irnia Mrs.Dreamernek...
a másik 2 LOD meg inaktiv volt egész hétvégén mondhatni. :(

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#138) yorka válasza BandiHUN (#137) üzenetére


yorka
tag

LOD2 most építőket keres, abból még elkelne 2-3 erősebb. Neked milyen a karaktered? Milyen néven vagy?

(#139) BandiHUN válasza yorka (#138) üzenetére


BandiHUN
veterán

LorenzoHUN néven vagyok,kaland-meló-tapasztalatra berendezkedve a gyors szintlépés miatt,kalandor kari erősen prémizálva,erő-vonalon azért fel vagyok gyúrva kicsit jobban,bár gondolom a 29 épités még semmi egy épitőkarihoz képest..
De irtam 2-3 napja az alapitótoknak,nem irt választ se,ezt erősen rosszpontnak veszem,mint aktivitást...
Jelenleg a LOD lebeg célként,vagy rendes tagként,vagy támogatóként...bár nehezen őrölnek ott is a fogaskerekek úgy látszik...
A végén csinálok egy LOD4-et vagy nemtudom... :DDD
Párbajos nem leszek,az épitő unalmas...de a bónuszok miatt azért jön a pénz és a cuccok,ahogy olvastam,sokan nehezen találnak meg pl.kalandtárgyakat...
Nomeg ha hamarabb indulok meg célirányosan,már a top elején lehetnék,1 full elcseszett ismerkedő nap,és egyelőre még csak szint 81.jelenleg.

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#140) rudi válasza BandiHUN (#137) üzenetére


rudi
nagyúr

Javaslom a LOD3 várost, őket ismerem a 8-as világról. Esetleg hivatkozz rám.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#141) rudi válasza BandiHUN (#139) üzenetére


rudi
nagyúr

Nézd meg a leírást, amit linkeltem a cikk végén. Az elcseszett napot meg ne bánd, van olyan kaland, amivel át tudod magad ponzotni.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#142) BandiHUN válasza rudi (#140) üzenetére


BandiHUN
veterán

hmm...4 ember,10 körüli szint...minimál város...nem tudom...
izé vagyok,de ez igy elég karcsú,ebből nem profitálnék egyelőre sokat.4-ből helyből 3 épitő...
az elcseszett napot arra értem,hogy nem célirányosan dolgoztam,csak úgy bele a vakvilágba,nem nagyon nézegettem,mi éri meg,stb...

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#143) ftc válasza BandiHUN (#142) üzenetére


ftc
nagyúr

Ah nyugi lesz ez még igyse:D ima utan se kapok kukoricat :DDD inkabb setallok 4 orat,hogy 8-at aludjon a karakterem ;]

(#144) BandiHUN válasza ftc (#143) üzenetére


BandiHUN
veterán

én még nem aludtam sosem..pedig lvl4-ig ingyé' van... :U
De egy imára lehet próbaképp benézek valamikor,bár nekem a cuccokat adta rendesen,még az usa zászlót is...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#145) AWestes válasza rudi (#132) üzenetére


AWestes
csendes tag

Nagyon jó az útmutató, köszi! A párbajban az, hogy hova célzunk sebzésnövelő hatású lehet, itt van a segítségből a leírás:
Ha eltalálod a vállat, akkor 15%-kal, ha a fejet, akkor 50%-kal több sérülést okozol. A karokon a sérülés normális.

Egy apróságra még felhívnám a figyelmet, remélem nem fordult meg senki fejében, egy világon mindenkinek csak egy karaktere lehet, járt pár ismerősöm ezzel pórul magas szinten. Értelme sincs, úgy sem lehet cuccokat egymásnak adni. :) Több világon persze lehet játszani, még a prémiumot is fel lehet használni bármelyikben, az nem világhoz kötött.

[ Szerkesztve ]

(#146) AWestes válasza BandiHUN (#139) üzenetére


AWestes
csendes tag

Ha aktívan játszol és végig 99-es szintig, top10-ben is benne lehetsz. Nagyon sokan megunják a játékot pár hónap alatt, nem érdemes az elején a toplistán aggódni 1-2 elvesztett nap alatt. Bár Arizonában nem tudom hogy lesz az újfajta prémium lehetőségek miatt, én a Világ 2 indulása után, több hónap késéssel kezdtem és a tapasztalati toplista első oldalán léptem át a 99-es szintet. Lassan már top 10-be is bekerülök, mert sorban törlik magukat az előttem lévők. :D

(#147) rudi válasza AWestes (#145) üzenetére


rudi
nagyúr

Köszi a kiegészítést a célzással kapcsoltaban. Szerintem +15%-ért nem érdemes vállra célozni, de azért megfontolom, hogy a teljes lehajloáson már ne változtassak soha.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#148) ftc


ftc
nagyúr

ok ima után se kukoricát kaptam :DDD hanem egy rozsdás tőrt :DDD még haladni se tudok :U

(#149) rudi válasza ftc (#148) üzenetére


rudi
nagyúr

Kétlem, hogy annyira kell neked az a kukorica :)

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#150) ftc válasza rudi (#149) üzenetére


ftc
nagyúr

hat a farmhoz kell :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.