Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) kacatos_2


kacatos_2
újonc

Hali,
Most találtam egy nagyméretű élő webkamerát Rétságon! (1 percenként frissül)
Plusz élő időjárási adatokkal és időjárás előrejelzéssel Rétságra!
Jól jöhet még ha Bánkra megy valaki fürdeni:
http://dunakanyaridojarasa.hu/index.php?option=com_content&view=article&id=328&Itemid=58

(#52) rep3at


rep3at
őstag

Az egyik legjobb eddigi írás amit a Logouton olvastam. Talán az őszinteség és a realista látásmód tetszik benne leginkább, a te személyedben pedig az hogy minden jóban benne vagy, kíváncsi vagy, meg akarod ismerni a világot. Sokan szeretnének így tenni, de nem mernek, félnek a nehézségektől. Te nem, ezért szeretem olvasni az írásaidat. Csak így tovább guga!

Forward thinking. كرر

(#53) guga válasza rep3at (#52) üzenetére


guga
Közösségépítő

Izé, most könnyekig meghatódtam, de tényleg. Muszáj lesz legurítanom néhány sört, hogy feldolgozzam :DDD

maxi thx.

Hja és csak neked, jutalom görl :D

Ezt a jutalom görl-t lehet, hogy be fogom vezetni :DDD úgy is egy rakat ember olvassa. A hozzászólások számával nincs arányban. Ha van jutalom görl, akkor lehet beindul bennük az óvodás jellem :D

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#54) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Hjah szerintem is ez volt az egyik legjobb írásod, a Beparipa után persze. Azt még kb 3 éve olvastam, az volt amúgy a teljes verzió? Vagy a könyvben még lesz? Mert már nem emlékszem rá teljesen, de ami most van fent a neten mintha rövidebb lenne mint a pár évvel ezelőtti.
De a kékcsajos bugyi is nagyon jó lett, anno írónak vagy valami hasonlónak kellett volna menned :)

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#55) guga válasza Apollyon (#54) üzenetére


guga
Közösségépítő

Üdv néked jó lovag :DDD nem kívánok kérdésed elől kitérni.
A Beparipa ebben a pillanatban is íródik, a neten csak 11 fejezet van, mert addig nem tudtam, hogy könyv lesz belőle, csak írtam ki magamból a hülyeséget, s viccből elküldtem néhány kiadónak. Az egyik ráharapott, a többi válaszra sem méltatott.
Megkértek rá, hogy ezen túlmenően már ne rakjam ki a netre, mert kifejezetten jó anyag.
Csak lehetetlenség a végére érni, és ha leírok pár fejezetet, akkor hosszú hónapokig szünetet tartok, mert folyamatosan zsizsegek, egy csomó más dolgot is csinálok, meg írok, meg néha ostoba filmeket készítek :DDD

Hja, általánosban én voltam az üzenőfal felelős, ha ez mond valamit arról, hogy írónak születtem :DDD

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.